Дневной архив: 7 марта 2018

Мар 07 2018

ЗАПРОШУЄМО зацікавлених суб’єктів господарювання!

На семінар «Тепло з альтернативних джерел енергії- крок до економічного розвитку регіонів України» та презентацію Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Семінар та презентація  відбудуться 16 березня 2018 року о 13:00 годині  в сесійній залі будівлі міської ради за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, буд. 3.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37598

Мар 07 2018

Наши победители!

Поздравляем, Грищенко Марину Витальевну, с победой в викторине на радио Ностальжи 102,4 фм, приз предоставлен магазином «Днепрообувь на проспекте».

Всем радиослушателям желаем еще много побед и замечательных призов от наших спонсоров викторин и напоминаем, что в эфире радио Ностальжи 102,4 фм регулярно проводятся викторины и розыгрыши призов.
Оставайтесь с нами, играйте и выигрывайте!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37595

Мар 07 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 07 березня  в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 121 млн.500 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37592

Мар 07 2018

Відбувся березневий прийом міського голови

5 березня на щомісячному прийомі міського голови Андрія Фісака піднімалось чимало важливих питань. Так, нікопольці звернулись загалом з питаннями житлово-комунальної сфери та земельних питань.

Одним із важливих звернень стало визначення алгоритму ремонту будинку 24 на вул. Першотравневій. Під час прийому мешканців даної багатоповерхівки, міським головою було дано заключну відповідь щодо цього питання. Нагадаємо, що у 2017 році будинок отримав статус 4 категорії аварійності та став технічно-непридатним для життя. Тоді будівельна комісія Запорізького проектного інституту виявила причину – підтоплення і її було усунуто. Далі, дослідження проводив Дніпропетровський проектний інститут і дав заключення щодо проведення необхідних робіт.

Спираючись на те, що просадження будинку зупинено, можна приступати до наступних етапів по відновленню будинку. Тож, першим етапом стає посилення 3 під’їзду, другий етап має на увазі посилення всіх під’їздів, заключний етап – капітальний ремонт усього будинку. Роботи планують розпочати наприкінці травня.

На час проведення робіт, мешканців у приміщенні не повинно бути, адже це небезпечно для життя. З цього приводу, спираючись на Закон України «Про житлово-комунальні послуги», місто надає мешканцям тимчасове житло – орендовані квартири, до моменту, поки роботи не буде закінчено. В свою чергу, Запорізький та Дніпропетровський проектні інститути повинні дати заключний висновок про придатність будівлі для життя.

Також, були питання щодо заміни водопровідно-каналізаційної системи у багатоповерхових будинках, де це необхідно. Ці звернення знайшли відповідь у програмі ЖКГ цього року, так як дані роботи заплановано та виділено кошти.

Андрій Петрович вислухав кожного громадянина та багатьом було назначено місяць наступного прийому, аби за наданий час вирішити хвилюючі питання нікопольців.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37588

Мар 07 2018

Мінрегіон набирає регіональних експертів за шістьма напрямками

Мінрегіон України в партнерстві з Програмою «U-LEAD з Європою» оголосили всеукраїнський конкурс з відбору спеціалістів до групи експертів. Вибрати сферу та спробувати свої сили можуть і фахівці із Дніпропетровщини.
 
Регіональних експертів обирають за шістьма напрямками: комунікація, управління місцевими фінансами, регіональний розвиток, просторове планування й управління ресурсами, децентралізація, впровадження муніципальних послуг.

Детальніше про кожну вакансію – тут.

Кандидати мають заповнити анкету і надіслати її разом з резюме на адресу expertpool@u-lead.org.ua.

Кінцевий термін подання заявок – 11 березня 2018 року.

Кандидатів, які відповідатимуть вимогам посади, запросять на комп’ютерне тестування. У завданнях будуть питання на вербальне, логічне, абстрактне та математичне мислення.

Фахівці, які наберуть необхідну кількість балів, пройдуть тест на особисті якості. Крім того, з кандидатами проведе Skype-співбесіду психолог.

Заключне слово – за конкурсною комісією, до якої увійдуть представники ЄС, Мінрегіону та U-LEAD, а також незалежний технічний експерт і HR-консультант.

Список фіналістів, які успішно пройдуть співбесіду з конкурсною комісією, буде подано на схвалення комітету з відбору, який складається з представників  ЄС, Мінрегіону та U-LEAD.

Фіналісти стануть частиною групи експертів і за бажанням зможуть укласти довгостроковий контракт.

Фахівці працюватимуть у регіонах і надаватимуть консультаційну підтримку із впровадження реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, децентралізації та ін.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37584