Дневной архив: 19 июля 2018

Июл 19 2018

По допомогу з хлором Дніпропетровська облрада звернулася до Гройсмана, Дідича та Денисенка

В зв’язку з припиненням технологічного процесу на АТ «ДніпроАзот» територіальні громади знаходяться під загрозою припинення водопостачання. Зазначимо, дане стратегічне підприємство забезпечувало рідким хлором 22 області України, який постачався підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства і використовується для знезараження питної води та відведення стічних вод. Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на dniprograd.org

Враховуючи кризовість питання, заступник голови облради Валерій Безус взяв його під особистий контроль та направив відповідне звернення посприяти здійсненню термінових заходів щодо вирішення цієї проблеми до Прем’єр Міністра України — Володимира Гройсмана, Антимонопольного комітету, народних депутатів України Валентина Дідича та Андрія Денисенка.

Переймаючись питанням забезпечення населення питною води, він також провів нараду з керівниками водоканалів області, представниками АТ «ДніпроАзот», ТОВ «Аульська хлоропереливна станція» аби з’ясувати наявність запасів хлору для забезпечення стабільного водопостачання, які можливі перспективи постачання альтернативних засобів очистки води й стоків.

«Наразі, припинення водопостачання по регіону вдалося уникнути завдяки активній діяльності ТОВ «АХПС» та його постачанню рідкого хлору з Румунії до КП ДОР «Аульський водовід». Це дало можливість зберегти технологічний режим водоканалів регіону, проте ситуацію й досі можна вважати критичною” — зазначив Валерій Безус на прес-конференції з питань забезпечення водоканалів реагентами.

Та додав, що не зрозуміє як країна буде забезпечувати питною водою територіальні громади, базуючись на поставках хлору автомобільним транспортом з Румунії. Іншого розумного та по справжньому державницького виходу, ніж терміново відновити роботу АТ «ДніпроАзот» і стабілізувати постачання реагентів на водоканали, я не бачу. Для цього лише треба просте рішення Антимонопольного комітету щодо підтвердження ціни хлору у нових економічних реаліях — за умови зупинки основного виробництва АТ «Дніпроазот» та відповідного перерозподілу витрат. Тим більше, що менеджмент заводу підтверджує готовність йти на зустріч в інтересах держави.

Зважаючи поки що на нестабільність забезпечення водоканалів рідким хлором, Валерій Безус звернувся до їх керівників мобілізувати всі організаційні та матеріальні ресурси, опрацювати всі можливості з використання наявних запасів реагентів та надати інформацію до обласної ради щодо можливих заходів реагування на різні варіанти розвитку ситуації.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/40272

Июл 19 2018

Прес-конференції у виконкомі матимуть регулярний характер

18 липня у приміщенні міської ради відбулась прес-конференція керуючого справами виконкому Сергія Донця, на якій він презентував звіт по роботі підконтрольних підрозділів за І півріччя поточного року. Присутні переглянули слайди з відповідною інформацією та обговорили нагальні питання. По закінченні зустрічі, Сергій Михайлович презентував кожному представнику ЗМІ друкований примірник Статуту територіальної громади міста Нікополя.
Відтепер, подібні прес-конференції матимуть регулярний характер. Всі заступники міського голови та керівники комунальних підприємств Нікопольської міської ради звітуватимуть про виконану роботу, а також коментуватимуть найактуальніші проблеми міста в межах своєї компетенції.
Таке нововведення – це ще один крок до відкритої та плідної співпраці влади з громадськістю.
Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/40268

Июл 19 2018

Команда Днепропетровщины стала первой на чемпионате Украины по судомодельному спорту

С 11 по 16 июля г. Глухов (Сумская область) принимал участников Открытого чемпионата Украины по судомодельному спорту среди моделей классов «М» — cкоростных радиоуправляемых моделей лодок с электрическими двигателями (групповые гонки).

Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на http://sobitie.com.ua

В соревнованиях приняли участие более 50-ти ведущих спортсменов со всей Украины: из Киева, Днепра, Глухова, Харькова, Сумской, Черкасской, Ровенской, Волынской, Полтавской областей.

Команда Днепропетровской области в составе: Громов Евгений, Чигрин Юрий, Прищепа Иван и Приходько Дмитрий, привезла на чемпионат 30 скоростных моделей, заявив их в девяти из двенадцати номинациях.

Погода благоприятствовала участникам Чемпионата. Во многих категориях лодок были показаны высокие результаты, близкие к мировым.

По итогам командных соревнований сборная Днепропетровщины стала первой. 2-е и 3-е места заняли команды г. Киева и Полтавской области соответ-ственно.

В личном первенстве днепровские спортсмены завоевали 12 медалей: Евгений Громов – золото, серебро и 1 бронзу, Юрий Чигрин – серебро и 2 бронзы,
Дмитрий Приходько – золото, 2 серебра и 2 бронзы, Иван Прищепа – золото.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/40265

Июл 19 2018

На Дніпропетровщині перенесли сезон полювання на пернату дичину

Сезон полювання на пернату дичину на Дніпропетровщині розпочнеться тижнем пізніше – 11 серпня. До такого рішення прийшли науковці і громадські активісти області під час спільної наради в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

«До Дніпропетровської облдержадміністрації надійшло понад тридцять звернень від громадських організацій про необхідність перенесення сезону полювання. Щоб прийняти виважене рішення, ми запросили до діалогу екологів, мисливців, науковців та громадськість», – розповів начальник департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Стрілець.

Сезон полювання на пернату дичину вирішили перенести на тиждень – він розпочнеться 11 серпня. За словами науковців, це захистить ще не окріпле потомство птахів, які через затяжну зиму почали гніздитись пізніше, ніж зазвичай.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/40262