Дневной архив: 4 июня 2018

Июн 04 2018

У Нікополі відсвяткували День захисту дітей

З цієї нагоди для маленьких мешканців міста проводили безліч розважальних заходів у різних куточках міста.

На міському пляжі пройшла традиційна відкрита першість міста з пляжного волейболу серед команд учасників 2003-2004 та 2005-2006 років народження. Чемпіонат проводився Федерацією волейболу міста Нікополя спільно з ДЮСШ 1 та за підтримки відділу спорту міської ради. Ласкаве сонце та теплий бриз з каховського моря з самого початку налаштували учасників на гарний настрій та переможній командний дух.

Також, у цей святковий день у всіх дошкільних закладах освіти Нікополя проводились розважальні заходи. Наприклад, у КЗ «Нікопольський дитячий санаторій» для вихованців та гостей, діти підготували міні-концерт. Малеча старанно демонструвала свої вміння. Серед гостей свята були і заступник міського голови Ольга Коник та помічник народного депутата України Андрія Шипка – Тетяна Мороз. Вони вітали усіх з першим днем літа та бажали діткам здоров’я та безтурботного, щасливого дитинства.

Ще одним приємним подарунком для маленьких нікопольців стало відкриття нового, сучасного дитячого майданчика на алеї за пам’ятником Танк, яке відбулося за підтримки міського голови Андрія Фісака та депутатів Ольги Мусаткіної та Євгена Романія. Присутні маленькі нікопольці з нетерпінням чекали можливості випробувати комплекс, який складається з гірки, гойдалки, тунелів та багато чого іншого. По закінченні урочистої частини відкриття, усіх пригостили морозивом.

Наймасовіші гуляння відбулися на площі навпроти міської ради. Святковий захід та спортивно-розважальна програма до Дня захисту дітей об’єднали  і маленьких нікопольців, і їх батьків.

На гостей свята чекали атракціони, концертна програма, майстер-класи, аніматори, спортивні ігри. Наприклад, можна було прийняти участь у турнірі з шахів на свіжому повітрі. Для малюків захопливим стало шоу мильних бульбашок разом із казковими героями. Також, виставка «Живий куточок», розмальовки, розфарбовування автомобілів, виставка дитячих малюнків, катання на поні та повітряні змії розважали нікопольців.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39632

Июн 04 2018

Нагороджено переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей»

Цього року в конкурсі, який проводить служба охорони праці Запорізької АЕС, брали участь 23 учні загальноосвітньої школи №4 та багатопрофільного ліцею.

«Організатором конкурсу є Запорізька АЕС, і проводиться він вже протягом багатьох років. Щорічно в ньому беруть участь навчальні заклади Енергодара. Кожен учень повинен знати, що таке охорона праці, щоб вміти безпечно працювати в майбутньому, зберегти власне життя і здоров’я. Основні принципи охорони праці важливо знати в тому числі і в школі», — розповів заступник начальника служби охорони праці Запорізької АЕС Микола Могильний.

Комісія з фахівців служби охорони праці і представників профспілкового комітету визначила переможців. Розглядалася конкретна спрямованість робіт.

У своїх малюнках учасники відображали процес виконання робіт із застосуванням спецодягу та інших засобів індивідуального захисту, закликаючи людей різних професій і спеціальностей працювати безпечно.

У трьох вікових категоріях були обрані кращі роботи.

Перше місце у віковій категорії від 6 до 10 років розділили між собою Микола Скорих та Ігор Ворушило.

У категорії від 11 до 14 років перше місце посіли Аліна Ложкіна та Юлія Горохова.

У старшій категорії від 15 до 17 років переможцем став Артем Проценко.

Роботи переможців будуть направлені до територіального відділення державної служби України з питань охорони праці. Потім найкращі малюнки потраплять до редакції журналу «Охорона праці», де буде визначений всеукраїнський переможець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39629

Июн 04 2018

Капітальний ремонт для будинків ОСББ

На сьогодні в Нікополі зареєстровано 548 об’єднань співвласників багатоповерхових будинків. Це добре, коли мешканці мають право самостійно відповідати за свій будинок. Та самотужки вирішувати питання капітального ремонту багатоповерхівок мешканці не можуть. Тому міська влада запропонувала програми співфінасування, спрямовані на капітальний ремонт та енергоефективність саме для будинків, які створили ОСББ.

Але існувала проблема виділення коштів на капітальний ремонт для ОСББ, які були створені до 2015 року. Щоб її вирішити було проведено ряд нарад за участю міського голови Андрія Фісака. І механізм фінансування було знайдено.

Такі будинки, а також будинки, які знаходяться в аварійному стані, будуть ремонтувати за програмою 1 к 99 тобто: 1 відсоток від суми ремонтних робіт заплатить ОСББ, решту, 99 відсотків, оплатять з міського бюджету.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39626

Июн 04 2018

Кожна дитина заслуговує любові, уваги, турботи.

Напередодні Дня захисту дітей народний депутат України Андрій Шипко організував для маленьких нікопольчан  низку святково-розважальних заходів.

Зокрема,  за сприяння народного депутата кращі вихованці нікопольських театральних студій побували в гостях у бійців 25-ї десантної бригади. Діти оглянули військову техніку та поспілкувалися з військовослужбовцями, які перебували в зоні АТО. Загартовані в боях, сильні й мужні воїни із задоволенням спілкувалися з гостями, розповідали їм про свою службу, відповідали на непрості дитячі запитання, демонстрували свої бойові навички.

  • Я хотів, щоб мої маленькі земляки зрозуміли: мир – це найцінніше, що є на землі. І саме заради спокійного життя допитливих маленьких українців, заради щастя їх матерів несуть свою непросту й небезпечну службу українські захисники, — зауважив Андрій Шипко.

А ще вихованці нікопольських  театральних студій «Дебют» та «Казка» побували за лаштунками Дніпропетровського театру опери та балету, побачили як готуються вистави, виготовляються декорації та костюми.

Подарунки та вітання від народного депутата отримали у ці дні і вихованці спеціалізованих медичних закладів Нікополя – Центр медико-соціальної реабілітації дітей та дитячий санаторій. Протягом багатьох років Андрій Шипко підтримує ці заклади, надає їм всебічну матеріальну допомогу.

  • Кожна дитина заслуговує любові, уваги, турботи. Дарувати дітям свято, радість і відчуття щастя – що може бути важливішим за це, — вважає народний депутат.

 

Прес-служба народного депутата Андрія Шипка

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39619

Июн 04 2018

В Каменском силачи установили новые рекорды

Фестиваль «Богатырские игры» в Каменском удался. На протяжении всей второй половины дня 3 июня жители Каменского имели возможность понаблюдать за состязаниями силачей Аматорской лиги стронгменов. Василий Вирастюк и его команда силачей со всей Украины уже во второй раз приехали в Каменское на фестиваль здорового образа жизни. На зрелищные выступления богатырей пришли посмотреть сотни горожан и гостей города.

Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на http://sobitie.com.ua

Спортсменов и зрителей поприветствовал городской голова Каменского Андрей Белоусов, который поблагодарил знаменитого силача и его команду за приезд в наш город и за участие в спортивном мероприятии.

«Поздравляю всех со спортивным праздником, который становится для нас уже традиционным — это «Богатырские игры», — сказал мэр во время торжественной церемонии открытия соревнований. — Наша страна всегда славилась богатырями, которые защищали ее границы, которые устанавливали мировые рекорды, которые и сейчас ее защищают. Я благодарен Василию Вирастюку за то, что он вновь приехал к нам со своей командой. Я желаю им успехов сегодня, потому что они будут пробовать установить новые рекорды Украины. Всем желаю хорошего настроения, здоровья, успехов и всего самого лучшего! И, конечно же, как можно больше занимайтесь спортом. С праздником вас!»

Главный судья соревнований Василий Вирастюк, поздоровавшись с каменчанами, попросил их поддержать участников в их борьбе за звание самого сильного в этапе Кубка АЛС-2018 и пожелал всем удачных выступлений: «Как-то непривычно стоять тут, посреди площадки, говорить, и не видеть наших спортсменов. Мы привыкли всегда приветствовать их и вдохновлять на победу, а потому все слова и аплодисменты, которые вы адресовали мне, еще раз, пожалуйста, подарите нашим спортсменам. Потому что именно сегодня они будут тут бороться за звание самого сильного на этом турнире и именно наши спортсмены будут пытаться установить рекорды Украины. Моя миссия сегодня достаточно маленькая – просто приехать в город Каменское и честно провести свое судейство», — добавил титулованный спортсмен.

В качестве памятного подарка обладателю титула «Самый сильный человек планеты» вручили булаву, расписанную Петриковской росписью. Мэр отметил, что этот экземпляр станет дополнением к существующей коллекции известного спортсмена.

Во время своих выступлений 17 стронгменов со всей Украины, в том числе двое силачей из Каменского, поднимали штанги и бревна, переносили на спине 300-килограммовое «коромысло» (супер-йок), вращали колесо, на которое навешаны тяжести, участвовали в эстафетах, выполняя нормативы на скорость и устанавливая новые рекорды Украины.

Так, руководитель Аматорский лиги стронгменов Юрий Огоновский установил новый рекорд Украины в перенесении снаряда весом 560 килограммов.

Долгий спортивный день завершился долгожданным шоу. Два львовянина — стронгмены Юрий Огоновский и Павел Кордияка — протащили на дистанцию в 14 метров груженую 40-тонную бетономешалку, установив новый рекорд и в этом виде состязаний. Молодые люди справились за 52 секунды.

После окончания спортивного праздника состоялась торжественная церемония награждения победителей.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39614

Июн 04 2018

Діти Дніпропетровщини отримали сертифікати на безкоштовне лікування у приватних клініках області

Діти АТОвців та з малозабезпечених родин зможуть пройти безкоштовне лікування у кращих приватних клініках області. 35 сертифікатів на такі послуги хлопчикам та дівчаткам вже вручили у ДніпроОДА. Ще близько 100 – відправлять  до міст та районів по всій Дніпропетровщині. Такий подарунок – від підприємців області.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39610