Дневной архив: 26 ноября 2018

Ноя 26 2018

Рада сьогодні може ввести воєнний стан


Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про введення воєнного стану в Україні у зв’язку з нападом на військові кораблі ВМС. Воєнний стан можуть ввести строком на 60 діб.

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні РНБО.

РНБО визначила необхідним ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози для незалежності та територіальної цілісності України.

Глава держави підкреслив, що воєнний стан не означає оголошення війни і вводиться виключно для оборони і з метою посилення оборони України на тлі зростаючої агресивності та акту неприкритої агресії відповідно до міжнародного права з боку Російської Федерації. Також воєнний стан не означає відмови від політико-дипломатичного врегулювання звільнення українського території.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубий вже оголосив про скликання позачергової сесії Верховної Ради. Позачергове засідання призначене на сьогодні, 26 листопада, на 16:00.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на офіційний сайт Юрліга.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/43155

Ноя 26 2018

Школярка з Дніпропетровщини візьме участь у міжнародній олімпіаді з філософії в Італії


11-класниця Аліса Тулянцева з Кривого Рогу перемогла у V Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів. Вона обійшла більше 30 учасників з усієї України. Тепер дівчина представлятиме Дніпропетровщину на міжнародній олімпіаді в Італії. Вона відбудеться у травні 2019 року в Римі. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

«У Всеукраїнській олімпіаді з філософії беремо участь щороку. У 2018-му свої сили спробували п’ятеро наших вихованців. Троє – здобули призові місця, — розповіла директор Малої академії наук у Дніпрі Наталя Тягло. – Аліса не лише зайняла перше місце – вона отримала право представляти область на міжнародній олімпіаді з філософії в Римі».

Аліса Тулянцева навчається в 11 класі Криворізької спеціалізованої школи № 71. Науковими дослідженнями у галузі філософії займається більше трьох років. Свою першу наукову роботу дівчина написала у 8 класі на тему «Дружба як етична категорія. Філософія Аристотеля».

«Почалось усе з того, що у 6 класі вчителька запропонувала мені відвідати гурток з критичного мислення. Там я вперше познайомилась із творчістю Аристотеля. Спочатку думала, що читати філософські твори – дуже складно. Але це виявилось цікавим заняттям, — розповіла Аліса Тулянцева. — Мені здалося, що в нашому суспільстві філософію недооцінюють. Тому вирішила зайнятися наукою більш ґрунтовно».

Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів – щорічний захід. Його мета – популяризувати філософську освіту та заохочувати молодь до творчого, креативного і раціонального критичного мислення.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43151

Ноя 26 2018

Мокрий сніг, вітер, ожеледь: синоптики попереджають про погіршення погоди на Дніпропетровщині


На Дніпропетровщині під впливом активного циклону очікується погіршення погодних умов вдень 26 листопада і протягом доби 27 листопада.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на http://dp.dsns.gov.ua

Сніг та мокрий сніг, місцями сильний сніг (приріст сніжного покриву 8-15 см), на дорогах ожеледиця, в окремих районах області налипання мокрого снігу, ожеледь. 27 листопада по всій Дніпропетровській області очікуються пориви вітру 15-20 м / с.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43148