Дневной архив: 13 апреля 2018

Апр 13 2018

1300 полицейских будут обеспечивать охрану общественного порядка в поминальные дни на Днепропетровщине

15-16 апреля во время поминальных мероприятий, Радоницы в местах массового скопления людей 1300 полицейских и 40 военнослужащих Национальной гвардии будут охранять порядок и безопасность.

Об этом сообщает информационная служба  радио Ностальжи со ссылкой на пресс-службу ГУ НП в области.

«По предварительной информации мы ожидаем, что в эти дни места захоронения, а их у нас 1915, посетит более полутора миллионов человек. На каждом из кладбищ будут работать наши сотрудники, мобильные патрули. Обращаемся ко всем жителям быть сдержанными, не втягиваться в конфликты и не злоупотреблять спиртными напитками. Обо всех случаях обнаружения забытых корзин, вещей сообщать полицейским и не пытаться самостоятельно их проверять », — сообщил начальник отдела массовых и охранных мероприятий управления превентивной деятельности ГУНП в Днепропетровской области Юрий Солодовник.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38515

Апр 13 2018

Медична реформа в дії

Як відомо, з 1-го квітня в Україні стартує кампанія з підписання декларацій між пацієнтами та лікарями первинної ланки. Такі зміни відбуваються в рамках медичної реформи, яка активно впроваджується в нашій державі.

У місті Нікополі процес підписання декларацій розпочався досить успішно. В період з 2 квітня по сьогодні декларацію із обраними сімейними лікарями підписало майже 3000 нікопольців. У разі виникнення технічних питань під час занесення даних пацієнта до електронної системи Е-Health, спеціалісти медичних закладів вирішують іх у робочому порядку на місці.

Закликаємо мешканців Нікополя не нехтувати нововведенням в рамках медичної реформи та запрошуємо до амбулаторій міста для підписання декларацій.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38512

Апр 13 2018

Школярі спробували себе в ролі рятувальників

12 квітня, у Нікополі, на площі навпроти міської ради, відбувся міський етап 24 Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У ньому прийняли участь 156 учнів — представників усіх загальноосвітніх шкіл міста. Для учнівських агіт-бригад було підготовлено маштабну цікаву програму.

Впродовж змагання належало продемонструвати практичні навики в пожежній справі.

Наприклад, конкурс, який більш за все зацікавив дітей, мав на увазі одягання форми рятувальника та з допомогою працівника служби ДСНС з пожежного рукава струменем води збити з відстані м’яча.

Усі етапи фестивалю юнакам та дівчатам треба було виконати якомога швидше. За правильністю виконання завдань спостерігали працівники Нікопольської пожежної частини та Червоного Хреста. Окрім того, за кожен етап командам нараховувалися бали.

Внаслідок результатів підрахунку балів визначились найкращі. Так, перше місце отримала школа №6, друге –школа №8 та третє місце посіла школа № 4.

Нагороджували учасників та переможців дипломами, медалями, солодкими подарунками заступник міського голови Ольга Коник та головний інспектор Нікопольського міськрайонного віділу ГУ ДСНС Василь Парубенко.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38500

Апр 13 2018

Відбулось позачергове засідання сесії

На позачерговій 34 сесіїї Нікопольської міської ради 12 квітня порядок денний містив одне питання для розгляду. Так рішення від 30 березня 2018 року «Про надання дозволу громадянину Копилову Олександру Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул Святительській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарський будівель і споруд (присадибна ділянка) у м Нікополі». Дане рішення розглядалось повторно, після зупинення його розпорядженням міського голови від 03 квітня 2018 року. Депутати це рішення не підтримали.

Народні обранці ухвалили додаткові питання «Про надання грошової допомоги мешканцям міста Нікополя».

Після вирішення питань порядку денного, слово поросив депутат міської ради Олександр Рибаков. Він виступив з приводу формування ініціативної групи для формування громадської спостережної ради. Виступ його доповнила депутат Юлія Мотриченко.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38498

Апр 13 2018

Поточний ремонт доріг за рахунок коштів міського бюджету у 2018 році

Управління житлово-комунального господарства, за участю представників спеціалізованого підприємства, яке має дозвільні документи на здійснення технічного нагляду, закінчили обстеження міських доріг та визначили перелік доріг для проведення поточного ремонту у 2018 році.

На сьогоднішній день проводиться робота з укладання договорів на виконання відповідних робіт та розпочато тендерні процедури по дорогам: вул. Кооперативна, вул. Херсонська, вул. Добролюбова, пр. Трубників та вул. Патріотів України.

Враховуючи доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації «Про заходи щодо покращення експлуатаційного стану автомобільних доріг» від 04.04.2018, 12 квітня відповідною міською комісією за участю представників спеціалізованого підприємства, яке має дозвільні документи на здійснення технічного нагляду, представників громадської організації «Прихист» та ЗМІ, проведено обстеження доріг, які були відремонтовані протягом 2015-2017 років за рахунок коштів обласного бюджету.

Про результати обстеження Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації було повідомлено замовника робіт, для вжиття заходів по відношенню до підрядних організацій щодо виконання гарантійного ремонту пошкоджених ділянок доріг за власний рахунок.

Тим часом, КП «Міськавтодор-1» проводяться аварійні роботи на дорогах міста з термінового усунення ситуацій, які загрожують безпечному руху. До кінця квітня поточного року планується закінчити поточний ремонт основних транспортних маршрутів міста та перейти до капітальних ремонтів доріг приватного сектору.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38495

Апр 13 2018

У Нікополі завершено опалювальний сезон

Відповідно до рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 30 березня 2018 року було оголошено про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років у місті Нікополі 13 квітня поточного року. Це стосується об’єктів соціально-культурної сфери міста, а також споживачів теплової енергії, незалежно від організаційно-правових форм та форм власності.

До 15 квітня постачальниками теплової енергії, підрядними організаціями та комунальними підприємствами будуть розроблені плани організаційно-технічних заходів та підготовка обладнання до роботи в наступному опалювальному періоді. До 1 жовтня мають закінчитися всі планові роботи на обладнанні та системах опалення, а також в разі необхідності будуть усунені всі порушення та дефекти, виявлені в період підготовки до зими.

Крім того, звертаємо увагу мешканців Нікополя на те, що управління праці та соціального захисту населення здійснюватиме нарахування субсидій та пільг по 15 квітня цього року.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38492

Апр 13 2018

11 квітня у світі відзначили Міжнародний день звільнення в’язнів концентраційних таборів.

Через ці катівні протягом 1933-1945 років пройшло близько 20 мільйонів людей з 30 країн світу. 12 мільйонів, з яких кожен п’ятий – дитина, навіки залишилися у цих катівнях. Ті ж, хто вижив у цьому пеклі, через все життя пронесли пам’ять про нього.
Нині у Нікополі мешкають четверо свідків пережитих жахіть. Це Євдокія Авер’янівна Осипова, яка у 17-річному віці потрапила до Освенцима, та Лідія Олексіївна Пальчик, яка в 16 стала бранкою Равенсбрюка. Це Ніна Андрівна Гудименко та Андрій Гнатович Зайченко, які у 14 років потрапили до фашистського рабства, пройшли через неймовірні випробування, але вижили і повернулися додому. Протягом усього свого життя колишні в’язні несли правду своїм землякам про війну та фашизм, говорили про цінність миру та про любов до рідної землі.
Народний депутат України Андрій Шипко, який завжди цікавиться життям ветеранів та допомагає їм у вирішенні будь-яких життєво важливих питань, привітав своїх земляків, які пройшли через табори смерті. Він подякував ветеранам за мужність та силу волі, за активну життєву позицію та мудрість. Помічник народного депутата Раїса Кисельова подарувала колишнім в’язням фашизму продуктові набори та паски. До привітань Андрія Шипка приєднався і благочинний церков Нікополя протоієрей Микола Марущак, який вручив своїм землякам, що вижили в концентраційному пеклі, іконки воскресшего Христа Спасителя та символ великодніх свят – шоколадні крашанки.
— Люди, які пройшли через смертельні випробування, найбільше розуміють цінність таких звичайних для усіх нас понять – життя та миру. Дуже хочу, щоб ніхто з наших сучасників ніколи не пережив те, що пережили вони. Щоб був мир на нашій землі. Щоб здоровими і щасливими зростали наші діти, а літні люди й ветерани були оточені повагою, турботою та любов’ю. І я докладатиму для цього усі свої сили, — сказав Андрій Шипко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38484

Апр 13 2018

Понад дві тисячі родин АТОвців цьогоріч отримали матеріальну допомогу

У 2018 році матеріальну допомогу отримали понад дві тисячі бійців АТО та їхніх рідних. Виплати – з обласного та місцевих бюджетів, повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА.

«Допомога АТОвцям та їхнім рідним виділяється на лікування. Така виплата разова. Суму визначають індивідуально – від 810 до 2400 гривень. Все залежить від того, яке лікування потрібне людині», — зазначили в департаменті.

Аби отримати допомогу, знадобляться копія паспорта, ідентифікаційний код та медична довідка про необхідність лікування. З цими документами слід звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання або департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38481

Апр 13 2018

В областной больнице «Соленый лиман» откроют современное отделение реабилитации АТОшников

Современные палаты с комфортными условиями, залы для лечебной физкультуры и физиотерапевтических процедур. Все — для скорейшего выздоровления бойцов. Вскоре на Днепропетровщине откроет двери современное отделение реабилитации АТОшников. Его обустроят на базе областной больницы «Соленый лиман». Об этом сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38475

Апр 13 2018

На Дніпропетровщині відкрили «гарячий сезон» капремонту комунальних доріг

На Дніпропетровщині розпочали новий сезон капремонту комунальних доріг. Вже із новим асфальтовим покриттям – дві вулиці в селі Межиріч Павлоградського району. Загалом до кінця року обласним коштом відремонтують 7 вулиць у населених пунктах Межиріцької об’єднаної громади. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Четвертий рік поспіль приводимо до ладу комунальні дороги по всій області. Капремонт вулиць у населених пунктах – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Із відновленням інфраструктури відроджується село, а отже, процвітає і громада в цілому. Цьогоріч мешканці тільки-но утвореної Межиріцької громади матимуть 7 якісно заасфальтованих вулиць», – зазначив Валентин Резніченко.

Межиріцька громада об’єдналася всього чотири місяці тому. Деякі вулиці трьох населених пунктів – сіл Межиріч, Карабинівка та Булахівка – не ремонтувалися десятиліттями. Тож як тільки потеплішало – запрацювала дорожня техніка. Результат – із новим асфальтовим покриттям уже дві дороги в селі Межиріч. Залишилося лише нанести на них розмітку.

«Щодня дістаюся до школи цією дорогою на велосипеді, – розповіла місцева вчителька Клавдія Гиря. – Відтепер, як поклали новий асфальт, на роботу їжджу із превеликим бажанням, хочеться їхати й їхати».

Відремонтовані дороги мають велике значення для села. Вулиця Сонячна – кінцева, нею рухається транспорт на виїзд із населеного пункту. Завжди жвавий і провулок Дружби. Дорога з’єднує чотири основні вулиці в Межирічі.

«На цій вулиці пройшло моє дитинство. Скільки пам’ятаю дорогу – яма на ямі. Разом із сусідами чим тільки їх не засипали, щоб хоч якось пройти можна було, – поділилася місцева мешканка Світлана Коляда. – Нарешті зробили цю дорогу, тепер хоч їхати нею можна. І діткам добре – літають на роликах та самокатах».
 
До кінця року обласним коштом оновлять ще 5 вулиць у населених пунктах громади. В Булахівці на чотирьох дорогах ремонтники вже підготували основу під асфальт.

«Велика вдячність керівництву області, що залишається небайдужим до села і виділяє кошти на відновлення інфраструктури громади», – зазначив голова Межиріцької ОТГ Олександр Луценко.

Загалом цьогоріч на капремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько 1 млрд грн. Планують оновити близько 130 вулиць.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38471

Предыдущие сообщения «