Дневной архив: 5 апреля 2018

Апр 05 2018

Послугами флюорографів «на колесах» вже скористалися 20 тисяч мешканців області

Флюорографи «на колесах» курсують Дніпропетровщиною. Вже побували у 3 містах та 5 районах. За їх допомогою обстежили 20 тисяч людей, повідомили у департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Мешканці Дніпропетровщини можуть обстежити легені прямо на вулиці. Областю курсують 11 виїзних флюорографів. Такі «кабінети на колесах» паркуються у найбільш масових місцях. Акція – до Дня боротьби з туберкульозом. Вона розпочалася 19 березня, триватиме до 13 квітня», – розповіли в департаменті.

Дізнатися, коли та де наступні «зупинки» можна тут.

Нині за допомогою виїзних флюорографів вже обстежили 20 тисяч мешканців області.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38259

Апр 05 2018

В этом году на Днепропетровщине продолжается капремонт автомагистралей государственного значения

В 2018 году на Днепропетровщине продолжают капитально ремонтировать трассы государственного значения. Уже начались работы на криворожской и запорожской автомагистралях, на очереди — никопольская и полтавская трассы.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе  радио Ностальжи.

Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38255

Апр 05 2018

31 березня в місті Дніпріо відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів-спортсменів від 30 років і старше

Змагання зібрали 233 учасника (рекорд ветеранських національних чемпіонатів!) з України та Грузії. Нашу країну представляли борці з 25 міст. Підтримати майстрів приїхав найтитулованіший український дзюдоїст, срібний призер Олімпійських Ігор в Афінах-2004 і бронзовий призер Олімпійських Ігор в Пекіні-2008 Роман Гонтюк. Останній березневий день в спорткомплексі «Олімпія +» був примітний не тільки яскравою ветеранської боротьбою, але і безліччю навколозмагальних подій.

На церемонії урочистого відкриття національного чемпіонату були відзначені відразу кілька лідерів ветеранського дзюдо. Заслужений тренер України, віце-президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Анатолій Пиріг 31 березня відзначав свій День народження, і готувався вийти на татамі. Він отримав від Федерації дзюдо Дніпропетровської області подяку за професійну плідну роботу і величезний внесок в розвиток регіональної та української дзюдо.

Від команди київських ветеранів багаторазовий Чемпіон світу і Європи з дзюдо серед ветеранів Нугзар Месаблішвілі вручив подяку віце-президенту Федерації дзюдо України, президенту ФДДО Михайлу Кошляк.

Дуже вдало виступили і наші дзюдоїсти. Вітаємо збірну команду ветеранів Нікопольської федерації дзюдо з успішним виступом: чемпіонами стали Володимир Задорожний (-73 кг, 55-59 років), Олег Куліш (-81 кг., 50-54 роки), Іван Андріан (-100 кг., 35- 39 років), срібні призери — Дмитро Раєв (-90 кг., 30-34 роки), Андрій Солдатов (-100 кг., 35-39 років), бронзовими призерами стали Роман Тетерюк (-66 кг., 30-34 роки ) і Федір Ягупов (-66 кг., 35-39 років)

Організатори вручили і три спеціальні призи. «Міс Дзюдо Відкритого Чемпіонату України серед ветеранів» назвали Олександру Лукаш-Бєлякова (Кременчук), яка провела на дніпровських татамі дві зустрічі і обидві виграла «іппон». Приз «За волю до перемоги» вручили Днепрянин Павлу Кошманом, дзюдоїсту, який бореться з однією рукою. І приз «Найстаршому учаснику Відкритого Чемпіонату України з дзюдо» дістався Валерію Ханцевич. Дзюдоїстові з Кропивницького 70 років!

Продовжиться сезон для українських майстрів в червні. В середині першого місяця літа в Глазго (Шотландія) відбудеться Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38252

Апр 05 2018

Про скликання 34-ї (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання

Згідно зі статтею 42 Закону України від 21 травня 1997р. № 280-97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати тридцять четверту (позачергову) сесію міської ради VІІ скликання 12 квітня 2018 року о 10.00 в залі засідань міської ради (4-й поверх).
2. Винести на розгляд сесії питання про повторний розгляд міською радою рішення міської ради від 30.03.2018 року «Про надання дозволу громадянину Копилову Олександру Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Святительській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Нікополі Дніпропетровської області», яке зупинено розпорядженням міського голови від 03.04.2018 р. № 73-р.
3. Запросити на тридцять четверту (позачергову) сесію міської ради народного депутата України, обраного в одномандатному виборчому окрузі № 35, депутатів Дніпропетровської обласної ради від м. Нікополя, керівника місцевої прокуратури, голову міськрайонного суду, начальника міського відділу поліції, Почесних громадян міста, керівників підприємств міста, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради, представників засобів масової інформації.
4. Реєстрацію депутатів міської ради та запрошених на сесію провести о 9.30 у вестибюлі четвертого поверху.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38241

Апр 05 2018

У лісах Дніпропетровщини розпочався «сезон тиші»

У лісах Дніпропетровщини заборонено шуміти. Гучні звуки можуть нашкодити диким тваринам та птахам у сезон розмноження, який саме розпочався. Порушникам «режиму тиші» загрожують штрафи, повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

«У лісах не можна колоти дрова для вогнища, стріляти, газувати на машині, на воді — заводити моторний човен. Словом – жодних гучних звуків. Вони лякають тварин та птахів у сезон розмноження. Це шкодить популяції», — пояснили в департаменті.

«Сезон тиші» триватиме до 15 червня. Це визначено Законом України «Про тваринний світ». Порушників штрафуватимуть, наголосили в департаменті.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38238

Апр 05 2018

За три года на Днепропетровщине отремонтировали более 20 медучреждений и приобрели более 200 единиц медоборудования

С 2015 года для больниц Днепропетровщины приобрели более 200 единиц современного оборудования. Более 20 медучреждений — отремонтировали.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе  радио Ностальжи.

Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38230

Апр 05 2018

Внимание! Перекрыта подача воды!

Внимание!
В связи с работами подрядчика по адресу пр.Трубников 21/1, 05.04.2018, перекрыта подача воды по адресам пр.Трубников 15, 17, 21 ,21/1 ,21/2, ул.Станиславского 18, 20, 22, 24, 26.

Об этом пресс-служба  КП «Никопольводоканал» сообщила информационной службе  радио Ностальжи.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания ремонтных работ.
КП «Никопольводоканал» приносит извинения за временно причиненные неудобства.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38227

Апр 05 2018

Житлова субсидія на неопалювальний період

З травня 2018 року розрахунок житлових субсидій на наступний період жителям нашого міста буде здійснюватись в автоматичному режимі, якщо у домогосподарства не відбулося ніяких змін.

Для визначення розміру субсидій на неопалювальний період будуть братись до уваги доходи, отримані в третьому і четвертому кварталах        2017 року.

При розрахунку субсидії враховуються доходи всіх членів домогосподарства, що досягли 14-річного віку станом на початок періоду , за який враховуються доходи, без урахування податку з доходів фізичних осіб.

Частиною другою статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та Документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» чітко передбачено, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Також їм надається реєстраційний номер облікової картки платника податків. Нагадуємо, що про зміни персональних даних отримувачі субсидії  зобов’язані повідомляти Управління.

Відомості про доходи громадян для перерахунку субсидії надаються на запит Управління Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України. Відсутність необхідних даних у файлі-запиті (паспортні дані, ідентифікаційний номер) унеможливлює отримання від ДФС та ПФУ інформації про доходи 14-річних осіб і, як наслідок, проведення розрахунку субсидії домогосподарствам, у складі яких є такі особи.

Домогосподарствам, які одержують житлову субсидію та у складі яких є особи, що досягли 14-річного віку, необхідно терміново надати інформацію про паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) до Управління за адресою: вул.Отаманська, буд. 2 , каб, 2.

Своєчасне оновлення персональних даних забезпечить для Вас розрахунок субсидії на наступний термін.

У разі ненадання зазначених даних, розрахувати субсидію з 01.05.2018 року не буде технічної можливості.

Управління праці та соціального захисту населення

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38224

Апр 05 2018

Привітання міського голови

Дорогі нікопольці!

Щиро вітаю Вас із Світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – особливе свято, сповнене весняним натхненням, мріями та сподіваннями на краще. Цей величний день символізує очищення душі, духовне зміцнення та об’єднання рідних і близьких в одному родинному колі, за щедрим столом.

Саме Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, усій українській нації. Адже ми завжди непохитно віримо – Господь не залишить нас, відчуваємо його підтримку. Сьогодні вона особливо потрібна нашим захисникам, які незважаючи на свято відстоюють цілісність державних кордонів, та їхнім сім’ям, котрі з нетерпінням чекають на своїх героїв, відновлення родинного затишку і гармонії.

Тож, нехай у Світле Христове Воскресіння у наших серцях панують радість і душевний спокій. Господь дарує любов, мир та злагоду кожному нікопольцю і всій Україні. А чудо Воскресіння Христового надихає на добрі справи та світлі помисли!

Здоров’я Вам, добробуту та успіхів!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою,

міський голова  Андрій ФІСАК

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38220

Апр 05 2018

Робота Уряду в частині охорони здоров’я визнана незадовільною

3 квітня на засіданні парламентського Комітету з питань охорони здоров’я було заслухано звіт в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році в частині охорони здоров’я. За словами в.о.міністра, виконана лише третина завдань, запланованих на 2017 рік.

— З виступу в.о.міністра та її відповідей на наші запитання, — зауважив народний депутат України Андрій Шипко, — склалося враження, що виконано значно менше. Некомпетентність, непрофесіоналізм, неправда – по кожному питанню. Про що казати, якщо платні послуги, запроваджені у рамках псевдореформи у медичних закладах, керівництво Міністерства охорони здоров’я називає страховою медициною.

За результатами розгляду Звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році парламентський Комітет визнав незадовільною роботу Уряду в частині охорони здоров’я.

— «Щодня тисячі пацієнтів, які і досі не отримали ліки, закуплені у
2016-2017 роках, дають свою оцінку роботі МОЗ, так само, як і лікарі, що виїжджають за кордон, та бригади швидких, які через відсутність пального не можуть приїхати на виклик. І я сподіваюсь, що свою оцінку дасть Уряд» – наголосив Андрій Шипко.

Слід зазначити, що в ході обговорення Звіту народні депутати України – члени Комітету, надали висновок, яким визначено, що Міністерство не спромоглося створити умови для впровадження розрекламованої реформи, зокрема:
— не забезпечено розробку гарантованого пакету медичних послуг та «запуску» нового механізму фінансування охорони здоров’я на первинній ланці
— відсутній затверджений порядок надання первинної медичної допомоги та порядок вибору лікаря первинної ланки
— не визначена ситуація із застосуванням клінічних протоколів, які мають бути основою оцінки вартості ліків, витратних матеріалів, використання обладнання та технологій при розрахунку вартості тієї чи іншої послуги
— так і не запрацювала новостворена Національна служба здоров’я
— відсутня нормативна-правова база, необхідна для створення госпітальних округів
— не розроблено передбачений Програмою дій Уряду на 2017 рік Закон про систему громадського здоров’я
— не затверджено Національний план заходів щодо неінфекційних захворювань
— не забезпечено розроблення Стратегії з імунопрофілактики на 2018-2021 роки та Стратегії розвитку національної системи крові
— не запрацював реальний референтний механізм відшкодування вартості лікарських засобів
— відсутні належні підходи до формування бригад екстреної медичної допомоги та проект щодо реформування системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф тощо.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38218

Предыдущие сообщения «