Дневной архив: 19 октября 2018

Окт 19 2018

Оголошення про скликання 41-ї сесії міської ради VІІ скликання

31 жовтня 2018 року о 10.00 в залі засідань міської ради (4-й поверх)

відбудеться засідання сорок першої сесії міської ради VІІ скликання

На розгляд сесії винесені такі питання:

— про урегулювання земельних відносин;

— про надання громадянину Бондарю Василю Пилиповичу в оренду земельної ділянки на пр. Трубників, 25 у м. Нікополі Дніпропетровської області;

— про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Добролюбова, 54 у місті Нікополі;

— про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Електрометалургів, 33 у місті Нікополі;

— про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Княжа, 83/1 у місті Нікополі;

— про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на проспекті Трубників, 40 у місті Нікополі;

— про встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Микитинська, 45 у місті Нікополі;

— про  створення Наглядових рад комунальних підприємств Нікопольської міської ради;

— про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Нікопольської міської ради;

— про внесення змін до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення м. Нікополя на 2016 – 2018 роки «ТУРБОТА», затверджених рішенням міської ради від 22.12.2017 року № 32-29/VII;

— про затвердження змін до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки»;

— про затвердження «Міської програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Нікопольської міської ради на 2017-2019 роки» у новій редакції;

— про затвердження змін та доповнень до додатку 1 до «Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017-2019 роки»;

— про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Нікополя за 9 місяців 2018 року;

— про внесення змін  до рішення міської ради  від 22 грудня  2017 року                          № 64-29/VІІ «Про бюджет міста на 2018 рік»;

Інформація передана пресслужбою Нікопольської міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42666

Окт 19 2018

Боксери Дніпропетровщини повернулися з Кубку України з трьома медалями

Завершився Кубок України з боксу серед чоловіків. Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли «золото» та два «срібла». Про це розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Змагання проходили у Запоріжжі. За першість боролися 83 українських спортсмени. Дніпропетровщину представляли 8 боксерів, три з них здобули перемогу.

Олександр Абрамян посів перше місце у ваговій категорії до 64 кг. Ліпаріт Устян виборов «срібло» у ваговій категорії до 69 кг. З медаллю такого ж ґатунку повернувся Роберт Жмурко. Він боровся у ваговій категорії +91 кг.

Крім того, Олександр Абрамян та Роберт Жмурко отримали Кубки за кращий бій і волю до перемоги, а ще фінансову премію від організаторів змагань.

Загалом на Дніпропетровщині боксом займаються майже 3,8 тис спортсменів, з якими працюють 134 тренери.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42663

Окт 19 2018

Чемпионат Украины по водному поло пройдет в Каменском

Вчера, 18 октября, в Каменском стартовал 28-й чемпионат Украины по водному поло среди мужских команд. За награды посоревнуются шесть коллективов из харьковской, львовской и других областей нашей страны. К сожалению, Каменское на турнире не выступает.

В течение четырех дней, с 18 по 21 октября, в бассейне спорткомлекса «МиКомп» состоятся игры первого тура. Откроют сезон 2018/19 харьковчане: в 18:30 сборная Харьковской области сыграет против команды «НТУ-ХПИ» ШВСМ.

За награды национального первенства, помимо гостей их первой столицы Украины, поборются еще четыре команды: «Динамо» (Львов), «ЛГУФК» (Львов), ВК «Мариуполь», и сборная Украины (юниоры).

Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на www.5692.com.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/dnepr/42659

Окт 19 2018

Последние теплые дни: В Никополь идет настоящая осень

В пятницу, 19 октября, по всей Украине стоит теплая солнечная погода. Сегодня в  Никополе столбик термометра днем поднимется до +20 по Цельсию. Однако, по прогнозам синоптиков, эта неделя станет завершающей для  бабьего лета-2018.

Эти выходные в последний раз порадуют никопольчан теплом днем до +20 по Цельсию.

В субботу,  20 октября, на протяжении всего дня погода в Никополе будет пасмурной. Без осадков.

В воскресенье синоптики обещают в Никополе весь день будет облачным. Без осадков.

А уже с понедельника, 22 октября, температура воздуха будет постепенно снижаться. Днем в Никополе ожидается от +10 до +17 градусов. Небо будет безоблачным.

Во вторник, 22 октября, в Никополе будет пасмурно, без осадков.Температура воздуха будет на 1-2 градуса ниже, чем в понедельник.

Такой же пасмурной и местами дождливой погода, по прогнозам метеорологов, будет погода до конца недели.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42656

Окт 19 2018

Авария водопроводной сети в районе птицекомплекса: Чкалово и Южное без воды

В связи с аварией водопроводной сети в районе птицекомплекса «Днепровский»,  19 октября перекрыта подача воды в с.Чкалово и с.Южное.

Коммунальное предприятие «Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания работ.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42654

Окт 19 2018

ВООЗ оцінила програму “Доступні ліки”: українці тепер не обирають між їжею та ліками

Вчора, 18 жовтня 2018 року, Всесвітня організація охорони здоров’я представила результати детального вивчення урядової програми “Доступні ліки” та рекомендації щодо її подальшого розвитку та реалізації.

“Лікарі підтвердили, що для багатьох пацієнтів Програма була єдиною можливістю отримати доступ до лікування. Крім того, одним із непередбачуваних її наслідків стало те, що деякі пацієнти з хронічним бронхітом зверталися з проханням змінити їм діагноз, щоб стати на облік, як хворі на астму, і, таким чином, отримати право на безоплатне лікування (або лікування за зниженою вартістю) в межах Програми. Ця обставина свідчить про те, що Програма сприймається як засіб для населення отримати доступ до необхідних, дороговартісних препаратів. Вона також забезпечує додаткові причини для перегляду або розширення переліку лікарських засобів, що підлягають відшкодуванню”, – йдеться в звіті ВООЗ.

Вже понад 6,6 млн українців скористалися програмою та отримали ліки за понад 28 млн рецептами на суму 1,6 млрд грн. Нині у програмі бере участь 7 937 аптек.

Наразі за рецептом від лікаря на “Доступні ліки” пацієнт може обрати ліки з 261 препарату, 59 з яких – повністю безоплатні.

Європейське Бюро ВООЗ також підтримало минулорічну ініціативу МОЗ України щодо розширення програми “Доступні ліки” на препарати для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та для підтримки ментального здоров’я населення (від депресивних розладів). Крім цього, в пріоритетні напрями розширення програми ВООЗ рекомендує додати ліки від хронічних обструктивних запалень легень, антибіотики широкого спектру, знеболювальні препарати (в тому числі для паліативної допомоги), стероїдні та нестероїдні протизапальні молекули.

Основні рекомендації ВООЗ стосуються удосконалення механізмів програми. Зокрема, йдеться про:

  • обов’язкове запровадження електронного рецепту та електронного звітування;
  • додаткове заохочення аптек, адже результативність програми залежить від доступу до аптек та економічних показників регіону.

Звіт ВООЗ було презентовано усім стейкхолдерам: представникам з регіонів, аптечним закладам, фармвиробникам, Уряду, народним депутатам та громадськості.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на офіційний сайт МОЗ України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42646