Дневной архив: 7 ноября 2018

Ноя 07 2018

Незабаром відкриття нового хірургічного корпусу Центру Матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі

У Дніпрі вже на фініші роботи по відновленню хурургічного корпусу Центру Матері та дитини ім. Руднєва . Ушестеро більше операційних та новітнє обладнання. Відкриття – цьогоріч. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У новій будівлі – нові можливості. Увесь 6-й поверх виділили під операційні. Їх буде шість.
В оперблоці – сучасна система подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, а ще – новітнє обладнання. Наприклад, ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. Її саме встановлюють.
Вже завершені роботи на 5, 4 та 3-му поверхах. Стіни пофарбовані у яскраві рожеві, блакитні та жовті кольори, розбавлені яскравими елементами. Встановлюється обладнання, меблі. Тут розмістять відділення кардіохірургії, голови та шиї, реконструктивно-пластичної хірургії.

Поверхом нижче – приймальне відділення, травмпункт. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет. Ще нижче облаштують зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети.

На кожному поверсі – одномісні та двомісні палати. Вони – для малюків та їхніх мам. Кожен поверх розрахований на 25 місць.

«Кількість операцій малюкам збільшиться у 3,5 рази – до 7 тисяч на рік. Ми хочемо, щоб у разі проблем з дитячим здоров’ям, батькам не доводилося їхати в інші регіони чи за кордон. Кваліфіковану медичну допомогу вони зможуть отримати на місці», – зауважив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42974

Ноя 07 2018

Задержка в назначении субсидий: Как платить за коммуналку?

О том, как платить за коммуналку при отсутствии в платежке данных о субсидии рассказали в Министерстве  Минсоцполитики.

Об этом сообщает «ТСН».

В Министерстве социальной политики предупредили украинцев о том, что могут быть задержки в назначении субсидий. Причину задержки объясняют тем,  что с началом отопительного сезона в Украине резко увеличилось количество желающих получить государственную помощь на оплату ЖКХ. А также несвоевременное получение субсидий связано и с тем, что местные органы затягивают с передачей информации о составе зарегистрированных лиц, перечне жилищно-коммунальных услуг и тарифов в городе.

«Если управление социальной защиты населения приняло у семьи документы на оформление правительственной скидки в оплате жилищно-коммунальных услуг, субсидия ей будет назначена с момента оформления заявления, и соответственно будет произведен перерасчет с месяца назначения жилищной субсидии. Поэтому, если в ноябре платежка за газ или тепло поступит без отражения субсидии, помощь от государства будет начислена, ее размер можно будет увидеть в реестре субсидиантов по ссылке», — отметили в ведомстве.

В случае, если в квитанции отсутствуют данные о размере субсидии, то людям рекомендуют оплачивать обязательный платеж – ту сумму, которую им рассчитали за воду, свет и газ в сентябре 2018 года. Перерасчет будет проведен позже.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42963

Ноя 07 2018

Від кору на Дніпропетровщині вже вакциновано 88% дітей

 Майже 65,5 тис. дітей вакцинували у 2018 році на Дніпропетровщині від кору.

«Захворюванню на кір може запобігти тільки вакцинація. Щеплення необхідно робити дітям одно- та шестирічного віку. На Дніпропетровщині є необхідні препарати. Процедура цілком безкоштовна», – розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Кір легко передається від людини до людини, поширюється повітряно-крапельним шляхом, додали в департаменті. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди. Приблизно через тиждень з’являється висип. Інфекція може викликати ураження нервової системи та призвести до енцефаліту, втрати зору, отиту і пневмонії.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42961

Ноя 07 2018

2 грн за проїзд: за такою ціною їздитимуть школяри Нікополя

Для всіх школярів міста Нікополь до кінця навчальног року вартість проїзду у міському транспорті  залишається без змін,  а саме 2 гривні.

Про це  повідомила прес-служба Нікопольської міської ради.

За домовленістю міської влади та перевізників Нікополя, подорожчання вартості проїзду у міському транспорті для школярів не відбудеться і залишається на рівні 2 гривень до кінця навчального року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42959

Ноя 07 2018

Нічний Нікополь без алкоголю: у виконкомі проект підтримали

В приміщенні міської ради, 02 листопада 2018 року о 15.00 в рамках проведення консультацій з громадськістю проведено нараду щодо обговорення проекту рішення Нікопольської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання».

Нагадаємо, що  проектом рішення передбачається заборона продажу спиртних напоїв в підприємствах торгівлі (крім ресторанного господарства) з 23.00 до 07.00 години.

Присутні на раді представники виконавчих та державних органів, громадських об’єднань, суб’єкти господарювання, представники засобів масової інформації,  жителі міста,  в результаті обговорень прийняли рішення підтримати проект.

ЗВІТ за результатами публічного громадського обговорення- консультацій з громадськістю та протокол оприлюднено відповідно до діючого законодавства.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42955