Дневной архив: 27 ноября 2018

Ноя 27 2018

У Нікополі незабаром завершать роботи по благоустрою нової алеї


На бульварній частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського, капітальні роботи з благоустрою було розпочато 29 серпня. Починали з корчування пнів, зносу старих акацій, вирівнювання території та планування грунту під газон і автоматичний полив.
На сьогодні роботи з благоустрою добігають кінця. Робочі сформували клумби та встановили 15 металевих конструкцій для внутрішнього освітлення алеї : 9 одинарних опор і шість потрійних, на яких розташовано по три світильника. Нові ліхтарі вже освітлюють алею вночі.
Якщо дозволять погодні умови, тут буде висаджено рулонний газон.
– Практично на 90 відсотків завершена робота з благоустрою алеї, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко. – Кронам тих кленів, що залишилися, надали кулясту форму і досадили ще кілька молодих кулястих кленів. На всі зелені насадження у нас є гарантія від трьох п’яти років, залежно від виду рослини. Якщо щось станеться з висадженими деревами або газоном, підрядник пересадить їх за свій рахунок.
Поки все йде за графіком. Продовжуються роботи по укладанню тротуарної плитки та планування грунту під газон. Також тут будуть встановлені лавочки по периметру деяких клумб.
Тож зовсім скоро в Нікополі з’явиться гарне місце для прогулянок і відпочинку!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43163

Ноя 27 2018

Воєнний стан на 30 днів: ВР підтримала указ президента


Вчора на позачерговому засіданні Верховної Ради було піддтримано впровадження воєнного стану.
За проголосувало 276 депутатів, проти – 30.
Воєнний стан почнеться 28 листопада о 9:00.
Запровадження воєнного стану передбачається виключно у випадку наземної операції регулярних військ РФ за межами ОСС та незаконно анексованого Криму в областях, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, а також Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Саме там, де може бути нанесено удар.

Що треба знати про воєнний стан:

1. Воєнний стан запроваджується з 9:00 у середу, 28 листопада, і триватиме 30 днів – до 27 грудня (на засіданні РНБО попередньо пропонували запровадити воєнний стан на 60 днів – ред.). Тобто воєнний стан завершиться до старту передвиборчої кампанії.

2. Воєнний стан не означає оголошення війни чи початок наступальних дій. Українські збройні сили проводитимуть лише оборонні дії.

3. Рішення не означає загальної мобілізації. Але буде проведено роботу з військовослужбовцями резерву першої черги. Генеральний штаб ЗСУ буде проводити заходи часткової мобілізації, а також навчальні збори з резервістами оперативного резерву.

4. За законом України, в умовах воєнного стану забороняються проведення виборів президента України та Верховної Ради.

У зверненні президент пообіцяв зробити все можливе, аби чергові президентські вибори відбулися за планом – 31 березня 2019 року.

Cтарт виборчої кампанії запланований на 31 грудня 2018 року – тобто через 3 дні після завершення воєнного стану. При введенні воєнного стану на 30 днів президентські вибори не відтерміновуються.

5. Можуть обмежуватися такі конституційні права та свободи: право на недоторканність житла, таємницю листування, телефонних розмов, невтручання в особисте та сімейне життя, свободу слова та думки, на ведення підприємницької діяльності, розпоряджатися своєю власністю, професійну правничу допомогу.

6. На період воєнного стану забороняється проведення страйків, масових зібрань та акцій.

7. Органи місцевої влади створять ради оборони та повинні будуть сприяти військовому командуванню у забезпеченні воєнного стану.

Пункт 12 указу президента про запровадження воєнного стану не публікують – він таємний.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на https://www.the-village.com.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43160

Ноя 27 2018

Важливе оголошення!


До уваги мешканців та гостей міста Нікополя!

28 листопада 2018 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Увімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу „Увага всім” (переривчасті звуки електросирени) та дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Нікопольської міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43158

Ноя 27 2018

27 листопада за «горбатим» мостом не буде води!


Увага!
У зв’язку з ремонтними роботами, сьогодні, 27 листопада, з 8.00 до 17.00 буде припинено подання води в населених пунктах за «горбатим мостом». А саме: селище Північне, Чкаловське, вул. Княжа, Ізюмська, село Південне, Приміське (Менжинське), Чкалово.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43167