Дневной архив: 1 ноября 2018

Ноя 01 2018

У Дніпропетровській облдержадміністрації обмінялись досвідом німецькі бізнесмени та підприємці регіону

У Дніпропетровській ОДА відбувся німецько-український форум. Представники дванадцяти закордонних компаній поділилися власним досвідом із ведення успішного бізнесу. Вітчизняні підприємці мали нагоду налагодити співпрацю із потенційними інвесторами. До зустрічі приєдналися близько сотні бізнесменів Дніпропетровщини.

«Із Федеративною Республікою Німеччина Дніпропетровщина плідно співпрацює вже тривалий час. Саме німецькі партнери допомогли нам збудувати модульні містечка для переселенців з Донбасу та Криму. Постійно приймаємо німецькі делегації. Одна із гарних можливостей поглибити й розширити співпрацю та отримати інвестиції – бізнес-форум», – розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.    

Представники понад 30 промислових компаній з Дніпропетровщини зустрілися в круглій залі ОДА з німецькими колегами. Іноземні гості презентували власні фірми та поділились досвідом.
 
«Ми вважаємо, що дуже важливо інвестувати в бізнес саме у цьому регіоні. Дніпропетровщина – промислове серце України. Тут потрібно займатися інфраструктурними проектами. Ми приїхали, аби знайти нових бізнес-партнерів», – сказав президент німецької компанії «Schaeffler Technologies» Лінднер Райнер.

На форумі презентували 12 німецьких компаній, які працюють в металургійному, гірничо-видобувному, машинобудівному та інноваційному секторах економіки. Це такі підприємства як «Schaeffler Technologies», «DMT Group», «Zeppelin Power Systems», «TAKRAF», «Sick AG».
 
«Ми надаємо інспекційні послуги в сфері промислової безпеки. Звісно, нам цікаво зустрітися з партнерами та укласти домовленості про співпрацю. Сподіваємося на плідні взаємовідносини», – сказала заступник директора Дніпропетровського товариства технічного нагляду «ДІЕКС» Тетяна Гудошник.  

Форум тривав протягом всього дня та зібрав близько сотні учасників. Всі, хто мав бажання, провели переговори та домовились про подальшу роботу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42896

Ноя 01 2018

Оголошення!

Наприкінці листопада планується проведення повного обстеження пасажиропотоку всіх міських автобусів.
Запрошуємо Вас долучитися до цього процесу.
Всіх бажаючих просимо звертатися до управління економіки, фінансів та міського бюджету Нікопольської міської ради, за адресою: м.Нікополь,
вул. Електрометалургів, 3, каб. №30., тел. 4-26-45, електронна адреса: economika.nik@gmail.com.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42893

Ноя 01 2018

Юнаки з Дніпропетровщини завоювали 9 медалей на чемпіонаті України з боксу

На Дніпропетровщині відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 13-14 років. Представники нашої області вибороли 1 золоту, 2 срібних та 6 бронзових медаль. Про це розповіли в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

        «В цьому чемпіонаті брали участь понад 20 боксерів з Дніпропетровщини. Всього юні спортсмени взяли 9 медалей», – розповіли в управлінні.

Боксери отримали нагороди всіх видів. Золоту медаль одержав Владислав Паливода. Ще двоє молодих учасників, Євген Напрасний та Микита Мошура, вибороли «срібло».

Бронзові місця взяли 6 спортсменів з Дніпропетровщини: Володимир Романенко, Микита Павлиш, Максим Горпинич, Микита Саєнко, Ігор Желєзняк та Микита Тарасенко.

Змагання проходили в місті Покров. Участь в чемпіонаті взяли більше 150 молодих спортсменів з усієї України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42889