Дневной архив: 14 ноября 2018

Ноя 14 2018

На Дніпропетровщини працює «Електронний кабінет безробітного»

«Електронний кабінет безробітного» — це новий сучасний сервіс доступний для жителів Дніпропетровщини.
Як повідомляє Дніпропетровський обласний центр зайнятості кожен безробітний області має можливість не виходячи з дому користуватись зручним сервісом «Електронний кабінет безробітного».
Для цього достатньо мати електронну адресу, звернутися до особистого консультанта служби зайнятості та після реєстрації користуватися особистим кабінетом не виходячи з дому.
Власник Кабінету може створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитися з заходами, які будуть проводитися найближчим часом у центрах та зареєструватися на ті, що найбільше зацікавили, швидко отримувати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю, дізнатися про можливості професійного навчання.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43043

Ноя 14 2018

Молоді матусі Дніпропетровщини отримали вже майже 5,8 тис бебі боксів

Одноразова соціальна допомога у вигляді бебі боксів надходить на Дніпропетровщину за планом, вже отримано 64% необхідних «пакунків». Як повідоляють в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА до кінця року молоді матусі отримають всі 100% загальної кількості запланованих бебі боксів, що складає 3,2 тис наборів.
Доставка до області надходить швидкими темпами, а саме двічі на тиждень.
Нагадаємо, що породіллі отримують бебі бокси у пологових будинках, або в управліннях соцзахисту за місцем проживання, а містить пакунок маляти, він яскравий та важкий, все необхідне для малюка у пеші місяці його життя та додатково інформаційні матеріали, які допоможуть у правильному догляді за новонародженою дитиною.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43040

Ноя 14 2018

У Нікополі паралімпійці грали в бочче.

Другий чемпіонат Дніпропетровської області з бочче зібрав у Нікополі спортсменів з вадами опорно-рухового апарату з дев’яти міст Дніпропетровщини.
Змагання  проходили як індивідуально так і командно у кількох класах на протязі  трьох днів.
30 спортсменів на візках грали у бочче, ця рухлива гра з м’ячами не лише для розваги, а ще й має реабілітаційний характер для людей з тяжкими порушеннями роботи опорно-рухової системи.
Спортсмени отримали позитивний заряд енергії, обмінялися досвідом.
Сьогодні бочче включений до програми паралімпійських ігор.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43037

Ноя 14 2018

Тарифи на комунальні послуги мають відповідати доходам українців

 

Вартість комунальних послуг обов’язково має відповідати доходам громадян.  Про це під час ефіру на телеканалі «Прямий» заявив народний депутат України Андрій Шипко, зауваживши, що  підвищення тарифів та одночасне скорочення субсидій – це справжній комунальний терор, бо люди не мають змоги платити навіть по старим тарифам.

Він підкреслив, що обіцяючи українцям європейське майбутнє, влада, в першу чергу має прагнути привести у відповідність співвідношення розмірів середніх зарплат і витрат на комуналку до показників розвинених країн.

«Сьогодні в  Швейцарії та Ісландії за  житлово-комунальні послуги люди сплачують лише  3% від середньої зарплати, в Норвегії, Франції та Іспанії – 6%, в Польщі, Угорщині та Словаччині – від 20-25, 27% — Грузія, і лише в Україні – 40 %!» — зазначив парламентар.

За словами Шипка, для того, щоб в нашій країні люди не продавали житло, яке не підпадає під субсидію, не відмовлялися від нормального харчування та лікування,  не тікали на заробітки закордон, прожитковий мінімум повинен зрости до 4500 грн, а мінімальна зарплата до 10-12 тисяч гривень. Тільки при таких умовах – розмір цін на газ та послуги ЖКГ – відповідатиме реальним можливостям українців та не ставитиме їх перед вибором – купити ліки, чи заплатити за газ.

Відповідні поправки до Державного Бюджету на 2019 рік щодо збільшення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної зарплати були подані народним депутатом.

«Україні потрібна чітка державна програма, завдяки якій плата за комунальні послуги  не перевищуватиме 20%  рівня прибутку родини. Держава повинна стримати апетити монополістів, і в першу чергу виконувати свою основну функцію – соціальну!»  — додав народний депутат.

Окрім того, Шипко висловив обурення введенням інструменту примусового стягнення заборгованості по ЖКГ, починаючи від пені і закінчуючи колекторами з конфіскацією житла, та наголосив, що ціни на послуги ЖКГ в Україні  не є економічно обґрунтованими та протирічать якості послуг.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43034