Дневной архив: 25 апреля 2018

Апр 25 2018

В Никополе для школьников провели тренинг по экстренной медицинской помощи

20 апреля этого года по всей Днепропетровской области сразу на нескольких станциях «скорой помощи», причем в одно и то же время, состоялись занятия, которые организовал Областной центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Днепропетровского областного совета.
При содействии народного депутата Украины Андрея Шипко такой тренинг прошел и на Никопольской станции «скорой помощи». С девятиклассниками городской школы №3 его провел фельдшер Андрей Мирошниченко.

Андрей Владимирович на конкретных примерах рассказывал школьникам, как они должны действовать до приезда медиков, если вдруг окажутся в ситуации, когда другому человеку на улице, в туристическом походе, в парке или при других обстоятельствах потребуется медицинская помощь. Он доходчиво пояснил, как можно, не имея навыков врача или медсестры, лекарственных препаратов и медицинской аппаратуры, спасти человека от смерти.
Словом, занятие было очень интересным и полезным. Хочется верить, что полученные знания в случае необходимости (а ситуации в жизни бывают разные) помогут ребятам не растеряться и своими действиями спасти жизнь другому человеку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38826

Апр 25 2018

В Нікополі увічнили пам’ять лікаря

У понеділок, 23 квітня, на будівлі амбулаторії № 1, розташованій по вул. Богуна, 3, було відкрито меморіальну дошку, щоб увічнити світлу пам’ять головного терапевта Нікополя Валентини Кобзєвої, яка 40 років очолювала терапевтичну службу міста. Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям депутата Верховної Ради Андрія Шипко і місцевої влади.

На цей урочистий захід зібралися родичі, друзі, колеги по роботі, а також вдячні пацієнти, яким Валентина Антонівна допомагали повернути здоров’я.

– Валентина Кобзєва віддала багато років для того, щоб як врач-терапевт робити корисну для людей справу, – сказала заступник міського голови Ольга Коник. – Та головне, що вона давала людям не тільки рецепт лікування, а й тепло свого серця.

– Без таких лікарів не було б медицини, – додав секретар міської ради Олександр Саюк. – Такі лікарі з великої літери – взірець для молодих медиків, їм є до чого прагнути.

Депутат Верховної Ради Андрій Шипко подякував міській владі за те, що разом зробили цю справу:

– Ми відкрили меморіальну дошку, щоб увічнити пам’ять видатної людини, лікаря і земляка, – сказав він.

Андрій Шипко разом з онуком Валентини Кобзєвої Кирилом відкрили меморіальну дошку. Ледь стримуючи сльози, хлопець промовив:

– Вона була чудовою бабусею і мамою, я її дуже любив і вона мене теж. Коли я вирасту, то теж стану лікарем.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38816

Апр 25 2018

Днепропетровщина первой в Украине представила перспективы развития региона до 2030 года

Развитие экономики и увеличение доходов жителей — первоочередные цели, определенные Днепропетровщиной. Регион первым в Украине адаптировал к своим условиям цели устойчивого развития человечества, определенные ООН.

В каком направлении будет двигаться область в перспективе до 2030 года, говорится в региональном докладе, представленном в ДнепрОГА.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38811

Апр 25 2018

В Нікополі змагались каратисти

Араши Карате — це карате ХХI століття, сучасне повноконтактне єдиноборство, яке включає в себе все найкраще і прогресивне зі східних і традиційних видів єдиноборств, таких як бокс, карате, муай тай (тайський бокс), дзюдо, самбо, вільна боротьба, джиу джитсу, айкідо і айкіджітсу.

В суботу, 21 квітня, в Нікополі проходив Кубок України по Араши Карате. До нашого міста завітали більше 200 каратистів з різних областей України: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Волинської та інших. Серед почесних гостей були присутні міських голова Андрій Фісак, заступник міського голови Ольга Коник, секретар міської ради Олександр Саюк.

– Для нас велика честь приймати в Нікополі другий по рейтингу турнір в країні і велика відповідальність, а також турботи та клопоти по організації, – коментує президент БК «Кайман» Дмитро Осика. – Це стало можливим завдяки злагодженій роботі клубу «Кайман» та допомоги міської влади.

Перед початком спарингів президент міжнародної федерації Араши Карате Олександр Корж, звертаючись до спортсменів, побажав їм сильного суперника, тому що головна мета Араши Карате – це самовдосконалення.

Змагання проходили на двох татамі. На одному бійці початківці вперше пробували свої сили в поєдинках. На другому – досвідчені спортсмени, серед яких чемпіони міжнародних і всеукраїнських змагань, майстри спорту, володарі чорних та коричневих поясів. Тут спаринги були жорстокими, безкомпромісними, максимально наближеними до бойової ситуації.

За підсумками змагань нагороди майже порівну поділили каратисти з Нікополя і Києва. Переможці отримали кубки та грошові призи від спонсорів.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38804

Апр 25 2018

Медзаклади Дніпропетровщини забезпечені вакцинами на 100%

Медзаклади Дніпропетровщини стовідсотково забезпечені вакцинами. Дітям роблять щеплення від 10-ти хвороб – туберкульозу, кору, краснухи, гепатиту, поліомієліту. Про це під час прес-конференції в ДніпроОДА повідомила головний спеціаліст з дитячої імунології департаменту охорони здоров’я Ірина Сичова.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38801