Дневной архив: 7 декабря 2018

Дек 07 2018

На Дніпропетровщині відкрили сімейну кімнату відпочинку.


У жителів Царичанської територіальної громади в районній лікарні з’явилася кімната відпочинку для дітей і батьків. Проект реалізували спільно з американською програмою USAID DOBRЕ.

Облаштування сімейної кімнати в Царичанській районній лікарні — проект наших місцевих активісток. Учасниці розробляли проекти, спрямовані на розвиток своїх громад.

Кімната для відпочинку світла і затишна. Є гаряча вода і всі необхідні засоби гігієни. Також є «соціальна шафа » з дитячим одягом та іграшками. Їх залишають батьки, чиї діти вже виросли. Тут можуть взяти речі ті, у кого є така необхідність.

«У нас на медичному обслуговуванні — більше чотирьох тисяч дітей різного віку. Дуже важливо — забезпечити дітям додатковий догляд в комфортних умовах», — розповіла головний лікар Царичанського центру первинної допомоги Наталія Дениско.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на сайт https://gorod.dp.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43335

Дек 07 2018

У Покрові триває співробітництво з GIZ

Восени цього року управління праці та соціального захисту населення Покрова увійшло до числа восьми партнерських організацій, залучених до реалізації Менторської програми “Удосконалення соціальних та адміністративних послуг населенню в Дніпропетровській області”. Впровадження цієї роботи – черговий крок співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, що триває не перший рік. На початку листопада було презентовано програму, спрямовану на покращення надання послуг населенню. Вже пройшов наступний етап: ментор Євген Бородін провів робочі зустрічі з фокус-групами отримувачів державних соціальних допомог та представниками громадських організацій міста. Присутні ділилися досвідом роботи з установами у розрізі реалізації соцполітики, висловлювали своє бачення та пропозиції, котрі увійдуть до плану дій з вдосконалення соціальних послуг населенню на місцевому рівні.

Про це прес-служба Покровської міської ради повідомила інформаційну службу радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43323

Дек 07 2018

Відкриття унікального медцентру у Дніпрі.


У Дніпрі підходить до завершення будівництво хірургічного корпусу Центру матері і дитини. Унікальність цього центру в тому, що тут буде можливість оперувати немовлят.

Будівництво корпусу йде другий рік. Обладнання придбали на 95 млн. грн.

Стіни в лікарні барвисті, зовсім не нагадують медичний заклад. У ньому малюки зможуть малювати, грати і відпочивати. Все зроблено для того, щоб дітки відчували себе комфортно і швидше одужували. На кожному поверсі-одномісні та двомісні палати для малюків та їх мам. Кожен поверх розрахований на 25 місць.


«При будівництві центру втілили сучасні методики та технології. В оперблоці-сучасна система подачі повітря, а ще — новітнє обладнання. Наприклад, ангіограф і наркозно-дихальна апаратура. Її якраз зараз встановлюють» — розповів головний лікар Ігор Македонський.

«Тиждень тому американські хірурги вперше дали наркоз новонародженому з вагою 400 грамів. Використовували саме таке обладнання, яке ми отримали. Сподіваюся, через 2-3 тижні будемо робити і ми» — додав Ігор Македонський.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на офіційний сайт http://nashemisto.dp.ua/

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43310

Дек 07 2018

Запорізьким енергетикам підростає гідна зміна!

В культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбувся дебютний інтелектуальний конкурс «Ліга розумників», який зібрав команди старшокласників міста-супутника та молодих фахівців атомної станції. Перемогу в суперфіналі здобула команда школярів навчально-виховного комплексу №5.

Інтелектуальний конкурс «Ліга розумників» відбувся в рамках профорієнтаційної роботи і зібрав команди школярів навчально-виховного комплексу №1 та №5, гімназії «Гармонія», а також  команду молодих фахівців Запорізької АЕС.

Конкурс складався з семи інтелектуальних етапів, які мали показати знання команд-учасників з технічних наук, їх інтелектуальний потенціал та в цілому розуміння старшокласників, що таке атомна енергетика, за якими основними принципами вона працює. Школярам довелося відповісти на чимало доволі складних питань з математики, хімії, фізики, історії, багато з яких сягнули за межі шкільної програми. Команди розгадували складні ребуси, визначали, на що вказують різні знаки безпеки й навіть називали, для чого служить обладнання на блоках Запорізької АЕС, яке вони бачили на слайдах.

Журі, до складу якого увійшли представники Запорізької АЕС та управління освіти Енергодарської міської ради, було доволі складно визначитися з переможцем. Та все ж за сумою балів до суперфіналу потрапили дві команди – Енергодарський НВК №5 та гімназія «Гармонія». І саме команда п’ятої школи таки здобула перемогу з невеликим відривом від суперника.

Урочисто вітаючи переможців та всіх учасників, начальник управління кадрів Запорізької АЕС Володимир Черноляхов та начальник управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букреєва зазначили, що конкурс справді вдався. І ще раз підтвердив, що атомна енергетика знаходиться в надійних руках і в неї є майбутнє, адже на зміну атомникам сьогодення прийде освічене молоде покоління, яке цікавиться професією енергетика, вміє розмірковувати, аналізувати, вже чимало знає про мирний атом, важливість безпеки і роль атомної  енергетики в розвитку сучасної України.

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43307

Дек 07 2018

Дніпро закупить нові тролейбуси.


Європейський банк надасть кредит на купівлю нових тролейбусів та розвиток тролейбусної інфраструктури міста.

-Як я і обіцяв ми продовжуємо відроджувати міський електротранспорт, — підкреслив він під час пленарного засідання.
реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Виділення 13 млн. євро передбачає закупівлю 44 нових низькопольних тролейбусів.

Вже цієї весни 2019 року очікують поставку нових тролейбусів.

«Завдяки кредиту Дніпро зможе оновити парк рухомого транспорту майже на 100%.»- сказав директор департаменту транспорту Дніпровської міськради Ігоря Маковцева.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на сайт http://nashemisto.dp.ua/

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43304

Дек 07 2018

Чергова перемога Покрова.


У місті Стрий Львівської області проходив Чемпіонат України з автомодельного спорту .

Представляючи збірну команду Дніпропетровської області, вихованці автомодельного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” боролися за перемогу з найкращими представниками цього складного виду спорту.

Але покровчани продемонстрували свій високий рівень знань та вмінь і в підсумку збірна Дніпропетровської області посіла друге призове місце.

Ця перемога стала заслугою майстерності вихованців, а також велику роль у перемозі своїх вихованців зіграв досвід їх тренера.
Вітаємо керівника та учасників команди, які довели, що Покров продовжує утримувати високі позиції!

Прес-служба міського голови міста Покрв.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43300

Дек 07 2018

3 грудня відбувся особистий прийом міського голови Андрія Фісака

Загалом на особистому прийомі міського голови були присутні 8 жителів міста.

Питання, з якими звертались мешканці, в основному стосувались житлово-комунальної сфери: встановлення пандусу у будинку, заміни каналізаційної системи, проведення робіт з водовідведення по вул. Електрометалургів, 17/3, виділення коштів на ремонт будинку № 24 по вул. Першотравневій у 2019 році, виділення матеріальної допомоги на встановлення електричного індивідуального опалення та інші.

Міський голова уважно вислухав мешканців міста, на деякі питання дав роз’яснення під час прийому, інші доручив керівникам відділів та управлінь міськвиконкому для належного їх розгляду, вивчення та надання відповідей заявникам згідно чинного законодавства.

Про це прес-служба Нікопольської міської ради повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43296

Дек 07 2018

Коли добро змінює світ

Впливати на життя, на світ навколо себе здатен кожен. Для цього не потрібні великі ресурси, тільки бажання бути потрібним і підтримка. Це називається волонтерством, рухом, що визначає сучасний Покров.
За останні декілька років місто змінилося не лише зовні, а й у своєму ставленні до впровадження соціально значущих ініціатив. Це надзвичайно важливо для покровчан, для міського голови Олександра Шаповала — підтримка ідей, які розкривають інший вимір – доброти, взаєморозуміння, співчуття.


Сьогодні мешканці міста, громадські організації допомагають нашим бійцям у зоні АТО, малозабезпеченим родинам, дітям, що борються з тяжкими недугами. Покров запровадив унікальні соціальні волонтерські проекти, направлені на підтримку, психологічну реабілітацію, навчання та змістовне дозвілля.

Благодійні обіди
Вже два роки в місті безкоштовно годують нужденних. Щосуботи й неділі благодійники готують гарячі обіди для тих, чиє життя опинилося за межею, хто з певних обставин залишився без прихисту.

Понад 150 людей кожні вихідні  приходять на обід, що є для них рятівним колом. Самотніх й безхатченків відігрівають добротою, пропонують одяг, пройти флюорографічне обстеження, відновити документи й розпочати нове життя.
Спортивні бабусі
Цей соціально-оздоровчий проект б’є справжні рекорди. Він починався з п’яти учасниць, а сьогодні об’єднує до ста поважних леді, які свій суботній ранок розпочинають з зарядки у реконструйованому за підтримки ДніпроОДА, облради парку.

Дівчата-волонтери не лише підтримують у бабусь спортивний дух, наповнюють їхнє життя барвами й емоціями, котрі так необхідні літнім людям. Команда є прикладом позитиву й згуртованості, невичерпної життєлюбності.
Кіно під відкритим небом та танцювальні зустрічі


Така ініціатива примусила по-іншому поглянути на дозвілля, як цікаве, насичене, багатогранне.Кіно під відкритим небом у теплу пору в реконструйованому центральному парку збирало десятки містян, які родинами приходили на перегляди.

Не менш популярними є й танцювальні вечори.Ті, кому за…, можуть зустрічатися, спілкуватися й насолоджуватися музикою, проводити час з друзями.
Вивчення німецької
Один із останніх волонтерських проектів руйнує стереотипи щодо мовного бар’єру. У Покрові іноземну мову успішно вивчають як школярі, так і 60-річні слухачі, кому цікаво підкорювати нові висоти. Тут немає поняття віку, є прагнення до самоосвіти.

Вивчення мови допомагає відкрити нові континенти, комусь віртуально, а декому здійснити давню мрію й побувати у нових країнах. Прикладом останнього є викладач курсів Артем Столяр, якого волонтерство привело до Німеччини. Про свій досвід, який може бути корисним іншим, він пише у книзі «Волонтерство в Европе: ERASMUS+», яку презентував напередодні міжнародного Дня волонтерів. Ознайомитися з нею можна, перейшовши за посиланням
Художня студія для всіх


Уроки малювання без вікових обмежень, у вільному творчому злеті, стали проектом, який одразу оцінили містяни. Тут займаються живописом усі, навіть хто вважав, що пензель для нього недосяжна мрія.Картини випромінюють особливу енергетику, яка відчутна лише тоді, коли творчість іде від душі.

Про це прес-служба Покровської міської ради повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43286

Дек 07 2018

Привітання з Днем самоврядування від міського голови Фісака Андрія Петровича

Шановні нікопольці, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення життєвих потреб мешканців Нікополя. Нині на порядку денному ще багато питань, розв’язання яких дасть можливість Нікопольщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. Визначну роль у вирішенні життєво важливих для нікопольців питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Нехай же це свято додасть усім нам єдності й впевненості в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу.
З нагоди професійного свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку нашого міста.

Щастя вам, добробуту та миру!

З повагою, міський голова

Андрій ФІСАК

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43191