Дневной архив: 6 марта 2018

Мар 06 2018

Наши победители.

Поздравляем, Кравченко Людмилу Ивановну, с победой в викторине на радио Ностальжи 102,4 фм, приз предоставлен магазином «Днепрообувь на проспекте».

Всем радиослушателям желаем еще много побед и замечательных призов от наших спонсоров викторин и напоминаем, что в эфире радио Ностальжи 102,4 фм регулярно проводятся викторины и розыгрыши призов.
Оставайтесь с нами, играйте и выигрывайте!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37580

Мар 06 2018

Радиационная обстановка в зоне наблюдения ОП ЗАЭС за февраль 2018 года

  1. Среднесуточные значения мощности дозы гамма-излучения по измерительным каналам ИИС «Кольцо», мкР/ч
    Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37574

Мар 06 2018

Зі святом весни!!!

 

Колектив радіо Ностальжі 102,4 фм від щирого серця вітає всіх чарівних жінок Нікопольщини з 8 березня!
Бажаємо  любові й теплоти від рідних сердець,  захоплення від оточуючих, задоволення і насолоди від життя, приємних сюрпризів та добрих подарунків від долі. Бажаємо справжнього жіночого щастя і нев’янучої чудової краси!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37561

Мар 06 2018

Обережно!!! Тонкий лід!!!

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає жителів Дніпропетровщини не виходити на замерзлі водойми! Через відлигу лід дуже тонкий і ненадійний, виникає висока ймовірність нещасних випадків на річках та озерах, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові пересічні громадяни.

З початку року рятувальники зафіксували вже 17 нещасних випадків на воді, внаслідок яких загинуло десять осіб. Одинадцять осіб були врятовані.

Рятувальники Головного управління щодня проводять профілактичну роботу з населенням щодо небезпеки виходу на кригу водойм, а також закликають долучитись до цього представників засобів масової інформації.  Радимо батькам провести з дітьми роз’яснювальні бесіди та заборонити виходити на лід й бавитись біля водойм без нагляду дорослих.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37567

Мар 06 2018

Підсумки роботи Запорізької АЕС за лютий 2018 року

Техніко-економічні показники

Виробіток електроенергії Запорізькою АЕС за лютий 2018 року склав 3 377 млн кВтг. Відпуск з шин –  3 210 млн кВтг. Витрати на власні потреби – 4,9%. Коефіцієнт використання встановленої потужності – 83,8%.

З початку року Запорізька АЕС виробила      6 966 млн кВтг., що складає 48,1% від виробітку атомних станцій і 23,8% від загального виробітку електроенергії в Україні.

    Виробіток електроенергії  енергоблоками ЗАЕС

№ енергоблоку 1 блок 2 блок 3 блок 4 блок 5 блок 6 блок ЗАЕС
З початку 2018 р., млн кВтг 1345,2 240,7 1444,1 1404,4 1415,4 1116,2 6966,1
З початку експлуатації, млрд кВтг 186,7 188,1 192,3    195,8 186,3 152,7 1101,9

 

Міжнародне співробітництво

З 4 по 8 лютого представники компанії ŠKODA JS a.s. (Чеська республіка) виконували роботи з монтажу «Системи запобігання раннього байпасування гермооболонки у разі потрапляння розплавлених мас активної зони з шахти реактора в канали поза гермооб’єму на енергоблоці №2».

З 4 по 10 лютого експерти ВАО АЕС приймали участь у проведенні місії підтримки ВАО АЕС-МЦ на тему: «Впровадження на АЕС єдиної системи з управління тимчасовими модифікаціями».

З 6 по 13 лютого інспектори МАГАТЕ проводили інспекцію блока №2, ССВЯП.

З 12 по 14 лютого представники компанії NUVIA a.s. (Чеська республіка) приймали участь у стартовій нараді з поставки установки вимірювання активності РАВ (паспортизації) для комплексу з переробки РАВ.

З 13 по 28 лютого представник компанії Westinghouse Electric (Asia) s.a. (Швеція) приймав участь  у додатковому огляді «свіжих» ТВЗ-WR 1-ї партії 2018 року.

З 18 по 28 лютого представники фірми «Lisega» (Німеччина) виконували роботи за договором «Капітальний ремонт випробувальної машини Р-200».

З 25 лютого по 1 березня представники компанії ŠKODA JS a.s. (Чеська республіка) приймали участь у роботі міжвідомчої комісії з приймальних випробувань «Системи запобігання раннього байпасування гермооболонки у разі потрапляння розплавлених мас активної зони з шахти реактора в канали поза гермооб’єму на енергоблоці №2».

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37564

Мар 06 2018

З 8 Березня!

Дорогі наші жінки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок.
Будьте завжди бажані, веселі, красиві, адже Жінка  — втілення любові і тепла.
Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

З повагою,

міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37559

Мар 06 2018

Шановна громадо!

Повідомляємо, що 15 березня 2018 року о 15.00 год. у приміщенні міської ради (сесійна зала, 4-й поверх) відбудуться громадські обговорення з таких питань:

  1. Виконання бюджету міста за 2017 рік в цілому та за бюджетними програмами головних розпорядників коштів, представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами, кошторисні призначення для яких визначені рішенням про бюджет міста на 2018 рік.
  2. Проект рішення міської ради «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2018 році зарахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (оприлюднено 03.03.2018 року на офіційному сайті міської ради в розділі Публічна інформація/Документи НМР/Проекти рішень міської ради)

    Запрошуємо прийняти участь в обговоренні даних питань!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37557

Мар 06 2018

У Нікополі створено фонд житла соціального призначення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Житлове приміщення з житлового фонду соціального призначення надається громадянинові та членам його сім’ї, що перебувають разом з ним на квартирному обліку, за рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради за умови підтвердження громадянином підстав для отримання такого житла.
Для підтвердження права на отримання соціального житлагромадянин, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, повинен подати до управління комунального майна Нікопольської міської ради (м.Нікополь, вул.Електрометалургів, 3, каб.45):
— заяву з письмовою згодою всіх повнолітніх членів сім’ї, які перебувають разом на обліку;
— довідка про місце проживання та склад сім’ї;
— копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів його сім’ї;
— копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів громадянинові та членам його сім’ї;
— копії документів, що підтверджують право громадянина та/або членів його сім’ї на пільги;
— довідки про доходи громадянина та членів його сім’ї за попередній рік;
— відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім’ї на момент подання документів за формою згідно з додатком 10:
— довідка з бюро технічної інвентаризації про відсутність у громадянина та членів його сім’ї іншого житла для проживання за місцем отримання житла з соціального житлового фонду, а у разі прибуття громадянина з іншого регіону – зазначена довідка з попереднього місця проживання;
— витяг з Єдиного державного реєстру МВС про наявність або відсутність транспортних засобів (Територіальний сервісний центр за адресою 53200, м. Нікополь, вул. Довгалівська, 10а);
— довідка з органу державної податкової служби за місцем реєстрації платника податків;
— довідка з державного земельного кадастру.

Додатково повідомляємо, що соціальне житло не підлягає: піднайму, бронюванню, приватизації, продажу, даруванню, викупу та заставі.

За більш детальною інформацією, ви можете звернутись до управління комунального майна Нікопольської міської ради каб.: № 45, або за телефоном: 5-05-92.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37554

Мар 06 2018

Понад 300 АТОвців Дніпропетровщини отримали нові спеціальності на IT-курсах

За 2,5 роки понад 300 АТОвців Дніпропетровщини отримали нові спеціальності на IT-курсах. Завдяки цьому виду реабілітації деякі захисники навіть змінили професію.

Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

«Президент України Петро Порошенко наголошує: реабілітація АТОвців – одне з наших першочергових завдань. Дніпропетровщина підходить до цього питання нестандартно. АТОвці області можуть не лише поїхати до санаторію або спеціального реабілітаційного центру, а й беруть участь у пісенних фестах та опановують нові професії. Вже третій рік поспіль на Дніпропетровщині працюють безкоштовні курси IT, де нові знання отримали 315 бійців», — зазначив Валентин Резніченко.

Основи 3D-анімації нині на курсах опановують восьмеро АТОвців.


«3D-анімація – це безліч цікавих завданнь та нестандартних підходів до їх вирішення. Вона може стати і основною роботою, і хоббі. Після курсів я зможу створювати відеоматеріали для своїх студентів, яким викладаю у транспортному університеті», — поділився слухач курсів, учасник АТО Віктор Артемчук.

АТОвців навчають працювати в програмі «Maya». На заняттях кожен створює свого персонажа та примушує його рухатись.


«Більшість нинішніх курсів дають лише відомості про програми. Ми навчаємо не просто створювати персонажа, а й «оснащувати» його, щоб він міг рухатися та взаємодіяти з іншими. Після закінчення курсів наші випускники зможуть стати junior-аніматорами, а далі – розвиватися. Програмування – це теж мистецтво, навички якого можна відточувати все життя», — розповів викладач курсів Олександр Пустюльга.

Дізнатися про курси можна в Центрі допомоги АТОвцям при ДніпроОДА. Телефони для довідок – 068 679 89 61, (056) 742 86 62.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37547

Мар 06 2018

5 новых амбулаторий планируют построить на Днепропетровщине в этом году

На Днепропетровщине в 2018-м планируют построить 5 новых сельских амбулаторий и реконструировать 8 существующих.

Об этом во время коллегии департамента здравоохранения ДнепрОГА рассказал первый заместитель главы области Олег Кужман.

«В этом году на Днепропетровщине планируют построить 5 новых амбулаторий, еще 8 – реконструировать. На это из госбюджета уже выделили более 160 миллионов гривен. В каких именно населенных пунктах будут проводиться работы, сейчас решаем вместе с Минрегионом», — отметил Олег Кужман.

На коллегии департамента здравоохранения подвели и итоги 2017 года. В общей сложности прошлом году обновили 11 медучреждений. В частности, реконструировали областную детскую поликлинику и педиатрический корпус Центра матери и ребенка им. проф.Руднева.

«Нынешние планы не менее амбициозные, чем были в 2017-м. Это строительство хирургического корпуса больницы имени Руднева, обустройство реабилитационного центра для участников АТО «Соленый лиман», оборудование лапороскопической лаборатории в больнице имени Мечникова и постройка областного хосписа», — рассказала директор департамента здравоохранения ДнепрОГА Наталья Будяк.

Всего в Днепропетровской области работают 420 амбулаторий.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37542

Предыдущие сообщения «