Дневной архив: 26 апреля 2018

Апр 26 2018

У 2018 році службу за контрактом обрали 675 мешканців Дніпропетровщини

Цьогоріч 675 мешканців Дніпропетровщини підписали контракт із Збройними Силами України. 35 з них офіцери, решта – солдати та сержанти. Про це повідомили в управлінні правоохоронних органів та оборонної роботи ДніпроОДА.

«Контракт можуть підписати як чоловіки, так і жінки. Серед вимог – середня освіта та відсутність судимостей. Вік – від 18 до 40 років. У кандидата не має бути проблем зі здоров’ям», — розповіли в управлінні.

Контрактники отримують зарплатню від 7 тис грн. За службу в АТО їм виплачують додаткові 4,5 тис грн, на передовій – 10 тис грн. Також сума залежить від посади, звання та вислуги. Деталі можна уточнити у центрах зайнятості та військкоматах за місцем проживання.

Нині на Дніпропетровщині проходить весняний призов на строкову службу. Загалом до армії відправляться понад 1,5 тис хлопців.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38861

Апр 26 2018

Скільки грошей отримають медзаклади первинки за обслуговування пацієнтів

Вчора, 25 квітня, Уряд ухвалив чотири постанови, які дозволяють продовжити реформування системи охорони здоров’я. Зокрема, визначено, скільки заклади отримають за обслуговування пацієнтів у другій половині 2018 року, як медзаклади укладатимуть договори з НСЗУ та як функціонуватиме електронна система охорони здоров’я.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38854

Апр 26 2018

Первая в области мини-ГЭС заработала в Васильковке

В Васильковке заработала единственная в области мини-ГЭС. Это первый серьезный проект громады. Его реализовали за средства украинского инвестора.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе  радио Ностальжи.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38848

Апр 26 2018

Виїзні прийоми на травень 2018р.

ПЛАН-ГРАФІК

проведення особистого прийому посадовими особами
міської ради громадян за місцем їх роботи та проживання  на
травень 2018р.

Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38842

Апр 26 2018

Где сегодня нет воды?

Внимание!
26.04.2018 в связи с работами подрядчика по улице Усова 27, 37, перекрыта подача воды в данном районе.
Об этом пресс-служба КП «Никопольводоканал» сообщила информационной службе радио Ностальжи.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания ремонтных работ.
КП «Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38840

Апр 26 2018

Технології майбутнього – на Дніпропетровщині запроваджують альтернативну енергетику.

Невичерпні джерела енергії – вітряки та сонячні батареї. Економія та енергозбереження – твердопаливні котельні, біогазові комплекси.
Сьогодні весь світ активно переходить від застарілих способів видобутку енергії до нових, чистих та екологічних.
Просування ідей «зеленої економіки» є одним з пріоритетних напрямків розвитку і Дніпропетровської області.
Як і де запроваджувати нові технології, вирішували в Дніпропетровській обласній раді, на Міжрегіональній конференції «Зелені рішення» бізнесу – єднання для сталого розвитку».
«Підписавши Угоду про асоціацію з ЄС та приєднавшись до Європейського енергетичного співтовариства, Україна зобов’язалася перейти на сучасні стандарти виробництва та поступово запровадити різні форми сталого енергозабезпечення», — зазначив заступник голови облради Володимир Тюрін.
Подібні заходи в обласній раді проводяться не вперше та мають на меті популяризацію ідей „зеленого” економічного розвитку та створення умов для запровадження сучасних і екологічно безпечних засобів виробництва.
Серед учасників конференції були представники українських міст, об’єднаних територіальних громад та бізнесу.
Багато хто з них уже має досвід і конкретні результати запровадження «зелених рішень» на своїх територіях та у своєму виробництві.
Сонячні електростанції, модернізація промислових підприємств, методи енергозбереження та енергоаудиту – усе це сьогодні реалізується на Дніпропетровщині завдяки міжнародній співпраці обласної ради та іноземних партнерів.
У рамках реалізації Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).
Найбільш активні учасники отримали нагороди за свою роботу, а директору німецької Програми в Україні Дагмар Ецер вручили відзнаку голови обласної ради.
«Сьогодні зелена економіка стала світовим трендом. Ми використовуємо європейський досвід, поступово змінюємо власний менталітет і таким чином напрацьовуємо «Зелену політику області». Зміни вже очевидні. На альтернативне опалення ми перевели комунальні заклади Дніпропетровщини: школи, дитячі садки, лікарні, зокрема, найбільший обласний лікарняний комплекс на вул. Космічній (дитяча лікарня, пренатальний центр, міська лікарня №8). В області вже працює і будується декілька сонячних електростанцій. Встановлюється лед освітлення, потроху розпочинає застосовуватися електротранспорт, навіть є приклади, коли звичайний багатоквартирний будинок встановив у себе геліоколектор, таким чином забезпечив гарячу воду всім мешканцям», — прокоментував голова облради Гліб Пригунов.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38837

Апр 26 2018

26 квітня — 32-га річниця Дня Чорнобильської трагедії

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення уваги суспільства й світової спільноти до проблем подолання наслідків Чорнобильської катастрофи 8985-ХІ Національна внесення 26 квітня 2018 року до програм теле- і радіопередач внесені відповідні зміни.

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталися вибухи, внаслідок яких повністю було зруйновано реактор 4 енергоблоку. У повітря потрапили радіоактивні речовин, що з вітром розсіялися над Україною і багатьма країнами Європи. Техногенна катастрофа забрала життя численних її ліквідаторів, які, особливо в перші дні, навіть не здогадувалися про загрозу, яку несе радіація. Ціною власного життя і здоров’я вони ліквідували пожежу на станції і далі проводили роботи на аварійному блоці і навколо нього. 30-кілометрова територія навколо ЧАЕС стала пусткою: населення було евакуйовано. Наслідки Чорнобильської аварії ще довго щемітимуть болем за тим, як людина може стати жертвою неконтрольованого використання власних технічних розробок.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38829