Дневной архив: 26 октября 2018

Окт 26 2018

На Запорізькій АЕС стартував ювілейний огляд-конкурс

На Запорізькій АЕС стартував ювілейний огляд-конкурс «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо». У двадцятий раз конкурсанти порадують і здивують своїм творчим підходом, винахідливістю. Доведуть, що в кожному підрозділі працюють творчі і талановиті люди.

Для творчого проекту це величезний проміжок часу. Самі організатори, за чиїм задумом він народився два десятки років тому, не могли навіть припустити, до яких масштабів він виросте, як сподобається учасникам – працівникам Запорізької АЕС і глядачам.

Відкрила огляд-конкурс виставка стінних газет – один з непередбачуваних і оригінальних жанрів, з яким багато хто знайомий зі шкільної лави.

Підрозділи Запорізької АЕС підготували стінгазети, в яких постаралися коротко й образно представити свій колектив.

Багато стінгазет здивували своєю неординарністю і новизною. На відкритті виставки представники підрозділів презентували свої напрацювання. Цей короткий словесний супровід дозволив подивитися на роботи глибше, зрозуміти задум авторів і справедливо оцінити, наскільки вдалося його реалізувати.

Так, цех дезактивації представив свою стінгазету в формі яскравих пазлів, на кожному з яких буквально кількома словами охарактеризував загальний напрямок діяльності, з тонким натяком, що кінцевий результат успішності підрозділу можливий тільки при чіткій взаємодії всіх складових.

Служба головного метролога віддала перевагу одному кольору – білому, проте, робота привертає увагу, зрозуміла і цікава.

Управління будівництва постаралося на славу. Їх стінгазета – це повноцінний макет, де відображені всі об’єкти, які персонал будував і де продовжує працювати.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42843

Окт 26 2018

Тепло и солнечно: Никопольчан ждет потепление.

Синоптики порадовали украинцев прогнозом погоды на выходные, 27 и 28 октября, в страну возвращается тепло, но в западных и местами в северных областях дожди.

В Украину идет потепление. Начиная с субботы, погода порадует украинцев приятным теплом, местами ожидается даже до +22 градусов. Об этом сообщает Укргидрометцентр.

27 октября, в Никополе облачная погода продержится весь день. Без осадков. От +5 до +15 градусов

28 октября, в Никополе ясно.  Без осадков. От +13 до +20 градусов

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42840

Окт 26 2018

В цеху дезактивації пройшов конкурс професійної майстерності серед швачок

В цеху дезактивації Запорізької АЕС пройшов конкурс професійної майстерності серед швачок 4 розряду. Проводиться він щорічно і вже давно став традиційним.

В цьому році в конкурсі брали участь п’ять співробітниць. Він проводився в два етапи і складався з теорії, відповіді на питання якої показували не тільки професійні знання, але й знання в області охорони праці, пожежної безпеки, культури безпеки, і в цілому знання норм і правил атомної енергетики.

Було й домашнє завдання, яке можна назвати творчим – самостійне пошиття костюма для працівників Запорізької АЕС. Тут оцінювалися його призначення, функціональна відповідність темі розробки швейного виробу, вживані матеріали, фурнітура, конструкторські особливості і, обов’язково, оригінальність ідеї.

«Учасниці були обмежені жорсткими рамками в розробці своїх моделей. Політ фантазії і творчий підхід в реалізації жіночого робочого костюма, що складається з блузи і штанів, тут тільки вітався. Дівчата показали свої вміння і нестандартне мислення, цікаві дизайнерські рішення і запропонували абсолютно нові тенденції», – поділилася начальник дільниці з ремонту спецодягу Ганна Шпак.

У другому етапі конкурсу також необхідно було виконати конкурсну практичну роботу по технологічній карті, продемонструвавши послідовність операцій, заходи безпеки під час виконання роботи (а полягала вона в полагодженні робочого костюма), склад інструментів. Все це обов’язково робилося на час.

Перше місце за оцінкою конкурсної комісії зайняла Людмила Вдовиченко, друге – Наталя Романовська. Третій результат – у Наталії Канавки.

В цілому конкурс допомагає керівництву підрозділу звернути увагу на ініціативних, активних співробітниць, які прагнуть професійного розвитку та кар’єрного росту й прикладають для цього зусилля.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42832

Окт 26 2018

Важливо: З 1 січня 2019 року листоноші можуть припинити доставку пенсій

«Укрпошта оптимізуватиме мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій»

Про це та інше в інтерв’ю Генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський  розповів «Урядовому кур’єру»

— Пане Ігоре, поясніть, чи справді з 1 січня 2019 року Укрпошта не доставлятиме пенсії?

— Доставка пенсій — досить гостре питання, від якого залежить формат подальшої  роботи компанії. По суті, це питання, залишиться в Укрпошті 11,5 тисячі відділень чи 4,3 тисячі.

На сьогодні  45% українських пенсіонерів отримують пенсії через Укрпошту. Ми доставляємо тим, хто за станом здоров’я не може прийти у поштове чи банківське відділення, живе в сільській місцевості, де немає нічого, крім пошти. Мережа банківських офісів скорочується. 2017-го було закрито 827 філій банків, цього року — вже понад  700. Причина — економічно не вигідно працювати в селах.

Відділення Укрпошти — не виняток. У середньому кожне з них щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень.

Унікальна ситуація: більшість пошт світу отримують субсидії від держави на утримання неприбуткової мережі. Укрпошта ж не може не те що отримати субсидії, а покрити власні витрати.

Щоб уникнути такої ситуації, ще торік у листопаді міністерства інфраструктури та економічного розвитку і торгівлі погодили новий тариф і звернулися по погодження до Міністерства соціальної політики й Пенсійного фонду. Відтоді нічого не змінилося: 17 наших звернень досі без відповіді. Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізацію пенсійного тарифу не закладено й у проект держбюджету на 2019-й.

Пенсійний фонд не зробив цього навіть після зустрічі з Президентом Петром Порошенком, де було наголошено на необхідності збереження унікальної мережі Укрпошти. Тож більше звернень не буде. Ми підготували антикризовий план, який запровадимо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнято. Це означає, що Укрпошта змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставлятимемо пенсії, закриємо 5—7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного й виробничого персоналу.

Компанія зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і прибутково. Універсальні послуги, як і раніше, надаватимемо у всій країні.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням наhttps://ukurier.gov.ua/

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42827

Окт 26 2018

Зміни на краще: у терапевтичному відділенні міської лікарні № 1 нові вікна, обладнання та інше.

В цьому році практично у всіх стаціонарних відділеннях міської лікарні № 1 відбулися зміни на краще, в тому числі відділенні терапії. Слід зазначити, що це єдине стаціонарне терапевтичне відділення в нашому місті.

В цьому році за кошти з місцевого бюджету в рамках заходів з протипожежної безпеки тут встановлена система протипожежної сигналізації та проведена вогнезахисна обробка покрівлі цієї будівлі.

Раніше в терапевтичному відділенні міської лікарні № 1 поміняли старі вікна на нові – металопластикові.

Але і це ще не все. За кошти міста придбали центрифугу. Це лабораторне обладнання дуже важливе для відділення терапії, тому що використовується для маніпуляцій при переливанні крові. Крім того, було придбано стаціонарний кисневий концентратор.

Які проблеми ще чекають на вирішення? Наприклад, доступність медичного закладу, що є дуже важливим, як для пацієнтів, так і для медичних працівників. Іноді звичайні сходи можуть стати непереборною перешкодою для людини, якій потрібна медична допомога.

– Пандус ми зробили самотужки, – розповідає головний лікар КЗ «Нікопольська міська лікарня № 1 ДОР» Олена Соломаха. – Але далі, по сходах, піднімати хворих дуже складно. Тим паче, що в медичній сфері працюють переважно жінки. Тому сподіваємося, що міська влада й надалі буде приділяти увагу медичним закладам, і ми зможемо вирішувати нагальні проблеми.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42823

Окт 26 2018

Нікопольський дзюдоїст переміг на Всеукраїнських змаганнях

З 19 по 20 жовтня в місті Горішні Плавні проходив III Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті воїнів АТО серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н. В змаганнях прийняли участь близько 400 спортсменів з різних міст України.

Вихованці НДЮСШ «Трубник» під керівництвом тренера-викладача Олександра Темураєва гідно виступили на турнірі. Чемпіоном серед юнаків 2009 р.н. у ваговій категорії 29 кг став Михайло Величко, а Артур Махобей –  бронзовим призером. Серед юнаків 2008 р.н. у ваговій категорії 35 кг третє місце зайняв Давид Раєв.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями і пам’ятними призами.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42819

Окт 26 2018

Заборона на алкоголь: У Нікополі планують заборонити торгівлю вночі

З 29 жовтня по 12 листопада 2018 року відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету  проводить  консультації з громадськістю щодо обговорення проекту рішення Нікопольської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання».

Проект рішення опубліковано на сайті Нікопольської міської ради  www.nikopol-mrada.dp.gov.ua.

Проектом рішення передбачається заборона продажу спиртних напоїв в підприємствах торгівлі (крім ресторанного господарства) з 23.00 до 07.00 години.

Консультації  з цього питання надаються у відділі промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету за телефоном 5-05-73 або у каб.27 за адресою: вул. Електрометалургів, 3.

Пропозиції та зауваження приймаються в усній та письмовій  формі  на поштову (м.Нікополь, вул.Електрометалургів, 3) та  електронну адреси  (nmr_biznes@i.ua)

В рамках проведення консультацій запрошуємо  суб’єктів господарювання, громадськість, зацікавлених осіб прийняти участь в нараді з громадськістю, яка відбудеться 02 листопада 2018 року о 15.00 в приміщенні міської ради, 2 поверх,  зал засідань  (м.Нікополь, вул.Електрометалургів, буд.3).

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42815

Окт 26 2018

28 жовтня — 74 річниця вигнання нацистських окупантів з України.


Сімдесят чотири роки тому, 28 жовтня 1944р. було звільнено від фашистів Україну!У цей день вшановуємо величний подвиг визволителів української землі, людей, які вибороли право на життя і свободу нашого народу.
Ми низько вклоняємося всім ветеранам за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна не тільки Україну, але й увесь світ.
Вічна слава захисникам!З повагою колектив «Радио Ностальжи 102.4fm»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42801

Окт 26 2018

Привітання з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів із України від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича

Дорогі земляки!
Сердечно вітаю вас із днем звільнення нашого міста від фашистської агресії. Майже три чверті століття минуло від тих страшних подій, але героїзм та самопожертва наших воїнів і досі живі у нашій пам’яті.
Сучасність нагадує нам, наскільки крихким є мир і наскільки важливим є «мирне небо над головою».
Я щиро бажаю всім нам, аби наше небо завжди було чистим!
Хай живе й розвивається наше місто, а його прикрасою будуть оточені турботою ветерани війни та щасливі усміхнені малюки!
Хай кожен з вас буде здоровим та успішним!
Я бажаю вам миру, добробуту й достатку! Зі свого боку я зроблю все можливе, аби ці побажання стали реальністю!
З повагою
Народний депутат України Андрій Шипко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42810

Окт 26 2018

Привітання від міського голови Фісака Андрія Петровича з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів із України!

Дорогі нікопольці! Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів із України!

У цей день весь український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу рідну землю в роки Другої світової війни ціною власного життя.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям  міста здоров’я, добробуту, тепла й затишку, впевненості в завтрашньому дні.

Нехай у нашій країні панує мир.

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42813

Предыдущие сообщения «