Дневной архив: 22 марта 2018

Мар 22 2018

Чемпіонат України з волейболу в Нікополі.

23-25 березня 2018 року в Нікополі вперше буде проводитись фінальна частина ХХVII Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд ІІ Ліги, в якій приймають участь найсильніші команди з усієї України в тому числі і команда ВК «Нікополь». Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захопливі волейбольні зустрічі, згідно з розкладом:

— 23.03.2018 – початок матчів о 17:00 та 19:00;
— 24.03.2018 – початок матчів о 14:00 та 16:00;
— 25.03.2018 – початок матчів о 09:00 та 11:00, церемонія закриття та нагородження орієнтовно о 12:30.
Матчі будуть проходити в спортивній залі КЗ «ДЮСШ №1» по вул. Херсонській, 9 (колишній зал «Машинобудівник»).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37841

Мар 22 2018

Плавці Дніпропетровщини вибороли сім золотих медалей на чемпіонаті України

У Кам’янському пройшов чемпіонат України з плавання серед юніорів. У ньому взяли участь понад 300 спортсменів. Збірна Дніпропетровщини  виборола 7 золотих, 10 срібних та 6 бронзових медалей. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Спортсмени змагалися у чотирьох стилях плавання: баттерфляй, брас, на спині та вільний стиль. Наші атлети, завдяки наполегливим тренуванням, показали гарний результат. Загалом плавці Дніпропетровщини вибороли сім золотих медалей», — розповів тренер збірної області Оганес Мкртчан.

Перше місце на змаганнях посіли спортсмени з Києва. На другому місці – Харківська область, а почесне третє – у плавців Київської області. Як і передбачалося, ці регіони стали основними суперниками Дніпропетровщини, зауважив тренер.

«На цих змаганнях ми перевершили минулорічний результат – з сьомого місця піднялися на четверте. Чемпіонами цього разу стали Богдан Шеліпов, Василіса Горєлова, Вікторія Костроміна та Юрій Степко. Ще три «золота» отримала збірна за естафетне плавання», — додав Оганес Мкртчан.

Також на цій першості з’явилися перспективні лідери, які на майбутніх змаганнях долучаться до складу «дорослої» збірної, зазначив тренер.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37838

Мар 22 2018

Публицистов Днепропетровщины приглашают побороться за всеукраинскую премию

Публицисты Днепропетровщины могут принять участие в ежегодном конкурсе сочинений имени выдающегося украинского писателя Ивана Франко. Авторы лучших произведений получат премию – 2000 гривен.

Об этом  пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе радио Ностальжи.

Побороться за премию имени Ивана Франко могут авторы, пишущие о патриотизме и национальном сознании. Принимаются работы, опубликованные в течение последних трех лет, но не позднее, чем за полгода до конкурса.

Труды будут оценивать по четырем номинациям: работы в печатных СМИ, на телевидении, радио и научные работы. Один и тот же кандидат может подать только одно произведение.

Для участия литераторам необходимо предоставить: ходатайство о присуждении премии с краткой характеристикой работы и автора, экземпляр произведения и подтверждение его обнародования, копию паспорта.

Заявки будут принимать до 1 мая.

Материалы следует направлять по адресу: 01001, г. Киев, ул. Прорезная, 2, Государственный комитет телевидения и радиовещания с пометкой «На соискание Премии имени Ивана Франко в области информационной деятельности».

Справку можно получить по телефону: (044) 278-86-96.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37835

Мар 22 2018

Тренінг з грамотної комунікації пройдуть 300 працівників ЦНАП Дніпропетровщини

Як підвищити культуру обслуговування у центрах адмінпослуг? Як поводити себе працівнику ЦНАП у непередбачуваних обставинах? На що звертати увагу при спілкуванні з різними категоріями громадян? Облдержадміністрація організувала серію тренінгів для працівників центрів області – заняття стартуватимуть вже 29 березня. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Зробити надання адмінпослуг якомога якіснішим – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Рік тому для працівників ЦНАПів області провели тренінги зі стресостійкості. Наступний проект – серія семінарів з культури ділового спілкування. Курс включатиме і навчання діловій українській мові. Загалом його пройдуть 300 працівників всіх центрів адмінпослуг Дніпропетровщини», – зазначив Валентин Резніченко.

Тренінг з культури ділового спілкування – одноденний, але змістовний. Працівників центрів навчатимуть групами – по 25 осіб.

Учасники оволодіють навичками спілкування з відвідувачами – телефоном та під час особистого прийому або на консультаціях. А ще вони дізнаються, як поводити себе у непередбачуваних ситуаціях – якщо не працює електронна черга чи зненацька вимкнули світло. Тренери навчатимуть також спілкуванню з «особливими» категоріями громадян – із соціально вразливих верств.

Окрема увага на тренінгу – опануванню ділової української мови.

«Дніпропетровщина першою серед областей України навчатиме працівників ЦНАПів культурі ділового спілкування саме у масштабі всього регіону. Готові поділитися досвідом і з іншими територіями», – додав очільник області.

Тренінг «Комунікативний інструментарій успішного адміністратора ЦНАП» – спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи за програмою EGAP.

Нині на Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів та їх філій.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37832

Мар 22 2018

Гліб Пригунов і родини загиблих бійців визначились із спільними діями.

олова Дніпропетровської обласної ради провів робочу зустріч з ГО «Родинне коло». До неї входять члени родин загиблих Дніпропетровщини. Підняли основні питання, які хвилюють рідних полеглих бійців.

Говорили про санаторне лікування для дітей, психологічну реабілітацію членів родин загиблих, про отримання пільг, статусу та земельних ділянок, і багато іншого. Поміж іншого, члени організації розповіли Глібу Пригунову про свої заплановані ініціативи.

Проект «Хода родин героїв України» хочуть провести всіма східними областями. Головна мета – зв’язок з родинами загиблих у інших областях та свідчення про подвиг за героїв.

Один із глобальних проектів «Родинного кола» — це запровадження патріотичного виховання у школах: уроки,пам’ятні дошки, поїздки до музею АТО та інше.

«Було дійсно багато питань. Усі детально розібрали, і дуже добре, що це відбувалося у формі діалогу, так би мовити спільного «мозкового штурму». Прикро лише те, що на місцях є старі чиновники, до яких люди змушені ходити як «прохачі», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Громадська організація «Родинне коло» почала працювати офіційно близько року тому. Підтримка у складних життєвих обставинах, необхідні консультації, організація простору для спілкування і зустрічей — такі основні завдання організації.

Діяльність організації активно підтримує Дніпропетровська обласна рада. У 2017 Гліб Пригунов та депутати проголосували за програму щомісячних виплат членам родин загиблих учасників АТО. Виплати у розмірі прожиткового мінімуму отримує кожен член родини.

Також у санаторіях області оздоровлено 852 учасники АТО та 16 членів сімей загиблих. За рахунок державної субвенції було придбано 57 квартир для родин загиблих.

За кошти обласного бюджету були видані спеціальні методички для членів родин загиблих бійців. У методичках можна дізнатися про доступні програми та допомогу пільговим категоріям.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37829

Мар 22 2018

Пологи в Україні буде оплачувати держава

Пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними для пацієнта після запровадження реформи. Держава покриє на 100% вартість цих послуг.

Про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на офіційний сайт МОЗ України.

Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль. Зокрема, в ст. 4 п.1 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» № 2168-VIII зазначається:

«У межах програми медичних гарантій держава гарантує громадянам, іноземцям, особам без громадянства, які постійно проживають на території України, та особам, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, повну оплату за рахунок коштів Державного бюджету України необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, пов’язаних з наданням:

  1. екстреної медичної допомоги;
  2. первинної медичної допомоги;
  3. вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги;
  4. третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;
  5. паліативної медичної допомоги;
  6. медичної реабілітації;
  7. медичної допомоги дітям до 16 років;
  8. медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами».

Медична реформа передбачає перехід на нову модель фінансування державою медичних послуг, які надаються українцям. Зокрема, стаціонари або лікарні з 2020 року почнуть отримувати від держави оплату за надані послуги конкретному пацієнту.

Ми радимо всім, хто цікавиться медичною реформою в Україні, ознайомитися з Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» № 2168-VIII: https://goo.gl/sUS89j Це допоможе уникнути спотворення інформації та поширення недостовірних повідомлень про реформу.

Нагадаємо, що зміни у системі охорони здоров’я розпочнуться цього року з первинної ланки. Так, у квітні стартує національна кампанія з вибору лікаря — терапевта, педіатра чи сімейного лікаря, а з липня заклади “первинки”, які уклали договори з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати прямі виплати від держави за обслуговування пацієнтів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37825

Мар 22 2018

Оголошення!

15 березня 2018 року у приміщенні виконавчого комітету міської ради проведено громадські обговорення показників виконання бюджету міста за 2017 рік та бюджету 2018 року за бюджетними програмами, проекту рішення Нікопольської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження». Результати обговорення викладені у протоколі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37822

Мар 22 2018

В ближайшее воскресенье Украина переходит на летнее время.

Несмотря на «зимнюю» весну, согласно часам, начиная с ближайшего воскресенья, у нас уже будет летнее время. В ночь с 24 на 25 марта следует перевести стрелку на 1 час вперед. Как адаптироваться к новым условиям.

Об этом   пресс-служба ДнепрОГА сообщила информационной службе радио Ностальжи.

«Традиционно в последнее воскресенье марта переводим стрелку часов на один час вперед. Это позволяет продлить световую часть дня. Однако организму нужны одна-две недели, чтобы адаптироваться к новым условиям. Переход на «летнее» времяможет привести к недосыпанию, раздражительности, повышению давления и головной боли. Чтобы этого избежать, следует придерживаться простых правил распорядка дня», — отметили в пресс-службе.

Чтобы легче адаптироваться к новым временным условиям, специалисты советуют начать менять свой режим заранее. Ложиться в постель вечером и просыпаться утром на 15-20 минут раньшеобычного. Постепенно отрезок времени можно увеличивать.

«Чтобы не перегружать организм, старайтесь не употреблять пищу за два часа до сна. Пейте больше жидкости и гуляйте на свежем воздухе», — рассказали в департаменте.

Специалисты также советуют в адаптационный период не переутомляться на работе и не засиживаться допоздна за компьютером.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37819

Мар 22 2018

Басейну – бути!

Вчора, 21 березня, відбулась зустріч заступника міського голови Ольги Коник із депутатом облради Володимиром Романенко, головним конструктором НЗФ Анатолієм Шевченко та директором з капітального будівництва Олегом Камбаровим. Під час зустрічі було обговорено робочі моменти щодо будівництва басейну у місті Нікополі.

Таким чином визначились із тим, що басейн матиме статус спортивно-оздоровчого із глибиною 1.80 – 2.05 метрів, окремо передбачено дитячу чашу із глибиною 0.8 – 1.2 метра. У проекті закладено 4 доріжки 25 на 11 метрів, також глядацьку трибуну та 50 паркувальних місць. Передбачили і доступність даного комплексу для людей із обмеженими можливостями.

Замовником виступає Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Проектант — ТОВ «СІМ ПРОЕКТ+». Кошти на будівництво виділено з квоти депутатів обласної ради Володимира Куціна та Володимира Романенка.

Тож нульовий цикл робіт планується розпочати вже влітку. Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу буде на території парку Перемоги по вул Херсонська у місті Нікополі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37816

Мар 22 2018

На участь у ЗНО зареєструвалися понад 30 тисяч мешканців Дніпропетровщини

Завершилася реєстрація на ЗНО — 2018. У Дніпропетровській області цьогоріч тести складатимуть понад 30 тисяч абітурієнтів. Про це розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Реєстрація на ЗНО тривала півтора місяці – з 6 лютого по 19 березня. До регіонального Центру оцінювання якості освіти надійшло понад 30 тисяч заяв від абітурієнтів», — зазначили в департаменті.

Внести зміни до реєстраційних даних або усунути недоліки, що стали підставою для відмови в реєстрації, заявники зможуть до 2 квітня. Для цього потрібно зайти на сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

«У травні абітурієнти проходитимуть тестування з математики, української мови та літератури, французької, німецької та іспанської мови. А у червні – складатимуть англійську, історію України, географію, фізику, хімію та біологію», — додали в департаменті.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37813