Дневной архив: 23 ноября 2018

Ноя 23 2018

Нікопольські баскетболісти серед найкращих на всеукраїнському рівні!

Вітаємо команду баскетболістів НДЮСШ “Трубник” у складі Марка Антонова, Даніїла Ірзи, Віталія Кудряшова, Богдана Назарова, Володимира Марченко, Євгена Прокоф’єва, Єгора Пижова, Іллі Рабовера, Артема Сироткіна, Олександра Третяка, Івана Шваркова, Андрія Столярчука, Даніїла Мельника, Максима Юхно та Іллі Шулима, а також їх тренера-викладача Олександра Соколова з виходом до 12 найкращих команд чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2007 р.н. Бажаємо нашим спортсменам та їх тренеру подальших успіхів та перемог!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43141

Ноя 23 2018

На Запорізькій АЕС проходить міжнародна робоча зустріч ВАО АЕС

На Запорізькій АЕС розпочалася міжнародна робоча зустріч ВАО АЕС, присвячена перспективному й актуальному питанню використання тренажерів для підготовки й навчання ремонтного персоналу атомних електростанцій та підрядних організацій.

Участь в спільній триденній роботі взяли представники ВАО АЕС-МЦ, ДП «НАЕК «Енергоатом», атомних електростанцій України, а також АЕС Козлодуй (Болгарія), Тяньвань (Китай), Дуковани (Чехія), Моховце (Словаччина), Вірменської АЕС і ВП «Атоменергоремонт».

Презентуючи галузевий тренажерний комплекс навчально-тренувального центру Запорізької АЕС, генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець зазначив, що робота з підготовки кваліфікованих кадрів, зокрема, ремонтного персоналу, не обмежується тільки тренажерним комплексом. Вона значно ширша і глибша, розповсюджується на молодь Енергодару та в цілому – Запорізького регіону. Він нагадав про конкурси і заходи, які популяризують професію атомників, тісну взаємодію Енергоатома з вищими навчальними закладами України. Акцентував увагу на екскурсійних програмах, коли можна власними очима побачити реактор, парогенератор, інше обладнання.

«Всі вищезазначені заходи повинні в комплексі приносити позитивні результати в сфері безпечної експлуатації атомної електростанції», – підкреслив Олександр Остаповець.

І з ним цілком погодився директор з підготовки персоналу НАЕК «Енергоатом» Сергій Попов, який підкреслив, що підготовка саме ремонтників для Компанії – справа не нова. Але зараз з’явився ресурс, який дає значно ширші можливості. І використовувати  потенціал Центру потрібно максимально, в тому числі і на міжнародному рівні.

Радник Московського центру ВАО АЕС Дмiтрiй Яблоков підкреслив: «Я вважаю, що саме цей тренажерний комплекс було б доцільно використовувати в усіх наших програмах й показувати як передовий досвід. Подібний тренажер я бачив  тільки на АЕС Пакш. Ремонтний персонал дійсно потребує спеціальної підготовки. Це дуже чутлива й тонка сфера, до якої треба долучати молодь, підвищувати престижність професії й кваліфікацію. Я сам колись працював начальником зміни реакторного цеху, багато взаємодіяв з ремонтним персоналом. Практика показує, що будь-які помилки в цій сфері дуже помітні. Практичне навчання нічим замінити не можна. І якраз ваш тренажерний комплекс дозволяє надавати цей досвід».

На робочій зустрічі відбулися презентації діяльності ВАО АЕС-МЦ, а також НАЕК «Енергоатом» і Запорізької АЕС – щодо  подальших перспектив розвитку тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу.

Далі учасники безпосередньо відвідали тренажерний комплекс Запорізької АЕС, де побачили тренажери, докладно ознайомилися з системою та програмами підготовки різних фахівців.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43139

Ноя 23 2018

У Нікополі відбудеться Благодійний вечір «Здійсни дитячу мрію»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43135