Дневной архив: 10 декабря 2018

Дек 10 2018

На енергоблоці №3 Запорізької АЕС ведеться установка програмно-технічного комплексу

Під час ремонтної кампанії на енергоблоці №3 Запорізької АЕС проводиться заміна обладнання управління та індикації систем контролю на програмно-технічний комплекс Сєверодонецького виробництва «Імпульс». В процесі заміни буде модернізована апаратура та керуючі системи безпеки на другій та третій системах безпеки енергоблоку, а також система нормальної експлуатації реакторного та турбінного відділень.  

Нове обладнання підвищить надійність функціонування автоматизованої системи керування технологічними процесами за рахунок використання сучасних технічних та програмних засобів, які мають значно вищі технічні та експлуатаційні можливості. Завдяки модернізації покращиться технічний рівень експлуатації енергоблоку, зросте культура виробництва для персоналу, який буде слідкувати за новим устаткуванням. Нове обладнання також підвищить якість інформаційного забезпечення оперативного і ремонтного персоналу.

«Новий програмно-технічний комплекс дасть можливість приймати сигнали від великої кількості датчиків первинних перетворювачів, — зазначає старший майстер цеху теплової автоматики і вимірювань Денис Яцко. – Тепер замість великої кількості різного обладнання ми маємо один комплекс, в рамках якого проходить уніфікація. Нове уніфіковане обладнання має важливу особливість – воно діагностує як само себе, так і первинні вимірювачі, а також має функцію архівування. У разі необхідності оператор може переглянути будь-яку подію за будь-який період часу, подивитися як вели себе ті чи інші технологічні параметри і проаналізувати ситуацію, що є важливим для контролю управління технологічними процесами».

Нещодавно аналогічна робота була виконана на четвертому енергоблоці станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43381

Дек 10 2018

Старшокласники Покрова побували в гостях у нацгвардійців

За останні роки престиж професії військового в Україні значно зріс. Змінилося і ставлення пересічних громадян до ролі Збройних Сил у захисті кордонів та національних інтересів нашої держави.
6-го грудня в Покрові пройшли численні заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. А напередодні цієї дати старшокласники міста мали можливість відвідати військову частину Національної гвардії України у місті Дніпрі.

Ініціатором поїздки до обласного центру стало керівництво Покровського військового комісаріату. Свою підтримку цій патріотичній акції надав міський голова Олександр Шаповал.

Захист своєї Батьківщини — це обов’язок кожного її громадянина. Тож майбутні захисники Вітчизни змогли познайомитись з історією цієї частини, побачили, в яких умовах проживають солдати строкової служби, отримали інформацію про зброю та техніку, котрою користується Національна Гвардія України. Наші хлопці та дівчата побачили на власні очі не лише перевірені часом автомати Калашникова, але й найсучасніший український автомат “Форт”, кулемети, гранатомети і снайперські гвинтівки.
Наприкінці екскурсії учні переглянули документальний фільм про гібридну російсько-українську війну та участь у ній частин Національної Гвардії.
Юнаки отримали просто неймовірні емоції від поїздки.

Звісно, що усі ми бажаємо, щоб Україна жила у мирі, а наші діти ніколи не використовували зброю в бою. Але мирне небо над нашою головою сьогодні є заслугою саме українських воїнів. Тож цим візитом школярі Покрова віддали шану їх мужності, героїзму та патріотизму.
Для юних покровчан вони були і залишаються прикладом готовності захищати Батьківщину і свій народ від ворожої агресії.

Про це прес-служба Покровської міської ради повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43365

Дек 10 2018

Актуальне інтерв’ю з керівником Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександрою Сотула

Сьогодні гість нашої студії керівник Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Сотула

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43349

Дек 10 2018

Андрій Шипко завітав до Червоногригорівської громади

В день працівників органів місцевого самоврядування народний депутат України Андрей Шипко завітав до Нікопольської районної ради . Привітав трудовий колектив зі святом , відзначив значимість місцевого самоврядування на сучасному етапі розвитку нашої держави, побажав присутнім нових здобутків у їх нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя. Між працівниками та народним депутатом відбулася жвава та цікава розмова.
В цей же день Андрій Шипко завітав на урочистості і в найбільшу в Нікопольському районі об’єднану територіальну громаду -Червоногригорівську. Тепло привітав присутніх працівників селищної ради, старостатів, виконавчого комітету, депутатів з професійним святом. Побажав нових звершень на благо територіальної громади та України та вручив за розвиток регіону голові громади Миколі Степановичу Матюку Почесний знак «85 років Дніпропетровської області».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43343

Дек 10 2018

У Покрові прийнято бюджет на 2019 рік

4 грудня відбулося І пленарне засідання чергової 40 сесії Покровської міської ради.

У центрі уваги були Програма соціально-економічного розвитку міста та бюджет на 2019 рік.

Першим слухалося питання про Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Покров на 2019 рік.

Було проаналізовано виконання Програми поточного року, охоплено основні показники промисловості, послуг, демографії, праці та заробітної плати, соціальної та гуманітарної сфери.

Презентовано Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Покров на 2019 рік, основним завданням якої є створення умов для збереження існуючої структури бізнесу, залучення інвестицій для створення нових робочих місць, підвищення ефективності енергоспоживання, збереження міської інфраструктури, житлово-комунального господарства, об’єктів культури і спорту, забезпечення необхідного рівня соціальних, медичних та освітніх послуг. Депутати розглянули проект міського кошторису на наступний рік. За прогнозами дохідної частини бюджету та видаткам по галузям бюджетної сфери, депутати одноголосно підтримали та затвердили бюджет міста на 2019 рік. Доходи міського бюджету визначили у сумі близько 477 млн., в такій сумі заплановані й видатки.

Серед питань “в різному”, депутати затвердили програму “Безпечне місто” на наступні два роки. Що передбачає створення у місті єдиної локальної автоматизованої системи відеоспостереження за громадськими місцями та важливими об’єктами з метою забезпечення громадського порядку та безпеки мешканців.

Наступна затверджена програма передбачає створення місцевого та об’єктових матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2019-2023 роки. Такий крок дозволить забезпечити матеріальну основу для оперативного проведення першочергових робіт у випадку надзвичайних ситуацій як техногенного, так і природного характеру.

На сесії ухвалили програму підтримки Покровського міського військового комісаріату на 2019-2020 роки. Що пов’язано зі створенням в рамках оборонної реформи на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Всього на пленарному засіданні депутатським корпусом розглянуто 27 питань. Усі вони попередньо були детально опрацьовані на депутатських комісіях.

Друге пленарне засідання 40 сесії має відбудеться 26 грудня.

Про це прес-служба Покровської міської ради повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43333