Дневной архив: 2 октября 2018

Окт 02 2018

Нікопольський дзюдоїст став переможцем на змаганнях в Херсоні

Вихованці НДЮСШ «Трубник» приймали участь у II Всеукраїнський турнір «Кубок Херсонської федерації дзюдо» серед юнаків 2002-2004, 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 рр.н.на честь двократного призера Олімпійських ігор Романа Гонтюка, який проходив в місті Херсон З 28 по 29 вересня.
В змаганнях приймали участь близько 400 спортсменів з різних міст України та Молдови.
Чемпіоном змагань серед юнаків 2009 р.н. в ваговій категорії 34 кг став нікопольчанин Ігор Колотов, а Михайло Величко в ваговій категорії 30 кг – бронзовим призером.

Всі переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними призами.

Вітаємо наших хлопців вихованців НДЮСШ «Трубник» та їх тренера-викладача з дзюдо Олександра Темураєва з успішним виступом!

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42230

Окт 02 2018

У кожного молодого мешканця Дніпропетровщини є шанс отримати винагороду в розмірі 15 тисяч гривень!

15 тисяч гривень та суспільне визнання – такими є винагороди переможців Премії Дніпропетровської обласної ради.
До 17 жовтня у кожного молодого мешканця Дніпропетровщини є шанс стати преміантом конкурсу обласної ради.
Головна мета — це визнання і заохочення талановитої молоді, яка бере активну участь у розбудові Дніпропетровщини і всієї України!
До участі запрошуються усі мешканці регіону віком від 14 до 35 років. Переможців обирають в 11 різноманітних категоріях:
— За внесок у розвиток місцевого самоврядування;
— Героїчні вчинки;
— За соціально-правовий захист дитинства, материнства та батьківства, гуманістичну та волонтерську діяльність;
— За внесок у розвиток промислової і аграрної сфери, впровадження творчих, новітніх ідей, стартапів у створенні та веденні бізнесу;
— За внесок у розвиток «зеленої економіки», захист навколишнього середовища;
— За досягнення у науковій та педагогічній діяльності;
— За досягнення у культурно-мистецькій діяльності;
— За внесок у розвиток сфери охорони здоров’я;
— За досягнення у спорті;
— За активну журналістську діяльність;
— «Юні дарування Дніпропетровщини» (14-17 років).
За останні три конкурси винагороди отримали 160 чоловік.
Конкурс заснував голова обласної ради Гліб Пригунов  і він зазначає, що проведення Премії – це, в першу чергу, підтримка талановитої молоді з боку держави:
«Молоді люди повинні відчувати, що їх робота, їх досягнення, їх внесок високо цінять в Україні та, зокрема, на Дніпропетровщині. Головна мета – створити нашим молодим спеціалістам комфортні умови на рідній землі, аби їм не потрібно було шукати можливості власної реалізації за кордоном! Я переконаний, що піклування про це зараз дасть нам величезну користь у майбутньому. Отримуючи визнання , усі ці люди будуть розвивати нашу країну у різноманітних галузях і надалі!».
Трохи більше двох тижнів залишилось до закінчення строку подачі документів на конкурс. Детально про умови участі у «Премії» дивіться на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради https://oblrada.dp.gov.ua/vote/ або за телефонами : 0567320895 , ‎0636802223!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42227

Окт 02 2018

1 жовтня відбувся особистий прийом міського голови Андрія Фісака

Загалом, у перший день жовтня, до Андрія Петровича звернулось 15 нікопольців.

Люди непокояться про непередбачуваність погодних умов, тому актуальними є ремонтні роботи ливневих систем, покрівель та відмостки будинків.
Двоє нікопольців звертались щодо встановлення пандусу у будинках, аби маломобільні групи населення мали змогу вільно пересуватись.


Також, піднімались питання соціальної сфери. Багатодітна родина та одинока, багатодітна, малозабезпечена мати звертались щодо отримання житла. Міська влада активно займається пошуком відповідних варіантів помешкань, враховуючи побажання та можливості подальшого догляду за житловою площею заявників.


На прийомі міського голови були присутні його заступники, керівники відповідних відділів та управлінь, які отримали завдання для скорішого вирішення питань нікопольців.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42221

Окт 02 2018

Унікальний стенд на майданчику Запорізької АЕС готовий до роботи


Будівництво на майданчику Запорізької АЕС випробувального стенду для перевірки і налаштування імпульсних клапанів імпульсно-запобіжних пристроїв компенсатора тиску (ІЗП КТ) ядерних енергетичних установок з реактором ВВЕР-1000 — важлива подія для атомної енергетики країни. Цей унікальний комплекс не має аналогів в Україні. ДП «НАЕК «Енергоатом» планує використовувати його для випробування обладнання всіх вітчизняних АЕС.
Введення випробувального комплексу в автоматичний режим — завершальний етап в процесі його створення.
На цьому випробувальному стенді буде проводитися технічна діагностика, перевірка налаштування, випробування реальним підвищенням тиску до фактичного спрацювання і контроль герметичності імпульсних клапанів ІЗП КТ після виконання капітального ремонту. Це дозволить виключити додаткові навантаження на обладнання першого контуру енергоблоків і продовжити ресурс його експлуатації.
Впровадженням проекту займалася служба головного фахівця з енергетичних реакторів (СГФЕР).
«Комплекс був введений в промислову експлуатацію. Останнім етапом було введення обладнання в автоматичний режим. Для цього потрібно було виконати ряд випробувань, включаючи автоматику управління стендом. Завдання стояло таке: коли задається програма, стенд починає розігріватися з необхідною швидкістю, доводячи всі параметри до стану спрацьовування запобіжного клапана. Клапан спрацьовує — йде фіксація і видача протоколу. Завдання ми виконали», — розповів провідний інженер лабораторії випробувань тепломеханічного обладнання СГФЕР Дмитро Здоров.
Але цим робота зі вдосконалення комплексу не завершується. Найближчим часом планується впровадити так званий пневмотестер — пристрій для налаштування від заводу-виробника, фірми Sempell (Німеччина).
Пневмотестер є додатковим елементом налаштувань. При його використанні можна знизити параметри розігріву стенду. Тобто не піднімати температуру до 374 градусів (фактично реальні умови роботи компенсатора тиску на блоці), а використовувати більш низькі параметри.
Це дасть можливість значно прискорити процес випробування за рахунок скорочення часу розігріву і розхолоджування. А також допоможе зберегти ресурс обладнання, уникаючи експлуатації його в жорстких умовах високих температур.
Зараз стенд повністю готовий. І оскільки його планується використовувати для випробувань клапанів ІЗП КТ всіх АЕС України, то на рівні ДП «НАЕК «Енергоатом» контролюється питання транспортування обладнання з інших станцій на майданчик Запорізької АЕС. Це завдання доручене Аварійно-технічному центру.
В даний час складається графік капітальних ремонтів клапанів на всіх станціях, на основі якого буде розроблено графік подальших налаштувань клапанів на випробувальному стенді ВП ЗАЕС.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42218

Окт 02 2018

Позбудься нелегальної зброї!


З 1 по 31 жовтня по всій Україні проходить місячник добровільної здачі зброї, вибухівки, боєприпасів і спецзасобів. Кожен, хто самостійно звернеться в поліцію, щоб здати зброю або боєприпаси, зможе уникнути адміністративної та кримінальної відповідальності.
Добровільна здача зброї звільняє від кримінальної відповідальності!
З приводу добровільної здачі зброї звертайтеся в територіальні органи Головного управління або до дільничних офіцерам поліції за місцем проживання або тимчасового перебування.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42212

Окт 02 2018

Реабилитация бойцов АТО в Литве


В Балтийской стране в 2018 году прошли реабилитацию 11 АТОшников, а общее количество прошедших лечение в Литве бойцов составляет 160 человек.
Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе радио Ностальжи.
«Нет более почетного задания от украинского народа для власти, чем отдать дань уважения АТОшникам. Это подчеркивает Президент Украины Петр Порошенко, — отметил председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко. — Чтобы помочь бойцам восстановить здоровье после войны, открываем в области реабилитационные центры, отправляем ребят в санатории. Привлекаем и международных партнеров. Например, в Литве уже оздоровились более 160 АТОшников».
Уже более трех лет ребята набираются сил в военном госпитале литовскоко города Друскининкай.
Специализация литовского центра — травмы опорно-двигательного аппарата. Для пациентов — лечебные грязи и минеральная вода. Психологической реабилитации способствует живописная природа.Уже в октябре на лечение отправятся еще двое военных.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42204

Окт 02 2018

Ремонт на Херсонській розпочато!

Нарешті в Нікополі на ділянці проїжджої частини по вулиці Херсонській розпочато ремонтні роботи.

Ремонтні роботи почалися 1 жовтня, на даному етапі проводиться фрезерування дорожнього покриття.
Сума на капітальний ремонт складає 70 мільйонів гривень.
З міського бюджету за програмою співфінансування виділено 8 мільйонів гривень. Що буде зроблено на ці кошти?

– Ця ділянка, де є зливова каналізація, буде повністю відфрезерована, зроблено основу дороги, встановлені нові бордюри, проведена підсипка, вирівнювання та заасфальтований верхній шар дороги, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Всеволод Зінченко. – Тобто повністю відремонтована. Якщо на жовтневій сесії облради будуть виділені кошти, ремонт проїжджої частини по вулиці Херсонській буде продовжений. За затвердженим проектом планується
відремонтувати ділянку дороги від вулиці Соборної до вулиці Добролюбова.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42195