Дневной архив: 16 апреля 2018

Апр 16 2018

Бюджет Днепропетровской области пополнился на 324 миллиона

Строительство, капитальные ремонты и реконструкции в школах, садиках и больницах Днепропетровщины.

Над новыми поступлениями работала бюджетная комиссия областного совета. 324 121 000 гривен распределили следующим образом.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38567

Апр 16 2018

Про скликання 35-ї сесії міської ради VII скликання

Згідно зі статтею 42 Закону України від 21 травня 1997р. № 280-97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Скликати тридцять п’яту сесію міської ради VII скликання 27 квітня 2018 року о 10.00 в залі засідань міської ради (4-й поверх).
 2. Винести на розгляд сесії такі питання:
 • про урегулювання земельних відносин;
 • про затвердження Положення про відділ реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою- підприємцем Рябенко М.В.;
 • про затвердження Меморандуму про співробітництво з фізичною особою- підприємцем Ткаченко А.Є.;
 • про затвердження містобудівної документації «Детальний план території колишнього будинку відпочинку з облаштуванням паркової зони та зони сельбищної забудови на вул. Лапинська, 49 в м. Нікополі, Дніпропетровської області»;
 • про перейменування комунального закладу «Нікопольський палац урочистих подій» Нікопольської міської ради у комунальний заклад «Нікопольський центр культури та туризму» Нікопольської міської ради та затвердження Статуту комунального закладу «Нікопольський центр культури та туризму» Нікопольської міської ради;
 • про реорганізацію (перетворення) комунального закладу «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікопольської міської ради;
 • про передачу частини вбудованого нежитлового приміщення, розташованого у нежитловій будівлі колишнього ЛДЦ за адресою: м. Нікополь, вул. Лапинська, 49 у тимчасове безоплатне користування Нікопольській Громадській спілці «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини»;
 • про щорічний звіт спеціальної постійної наглядової комісії Нікопольської міської ради;
 • про організацію проведення триденних навчально-польових зборів з юнаками 11 -х класів загальноосвітніх шкіл міста;
 • про виключення об’єкту комунальної власності з переліку об’ктів, які підлягають приватизації;
 • про затвердження Переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя»;
 • про списання багатоквартирних будинків з балансу;
 • про затвердження видатків на 2018 рік для реалізації пунктів 4.4, 5.1, 6.10, 6.17, 7.1,8.1 заходів міської програми «Екологія 2018-2022»;
 • різне.
 1. Запросити на тридцять п’яту сесію міської ради народного депутата України, обраного в одномандатному виборчому окрузі №35, депутатів Дніпропетровської обласної ради від м. Нікополя, керівника місцевої прокуратури, голову міськрайонного суду, начальника міського відділу поліції, Почесних громадян міста, керівників підприємств міста, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради, представників засобів масової інформації.
 2. Реєстрацію депутатів міської ради та запрошених на сесію провести о 9.30 у вестибюлі четвертого поверху.

Міський голова              Фісак А.П.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38564

Апр 16 2018

30-та партія гуманітарної допомоги надійшла до медзакладів області

Гуманітарну допомогу із Франції отримала центральна міська лікарня Покрова. Це вже 30-й вантаж від іноземних благодійників, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.  

«Кожен мешканець села чи міста має право на сучасну медицину – це один з меседжів реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. У медзакладах Дніпропетровщини створюємо комфортні умови та регулярно оновлюємо оснащення обласним коштом. Підтримують і європейські партнери. Із Франції надійшла вже 30-та партія «гуманітарки», – розказав Валентин Резніченко.
Ювілейна вантажівка з благочинним ладунком приїхала до центральної міської лікарні Покрова. Всередині машини – багатофункціональні ліжка з матрацами, приліжкові столики, інвалідні візки, медичні меблі, перев’язувальний матеріал.
«Серед іншого – й обладнання, про яке ми тільки мріяли. Зокрема, вакуумна помпа,  тонометри, що кріпляться до ліжка, – розказав головний лікар Анатолій Шкіль. – Не будуть лежати без діла й радіологічні апарати. Тепер рентген-знімок робитимемо пацієнтам прямісінько в палаті. Також вдячні й за УЗІ-апарат. Медична допомога стане якіснішою».
«Гуманітарку» розподілять між відділеннями реанімації, хірургії, травматології, гінекології, реанімації інтенсивної терапії та іншими. Головний лікар пообіцяв, жодне не залишиться поза увагою.
Медики не приховують радості. Кажуть, такої кількості корисного обладнання заклад не отримував ніколи за всю свою півстолітню історію.
«На рівні області розуміють проблеми провінційних міст. Сподіваємося, що така співпраця продовжиться й далі», – зазначила заступник мера Покрова Наталія Бондаренко.
Медзакладам Дніпропетровщини Франція допомагає вже другий рік поспіль. Виключно благодійний проект – результат співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» та волонтеркою Діаною Дольс. Раніше жінка проживала у Дніпрі, та кілька років тому емігрувала до Франції – звідти підтримує земляків.
До центральної міської лікарні звертаються по допомогу мешканці Покрова та прилеглих населених пунктів. Щорічно у ній обслуговуються майже 90 тис. пацієнтів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38558

Апр 16 2018

На шляхах Дніпропетровщини облаштують майданчики для габаритно-вагового контролю вантажівок

На дорогах Дніпропетровщини з’являться спеціальні майданчики, на яких пересувні лабораторії перевірятимуть вагу вантажівок. Задля збереження дорожнього покриття планують облаштувати сім таких місць на в’їзді до міста Дніпра. Перші майданчики з’являться уже цьогоріч.

«На Дніпропетровщині капітально ремонтуються і державні траси, і комунальні шляхи. Основна мета – їхнє збереження. Проте якщо автошляхами рухаються великі фури з перевантаженням,  за два-три роки на асфальті знов з’являються вибоїни. Для контролю великовагових автівок плануємо облаштувати на під’їздах до Дніпра спеціальні майданчики. Фінансування робіт – обласним та місцевим коштом», – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.
Перші спеціально облаштовані майданчики з’являться на криворізькому напрямку (перед транспортною розв’язкою на Кам’янське) та на трасі Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка (поблизу села Партизанське).
Перевірятимуть вагу фур пересувні вагові комплекси «Укртрансбезпеки», обладнані комп’ютером та вагами. Принцип дії спецтехніки простий: фура заїжджає на ваги –  пристрій передає дані на комп’ютер за допомогою Wi-Fi. Водій отримує талон, у якому зазначена вага транспортного засобу.
На дорогах державного значення заборонений рух транспорту вагою понад 40 тонн. Шляхами місцевого значення не можна їздити, якщо маса вантажівки перевищує 24 тонни.
У разі перевищення нормативних показників водій зобов’язаний сплатити штраф. На добровільну сплату – місяць. Далі – примусове стягнення в судовому порядку.
«З появою майданчиків будемо контролювати вагу фур і накладати штраф на порушників. Тільки так зможемо вберегти дорожнє покриття від перевантаження та руйнації», – наголосив радник.
Аналогічні вагові майданчики планують облаштувати на в’їздах до Кривого Рогу, Павлограда, Кам’янського, Марганця та інших міст області.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38554

Апр 16 2018

Днепропетровщина планирует развивать альтернативную энергетику вместе с Францией

Альтернативная энергетика становится все более доступной для жителей Днепропетровщины благодаря отечественным и иностранным инвестициям. Возможностью построить в регионе электростанцию на солнечных батареях заинтересовались и французы. О таких перспективах стало известно во время встречи первого заместителя председателя ДнепрОГА Олега Кужмана с Чрезвычайным и Полномочным Послом Французской Республики в Украине Изабель Дюмон.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе  радио Ностальжи.

«Современная экономика не может развиваться без энергосберегающих технологий. На повестке дня – поиск альтернативных видов электроэнергии. В последнее время реализовали в этой сфере несколько инвестпроектов. Наши отечественные и зарубежные партнеры вкладывают деньги в перспективные технологии, а мы, в свою очередь, сводим к минимуму бюрократию и гарантируем невмешательство в ведение бизнеса», — отметил Олег Кужман.

На Днепропетровщине уже работают две современные солнечные электростанции. В Подгородном — благодаря отечественным инвестициям, в Никополе — канадским. Уже заключили соглашение с ирландскими партнерами — солнечная электростанция появится и в Павлоградском районе.

«Когда ехала в Днепр, видела на территории области современные солнечные панели, — сказала ИзабельДюмон. — Удивлена, что наши инвесторы до сих пор не представлены в этих проектах. Энергоэффективность — перспективная отрасль и вопрос номер один во внутренней и внешней политике Франции. Поэтому у нас много интересных инвестиционных предложений».

Франция заинтересована в крупных проектах и готова строить самые мощные электростанции, добавила ИзабельДюмон.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38549

Апр 16 2018

«Богатрыские игры-2018»: в Каменском будут устанавливать рекорд

Первый этап Любительской Лиги стронгменов-2018 пройдет в Каменском. Главный судья соревнований – обладатель титула «Самый сильный человек мира» Василий Вирастюк.

Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на www.5692.com.ua

Мероприятие запланировано на 3 июня. С 15:00 на площади Калнышевского стартуют «богатырские игры». Программа – насыщенная. По информации организаторов, среди прочих силовых конкурсов: перенос коромысла 300 кг. на 20 м., кантовка покрышки 360 кг. на 5 оборотов и т.д.

Участникам обещают «крутое судейство от Василия Вирастюка», экстравагантные футболки, симпатичные вознаграждения и призы за первые три места.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38544

Апр 16 2018

Регіональний конкурс кондитерської майстерності «Чарівні смаколики».

Шановні майстри та аматори кондитерського мистецтва
міста Нікополя та регіону,
мешканці міста Нікополя та Нікопольського регіону.

Запрошуємо Вас прийняти участь Регіональному конкурсі кондитерської майстерності «Чарівні смаколики», який відбудеться 21 квітня 2018 року в приміщенні Нікопольського палацу урочистих подій на пр. Трубників, 25. Участь у Конкурсі безкоштовна, реєстрація конкурсантів о 12-00. Починаючи з 10 години відвідувачі конкурсу зможуть придбати різноманітні кондитерські вироби, продукти з меду, сувеніри та іграшки, в програмі — розваги для дітей. Спеціальний гість конкурсу
Денис Єлинчак – учасник 5 сезону «МайстерШеф» з м. Одеси

Програма.
з 10-00 до 15-00 години:
• Виставка-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, хлібо-булочних, кондитерських виробів та пряників.
• Ярмарок Нікопольської асоціації пасічників, дегустація різноманітних медових напоїв, торгівля медом та продукцією з меду.
• Kid’s зона (аквагрім, майстер-клас з розпису пряників, настільні ігри, школа усного рахунку «Соробан»).
• Фото зона (тематична).
12-00 до 13-00 — реєстрація учасників конкурсу
13-00 — відкриття конкурсу
13.10 – початок роботи, оформлення презентаційних столів
13.40 – оцінка конкурсних експонатів конкурсною комісією
14.40 – підбиття підсумків
15.00 – нагородження переможців

Переможців Конкурсу очікують призи.
Конкурс проводиться за чотирма призовими номінаціями, а також спеціальними, а саме:
Призові номінації:
— торт
— тістечко
— печиво
— десерт
Спеціальна номінація: солодкий символ міста Нікополя-Нікопольський торт.
Учасники можуть приймати участь у декількох номінаціях, плануються також і інші номінації.
Приймати участь у Конкурсі можуть усі бажаючі, без обмежень за віком та родом діяльності, підприємства громадського харчування, заклади професійної освіти, виробники кондитерських виробів, заклади громадського харчування промислових підприємств, аматори. Кількість учасників від одного заявника не обмежена. На Конкурс приймаються як індивідуальні так і колективні роботи.
На даний час сформовано Конкурсну комісію, до якої увійшли:
Ольга Курганова – голова Конкурсної комісії, директор з виробництва ПрАТ «Нікопольський хлібокомбінат».
Інна Михайлова – майстер виробничого навчання НЦПО;
Ольга Омелянчук – майстер виробничого навчання НПЛ;
Анатолій Тульчинський – директор ТОВ «Тамада» ;
Ірина Харченко — керуючий справами Нікопольського міськвиконкому;
Тамара Борщаговська – приватний підприємець;
Наталя Арутюнова – керівник Нікопольського відділення ПАТ «Укргазбанк», депутат Нікопольської міської ради;
Євгенія Ніколаєнко – начальник відділу культури, туризму Нікопольської РДА.
Денис Єлинчак – учасник 5 сезону «МайстерШеф» з м. Одеси.
З умовами конкурсу можна ознайомитися у виконавчому комітеті Нікопольської міської ради, каб. № 3 або за тел. 50573, попередню реєстрацію можна здійснити в приміщенні КЗ «Нікопольський палац урочистих подій» або звернувшись до Оргкомітету за тел.:
5-05-73, (066) 401-46-04, (067) 918-20-23, (095) 534-66-20, (050) 922-85-00.

Сектор з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38540

Апр 16 2018

Бадмінтоністи Дніпропетровщини здобули перемогу на чемпіонаті України

Команда Дніпропетровської області виборола перше місце суперліги чемпіонату України з бадмінтону. Наші спортсмени обіграли конкурентів з Харкова, Києва та Миколаєва. Наступна ціль – Кубок європейських чемпіонів. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

«На суперлізі зібрались кращі бадмінтоністи України. Команда Дніпропетровщини цього разу виявилась найсильнішою. Вперше за десять років ми буквально «вирвали» перемогу у Харкова – з рахунком 5:2. Тепер вирушимо на Кубок європейських чемпіонів. Там наші спортсмени змагатимуться з гравцями із Польщі, Німеччини та Іспанії», – розповіла віце-президент федерації бадмінтону Дніпропетровської області Вікторія Семенюта.

Команда нашої області – молода та амбітна, наголосила вона. Найстарший гравець, він же капітан – 25-річний Микола Мартиненко.

«Ігри були цікаві. Ми здобули перемогу в напруженій боротьбі. Зараз готуємося до європейських змагань. Вірю у сили своєї команди!», – сказав бадмінтоніст.

Кубок європейських чемпіонів з бадмінтону відбудеться 24 червня у польському місті Білосток.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38537

Апр 16 2018

У 2018 році в місті Нікополі урочисто відзначатиметься пам’ятна дата (370 років) «День обрання Богдана Хмельницького Гетьманом України у Микитинській Запорозькій Січі (початок Української Козацько-Гетьманської Держави)»

Мета урочистого щорічного відзначення пам’ятної дати — вшанування пам’яті Великого Гетьмана України Б.Хмельницького, висвітлення вікопомного значення подій, пов’язаних із початком національно-визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. та початку Української Козацько-Гетьманської Держави на території сучасного Нікополя, заснування якого йде від Микитинської Запорозької Січі (1639-1652 рр.), патріотичне виховання громадян України на історичних традиціях національно-визвольної боротьби українського народу козацької доби.
Місце урочистого щорічного відзначення пам’ятної дати відбувається на площі Б.Хмельницького м.Нікополя, де встановлено в середині 50-х років ХХ ст. пам’ятник Б.Хмельницькому та пілон на честь його обрання у Микитинській Січі Гетьманом України.
За літописом С.Величка 19 квітня 1648 р. за ст.ст. (29 квітня за н/ст.) велика козацька рада у Микитинській Запорозькій Січі обрала Богдана Хмельницького гетьманом Війська Запорозького.
Інаугурація Б.Хмельницького із врученням йому гетьманських клейнодів, які він мав як символ влади, до завершення свого життєвого шляху на посаді Гетьмана Війська Запорозького, ознаменувало урочистий акт проголошення Української Козацько-Гетьманської держави, що існувала до 60-70-х рр. ХVІІІ ст. та новий державний період в історії Українського народу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38534

Апр 16 2018

Новые правила вызова врача на дом

После старта медицинской реформы в Украине появились разговоры о том, что теперь пациент не может вызвать врача на дом, как это было раньше. Слухи или правда?
И.о. министра здравоохранения Украины Ульяна Супрун разъяснила ситуацию. Она заявила, что отмена выездов на дом – не больше чем слухи. Но правила вызова доктора изменились.
Согласно новым правилам, у пациента нет гарантии, что после звонка в амбулаторию доктор приедет к нему на дом в любом случае. Раньше администратор принимал все заявки и просто передавал их врачу. И тот отправлялся по вызовам. Теперь система будет работать следующим образом: пациент звонит в амбулаторию и общается со своим семейным доктором. Они обсуждают ситуацию и решают, должен ли доктор ехать, или человек придет к нему на прием сам, — заявила Супрун.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38531

Предыдущие сообщения «