Дневной архив: 4 мая 2018

Май 04 2018

Целый город в Днепропетровской области останется без водоснабжения из-за долгов

Без централизованного водоснабжения останется 70-тысячный город.
Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на unian.net

По всему Новомосковску Днепропетровской области 4 мая отключат подачу воды. Отключение связано с задолженностью КП «Новомосковск водоканал».

По состоянию на 27 апреля КП «Новомосковск водоканал» имеет задолженность за использованные услуги центрального водоснабжения на сумму более 11,4 млн грн, сообщили в пресс-службе КП «Днепрводоканал». 4 мая КП «Днепроводоканал» ограничит подачу воды на КП «Новомосковск водоканал».
Справка. Город Новомосковск расположен в 27 км от Днепра. Население города составляет 70,5 тыс. человек.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38947

Май 04 2018

«Чим може привабити Дніпропетровщина інвесторів – скажи свою думку!»

Саме це риторичне питання задає Дніпропетровська обласна рада та запрошує кожного мешканця приєднатись до масштабної підготовки презентації області. А саме розповісти про об’єкти, підприємства та інші достоїнства регіону на весь світ. Саме ваша ідея може спонукати інвесторів до конкретних проектів в області. Якщо ти знаєш, що найкраще зможе передати інвестиційний потенціал Дніпропетровщини, тоді обов’язково надсилай свої ідеї на адресу прес-служби press.dnepr.oblsovet@gmail.com з темою листа «Презентація». Найкращі з них, обласна влада незабаром представить у Києві для всіх дипломатичних представництв, консульств і посольств.

Головна мета цього заходу – залучити інвестиції в область, показати привабливість регіону для іноземців. Як відомо, на Дніпропетровщині вже успішно працюють різноманітні підприємства з іноземним капіталом – це французи, канадці, швейцарці, німці. Втім, голова обласної ради, Гліб Пригунов переконаний, що ці процеси можна прискорити:

«З інвесторами слід працювати інтенсивніше. В області безліч напрямків, які можуть стати цікавими для іноземців – переробна промисловість у сільському господарстві, індустріальні парки, транспортний хаб, туризм і освіта. Аби побачити масштабний результат, слід почати з найменшого — ефектно презентувати нашу область!».

Відомо також, що іноземцям презентують Інвестиційний паспорт області, до якого входять конкретні бізнес проекти. А також — тільки-но виданий сувенірний альбом про петриківський розпис та козацькі пісні – які визнані UNESCO нематеріальною культурною спадщиною всього людства.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на oblrada.dp.gov.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38944

Май 04 2018

Електровозобудівний завод, Дніпровська ТЕЦ та Криворізька Теплоцентраль незабаром відійдуть у приватну власність

Урядовий комітет затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, серед яких три підприємства, які знаходяться на території Дніпропетровської області.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на dniprograd.org

Керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook розмістив перелік підприємств.
Зокрема, мова йде про ПрАТ «Дніпровська ТЕЦ», ПАТ «Криворізька теплоцентраль», які належать Фонду держмайна, а також державне підприємство «Дніпровський електровозобудівний завод», яке підпорядковується Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

Наступний крок — затвердження списку урядом і продовження процедури приватизації.

Розмір пакету акцій ПАТ «Криворіька теплоцентраль», який планується виставити на продаж, складатиме 99,98%, а ПрАТ «Дніпровська ТЕЦ» — 99,92%.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38941

Май 04 2018

«Укргазвидобування» планує значно розширити закупівлю обладнання на підприємствах Дніпропетровщини

Одна з найбільших в Україні енергетичних компаній – «Укргазвидобування» планує повністю замінити застаріле обладнання на нове. Модернізацію проводитимуть здебільшого за рахунок продукції вітчизняного виробника. Значно розширять і закупівлі на підприємствах Дніпропетровщини, повідомили в управлінні паливно-енергетичного комплексу ДніпроОДА.

«Компанія «Укргазвидобування» розвивається дуже швидкими темпами. Тільки в нашій області вона видобуває майже півмільярда кубометрів газу на рік. Обсяги видобутку планує постійно збільшувати. Та для цього необхідно оновити обладнання, що відслужило вже більше двох десятків років. Приємно, що серед нових потенційних постачальників – і підприємства Дніпропетровщини. Завдяки таким інвестиціям наша промисловість отримує новий поштовх для розвитку», – зазначив начальник управління паливно-енергетичного комплексу ДніпроОДА Едуард Кирпичов.  

Зараз найбільші закупівлі на Дніпропетровщині компанія «Укргазвидобування» здійснює у компанії «Інтерпайп». Понад 80% поставок труб для видобування та постачання газу – саме від цього виробника. Цьогоріч планують збільшити такі закупівлі вдвічі.

«Дніпропетровщина славиться дуже комфортним інвестиційним кліматом. Тому плануємо і збільшити поставки обладнання від наших давніх партнерів, і значно розширити спектр закупівель у цьому регіоні», – сказала начальник департаменту закупівель публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування» Нелі Стельмах.

Більше закупівель – це і розширення виробництва, і нові робочі місця, і додаткові податки, що залишаться в місцевих бюджетах. Тож користь для області – очевидна, підкреслив Едуард Кирпичов.

«Маємо дуже широкий спектр закупівель – від цвяхів та бетону до продукції легкої промисловості, – додала Нелі Стельмах. – Зацікавлені закуповувати у виробників вашого регіону металоконструкції та спеціальні авто».

На Дніпропетровщині розташовані 13 нафтогазових родовищ, із них 9 експлуатує ПАТ «Укргазвидобування».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38935

Май 04 2018

Дорога Днепр-Никополь включена в государственный перечень объектов строительства на 2018 год

Народный депутат Украины Андрей Шипко (Andrey Shipko) добился включения дороги Днепр – Никополь в государственный Перечень объектов строительства, реконструкции, капитального и текущего среднего ремонта автомобильных дорог общего пользования государственного значения в 2018 году.

На проведение капитального ремонта трассы, срок эксплуатации которой закончился еще 10 лет назад, Кабинет Министров Украины уже выделил из госбюджета первые 50 млн грн. Всего же, как подсчитали эксперты, на капитальный ремонт этой трассы необходимо около 750 млн грн.

Далее – слово за Укравтодором и областной властью, которые должны также внести свой вклад в капремонт дороги: любым способом, входит в их компетенцию.

Сейчас область также прилагает усилия для восстановления дорожного полотна. По словам губернатор области Валентина Резниченко, эта дорога находится в приоритетном плане ДнепрОДА по ремонту инфраструктуры.

Пресс-служба Андрея Шипко

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38933

Май 04 2018

Украина и Бразилия — новый виток развития

Состоялся первый за 20 лет визит большой разноотраслевой делегации из Украины в Бразилию. Возглавлял делегацию председатель Днепропетровского областного совета Глеб Пригунов.

Визит стал началом новых отношений в различных сферах между двумя странами. В процессе переговоров был подписан протокол о сотрудничестве, получены реальные контракты и определены направления сотрудничества.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38930