Месячный архив: Январь 2019

Янв 31 2019

У Нікополі 4 лютого розпочинається прийом проектів в рамках конкурсу Бюджету участі 2019 року

Шановні мешканці міста!

У міському бюджеті Нікополя передбачено 1 500,0 тис. грн. на 2019 рік для реалізації проектів-переможців конкурсу в рамках виконання програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополь на 2016-2020 роки» (рішення міської ради від 28.09.2018 №57-40/VІІ).

Прийом проектів триватиме з 4 лютого до 5 березня 2019 року включно.

Проекти можуть бути спрямовані на покращення комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду міста, благоустрій територій, сприяти культурному, спортивному, освітньому розвитку громадян тощо.
Проекти можуть подавати мешканці, які постійно проживають у межах м. Нікополя, та яким виповнилось 16 років.
Кожен мешканець має право подати не більше 2 проектів.
Граничний кошторис для реалізації 1 проекту становить 50,0 тис.грн.
Реалізація проектів-переможців – до 01.11.2019 року.

Вимоги до проекту:
— до форми подання проекту обов’язково додається кошторис його вартості, фото/ескіз/макет/схема, тощо (можливе їх використання з інтернет-ресурсу);
— реалізація має бути в межах компетенції органів місцевого самоврядування;
— реалізація має бути здійснена на земельних ділянках, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді м. Нікополь та відповідати затвердженій містобудівній документації;
— сфера реалізації повинна бути публічною (для необмеженого кола користувачів).
У рамках бюджету участі не можуть прийматися до розгляду наступні проекти, які:
— розраховані тільки на виконання проектної документації;
— носять фрагментарний характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме реалізацію додаткових елементів);
— суперечать діючим програмам міста або дублюють завдання, які передбачені цими програмами на поточний рік;
— суперечать чинному законодавству України;
— передбачають витрати на утримання та обслуговування (додатковий персонал), що перевищують вартість реалізації проекту.
Учасник конкурсу заповнює бланк відповідно до затвердженої форми з мінімальною кількістю підписів за його підтримку — 15 (окрім автора проекту).

Проекти можна подати двома способами:
1) особисто автором (з пред’явленням паспорту) до виконавчого комітету Нікопольської міської ради з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 год. до 13.45 год.) до:
* відділу по роботі зі зверненнями громадян (каб. 13/2);
* відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю (каб. 34, 34/1);
* відділу економічного аналізу та прогнозування управління економіки, фінансів та міського бюджету (каб. 30).
2) надіслати проект електронною поштою з обов’язковою скан-копією паспорту за адресою inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua з поміткою в темі листа «Бюджет участі».

Отримати консультації з питань підготовки проектів, а також бланки для заповнення, Ви можете за адресами:
— у закладах культури:
* КЗ «Нікопольська міська централізована бібліотечна система», вул. Шевченка, 180;
*КЗ «Нікопольська міська централізована бібліотечна система» філія №2, пр. Трубників, 40;
* КЗ «Нікопольська міська централізована бібліотечна система» філія №9, вул. Княжа, 101;
* КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» філія №1 «Оберіг», вул. Микитина, 3;
* КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр», вул. Патріотів України, 94;
* КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» філія №2 «Ровесник»;
— у відділі по роботі зі зверненнями громадян (каб. 13/2);
— у відділі внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю (каб. 34, 34/1);
— у відділі економічного аналізу та прогнозування управління економіки, фінансів та міського бюджету (каб. 30).
Консультації з підготовки кошторисних розрахунків, які є невід’ємною та обов’язковою частиною до форми подання проекту, надаватиме начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Зінченко Всеволод Олександрович 2, 3, 23 та 24 лютого з 10.00 год. до 15.00 год. за адресою: вул. Електрометалургів, 3, каб. №29 (будівля міськвиконкому).
Скористайтесь нагодою якісно оформити свій проект!

Бажаємо Вам вдалих ідей та перемоги!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44473

Янв 31 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 31 січня в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 128 млн.200 тис. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44468

Янв 31 2019

Покров увійшов до п’ятірки лідерів «Прозорро. Продажі»

За рейтингом «Прозорро. Продажі», Покров серед міст, які найактивніше використовують платформу, разом зі Львовом, Маріуполем, Дніпром та Чернівцями. Цьому сприяє й новий порядок продажу майна, шляхом проведення публічних торгів із використанням Прозорро та надання в оренду. Електронні аукціони – це не тільки ефективний інструмент, насамперед, можливості для потенційного покупця та територіальної громади. Результат говорить сам за себе – це доцільно, перспективно – приоритетно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44465

Янв 31 2019

Громадам Дніпропетровщини розкажуть про прозоре управління коштами в освіті та медицині

Децентралізація принесла громадам додаткові фінансові можливості. Як правильно розпоряджатися ними у таких сферах, як освіта та медицина, розкажуть у проекті «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині». Стануть учасниками 20 ОТГ України.  Мають шанс і громади Дніпропетровщини.

Громади зможуть підвищити свою обізнаність про корупційні ризики, дізнаються про ефективні запобіжні механізми, які підтримують прозорість місцевої влади. Зможуть створити на місцях наглядові ради та групи доброчесності громад.

До участі в проекті запрошуються сільські, селищні, міські об’єднані громади з усіх регіонів України, окрім учасників програми DOBRE.

ОТГ має заповнити заявку та подати її до 20 лютого 2019 року на адресу probudgetua@gmail.com або isklyarova@globalcommunities.org.

Відбиратимуть учасників за такими критеріями: мотивація участі в проекті, досвід надання медичних та освітніх послуг, інклюзивність. За кожен нараховуватимуть бали. Максимальна кількість – 100.

Відбір громад – у два етапи: оцінювання заявок і практичне завдання.

Додаткові запитання – на probudgetua@gmail.com чи за телефоном (067) 880-56-04.

Результати відбору оприлюднять на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook до кінця березня.

Проект «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT) реалізує міжнародна організація Global Communities.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44470

Янв 31 2019

На ЗАЕС триває процес підвищення безпеки усіх енергоблоків

 2018 рік увійшов в історію Запорізької АЕС як рік продовження терміну експлуатації енергоблоку №4. Для цеха теплової автоматики та вимірювань минулий рік був насичений реконструктивними роботами. Але усі заплановані заходи виконані на 100 відсотків.

«Колектив цеху активно працював у цьому напрямку. У межах виконання заходів з модернізації автоматизованих систем управління технологічними процесами на блоці №4 виконана заміна обладнання керуючої системи безпеки 2-го та 3-го каналів, систем управління реакторного та турбінного відділень, регуляторів на сучасні програмно-технічні комплекси», — зазначив заступник начальника цеху з реконструкції Віталій Багатко.

Встановлено обладнання системи аварійного та післяаварійного моніторингу для контролю параметрів безпеки та стану систем реакторної установки під час проектних та запроектних аварій на АЕС. Виконана модернізація нижнього рівня інформаційно-обчислювальної системи реакторного та турбінного відділень. Впроваджена система контролю концентрації водню в гермооболонці для запроектних аварій, система діагностики зусиль в армоканатах гермооболонки, система контролю параметрів воднохімічного режиму. Реалізована комплексна система діагностики реакторної установки.

За досить короткий час такий самий обсяг робіт був також реалізований на третьому енергоблоці, де додатково модернізовано також систему електроживлення.

Працівниками цеха проводилася спільна робота з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського співтовариства з атомної енергії. Експерти ЄБРР оглянули встановлене обладнання на енергоблоках 3, 4, 5 та зазначили, що за результатами проведеного моніторингу, зауважень до виконання заходів Комплексної зведеної програми підвищення безпеки енергоблоків на Запорізькій АЕС немає.

Колектив цеху ТАВ активно готується до планової ремонтної кампанії 2019 року.

«Вже у лютому разом з фахівцями дирекції організації вхідного контролю ДП «НАЕК «Енергоатом» та управлінням виробничо-технологічної комплектації ЗАЕС будемо приймати нове основне обладнання та додаткову комплектацію, а з управлінням капітального будівництва та суміжними структурними підрозділами станції – проекти. Буде здійснено вхідний контроль. Це важливий етап, від нього залежить подальше якісне та своєчасне впровадження обладнання на місці експлуатації», — прокоментував Віталій Багатко.

Процес підвищення безпеки усіх енергоблоків ЗАЕС триватиме й надалі, що є, безперечно, пріоритетним завданням усього колективу підприємства.

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44414

Янв 31 2019

У Покрові п’ятого лютого пройде перший відбірковий тур «Z_ЕФІРУ»

 

Як і минулого року, творчу естафету головного обласного конкурсу розпочинає Покров.
Вчора організаційний комітет під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко оговорював усі аспекти зустрічі талановитих дітей та проведення у місті першого кастингу.
Цьогоріч перший етап Зефіру, відбіркові кастинги, триватимуть у 14 містах та селищах області. Вони розпочнуться 5 лютого і будуть проходити до 27 березня. На конкурс вже подали заявки понад 1,7 тисяч солістів та творчих колективів Дніпропетровщини, серед них і покровчани.
Організатори, ДніпроОДА, чекають на нових яскравих учасників, маленьких зірочок, що запалають на творчому небосхилі. Як і у 2018-му, номери оцінюватиме професійне журі, на дітей чекає справжнє мистецьке свято.
До Покрова приїдуть учасники з Нікополя та Нікопольського району, кастинг буде проходити у Будинку творчості дітей та юнацтва.
Переможці першого туру вийдуть у півфінал, який пройде у квітні. Фіналісти показуватимуть свої таланти на великій сцені Дніпропетровської облдержадміністрації у травні.
Імена переможців головного творчого форуму – конкурсу талантів «Z_ефір», ми дізнаємося 31 травня, під час гала-концерту.
Тож чекаємо на старт свята дитячої творчості.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44411

Янв 30 2019

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 30 січня в мережі знаходяться 6 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 128 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44400

Янв 30 2019

Бійці Покрова здобули чергові перемоги!

Те, що в Покрові в секціях та спортивних клубах виховують справжніх чемпіонів — відомо давно. І тиждень, що минув, в черговий раз підтвердив високий рівень майстерності представників бійцівських дисциплін нашого міста.

 

Дзюдо. Єлизавета Литвиненко виграла чемпіонат області серед кадетів!
Упевнено крокує до спортивних вершин вихованка відділення дзюдо міської дитячо-юнацької спортивної школи ім.Д.Дідіка — Єлизавета Литвиненко. 26-го січня покровчанка взяла участь у чемпіонаті Дніпропетровської області серед кадетів, який проходив у місті Дніпро. У турнірі, який зібрав 65 спортсменів з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Синельникового і Покрова, змагалися юнаки і дівчата 1997-2004 років народження.
Звісно, що найбільшу кількість нагород вибороли представники Дніпра. Але попри жорстку конкуренцію, наша дзюдоїстка довела, що є найсильнішою спортсменкою регіону в своїй ваговій категорії. Упевнено провівши поєдинки, у фіналі дівчина здолала суперницю і стала чемпіонкою турніру!
Ця перемога дозволила Єлизаветі увійти до складу збірної команди Дніпропетровської області і представляти команду вже на Чемпіонаті України серед кадетів, який пройде 4-6 лютого у Черкасах. Також у чемпіонаті країни візьме участь ще один представник відділення дзюдо нашого міста, Володимир Яцик.

Бокс. Перемога у турнірі пам’яті Володимира Кургузова

Високий рівень підготовки вихованців тренера Ігоря Мациборка дозволяє їм успішно виступати на турнірах всіх рівнів.
Так, 24-25 січня в місті Кам’янське на базі місцевої “Академії боксу” проходив IX турнір пам’яті прославленого тренера, майстра спорту СРСР Володимира Кургузова. Він зібрав 85 учасників з різних населених пунктів Дніпропетровської області.
Серед учасників змагань був і наш Микита Захарченко. Покровчанин продемонстрував бійцівський характер і високу майстерність. Виступаючи у категорії юнаків 2005-го року народження, Микита здобув три перемоги і став чемпіоном турніру. Вітаємо спортсмена і його тренера з черговим досягненням!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44397

Янв 30 2019

У Нікополі за спробу дати хабар керівнику слідчого відділу поліція затримала місцевого жителя

За 200 доларів чоловік намагався домовитися з поліцейським про вилучення запису та знищення речових доказів у матеріалах кримінального провадження за ст. 290 Кримінального кодексу України (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.Подія сталася 28 січня у м. Нікополь. В провадженні слідчого відділу Нікопольського ВП перебувало кримінальне провадження за фактом виявлення та вилучення автомобіля з фальшивими номерами.

Т.в.о. начальника слідчого відділу одразу повідомив працівників Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. За матеріалами перевірки інформації УВБ слідчими Нікопольського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомлення прес-служби поліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44406

Янв 30 2019

Запорізька АЕС у рейтингу кращих атомних станцій світу

Запорізька АЕС увійшла в рейтинг кращих атомних станцій світу. Йдеться не тільки про успішне завершення будівництва масштабного об’єкта, продовження терміну експлуатації 4 енергоблока. Схвальні відгуки міжнародних експертів Запорізька АЕС отримала й за напрямком роботи відділу досвіду експлуатації. Оскільки оцінка проводилася щоквартально, і показники могли дещо змінюватися, ЗАЕС була як в п’ятірці, так і в десятці кращих АЕС. Це свідчить про ефективну працю всього багатотисячного колективу підприємства.

У 2018 році за напрямком МАГАТЕ пройшла експертна місія «Prosper», яка перевіряла всі атомні електростанції ДП «НАЕК «Енергоатом». В її висновках була відзначена організація роботи відділу досвіду експлуатації саме Запорізької АЕС.

«В минулому році надходило багато запитів від підрозділів в частині надання технічної допомоги. Це свідчить про те, що персонал почав більш активно виходити на міжнародний рівень щодо отримання додаткової інформації. В свою чергу, залучення міжнародного досвіду найкращим чином впливає на нашу безпеку», – вважає керівник відділу досвіду експлуатації Альберт Рябуха.

Досвід атомних станцій світу акумулюється у ВАО АЕС або в МАГАТЕ. Потім поширюється серед АЕС. «На Запорізьку АЕС ця інформація надходить та аналізується силами відділу, — говорить Альберт Рябуха. — Ми розробляємо заходи щодо кращих світових практик. У минулому році ми отримали 68 таких практик від різних міжнародних організацій».

Колектив відділу вперше розробив принципи та характеристики культури ядерної безпеки. У підсумку з матеріалів ВАО АЕС складено документ, який враховує кілька критеріїв. Вони детально викладені у спеціальній брошурі, яку, за ініціативи генерального директора Олександра Остаповця, надано кожному керівнику.

Кілька років тому на станції була впроваджена інформаційна система з досвіду експлуатації. Вона знаходиться у постійному розвитку та вдосконалюється. Зараз до цієї системи підключено 232 працівника та керівника ЗАЕС. Ця система необхідна для оперативного отримання інформації у сфері досвіду експлуатації на різних АЕС.

Відділом виконана велика робота відносно самооцінки базових принципів роботи операторів блочного щита управління. Експерти здійснювали спостереження безпосередньо на робочих місцях та аналізували виконання вимог документів ВАО АЕС. За результатами отримані схвальні відгуки від керівництва ВАО АЕС.

Йде вдосконалення нової бази даних – «Досвід», яка у вересні минулого року була введена в дослідну експлуатацію. Система дозволяє проводити аналіз подій всіх рівнів з усіх баз даних порушень у роботі АЕС. Запорізька АЕС є пілотною станцією, яка випробовує систему, яка полегшить роботу кожному користувачеві. Дослідна експлуатація триватиме до березня 2019 року, після чого, за її результатами, буде прийнято рішення щодо встановлення системи на робочих місцях персоналу.

В 2019 року спеціалісти відділу досвіду експлуатації планують закінчити розробку кількох баз даних. Також відділ готуватися до великої підготовчої роботи до місії OSART, яка стартує вже за рік.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44394

Предыдущие сообщения «