Дневной архив: 8 ноября 2018

Ноя 08 2018

Стало відомо коли почнеться реєстрація на ЗНО- 2019

У департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА повідомили, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року розпочнеться 5 лютого та триватиме до 25 березня.

«У 2019-му додаткового періоду для перереєстрації на ЗНО не буде. Тож всі дані та корективи слід внести до 25 березня наступного року», — зазначили в департаменті.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де будуть зазначені час і місце проведення тестувань.

АТОвці та переселенці, які не мали змоги зареєструватися на ЗНО в основний період, зможуть зробити це до 20 травня 2019 року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42984

Ноя 08 2018

«Доступні ліки»: На Дніпропетровщині виписали майже 1,7 млн рецептів

За урядовою програмою «Доступні ліки» у 2018 році на Дніпропетровщині лікарі виписали майже 1,7 млн рецептів. За цими рецептами їхні пацієнти змогли отримати необхідні препарати абсолютно  безкоштовно або із суттєвою знижкою.

«Програма «Доступні ліки» допомагає заощадити сімейний бюджет. Ті, хто страждає на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет другого типу та бронхіальну астму, можуть отримати необхідні ліки безкоштовно або із суттєвою знижкою, — зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. — В переліку «доступних ліків» — не лише вітчизняні препарати. Майже половина з них – понад 100 найменувань — виробництва Німеччини, Франції, Фінляндії, Швеції та інших країн».

Аби приєднатися до програми, слід звернутися за рецептом до сімейного лікаря. Із цим рецептом потрібно прийти до однієї з аптек-учасниць проекту.

Уточнити деталі щодо «Доступних ліків» можна за телефонами цілодобової «гарячої лінії» – 0 800 50 72 50 або 1545.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42981

Ноя 08 2018

Спільний проект АТ «Турбоатом» та ДП «НАЕК «Енергоатом» з розробки нового покоління конденсаторів для АЕС рекомендовано на присудження Держпремії України

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки за результатами голосування пропонує присудити Державну премію України в галузі науки і техніки 2018 року роботі АТ «Турбоатом» та ДП «НАЕК «Енергоатом» з розробки нового покоління конденсаторів для українських АЕС.

Представлена робота присвячена створенню конденсаторів нового покоління «блочно-модульного» виконання для турбоустановок потужністю 1000 МВт. Вироби відповідають сучасним вимогам з енергоефективності та надійності, як для модернізації діючих АЕС, так і для будівництва нових.

У ході розробки та реалізації проекту вирішувалися складні наукові завдання. У їх вирішенні брали участь не лише фахівці АТ «Турбоатом», але і партнери підприємства: Інститут проблем машинобудування, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона, а також ДП «НАЕК «Енергоатом», який є стратегічним замовником та партнером АТ «Турбоатом».

Крім наукових проблем, у роботі врахований світовий досвід. При цьому у порівнянні з конденсаторами, які створюються різними світовими виробниками для інших замовників, рішення, використані АТ «Турбоатом», відрізняються новизною. Вона полягає не лише в конструкції конденсатора, а й у багатьох технологічних рішеннях.

На Запорізькій АЕС нові конденсатори «блочно-модульного» виконання успішно експлуатуються на блоках №3, №4.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42978