Дневной архив: 12 ноября 2018

Ноя 12 2018

Енергоблок №6 Запорізької АЕС відключено від мережі

11 листопада 2018 року о 00 годині 01 хвилині енергоблок №6 Запорізької АЕС відключено від мережі для проведення планового середнього ремонту, який  триватиме до 19 січня 2019 року.

В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 3 енергоблока. Сумарна потужність генераторів становить 2 945 МВт.

Енергоблоки працюють в штатному режимі, зауважень до роботи основного обладнання енергоблоків та персоналу немає.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької АЕС.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43022

Ноя 12 2018

Капітальний ремонт інфекційного відділення Марганецької міської лікарні вже на фініші

Більше ніж 30 років тому була збудована будівля інфекційного відділення марганецької лікарні та досі проводились лише косметичні ремонти.
Наразі за капітальний ремонт закладу взялася Дніпропетровська облдержадміністрація.
Сучасні, теплі, індивідуальні палати, які матимуть власний санвузол та гарячу воду, а сама будівля вже має нову покрівлю, нові двері та пластикові вікна, утеплений фасад, планується осучаснення та облаштування прилеглої теріторії, в тому числі облаштування пандусами.
Тривають роботи по внутрішньому оздобленню  та підключенню електрообладнання. Все згідно запланованого графіку.
Більшість пацієнтів цього закладу це діти, це жителі не тільки міста Марганець, а й найвколишніх сіл. На рік загальна кількість прийнятих пацієнтів досягає понад тисячу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43014

Ноя 12 2018

26 шкіл Нікополя отримають нову оргтехніку

Для полегшення роботи, впершу чергу для вчителів початкових класів з місцевого бюджету на суму понад 200 тисяч гривень були придбані багатофункціональні пристрої, з можливістю друку безпосередньо зі смартфонів і карт пам’яті, а також всі необхідні витратні матеріали.
Як повідомляє прес- служба Нікопольської міської ради вже 9 листопада відділом освіти і науки були отримані 26 вищевказаних комплектів, а сьогодні ця нова оргтехніка попрямує до шкіл Нікополя.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43009