Дневной архив: 12 декабря 2018

Дек 12 2018

Басейн у Нікополі: правда чи міф?

Про цю новину нікопольчани дізналися ще навесні. На цей проект з бюджету виділено більше мільйона гривень. Про це ми дізналися з тендеру на сайті ProZorro. Фінансує проект Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Перший етап будівництва басейну передбачає проектні роботи. Вартість цих робіт 1 мільйон 52 тисячі 115 гривень. А ось за картинки, на яких ми бачимо майбутній басейн, заплатили 20 000 гривень. Для порівняння відзначимо, що проект з ремонту та реконструкції дитячої лікарні на проспекті Трубників,  обійшовся  обласному бюджету всього в 5130 гривень.

Згідно договору і плану робіт, зазначених у документації тендеру, технічні роботи планували завершити до липня 2018 року. Після чого приступлять до наступного етапу будівництва. Завершити будівництво басейну планують до кінця 2019 року.

Тож сподіваємося, що мрія жителів Нікополя не залишиться лише мрією, а стане реальністю нашого міста.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43472

Дек 12 2018

Буйство стихії:У Нікополі 6 підстанцій знеструмлені

У зв’язку з аварійними ситуаціями на системах електропостачання, відсутня електроенергія за наступними адресами:

ТП-12
вул. Гомельська,
вул. Довгалівська, 80-92, 94-102, 167-175, 145-165,
Люксембург, Перовської, Підгорна, Сєрова, Разіна

ТП-178
Довгалівська, Кутузова, Леваневського, Миргородська,
Пінська, Разіна, Фронтовий
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43467

Дек 12 2018

Актуальне інтерв’ю з керівником Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександрою Сотула

Сьогодні гість нашої студії керівник Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Сотула

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/43462

Дек 12 2018

Прихисток від холоду: у місті Покров функціонують пункти обігріву

Цьогорічна зима розпочалася вже майже класично для нашого регіону: сніг та пониження температури змінилися на дощ і потепління. Такі кліматичні перепади стають для всіх справжнім випробуванням. Для безхатьків — періодом виживання. Аби допомогти людям, що з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах, у Покрові функціонують «теплі пункти».

Тут можна відігрітися, попити чай, отримати гарячу їжу, сховатися від негоди. Для осіб без певного місця проживання, це чи не єдиний шанс врятуватися від холоду та морозів. Прихистки розташовано по Київській, 9 та Центральній, 62.

За словами працівників пунктів, у морози до них заходять і літні самотні люди, кого негода застала на вулиці, але основний контингент, все ж, безхатченки.

У приміщенні стаціонарного пункту обліку бездомних осіб територіального центру, що знаходиться на Центральній, 62, для них створено всі умови – облаштовано кімнати для нічного перебування, санітарно-гігієнічні вузли, передбачено гаряче харчування, за необхідності, видають одяг. Заклад працює цілодобово, тут чергують кваліфіковані соціальні працівники.

-Це було дуже правильне та своєчасне рішення міської влади — відкрити такий пункт обліку, — говорить директор терцентру Наталія Даниленко. — Люди з різних причин опиняються на вулиці, ми допомагаємо не тільки перенести зиму, а й розпочати інше життя. Вдячні всім небайдужим, хто підтримує роботу цього соціального закладу, з розумінням ставиться до обездолених.

У центрі обліку не тільки ночують, тут безхатченкам надають різні види соціальних послуг – ведуть первинний облік бездомних, відновлюють особисті документи, відправляють на постійне місце проживання до соціальних гуртожитків.

-На початку грудня, у перші морози, ми відігріли самотню стареньку, що проживала у приватному секторі, у півзруйнованій хаті — розповідає соцпрацівник, — сьогодні оформили її до соціального гуртожитку під нагляд працівників терцентру.

Такі історії не поодинокі, завдяки небайдужості мешканців міста, що повідомляють про подібні випадки, вдається врятувати людське життя, допомогти адаптуватися бездомним у соціумі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43445

Дек 12 2018

Увага! Нові номери телефонів КП «Ритуальна служба»

В комунальному підприємстві «Ритуальна служба» Нікопольської міської  ради змінено номери телефонів :

 - 68-20-10 (стіл прийому замовлень)

 - 050 322-74-87 (стіл прийому замовлень)- цілодобово

 - 067 877-90-50 (стіл прийому замовлень)- цілодобово

- 68-86-85 приймальня директора/бухгалтерія

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43440

Дек 12 2018

Нікопольські учні побували у відділі поліції

10 грудня учні професійно-технічного ліцею побували на екскурсії у Нікопольському відділі поліції. Мали нагоду познайомитися з роботою чергової частини, експертів-криміналістів, слідства та оперативного підрозділу.

Об этом информационная служба радио Ностальжи узнала из сообщения пресс-службы полиции.

На початку екскурсії працівники поліції розповіли учням, як працює чергова частина, куди надходять всі звернення громадян, які потребують допомоги, як поліцейські на них реагують.

Далі школярі відвідали криміналістичний підрозділ, де дізналися, що у валізі експерта-криміналіста. Також фахівці продемонстрували їм, як знімають сліди рук та взуття, розповіли про методи дослідження та експертизи.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43434

Дек 12 2018

Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнів «Ядерна енергія і світ».

ДП «НАЕК «Енергоатом» та Українське ядерне товариство оголошують Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» — 2019 серед учнівської молоді. Конкурс проводиться за участю профільних закладів вищої освіти (ЗВО) – НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Одеського Національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», а також Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна».

Конкурс має на меті забезпечити:

– залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику;

– підтримку обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі.

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс проводиться в два етапи:

І етап (відбірковий) проводиться до 1 квітня 2019 року.

Для участі у відбірковому етапі, який буде проведено в місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, учасникам необхідно до 01 березня 2019 року надати свої роботи до інформаційного центру ВП ЗАЕС за адресою: м. Енергодар, вул. Курчатова, 38а. Контактна особа: інженер інформаційного центру Фінкевич Катерина Іванівна (06139-6-21-27, 6-21-81).

Переможці відбіркового етапу представлятимуть Запорізьку АЕС у ІІ етапі (фіналі) конкурсу, який буде проводитись в квітні – травні 2019 року в одному з міст розташування профільних ЗВО – Київ, Одеса, Львів або Харків.

На цьому етапі будуть визначені три конкурсні роботи, що посіли 1-ше, 2-ге і 3-тє місця та до трьох робіт у якості додаткового заохочення. Переможці будуть нагороджені цінними призами, грамотами та пам’ятними подарунками.

Інформаційний центр ЗАЄС.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43430

Дек 12 2018

У Марганці придбали житло для дітей сиріт

У Марганці коштом субвенції з державного бюджету придбано три однокімнатні квартири для дітей-сиріт і осіб з їх числа, котрі перебували в пільговій черзі на отримання житла.

Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналась з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Вручення ключів від помешкань щасливим власникам відбулося 7 грудня під час урочистих заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування. Міський голова Олнна Жадько привітала молодих людей з гарним передноворічним подарунком

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43422

Дек 12 2018

Роботу над розробкою Нової редакції Закону «Про ліки» завершено

Комітет з питань охорони здоров’я підтримав нову редакції проекту Закону України №2162 «Про лікарські засоби», розробка якої тільки в цьому скликанні Верховної Ради тривала 4 роки.  Про це повідомив народний депутат, голова Підкомітету з питань фармацевтичної діяльності Андрій Шипко.

Нагадаємо, що протягом роботи нинішнього складу українського Парламенту народні депутати зареєстрували низку законопроектів, які пропонувалися замість чинного на сьогодні Закону від 1996 р.  І, звісно, що кожен автор наполягав на своєму, що стало шляхом в нікуди.

Тоді парламентарі  вирішили відкликати свої законопроекти та, об’єднавши зусилля, розробити новий проект закону, який буде підтриманий профільним Комітетом та матиме шанси на ухвалення Верховною Радою. Для цього при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я було створено робочу групу, яку очолив Андрій Шипко.

За його твердженням, робоча група у складі 13 осіб, серед яких експерти, фахівці галузі, представники пацієнтської спільноти та фармацевтичного сектору, гармонізували  законодавство України із законодавством Європейського Союзу, зокрема, з Директивою 2001/83/ЄС “Про Кодекс Співтовариства щодо лікарських засобів, призначених для споживання людиною”, та, з врахуванням низки зауважень та пропозицій від громадськості, розробила  компромісний варіант законопроекту, який рекомендовано до прийняття у першому читанні.

«Цей законопроект потрібен усім, бо він не тільки регулює роботу фармацевтичного сектору, він напряму впливає на доступність якісних ліків по реальним цінам для українців» — підкреслив Андрій Шипко.

За словами нардепа, документ передбачає створення умов для підвищення рівня прозорості під час введення лікарських засобів на ринок України та їх подальшого обігу, захист споживачів від небезпечних, неефективних та неякісних препаратів та зниження їхньої вартості.

«Ми сюди взяли найкращі прогресивні європейські норми, це той шлях, яким уже пройшла Європа і він показав найкращий результат. Також цим Законом ми змінюємо правила, забираючи складну та непрозору (скажемо чесно – корупційну) процедуру реєстрації лікарських засобів. Тільки відкритість і прозорість, чіткі терміни розгляду документів та надання рішень». – зазначив парламентар та наголосив, що в центрі цього законопроекту стоїть ЛЮДИНА, бо головне завдання – це проконтролювати весь шлях ліків – від розробки, виготовлення, клінічних випробувань до реалізації.

«Належний контроль і європейські стандарти – це якісні та безпечні ліки, прозорість реєстрації – це конкурентна ціна. Тому врегулювавши ці питання – ми наведемо лад на ринку ліків. Зміни необхідні і їх потрібно робити зараз. Бо на них чекають усі!» — підкреслив Шипко, висловивши вдячність усім, хто об’єднався та доклав зусиль задля створення єдиного ефективного Закону «Про лікарські засоби».

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43424

Дек 12 2018

Золото, срібло та бронза: Нікопольські скелелази повернулися з медалями

Нікопольські спортсмени прийняли участь  у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області зі скелелазіння (боулдерінг), який відбувся  8 грудня у місті Дніпро.

Про це інформаційна служба радіо Ностажі дізналась з повідомлення НМР .

У змаганнях взяли участь понад  100 спортсменів з різних міст України.
Скарбниця скелелазів НДЮСШ “Трубник” поповнилася медалями. Дві золоті медалі завоювали Дмитро Кравченко та Вероніка Петрук, Катерина Баранік та Євген Константинов стали срібними призерами чемпіонату, а Артем Александров завоював бронзову медаль.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів зі скелелазіння Вікторію Лось, Олену Александрову та Олену П’яних з успішним виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43415

Предыдущие сообщения «