Дневной архив: 15 ноября 2018

Ноя 15 2018

Телемедицина: На Дніпропетровщині відбувся тренінг


Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет — сьогодення медпрацівників на селі.
У Дніпрів рамках Національного освітнього проекту для сімейних лікарів сільської місцевості відбувся тренінг, на якому їх навчали новим підходам надання медичних послуг на селі.
«В сільській місцевості Дніпропетровщини зводимо 18 нових амбулаторій. Оснастимо їх необхідним обладнанням і транспортом. Для цього отримали з державного бюджету субвенцію понад 200 млн гривень. Аби заохотити сімейних лікарів працювати на селі, зводимо для них соціальне житло. А ще – організовуємо тренінги, на яких вони дізнаються про нові підходи до надання медичних послуг.
Тепер Дніпропетровщина долучилася і до Національного проекту «Школа сімейного лікаря», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.
Медик просто на дому у пацієнта зможе провести необхідну діагностику та відразу відправити дані сімейному лікарю чи вузькому фахівцю з обласної або столичної клініки. Ознайомившись із показниками, лікар приймає рішення, що далі робити з пацієнтом – госпіталізувати його чи надати допомогу на місці. Все це – оперативно.
«Раніше на селі фактично не існувало первинної ланки медицини. Тепер, завдяки реформі, доступ до якісних медпослуг матимуть навіть мешканці найвіддаленіших населених пунктів. У сімейних лікарів багато запитань, як саме організувати медицину на селі. Проводимо для них заняття, на яких можна навчитися і новим сучасним методикам», – розповів координатор проекту «Школа сімейного лікаря» Євген Прилипко.

Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43056

Ноя 15 2018

Понад 25 млн на дитяче харчування: У Нікополі оголошено тендер

 

Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради оголосив тендер на послуги харчування пільгової категорії дітей початкових класів, а також учнів пришкільних таборів з денним перебуванням вартістю у 25 358 442, 00  грн
Даний тендер був оголошений 14 листопада 2018 року, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій 14 грудня 2018 року. Сам аукціон почнеться 21 січня 2019 року.
Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на  ПРОЗОРО

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43050

Ноя 15 2018

У Марганці до 60 річчя осучаснюють ДЮСШ№1

2018 році виповнюється 60 років з часу утворення Марганецької дитячої спортшколи №1. Серед її випускників чимало кандидатів та майстрів спорту. Але будівля школи дуже стара та жодного разу не мала капітального ремонту. До ювілею школи за її реконструкцію взялася Дніпропетровська ОДА. Після капітального ремонту спортшкола №1 в місті Марганець стане теплою, яскравою, осучасненою та дуже комфортною для нових звершень та досягнень вихованців цього закладу. Приємно зрадіють діти новому літньому майданчику, який зводять на теріторіі школи. Сучасний та дуже необхідний майданчик для декількох видів спорту. Директор ДЮСШ№1, самі вихованці та їх батьки дуже вдячні такому подарунку до ювілея школи.

Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43047