Дневной архив: 2 ноября 2018

Ноя 02 2018

Оголошення про обстеження пасажиропотоку

Шановна громадо! Наприкінці листопада планується проведення повного обстеження пасажиропотоку всіх міських автобусів.

Запрошуємо Вас долучитися  до цього процесу. Всіх бажаючих  просимо звертатися до управління економіки, фінансів та міського бюджету  Нікопольської міської ради, за адресою: м.Нікополь,
вул. Електрометалургів, 3, каб. №30., тел. 4-26-45, електронна адреса: economika.nik@gmail.com.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42911

Ноя 02 2018

Облаштовуємо на трасах Дніпропетровщини вже три вагові майданчики для контролю вантажівок

На Дніпропетровщині зводять габаритно-вагові комплекси для контролю вантажівок. У розпалі – облаштування таких майданчиків на Решетилівській та Криворізькій трасах. Тільки-но стартували підготовчі роботи – на осучасненій Запорізькій. Саме в такий спосіб планують захистити від руйнування новозбудовані та відремонтовані автомагістралі, підкреслив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Капітальний ремонт автошляхів області – одне з головних завдань Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині приводяться до ладу і сільські вулиці, і траси державного значення. Після капремонту вперше за роки незалежності Запорізька траса – з якісним європейським покриттям. Аби вберегти його від перевантажених фур, на в’їзді до Дніпра нині облаштовують габаритно-ваговий комплекс. Роботи – обласним та міським коштом», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівництво габаритно-вагових комплексів – вже на трьох під’їздах до Дніпра. На нещодавно оновленій Запорізькій трасі роботи тільки розпочали. Дорожники працюють неподалік від Братського, поблизу криворізької розв’язки.

Нині розчищають ґрунт під майбутній майданчик. Після облаштують багатошарову «подушку» – з піску, шлаку, щебенево-піщаної суміші. Зверху покладуть декілька шарів асфальту. Отже, підготують місце під пересувний ваговий комплекс.

«Приємно їхати якісною дорогою. Та щоб не допустити руйнування покриття, необхідно виключити перевантаження. Тож такі майданчики мають бути на кожній трасі», – сказав мотоцикліст із Запоріжжя Едуард Широбоков.

Фахівці нагадують – на магістралях державного значення заборонено рух транспорту вагою понад 40 тонн, на шляхах місцевого значення маса машини не має перевищувати 24 тонни.

«Добре, що будують такі майданчики, аби фури не розбивали нові дороги. Нарешті вони з’являться в нашому регіоні», – поділився водій із Нікополя Дмитро Куликов.

Незабаром розпочнеться будівництво комплексу і на Донецькому шосе. У планах – облаштування вагових майданчиків на в’їздах до Кривого Рогу, Павлограда, Кам’янського, Марганця.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42907

Ноя 02 2018

В Каховське водосховище запустили мальків

30 жовтня провели зариблення Каховського водосховища, запустивши туди півтори тони малька коропа, товстолоба та навіть білого амура. Випускали рибку по спеціальній доріжці та раділи новоселам. В воду потрапила маленька рибка вагою 25 г. Цей захід відбувся за рахунок користувачів, в тому числі і за рахунок громадського об’єднання «Нікопольський рибальский клуб».

– В цьому році в Нікопольському регіоні перший раз ми випустили шість тон малька товстолоба за кошти держави в селі Грушівка, – розповідає головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області Леонід Левчук. – Потім дві тони малька коропа і товстолоба в Томаківському районі, село Добра надія, 27 жовтня дві тони такого ж малька ми випустили в Нікополі. Сьогодні в Нікополі проходить останнє в цьому році зариблення, коли ми випустили в Каховське водосховище півтори тони малька.

Якщо не проводити такі заходи, вже в найближче десятиліття з українських водойм можуть зникнути деякі види риб, застерігають фахівці. І все через браконьєрів: незаконний вилов за масштабом зрівнявся з промисловим.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42904

Ноя 02 2018

Щодня служба «швидкої» Дніпропетровщини приймає близько 2,2 тис викликів

Щодня служба швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини приймає близько 2,2 тис викликів. У яких випадках можна викликати «екстренку», а коли варто звернутися до сімейного лікаря чи навіть ветеринара – нагадав директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.

«У наших працівників «швидкої» багато роботи. Щодня – близько 2,2 тис викликів. Кожний – важливий, адже на кону – чиєсь життя. Закликаю жителів області бути свідомими та відповідальними. Не варто телефонувати на 103, якщо ви, наприклад, просто застудилися. Адже, можливо, саме у цей момент хтось чекає на лікарів після аварії чи з серцевим нападом», – сказав директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.

Трапляються й зовсім легковажні дзвінки на «швидку», поділився фахівець.

«Нещодавно зателефонував чоловік, викликав «швидку». Бригада їхала до «молодого хлопця, який знаходиться без свідомості». Медики прибули на місце за сім хвилин. Та виявилося, що ніякого хворого немає. Людина, яка викликала «швидку» попросила надати допомогу собаці та транспортувати її до ветеринара», – розповів Радій Шевченко.

Він нагадав, що «швидку» варто викликати при втраті свідомості, судомах, раптовому розладі дихання чи болю у серці, блювоті кров’ю, гострому болю у черевній порожнині, а ще у разі серйозних травм, отруєнь, аварій, ушкоджень електричним струмом, при кровотечах чи передчасних пологах. В інших випадках треба звертатися до свого сімейного лікаря, або ж телефонувати до реєстратури амбулаторії.

На Дніпропетровщині працює 280 бригад «швидкої» та понад 1,5 тис сімейних лікарів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42902