Месячный архив: Май 2018

Май 26 2018

С Днем Святой Троицы!

Хай Трійця Святая в любові єднає
Людей у єдину і дружню родину,
Хай мир, наче пташка, над нами літає,
Ми дякуєм Богу за щастя уклінно!.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39495

Май 25 2018

Пляжний сезон наближається до відкриття

Пляжний сезон офіційно стартує з 1 червня. Але нікопольці вже приймають сонячні ванни, а деякі навіть купаються в морі.

Це не заважає комунальникам остаточно підготувати міські пляжі до прийому відпочиваючих. Водолази двічі перевірили дно акваторії на наявність небезпечних предметів, просіяли пісок. Вже відремонтовані і пофарбовані лавки, вісім роздягалень та душові кабінки. Встановлені урни та п’ять туалетів. Приведо до ладу пандус, завдяки якому люди з особливими потребами на візку зможуть під’їхати прямо до води.

Крім того, до належного вигляду приведено спортивний майданчик і тепер всі бажаючі зможуть займатися тут воркаутом.

Отже міські пляжі майже готові до літнього сезону. Залишилося тільки завести близько 800 тонн піску.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39505

Май 25 2018

Для нікопольських школярів пролунав останній дзвоник

В останню п’ятницю травня нікопольські школярі вишикувались на урочистих лінійках, аби провести у доросле життя випускників та попрощатись зі школою на час  літніх канікул.

На свято останнього дзвоника міський голова Андрій Фісак вже традиційно завітав на свято до своєї рідної 21-ої школи. Він привітав всіх школярів з останнім дзвоником та початком літніх канікул. Побажав міцного здоров’я та здійснення всіх мрій. Окремо звернувся до випускників, котрим побажав обрати свій вірний шлях у доросле життя і прославляти наш рідний край та Україну своїми досягненнями.

У цей день Подякою міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 35 річчя трудової педагогічної діяльності було нагороджено Наталію Калниш. Також,  Андрій Фісак відзначив цінними подарунками школярів, які досягли вагомих успіхів у навчанні.

Цього дня найбільше уваги привертають до себе випускники, які прощаються з шкільним життям та продовжують відкривати для себе нові горизонти дорослого життя. Сьогодні вони дякують вчителям, танцюють прощальний вальс та дають напуття молодшим школярам.

Для 576-ти нікопольських випускників у цьому році дзвоник був дійсно останнім у шкільному житті і символізував початок нового дорослого шляху. Тож, нехай здійснюються їхні найзаповітніші мрії та бажання.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39502

Май 25 2018

На перехресті встановили траверси і дублюючі світлофори

Робітники комунального підприємства «Міськавтодор» провели монтаж світлофорного вузла на перехресті проспекту Трубників та вулиці Героїв Чорнобиля. Роботи виконуються за рішенням комісії з питань забезпечення безпеки руху та екологічної безпеки транспортних засобів.

– Дублюючі світлофори винесли на траверси над смугою руху, що підвищить оглядовість для водіїв і приведе світлофорний вузол цього перехрестя у відповідність до вимог ДСТУ, – коментує Директор КП «Міськавтодор» Олексій Савченко.

Крім того, додатково будуть освітлені пішохідні переходи, що підвищить безпеку руху.

Після того як монтаж світлофорів та освітлення пішохідних переходів буде зроблений, робітники Міськавтодору встановлять необхідні дорожні знаки та нанесуть розмітку.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39499

Май 25 2018

У Нікополі визначались із новою назвою області

До виконавчих органів Нікопольської міської ради звернулася Дніпропетровська обласна рада стосовно проведення публічних заходів з обговорення перейменування Дніпропетровської області.
З 04 травня по 17 травня організовано проведення електронного голосування стосовно перейменування Дніпропетровської області на офіційному веб-сайті Нікопольської міської ради та соціальній мережі Facebook. Його результати:
Дніпровська – 379 – голосів;
Дніпропетровська – 224 голоси;
Січеславська – 107 голосів.
18 травня відбулися громадські обговорення перейменування Дніпропетровської області.
На громадських обговореннях заслухали думку істориків-науковців щодо історичних підстав перейменування Дніпропетровської області в пам’ять про козацьку добу в Україні.
Учасники громадських обговорень висловили свої пропозиції щодо перейменування Дніпропетровської області.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39493

Май 25 2018

Відбулося чергове засідання госпітальної ради

Відбулося  чергове засідання госпітальної ради під головуванням заступника міського голови Ольги Коник, на якому обговорювали формування Нікопольського госпітального округу.

До складу Нікопольського госпітального округу входять 13 територіальних одиниць. Тому в першу чергу вирішили питання про визначення складу госпітальної ради та кількості офіціальних представників від територіальних одиниць, які затверджуються на сесіях місцевого рівня.

Крім того, в робочому порядку обговорили проект Плану розвитку госпітального округу на п’ять років, місце розташування лікарень інтенсивного лікування І та ІІ рівнів, планових лікарень та формування маршрутної карти пацієнта.

На нараді був присутній депутат обласної ради, головний лікар КЗ «Нікопольська центральна районна лікарні ДОР» Андрій Палош, який підтримав пропозицію щодо розміщення лікарень інтенсивного лікування.

Ольга Коник зазначила, що в приміщеннях, які звільнилися доцільно відкривати відділення хоспісу, реабілітації або сестринського догляду. І запропонувала присутнім надати на наступне засідання остаточні пропозиції щодо перспективного розвитку Нікопольського госпітального округу.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39489

Май 25 2018

Україні потрібен абсолютно новий та якісний механізм закупівлі ліків

Міністерство охорони здоров’я, зважаючи на незадовільне проведення закупівель ліків через міжнародні організації  та наближення терміну закінчення дії відповідного Закону, має розробити абсолютно новий, якісний механізм закупівель. Про це під час брифінгу у Верховній Раді повідомив народний депутат Андрій  Шипко.

«Закон про міжнародні закупівлі приймався терміном на чотири роки та діє до 31 березня 2019! І зараз головне питання до МОЗ – що вони зробили за ці три роки, для того, щоб з 2019 року запрацювала НОВА система закупівель ліків?!» — додав він.

Нагадаємо, що, у звіті Рахункової палати наведено ряд фактів неефективного забезпечення процесу закупівель, зокрема у частині поставок, які здійснювалися через рік-півтора після оплати, у частині закупівлі лікарських засобів, термін яких закінчився. Також робота МОЗ  у проведенні закупівель через міжнародні організації  у 2015-2017 визнана незадовільною профільним Комітетом Верховної Ради України.

Так,  станом на тепер Україна і досі не отримала всіх  ліків по закупівлям 2016 року, не доставлені ліки і за 2017 рік (лише 55 % доставлено у регіони)! Окрім того, пацієнти мали б уже отримати частину ліків, закуплених у цьому році. І це при тому, що кошти на рахунки міжнародних організацій переводяться передоплатою на початку року.

Також, залучення до закупівель посередників призвело до додаткових бюджетних витрат на «обслуговування» договорів. Отже, замість дешевших ліків,  ті самі препарати українських виробників, але ще й з доплатою комісійних зборів та послуг митного оформлення, зберігання, дистрибуції.  А це — мільярди бюджетних гривень.

До того ж, непрозорі договори, які чиновники МОЗ відмовлялися показати навіть депутатам, створили можливість ввезення в країну лікарських засобів, терміни придатності яких закінчуються.

 «І рік-два ми чекаємо на ліки, за які заплатили одразу. Економія з затримкою у рік-два, це халатність! І тим паче, економія на якості препаратів – це ще більша халатність, адже часто замість  дорогих оригінальних препаратів закуповуються дешеві генерики, що в лікуванні, наприклад, онкології, може зменшувати шанси пацієнта на одужання» — підкреслив нардеп .

І не зважаючи на те, що мета прийняття Закону про закупівлі лікарських засобів та медичних виробів через міжнародні організації була дуже слушна і правильна – подолати корупцію у сфері закупівель ліків та своєчасно забезпечувати хворих необхідними препаратами та медвиробами, але, за словами Андрія Шипко, Міністерство охорони не спромоглося виконати поставлену мету та й зараз не робить нічого, аби покращити процес закупівель!

Парламентар зазначив, що можливим варіантом виправлення ситуації по проведенню  закупівель препаратів та медвиробів може бути як створення окремого закупівельного агентства, так і використання системи Прозорро, що може показати значну економію, але без оплати коштів наперед і без плати за послуги посередників.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39485

Май 25 2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Вітаю вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника! Це свято об’єднує нас і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії.
Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. Бажаю, щоб Першого вересня ви прийшли до школи життєрадісними, відпочившими, готовими до нових звершень.
А для випускників, – цей дзвоник й справді останній, це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Тепер на вас чекає світ нових відкриттів. Тож, бажаю вам не помилитися у виборі професії та прославляти наш рідний край своїми високими досягненнями!
Окрема вдячність педагогам та батькам за те, що ви вкладаєте у наших дітей не тільки знання, а й віддаєте їм своє серце. Робите все для того, щоб вони стали гідними громадянами України!
Бажаю школярам доброго, змістовного відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості. А вам, дорогі наші випускники, — в добру путь до нових звершень!
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
Хай вам щастить!

З повагою,
міський голова Андрій Фісак

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39482

Май 25 2018

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 25 травня 2018 року оголошено ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

на території Дніпропетровської області збережеться висока (4 класу),

місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

вдень по м. Дніпро та місцями по області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20 м/с

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на офіційний сайт http://dp.dsns.gov.ua.

 

Прогнозується:

25 травня: Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, вдень по місту та  місцями  по  області  пориви 15-20 м/с. Температура  повітря  по  області  вночі 12-17о,  вдень 22-27о,  по місту вночі 15-17о, вдень 24-26о.

26 травня: Мінлива хмарність. Вночі невеликий короткочасний дощ, гроза, вдень без опадів.  Вітер східний, 7-12, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 11-16о, вдень 21-26 о.

27 травня: Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер східний, 7-12, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 8-13 о, вдень 21-26 о

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39479

Май 25 2018

90 – це ювілей!

23 травня 2018 року свій 90-річний ювілей святкувала голова ради первинної організації ветеранів освіти Тамара Лисенко. З привітаннями на свято іменинниці завітав міський голова Андрій Фісак.

За багаторічну працю в ветеранській організації, відданість справі, високий професіоналізм, активну участь у вирішенні соціальних та побутових прав ветеранів праці та з нагоди 90-річчя очільник міста нагородив Тамару Петрівну Подякою міського голови.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39475

Предыдущие сообщения «