Дневной архив: 13 ноября 2018

Ноя 13 2018

Скільки у Нікополі кинутих та безхазяйних льохів?

У Нікополі звернулись до представників ОСББ з проханням терміново провести перевірку на прилеглих територіях своїх багатоквартирних будинків та надати фактичні дані про кількість кинутих та безхазяйних льохів до управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради.
Достовірну інформацію потрібно надати на електрону адресу nikopol.blago@ukr.net з наступним письмовим підтвердженням.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43031

Ноя 13 2018

Турнір з міні-футболу пройшов на Запорізькій АЕС

Вже понад 17 років, щорічно в спортивно-оздоровчому комплексі ЗАЕС відбуваеться турнір з міні-футболу. Приймали участь у спартакіаді ВП ЗАЕС 14 команд, що складає понад чотири тисячі працівників станції,  а також працівники інших організацій міста-супутника Енергодара. Цьогоріч відмінні результати показали команди: електричного цеху, збірна команда служби фізичного захисту та загону відомчої воєнізованої охорони, збірна команда підрозділів атомної станції, збірна команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм, команда енергоремонтного підрозділу та збірна команда міських пожежних рятувальних загонів.
Перше місце посіла команда електричного цеху, на другому — збірна команда служби фізичного захисту та загону відомчої воєнізованої охорони. Третє місце завоювала збірна команда підрозділів Запорізької АЕС.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43027

Ноя 13 2018

Близько півтори сотні медалей вибороли каратисти Дніпропетровщини.

Нещодавно у місті Українка зібрались 250 спортсменів з 17 клубів України щоб прийняти участь у змаганнях Кубку України з фунакоші шотокан карате серед дорослих та Всеукраїнських змаганнях «Кубок Нації».
Як повідомляє управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА на змаганнях Дніпропетровщину представляли спортсмени ДЮСШ № 4 Дніпра, Криворізької міської федерації традиційного карате та Криворізької федерації фунакоші шотокан карате і вибороли 149 медалей.
Наші каратисти посіли перше загальнокомандне місце на Кубку України з фунакоші шотокан карате з результатом 27 медалей та друге загальнокомандне місце на «Кубку Нації» ,   де взяли 122 медалі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43024