Дневной архив: 16 ноября 2018

Ноя 16 2018

Ефективне управління надзвичайними ситуаціями: новий проект співробітництва GIZ Gmbh

У Нікополі продовжується співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ Gmbh за новим напрямом – ефективне управління надзвичайними ситуаціями.
Технічна допомога у вигляді сучасного обладнання для ліквідації дорожньо-транспортних пригод та пожеж, інформаційно-консультаційна підтримка та обмін европейськім досвідом пожежного волонтерства, ці та інші питання були розглянуті на робочій зустрічі представників міської влади та представників GIZ, яка відбулась на минулому тижні в приміщенні міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43092

Ноя 16 2018

Никопольчанам стоит запастись водой

17 ноября   с 00.00 водоснабжение в город будет осуществляется с пониженным давлением, возможно отсутствие воды на верхних этажах и некоторых районах.

Об этом стало известно из сообщения на официальном сайте  КП «Никопольводоканал» .

Будут проводиться аварийно-ремонтные работы на трубопроводе диаметром 1000.

Жителям города рекомендуется сделать запасы воды.

Водоснабжение в полном объеме будет восстановлено после окончания ремонтных работ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43090

Ноя 16 2018

У Дніпрі відбулось виїзне засідання членів Нацради України з питань телебачення і радіомовлення із компаніями та провайдерами Дніпропетровщини.

На виїзному засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Дніпрі були розглянуті питання стосовно переходу на цифрофе мовлення та квоти.
Майже 50 керівників телерадіокомпаній та провайдерів програмної послуги області обговорювали зроблене та плани на майбутнє.

Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.
«Щоразу приїжджаємо до Дніпра з новими задачами. Цього разу прагнемо обговорити перехід на цифрове мовлення, відносини кабельних операторів, можливе підвищення тарифів зі сторони великих медіагруп, перспективу створення локального мультиплексу. Такий вже є в Одесі, хочу почути, чи цікаво це Дніпропетровщині. Не оминемо також тему мовлення громад», – зазначив голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.
Ще одне питання – виконання телерадіоорганізаціями мовних квот на сьогодні, додав член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

«Місцеві, регіональні радіостанції перевищують квоти українською мовою. Завдяки цьому ми бачимо, що кількість якісних вітчизняних пісень в ефірах суттєво зросла. Це був перший етап, – зауважив Сергій Костинський. – Нині завершився перехідний етап щодо впровадження мовних квот на телебаченні. Ми розпочали моніторинг каналів. Наголошую, що не потрібно робити зайвої роботи – фільтрувати та переозвучувати гостей програм, спікерів у новинах. Кожна людина може висловлюватися на тій мові, яка зручна для нього. Питання квот стосується журналістів, ведучих, дикторів».

Торкнулися й теми штрафів. Зокрема за неподання інформації про медіавласників.

«Жодного штрафу за неподання інформації про медіавласників цього року не було прийнято, тобто Дніпропетровщина – у відмінниках. Дякую за прозорість», – сказала член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук.

Учасники зустрічі обмінювалися думками.

«З 1-го вересня цього року всі переходять на цифру. Я представляю суспільний мовник в обласному центрі, знаю таку ситуацію, що у багатьох маленьких населених пунктах існує проблема з переходом на новий формат. Заспокоїлася, бо Нацрада вже вирішує це питання», – поділилася продюсер філії ПАТ «НСТУ» «Дніпропетровська регіональна дирекція» Оксана Цибуля.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43086

Ноя 16 2018

Скрубер пройшов випробування вдало.

Представники Запорізької АЕС взяли участь в приймально-здавальних випробуваннях системи примусового скидання тиску з системи герметичного огородження енергоблоку. Випробування проходили на заводі-виробнику компанії «Skoda», яка працює в сфері ядерного машинобудування.

Заходи щодо впровадження системи примусового скидання тиску із системи герметичного огородження (скрубер) реалізуються в рамках виконання Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на Запорізькій АЕС. Таке системне обладнання на Запорізькій АЕС буде встановлено вперше. Проведено приймально-здавальні випробування двох скруберів, які будуть змонтовані на першому та другому енергоблоках.

В процесі випробувань обговорювалися питання щодо експлуатації нової системи, монтажу, програми якості. Крім двох скруберів, наші фахівці приймали також комплектуючі, що входять до складу цієї системи — трубопроводи, арматуру, вимірювальні прилади та т.п.

«В ході випробувань ми перевірили відповідність вимог технічної специфікації, розробленої на цей виріб, і виконали процедуру програми приймально-здавальних випробувань», — розповідає голова приймальної комісії, начальник відділу технічного контролю ЗАЕС Віктор Ковальов.

Скрубер діє на багатьох енергоблоках світу. Конструктивне він являє собою металеву ємність, схожу на бак, яка заповнюється спеціальним розчином з хімічними реактивами для уловлювання та зв’язування радіоактивних аерозолів та ізотопів йоду.

Скрубер складається з 34 пелюсток, які збираються за допомогою скоб та стрижневих шпильок. Так само він буде монтуватися на енергоблоках.

Обладнання вже в дорозі та скоро прибуде на Запорізьку АЕС. Монтування на блоках буде проходити під наглядом представників заводу-виготовлювача.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43082

Ноя 16 2018

На Дніпропетровщині швидкість вітру сягатиме 15-20 м/с


По всій Дніпропетровській області сьогодні вдень, 16 листопада, очікуються пориви вітру швідкістю 15-20м/с.
Про це повідомляє регіональний центр з гідрометеорології Дніпропетровщини.
По всій області оголошено штормове попередження.

Синоптики прогнозують:

16 листопада: Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями по області та місту пориви 15-20 м/с. Температура повітря по області 1-6 морозу, вдень від 1 морозу до 4 тепла, по місту вночі 1-3 морозу, вдень 0-2 тепла.

17-18 листопада: Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 1-6 морозу, вдень від 1 морозу до 4 тепла.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43079

Ноя 16 2018

У Покрові з’явиться новий дитячий садок


У одному з мікрорайонів міста Покров, який має назву Рудник, проживає близько 15 тисяч жителів , а на весь мікрорайон був лише один дошкільний заклад. Останнім часом народжуваність зросла та існуючий дитячий садочок перестав вміщувати всіх бажаючих.
В рамках завдання Президента України мінімізувати черги в дитсадках Дніпропетровщини Дніпропетровська ОДА зводить з нуля у мікрорайоні Рудник новий дошкільний заклад розрахований на 115 місць.
Будівництво ведеться на місці колишнього пустиря, заклад буде мати вигляд підкови і автономну котельню.
Батьки та діти з нетерпінням чекають на новий теплий, красивий та сучасний дитсадок, який планують завершити у 2019 році, а зараз вже вигоняють другий поверх.
А ще малеча буде мати власні городи для кожної групи окремо,де змалку будут навчатися працювати, майданчики для вивчення правил дорожнього руху, для занять спортом, тіньові павільйони з пісочницями для розваг, гарне подвір’я з деревами та кущами.
Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43075

Ноя 16 2018

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв’язку


Шановні колеги!
Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення й зв’язку!
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, операторів – від нашиї праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.
Бажаємо Вам здоров’я, миру, успіхів у праці, добра, благополуччя, удач і нових здійснень.
Хай завжди в усіх починаннях Вас супроводжує успіх!
З повагою, колектив Радіо «Ностальжі» 102.4 FM

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43059

Ноя 16 2018

Золото, срібло та бронзу вибороли гімнастки з Покрова на Всеукраїнському турнірі «Олімп — 2018»


Юні гімнасти з міста Покров приймали участь у Всеукраїнському турнірі «Олімп — 2018», який проходив у Чернігові.
В цьому складному виді спорту змагались 73 спортсменки.
Вихованки тренерів Ірини Смирної, Оксани Клобукової, Ніни Колпакової з честю представили ДЮСШ ім. Дані Дідіка і показали достойні результати.
В особистому заліку найвищу сходинку п’єдесталу посіла Дарія Панченко, Софія Потайчук, Вероніка Сисолятіна і Ксенія Колпак. Срібними медалями відзначились Софія Мельник і Софія Боднарська, а бронзові нагороди вибороли Софія Руденко, Альбіна Головатюк і Валерія Куликова.
Призові місця наші спортсменки вибороли і у фінальних виступах з окремих видів багатоборства. Золоті медалі у вправах на брусах отримали Дарія Панченко та Софія Мельник і бронзова нагорода у нашої Софії Боднарської.
У вправах на колоді срібло дісталося Олександрі Козуб і треті місця у Дарії Панченко, Вероніки Сисолятіної та Софії Боднарської. Щодо вільних вправ, то тут ще одне І місце в активі Дарії Панченко, і третьою в даній дисципліні стала Софія Мельник. У вправі “стрибок” бронзу для команди Покрова принесла Альбіна Головатюк.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на офіційний сайт міської ради Покрова

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43066

Ноя 16 2018

Привітання З Днем радіо, телебачення та зв’язку від міського голови Фісака Андрія Петровича


Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Сьогодні, завдяки вашій праці, ми маємо доступ до великого обсягу інформації, що дозволяє кожному з нас розширювати світогляд та орієнтуватися в процесах, які стрімко відбуваються в світі.
Робота медіа служить потужним фактором єднання нашого народу, формує загальні цінності і орієнтири. Ви багато в чому визначаєте суспільні настрої, вам довіряють, до вас прислухаються.
Прийміть щирі слова вдячності за плідну співпрацю, неупередженість та незаангажованість під час висвітлення усіх значущих подій, що відбуваються в нашому місті.
Нехай Ваша робота приносить Вам радість та процвітання, а також розвиток галузей радіо, телебачення та зв’язку нашої Української держави.
Міцного здоров’я, щастя і добробуту Вам та Вашим рідним!

Міський голова
Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/interview/43062