Месячный архив: Октябрь 2018

Окт 31 2018

Нікопольські тенісисти стали призерами на Кубку Одеської області

З 26 по 28 жовтня в Одесі пройшов Кубок Одеської області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. В ньому взяли участь 45 спортсменів з різних міст України та Молдови.

Нікопольські тенісисти в цих змаганнях порадували своїми результатами. Серед жінок у категорії з шостого по десятий клас срібним призером стала вихованка НДЮСШ «Трубник» Вікторія Спіріна. Серед чоловіків у цій же категорії друге місце посів Володимир Рябий, а «бронзу» виборов Віталій Педенко – спортсмени Нікопольської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква». Всі переможці та призери Кубку були нагороджені грамотами та медалями.

Тренує спортсменів тренер-викладач з настільного тенісу Світлана Братік. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успішним виступом!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42885

Окт 31 2018

Вже 111 сиріт Дніпропетровщини знайшли нові родини у 2018-му

У 2018-му на Дніпропетровщині стало на 111 сиріт менше. Їх всиновили. Тепер діти виховуються в нових українських, італійських, аргентинських, канадських та американських родинах, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«На захисті прав дітей-сиріт наголошує Президент України Петро Порошенко. Прагнемо, аби всі малі виховувались у люблячих родинах. У 2018-му таку можливість вже отримали 111 хлопчиків та дівчаток. Їх всиновили», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Серед всиновлених – 62 дитини до трьох років, решта – діти старшого віку, підлітки.

Щоб всиновити дитину, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти малюка та оформити документи.

Нині на Дніпропетровщині – понад 8,5 тис дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42882

Окт 31 2018

В Нікополі працює реабілітаційне відділення

В квітні місяці цього року при міській лікарні № 4 було відкрито реабілітаційне відділення. Тут надають психотерапевтичну та фізіотерапевтичну допомогу учасникам бойових дій, чорнобильцям, інвалідам каліцтва та інвалідам по захворюванню, які проживають в Нікополі.

– Відділення працює з 8 до 18 години, – розповідає головний лікар КЗ «Нікопольська міської лікарні № 4 ДОР» Надія Бредихина. – Тут надається фізіотерапевтична допомога, до якої входять масаж, фізіотерапія, лікувальна фізична культура та психотерапевтична допомога, яку надають психолог і психотерапевт. Також постійно веде прийом пацієнтів лікар-терапевт.

З моменту відкриття реабілітаційного відділення, його відвідали більше тисячі чоловік. Направити сюди можуть сімейні лікарі або фахівці амбулаторій, також ті, хто потребує реабілітації, можуть звернутися до відділення самостійно.

Відділення працює з навантаженням на 90 відсотків. Але в першу половину дня іноді навіть скупчуються черги. Для того, щоб не стояти в черзі, можна заздалегідь записатися на певний час за телефонами:

(066) 564-48-54, (095) 559-73-39.

– Основний контингент пацієнтів реабілітаційного відділення – це інваліди та люди пенсійного віку, які розуміють, що здоров’я має бути в пріоритеті, – зазначила Надія Бредихина. – Ті ж хто молодший, вважають, що спочатку потрібно заробити гроші або вирішити інші нагальні життєві проблеми, а про здоров’я можна подумати потім. Однак, кажуть фахівці, про здоров’я треба дбати сьогодні, щоб настало завтра.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42878

Окт 30 2018

Про призначення субсидій на опалювальний сезон 2018-2019 рр.

Жителів нашого міста, отримувачів субсидії хвилює питання коли вони  отримають повідомлення про призначену субсидію на опалювальний сезон 2018-2019 рр. (з 16 жовтня по 15 квітня).

В жовтні 2018 року Урядом внесено низку змін до порядку надання субсидій, відповідно до яких вносяться доповнення розробниками програми. І тільки після отримання оновленого програмного забезпечення та інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, довідок від організацій-виконавців комунальних послуг, буде виконано розрахунок субсидії та  надано повідомлення.

Сподіваємось на Ваше розуміння та терпіння, оскільки виконання перерахунку потребує затрат часу,

Управління соціальної політики нагадує отримувачам субсидії, що з початком опалювального сезону необхідно надати нову Заяву та Декларацію тільки таким категоріям громадян:

— особам, члени сімей яких (чоловік, дружина) зареєстровані за різними адресами (якщо заява не надавалась в період з 01.05.2018р. по 01.10.2018 р);

— орендарям житла;

— внутрішньо переміщеним особам;

— сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживаючих осіб;

— сім’ям, у яких відбулись зміни у складі сім’ї.

 Управління соціальної політики

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42875

Окт 30 2018

Днепропетровщина сохраняет второе место в стране по объемам экспорта и импорта товаров

Согласно данным Главного управления статистики в Днепропетровской области, в январе-августе 2018 года объем экспорта товаров составил $5,2 млрд, импорта – $3,4 млрд.

Об этом сообщает Главное управление статистики в Днепропетровской области.

Внешнеторговые операции проводились с партнерами из 150 стран мира.

Днепропетровщина сохраняет второе место в стране по объемам экспорта и импорта товаров.

«Для экономического развития области важна торговля со странами Европейского Союза. В январе-августе 2018 года в ЕС экспортировано товаров на $1,9 млрд (36,6% экспорта области), импортировано из Евросоюза – на $1 млрд (29,2% импорта области)», – отмечают в управлении статистики.

Значительные объемы экспорта поставлены в Польшу (на $484 млн), Словакию (на $223 млн), Венгрию (на $211,8 млн), Чехию (На $175,2 млн), Румынию (на $159,4 млн), Италию (на $158,7 млн).

Больше всего получено товаров из Германии (на $225,6 млн), Италии (на $171,9 млн), Польши (на $132,6 млн), Франции (на $55,8 млн) Словакии (на 54,5 млн).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42872

Окт 30 2018

Фахівці Запорізької АЕС ознайомилися з умовами нової моделі енергоринку України

 

На Запорізькій АЕС провідні фахівці ВП «Енергоатом-Трейдинг» (ВП ЕАТ) провели ознайомчий семінар для фахівців станції за темою «Реформування оптового ринку електричної енергії», в ході якого розповіли про проблеми діючої моделі енергоринку та позначили переваги нової.
В Україні введений і вступив в силу новий Закон «Про ринок електричної енергії». Відповідно до цього Закону в Україні вводиться нова модель ринку електроенергії, відповідно якій продаж електричної енергії, на відміну від моделі оптового ринку, буде здійснюватися не єдиному покупцю, а на різних сегментах ринку: ринок «на добу вперед»; внутрішньодобовий ринок; купівля-продаж за двосторонніми договорами; роздрібний ринок.
Як відзначили ведучі семінару, в новій моделі енергоринку з’являться нові учасники і сегменти ринку, нові взаємозв’язки між учасниками, нові права і зобов’язання та найголовніше — нові можливості для учасників ринку. Фахівці Запорізької АЕС мали можливість ознайомитися з правилами нової моделі енергоринку, нормативними актами, принципами функціонування, порядком і умовами роботи. Говорили і про тарифоутворення.
«Причина, з якої був прийнятий закон України «Про ринок електричної енергії» — це зобов’язання України щодо імплементації європейського законодавства в сфері енергетики відповідно до договору про заснування енергетичного співтовариства», — зазначив перший заступник генерального директора з продажу на оптових ринках ВП «Енергоатом-Трейдинг» Роман Сутченко.
Нова модель енергоринку повинна запрацювати з 1 липня 2019 року. У ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2018 році було створено відокремлений підрозділ «Енергоатом-Трейдинг», основним завданням якого буде реалізація електричної енергії, спрямована на отримання максимального прибутку.
Зустрічі у форматі ознайомчого семінару фахівці ВП «Енергоатом-Трейдинг» проводять на всіх атомних електростанціях України, а також в інших відокремлених підрозділах Компанії «Енергоатом».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42869

Окт 30 2018

Роботу дошкільного дитячого закладу № 8 призупинено

26 жовтня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови комісії, начальника Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області Костянтина Сегедія.

Комісія розглянула питання про руйнування підлоги в дошкільному навчальному закладі № 8, розташованому по вулиці Довгалівській, а також про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливим руйнуванням всієї будівлі.

Справа в тому, що в туалетній кімнаті групи № 1 «Сонечко» для дітей 5-6 року життя зруйнувалась підлога, внаслідок чого утворилося провалля глибиною півтора метри. На стіні з зовнішньої сторони приміщення утворилися тріщини.

З метою попередження людських жертв та подальшого руйнування будівлі, комісія вирішила призупинити роботу дитячого садочка № 8 до моменту вирішення питання про безпечність перебування у закладі. Вихованці та персонал цього дитячого садка переведені до інших дошкільних навчальних закладів.

– Зараз ми замовляємо експертизу для того, щоб встановити причини руйнування будівлі, – розповідає начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна. – Вихователі та завідуюча дитячого садочка № 8 опитують батьків вихованців, щоб з’ясувати в який дитячий навчальний заклад їм зручніше водити дитину. Після чого ми влаштовуємо дітей до інших дитячих садочків, не допускаючи при цьому їх перенавантаження.

Тож наразі дошкільний навчальний заклад № 8 зачинений, технічний персонал разом з завідуючою знаходяться в допоміжній будівлі. Щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, цей дитячий садочок відключено від мереж водо, — газо, — електропостачання.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42865

Окт 29 2018

Дніпровська спортсменка виборола «бронзу» на всесвітньому чемпіонаті з бойових мистецтв

Дніпропетровщина вперше в історії посіла призове місце на всесвітньому чемпіонаті з французького боксу Сават. «Бронзу» здобула жителька Дніпра Олена Братчикова. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

        «Такий результат – це плоди довгої та напруженої роботи. До цієї перемоги Олена йшла 8 років. Як тренер, я, звичайно, відчував гордість. У мене з’явилося відчуття, що вона здатна на більше. Будемо і далі прагнути до нових перемог», – розповів тренер спортсменки Олександр Братчиков.

Олена Братчикова виборола «бронзу» у французькому боксі Сават, розділі «Ассо». Удари учасники наносили не тільки руками, а й ногами. При цьому жорстко та сильно бити було заборонено – спортсмени демонстрували свої технічні вміння та витривалість.

Медалістка протистояла опонентам з більш ніж 40 країн. Змагання приймало болгарське місто Пловдив.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42862

Окт 26 2018

На Запорізькій АЕС стартував ювілейний огляд-конкурс

На Запорізькій АЕС стартував ювілейний огляд-конкурс «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо». У двадцятий раз конкурсанти порадують і здивують своїм творчим підходом, винахідливістю. Доведуть, що в кожному підрозділі працюють творчі і талановиті люди.

Для творчого проекту це величезний проміжок часу. Самі організатори, за чиїм задумом він народився два десятки років тому, не могли навіть припустити, до яких масштабів він виросте, як сподобається учасникам – працівникам Запорізької АЕС і глядачам.

Відкрила огляд-конкурс виставка стінних газет – один з непередбачуваних і оригінальних жанрів, з яким багато хто знайомий зі шкільної лави.

Підрозділи Запорізької АЕС підготували стінгазети, в яких постаралися коротко й образно представити свій колектив.

Багато стінгазет здивували своєю неординарністю і новизною. На відкритті виставки представники підрозділів презентували свої напрацювання. Цей короткий словесний супровід дозволив подивитися на роботи глибше, зрозуміти задум авторів і справедливо оцінити, наскільки вдалося його реалізувати.

Так, цех дезактивації представив свою стінгазету в формі яскравих пазлів, на кожному з яких буквально кількома словами охарактеризував загальний напрямок діяльності, з тонким натяком, що кінцевий результат успішності підрозділу можливий тільки при чіткій взаємодії всіх складових.

Служба головного метролога віддала перевагу одному кольору – білому, проте, робота привертає увагу, зрозуміла і цікава.

Управління будівництва постаралося на славу. Їх стінгазета – це повноцінний макет, де відображені всі об’єкти, які персонал будував і де продовжує працювати.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42843

Окт 26 2018

Тепло и солнечно: Никопольчан ждет потепление.

Синоптики порадовали украинцев прогнозом погоды на выходные, 27 и 28 октября, в страну возвращается тепло, но в западных и местами в северных областях дожди.

В Украину идет потепление. Начиная с субботы, погода порадует украинцев приятным теплом, местами ожидается даже до +22 градусов. Об этом сообщает Укргидрометцентр.

27 октября, в Никополе облачная погода продержится весь день. Без осадков. От +5 до +15 градусов

28 октября, в Никополе ясно.  Без осадков. От +13 до +20 градусов

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42840

Предыдущие сообщения «