Дневной архив: 21 марта 2018

Мар 21 2018

«Игры Непокоренных 2018»: Invictus из «Кривбасса» успешно преодолели один из этапов тестирования и отбывают в столицу

Экс-бойцы батальона Кривбасс Василий Стуженко и Сергей Гордеев успешно прошли один из этапов тестирования в рамках подготовки к «Играм Непокоренных», который проходил в Одессе и вскоре отбудут для участия в тестировании в Киев. А 20 марта в Кривом Роге презентовали форму, в которой будут соревноваться наши бойцы.

Как сообщается на сайте проекта, в 2018 году Украина во второй раз примет участие в «Играх Непокоренных». Пятнадцать участников нашей сборной будут соревноваться в Сиднее (Австралия).

В этом году в «Играх Непокоренных» принимает участие 18 стран: Афганистан, Австралия, Канада, Дания, Эстония, Франция, Грузия, Германия, Ирак, Италия, Иордания, Нидерланды, Новая Зеландия, Польша, Румыния, Украина, Великобритания, США.

Страны-участницы «Игр Непокоренных» 2018 будут принимать участие в следующих дисциплинах: стрельба из лука, атлетика, гребля на тренажерах, экстремальное управления от Jaguar Land Rover, пауэрлифтинг, велоспорт на шоссе, регата, парусный спорт, волейбол сидя, плавание, баскетбол на колясках, регби на колясках.

10 и 17 марта тестирования проходили во Львове и Одессе, а 24 марта пройдут в Киеве.

Национальные «Игры Непокроенных» состоятся 12-13 мая в столице, а 14-31 мая 2018 состоится заседание Комиссии по отбору атлетов в Национальную сборную.

Об этом сообщает информационная служба радио Ностальжи со ссылкой на 0564.ua

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37810

Мар 21 2018

Молочні кооперативи дали поштовх до розбудови Покровської об’єднаної громади

В одній з найвіддаленіших об’єднаних громад Дніпропетровщини – Покровській – набирає обертів рух з кооперування виробників молока. На території ОТГ діють два великих сільськогосподарських кооперативи та кілька сімейних міні-ферм. У їхній розвиток залучили мільйони вітчизняних та іноземних інвестицій. Тепер у громаді розвивається молочарська галузь – зміцнюється економіка.

«Сьогодні на Дніпропетровщині вже 61 об’єднана громада. Це не просто нові адміністративно-територіальні одиниці, а точки економічного росту з новим менеджментом і ресурсами. Вони зацікавлені в залученні іноземних інвестицій, наповненні місцевих бюджетів, реалізації інфраструктурних проектів. Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкриває перед громадами чималі перспективи», – зазначив Валентин Резніченко.

Зокрема, у Покровській об’єднаній громаді набирає обертів рух з кооперування виробників молока. Селяни упевнені, це – вимога часу, адже приватне одноосібне молочне виробництво невигідне і не може дати продукцію високої якості.

У громаді за фінансової підтримки Уряду Канади та інших іноземних партнерів створили об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар». Крім того, йому вдалося залучити 23 млн грн інвестицій на відкриття демонстраційної ферми СП «Молочарське».

Гроші спрямували на будівництво ялівника, закупівлю обладнання та придбання майже 200 корів породи «Джерсі», яких завезли з Данії. Молоко від цієї породи – з високим вмістом жиру й білка – вирушає за півтисячі кілометрів на завод у Херсоні.

«Молочарське» – не тільки підприємство з виробництва молока, а й єдиний в Україні навчальний центр для фермерів. Малих і середніх виробників молока з різних регіонів навчають, як правильно утримувати, годувати та доїти корів. Також проводять безкоштовні тренінги й консультації.

«Ферму збудували, аби навчити ефективно вести невеличкий бізнес і випускати якісну продукцію. Особливо, це буде цікаво молоді. Є можливість скооперуватися й отримувати за молоко нормальні гроші», – переконаний менеджер СП «Молочарське» Віталій Ткач.

Ще один кооператив громади – «Добробут Андріївки» – займається заготівлею, охолодженням та реалізацією молока й наразі об’єднує понад 150 селян із 17 сіл Дніпропетровської та Запорізької областей.

У кооперативі – 400 голів корів, більше десятка стаціонарних молочних пунктів із лабораторією й охолоджувачем. Щодня молоко транспортують на заводи у Новомиколаївці та Херсоні.

«До початку децентралізації місцеві ради не мали можливості впливати на економіку та добробут людей. Сьогодні вперше за роки незалежної України ми відчуваємо себе повноправними господарями й самостійно формуємо спроможність своєї громади. Зокрема, кооперативи стали тим стрижнем, який згуртував нас і дозволив повірити у власні сили», – підкреслила голова Покровської ОТГ Світлана Спажева.

На її думку, кооперативний спосіб організації сільгоспвиробництва сприятиме розвитку молочарської галузі й економічному піднесенню громади.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37807

Мар 21 2018

Шановні учасники процесу бюджету участі!

Повідомляємо, що затверджено новий графік роботи 9 пунктів для голосування без вихідних днів!

Графік роботи пунктів без вихідних

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37805

Мар 21 2018

У 2017-му понад 300 спортсменів з Дніпропетровщини здобули медалі на першостях Європи та світу

Чемпіонати та кубки Європи і світу з бойових мистецтв, легкої атлетики, плавання та ігрових видів спорту. У 2017 році медалі з цих змагань привезли понад 300 спортсменів з Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Наші атлети беруть участь і у юнацьких та молодіжних змаганнях, і у звичайних «дорослих» чемпіонатах. Найкращі показники традиційно – у вільній боротьбі, тхеквондо, дзюдо, боксі, легкій атлетиці. У 2017 році медалі різного ґатунку зі змагань європейського та світового рівня привезли 317 спортсменів області», – зазначили в управлінні.

У 2017-му призовими місцями на міжнародних чемпіонатах радували також плавці, тенісисти та фехтувальники.

Привозили медалі і зі змагань з водних лиж, баскетболу, шахів та шашок, кульової стрільби, кікбоксингу, рукопашного бою та спортивного орієнтування.

«Відзначилися і наші видатні спортсмени. Так, Андрій Говоров став призером чемпіонатів світу та Європи з плавання. А фехтувальник Богдан Нікішин виграв Кубок світу та привіз «срібло» з чемпіонату Європи», – додали в управлінні.

Загалом у 2017-му спортсмени області взяли участь у більш ніж 60 змаганнях міжнародного рівня.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37802

Мар 21 2018

Ограничений в движении транспорта на территории Днепропетровской области нет.

По состоянию на 21 марта ограничений в движении транспорта на территории Днепропетровской области нет.

Об этом сообщает ИА «МОСТ-ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу САД.

Температура воздуха по области составляет от -1 до -6 градусов по Цельсию.

Состояние покрытия автодорог: местами заснеженное, местами гололед.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37798

Мар 21 2018

Виші Дніпропетровщини можуть отримати кошти на підвищення енергоефективності

Університети Дніпропетровської області можуть отримати кошти на підвищення енергоефективності своєї інфраструктури. Гроші – на термомодернізацію адміністративних будівель, гуртожитків, спортзалів. У такий спосіб виші зможуть створити комфортні умови для студентів і викладачів, скоротити енергоспоживання та заощадити бюджетні кошти, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37793