Дневной архив: 12 октября 2018

Окт 12 2018

Увага!Буде перекрито рух автотранспорту!

Повідомлення для автомобілістів м. Нікополь

15 жовтня з 7:00 години ранку до 4:00 години ранку 16 жовтня в зв’язку з проведенням капітального ремонту дорожнього покриття на перехресті вул. Героїв Чорнобиля та вул. Електрометалургів буде перекрито рух автотранспорту через шляхопровід «горбатий міст» (за винятком швидкої допомоги)

На період проведення робіт рух автотранспорту здійснюватиметься по об’їзній дорозі. Можливі затримки в графіках руху міських та приміських автобусів.
Дякуємо за розуміння.

Інформація передана пресслужбою Нікопольської міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42511

Окт 12 2018

У місті Покров буде побудований храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

У Покрові освятили хрест на місці будівництва майбутнього православного храму.

10 жовтня у релігійному житті міста Покров відбулася знакова подія, у сквері біля РАГСу проведено чин освячення хреста на місті будівництва першого в нашому краї типового українського храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці.
Ця подія є символічною. У Покрові постане храм, який носитиме ім’я святої покровительки міста. Після завершення чину освяти, представники духовенства Української православної церкви подякували всім, хто підтримує цю благородну ініціативу. Звертаючись до вірян, бажали натхнення до добрих діл – у будівництві нової церкви.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42507

Окт 12 2018

7 гривень за проїзд: В Марганці планують підвищити вартість перевезення

Марганецький міський голова Олена Жадько впроваджуватиме нові тарифи на міських автобусах. Місто Марганець очікує значне збільшення вартості на міських маршрутах загального користування.

У містах Дніпропетровської області розпочато процес перегляду тарифів у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг пасажирських перевезень, що не залежать від господарської діяльності перевізників як комунальних, так і приватних, у тому числі в разі зміни вартості палива більш ніж на 10 відсотків. Останнім часом спостерігається стрімке зростання вартості палива на АЗС, а також у майбутньому очікується чергове збільшення розміру мінімальної заробітної плати. Ці чинники об’єктивно призводять до необхідності чергового перегляду тарифу на міських автобусах у бік збільшення.
Олена Жадько проведе консультації з громадськістю.
Орієнтовна вартість становитиме:
Городище № 1А, 1Б – 12 грн. 00 коп.
Енгельс № 5 – 10 грн. 00 коп.
Миколаївка № 6 – 07 грн. 00 коп.
Нові ”ВГРЗ – Держбуд” № 7, ”Міська лікарня – Вокзал” № 8 – 07 грн. 00 коп.

Нові тарифи плануються до введення у дію з 01.01.2019 року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42503

Окт 12 2018

Аварии на сетях КП «Никопольводоканала» оставили без воды четыре района города

В связи с аварийными работами была  перекрыта подача воды по следующим адресам и данным районам:

ул.Г.Чернобыля 152а, пер.Глухой 2, ул.Магнитогорская 49,
по адресу ул.Добролюбова 23/1.

Коммунальное предприятие «Никопольводоканал» приносит извинения за неудобства и обещает возобновить водоснабжение в полном объеме после окончания работ.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/nikopol/42495

Окт 12 2018

7 лет лишения свободы: приговор никопольскому таксисту, сбившему насмерть ребенка.

Сегодня, 12 октября, Никопольским горрайонным судом вынесен приговор таксисту,  который  18 июня 2018 года по улице Героев Чернобыля возле СШ№2 сбил 10-летнего Глеба Бомешко переходившего дорогу на «зеленый» свет. Мальчик был сбит двигавшимся на высокой скорости автомобилем такси, когда до тротуара ему оставалось пройти меньше метра. Водитель авто скрылся с места происшествия. сбившему насмерть ребенка.

Суд  признал мужчину виновным в совершении преступления и приговорил к лишению свободы сроком на 7 лет. Также его лишили права садиться за руль сроком на 3 года и обязали выплатить пострадавшей стороне компенсацию в размере 250 тысяч гривен.

Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на сообщение ОО «Прихист» на своей станице в Фейсбуке.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42492

Окт 12 2018

Термін експлуатації енергоблоку №4 Запорізької АЕС продовжено

11 жовтня 2018 року відбулося засідання Колегії Держатомрегулювання щодо продовження експлуатації енергоблока № 4 ЗАЕС у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки.
Засідання відкрив Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков. У вступному слові Голова відзначив, що Україна як і більшість країн Європейського Союзу реалізує стратегію обґрунтування довгострокової експлуатації енергоблоків АЕС, проектний термін експлуатації яких сплив або спливає найближчим часом.
З доповіддю про готовність енергоблока № 4 ЗАЕС до продовження терміну експлуатації виступив генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець. Він зазначив, що експлуатуючою організацією виконано повний комплекс робіт з оцінки технічного складу обладнання, підвищення та переоцінки безпеки, заміни обладнання, що відпрацювало свій ресурс.
Результати Державної експертизи з ядерної та радіаційної безпеки Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблоку № 4 Запорізької АЕС представив начальник відділення аналізу міцності та надійності ядерних установок Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки Олег Зелений, який наголосив на тому, що не виявлено факторів, які б вказали на не можливість продовження терміну експлуатації енергоблоку № 4 ЗАЕС.
Заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок — начальник відділу ліцензування діючих ядерних установок Валерій Бугай доповів про результати розгляду Заяви ДП «НАЕК «Енергоатом» щодо довготермінової експлуатації енергоблока № 4  ЗАЕС та результати інспекційного обстеження. Також зазначив, що було проведено комплексне інспекційне обстеження із залученням фахівців з Державної служби надзвичайних ситуацій України, Національної гвардії України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної екологічної інспекції України, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки тощо.
За результатами обговорення члени Колегії одноголосно підтримали пропозицію схвалити висновок державної експертизи з ядерної та радіаційної безпеки звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока № 4 ЗАЕС та встановити дату наступної  періодичної переоцінки безпеки енергоблока № 4 ВП «Запорізька АЕС» – 4 квітня 2028 року.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42489

Окт 12 2018

Международные соревнования бригад «скорых» стартовали

Тяжело в учении – легко в бою. Под таким лозунгом на Днепропетровщине проходит международный турнир бригад экстренной медицинской помощи. На два дня живописный уголок Орловщины превратился на большую площадку для соревнований. На «ринге» – врачи и фельдшеры «скорых». Они «спасают» «пострадавших» от ожогов, ранений, взрывов. Помогают в случае «сердечных приступов» и во время «родов». За звание лучших борются почти полсотни участников – из 8 областей Украины и Минска.

«Бригады «скорых»круглосуточно спасают жизни. В этой борьбе за главную человеческую ценность выигрывает профессионализм и слаженность действий всей команды. Именно на таких соревнованиях медики оттачивают свое мастерство. Немаловажен и обмен опытом. Чемпионат проводим уже девятый год подряд. Впервые пригласили посоревноваться и белорусских коллег», – рассказал директор областного центра экстренной медицины и медицины катастроф Радий Шевченко.

Прямо посреди леса в селе Орловщина Новомосковского района организаторы разместили несколько площадок для соревнований. Там – статисты, изображающие пострадавших. Обстоятельства – максимально реалистичны. Пожары, взрывы, ДТП, жара. Тяжелые ранения, открытые переломы, сердечные приступы. У каждой бригады – свой квест. Затем меняются локациями. В течение двух дней команды должны пройти все конкурсные задания. Тогда судьи определят победителя.

Главные критерии – скорость и профессионализм действий. Учитываются умение пользоваться аппаратурой, правильность проведения реанимации и подбора лекарств. Не менее важна и сплоченность команды, а еще – умение взаимодействовать с МЧС-никами и полицией, добавил Радий Шевченко.

«В наших странах немного разные подходы к оказанию помощи, лечению, подбору медикаментов. Поэтому приехали поучиться друг у друга, – отметил главный специалист по скорой медицинской помощи Министерства здравоохранения Белоруссии Александр Жинко. – Хорошо, что в Украине есть областные центры экстренной медицины. Они прекрасно работают! В Белоруссии их только создают. Поэтому украинский опыт именно по организации службы «скорой» нам как раз пригодится». Участник из Покрова Владислав Шкабора чувствует себя на задании уверенно, действия – уравновешены и хорошо продуманы. Главное – определить диагноз пострадавшему, оказать экстренную помощь, при необходимости – госпитализировать. Покровской бригаде, представляющей на чемпионате Никопольскую станцию экстренной медицинской помощи, первым квестом выпала «Жара». Летом мужчине стало плохо на берегу реки. Опрос «пострадавшего», показатели давления и ЭКГ не оставили никаких сомнений – у человека сердечный приступ.

«Инфаркты и инсульты довольно часто встречаются в нашей практике. Поэтому хорошо, что есть такие соревнования. Они мотивируют совершенствоваться. А еще есть возможность посмотреть, как действуют бригады из других регионов и изучить их опыт», – сказал Владислав Шкабора.

«Постоянно тренируемся, чтобы держать себя в тонусе. Доводим действия до автоматизма, – поделился участник из Донецка, фельдшер Николай Хмелевской. – Сотрудник «скорой» должен быть готов оказать экстренную помощь в любой момент. Даже без аппаратуры и лекарств. На мой взгляд, в экстренных ситуациях решают все руки, знания и опыт».

Международный чемпионат бригад экстренной медицинской помощи проходит на базе санатория «Новомосковский». Участники – команды из Днепропетровской, Одесской, Харьковской, Херсонской, Сумской, Кировоградской, Ивано-Франковской, Донецкой областей. Впервые на соревнованиях – бригада из Белоруссии.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42486

Окт 12 2018

В Никополе подорожала вода: сколько теперь будем платить
Коммунальное предприятие «Никопольводоканал» сообщает, что на заседании Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, которое проводилось в форме открытого слушания 4 октября 2018 принято решение об изменении тарифовдля КП «Никопольводоканал». Отныне тарифы на централизованное водоснабжение и водоотвод для потребителей КП «Никопольводоканал» будут составлять:

— на централизованное водоснабжение — 6,684 грн. за 1 м3 с НДС,

— на централизованное водоотведение — 11,136 грн. за 1 м3 с НДС,

— вместе централизованное водоснабжение и водоотвод — 17,82 грн. за 1 м3 с НДС.

И новые тарифы на услуги по централизованному снабжению холодной воды, водоотведения
(с использованием внутридомовых систем) для потребителей КП «Никопольводоканал» будут составлять:

— на услугу по централизованному снабжению холодной воды
(с использованием внутридомовых систем) — 7,152 за 1 м3 с НДС,

— на услугу по централизованному водоотводу
(с использованием внутридомовых систем) — 11,940 грн. за 1 м3 с НДС,

— вместе услуги по централизованному снабжению холодной воды и водоотведения
(с использованием внутридомовых систем) — 19,092 грн. за 1 м3 с НДС.

Постановления о повышении тарифов вступают в силу со дня,
следующего за днем ​​их опубликования в официальном
печатном издании — газете «Урядовый курьер», о чем будет сообщено дополнительно.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42480

Окт 12 2018

Зі святами!

Сьогодні Україна відзначає три славних та світлих свята — Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва!.
Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Богоматір — це заступниця і покровителька наших козаків та всіх військовослужбовців України.
Вітаємо всіх чоловіків, Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких —
у ваших надійних, сильних руках.Бажаємо вам величезного щастя, міцного здоров’я,
добробуту, духовного зростання та заступництва Пресвятої Богородиці!
З повагою колектив радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42452

Окт 12 2018

Привітання від народного депутата України Шипко Андрія Федоровича з Днем захисників України, Днем українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі земляки!

Прийміть мої щирі вітання з днем, який об’єднує одразу три найважливіших свята нашої землі – з Днем захисників України, Днем українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди була і є покровителькою  славних козаків та їх нащадків – нинішніх захисників.Кожен з вас, жителів нашої славної Нікопольщини, причетний до цього свята. Адже це ви зберігали його величні історичні традиції, прославляли його своєю працею, народжували й виховували нинішніх героїчних захисників України, підтверджуючи мудрість та прозорливість народного вислову «козацькому роду нема переводу». Адже потужна енергетика наших волелюбних і справедливих пращурів і нині живе у наших сучасниках.Пишаюся честю жити працювати для вас!Від усього серця бажаю вам мирного неба, щасливої долі, святого покровительства Божої матері!Здоров’я й достатку і віри у краще – кожному з вас!

З повагою

Народний депутат України                                           Андрій Шипко

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42457

Предыдущие сообщения «