Дневной архив: 5 марта 2018

Мар 05 2018

Наши победители викторин

Поздравляем, Петренко Юрия Юрьевича, с победой в викторине на радио Ностальжи 102,4 фм, приз предоставлен магазином «Техномаркет».

Всем радиослушателям желаем еще много побед и замечательных призов от наших спонсоров викторин и напоминаем, что в эфире радио Ностальжи 102,4 фм регулярно проводятся викторины и розыгрыши призов.
Оставайтесь с нами, играйте и выигрывайте!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37536

Мар 05 2018

Увага! Оголошення!

До уваги громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ!

Рішенням 32-ї (позачергової) сесії Нікопольської міської ради VII скликання від 28.02.2018р №57-32/VII було погоджено дату, час та місце проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікопольській міській раді — «17» квітня 2018 року в сесійній залі на 4-му поверсі міської ради (вул. Електрометалургів, 3а). Початок зборів об 11:00 годні.
Громадська рада при Нікопольській міській раді як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення здійснення громадського контролю за діяльністю Нікопольської міської ради, виконавчих органів, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Документи приймаються ініціативною групою до 16 березня 2018 року включно за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, перший поверх, каб.3/1 (канцелярія міської ради), з 09:00 до 15:45 год.
Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному сайті Нікопольської міської ради — www.nikopol-mrada.dp.gov.ua
Додаткова інформація: e-mail: gromada.s.rada_nik@ukr.net
Телефон для довідок: 0667034233

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37534

Мар 05 2018

Бригада «швидкої» Дніпропетровщини — у ТОП-10 міжнародних змагань

Команда Дніпропетровщини увійшла до десятки лідерів у змаганнях бригад екстреної медицини, які пройшли на Тернопільщині. На «Кременецьких медичних ралі-2018» учасники демонстрували практичні навички та теоретичні знання. Про це розповіли в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«У місті Кременець на «медичні ралі» зібралися понад 30 команд з України, Ізраїлю, Литви, Польщі та Білорусі. Завдання були різноманітні, але знайомі для наших медиків. Вони надавали допомогу в екстремальних умовах, виконували тестові завдання з теорії. У конкурсі «Розумник» нашим не було рівних: команда Дніпропетровщини виборола перше місце», — розповіли в департаменті.

Понад 100 учасників підтверджували свою майстерність, протягом трьох днів співпрацювали з поліцейськими та рятувальниками.

«Такі змагання — гарна практика. Усі завдання потрібно виконати в режимі реального часу. Та й просто приємно поділитися досвідом з колегами і в них чогось навчитися», — розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

Перемогу в цьогорічному «ралі» вибороли медики Хмельниччини, а парамедики з Ізраїлю стали кращими серед іноземних учасників. Торік у змаганнях бригад «швидкої» Дніпропетровська область посіла перше місце.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37530

Мар 05 2018

В этом году на Днепропетровщине откроются почти 30 ресурсных комнат

Еще около 30 ресурсных комнат В 2018 году планируют открыть в школах Днепропетровщины — специальных классов для развития особенных детей.

Об этом пресс-служба ДнепрОГА сообщила информационной службе радио Ностальжи.

«На Днепропетровщине развиваем инклюзивное образование. В 2017 году открыли 51 медиатеку, 18 ресурсных комнат и первый в Украине инклюзивного-ресурсный центр. В 2018-м эту программу продолжаем. В частности, планируем обустроить еще около 30 ресурсных комнат. Такой проект — часть социальной программы «Инклюзивное образование — уровень сознания нации» супруги Президента Украины Марины Порошенко», — отметил председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Ресурсные комнаты — специальные кабинеты для развития и отдыха особенных детей. Они разделены на социально-бытовую, игровую и релакс-зоны.

В таких кабинетах дети с особыми потребностями вместе с коррекционными педагогами играют в развивающие игры и получают бытовые навыки. Дети занимаются индивидуально и группами — формировать соответствующие рабочие зоны позволяет модульная мебель.

На Днепропетровщине уже 150 инклюзивных учебных учреждений, которые посещают около 500 учеников. Это почти вдвое больше, чем год назад. Кроме ресурсных комнат, в этом году в школах Днепропетровщины планируют обустроить еще 20 медиатек.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37519

Мар 05 2018

Понад 20 представників об’єднаних громад Дніпропетровщини навчили е-урядуванню

Понад 20 представників об’єднаних громад Дніпропетровщини завершили тренінг з е-урядування та е-демократії. Заняття проходили у Дніпропетровському регіональному інституті держуправління. Урочисте вручення сертифікатів відбулося у ДніпроОДА.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37506

Мар 05 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 05 березня в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 121 млн.500 тис кВт г.
Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.
Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37504

Мар 05 2018

Школярі Нікополя підуть на вимушені канікули до 12 березня включно

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення різко скоротити споживання природного газу в Нікополі. З 03 по 12 березня 2018 року включно у всіх школах запроваджено весняні канікули.
У цей же період буде забезпечено роботу чергової групи (по одній у закладі) в дошкільних навчальних закладах №№ 2, 7, 8, 9, 10, 13, 18, 26, 27, 31, 33, 34, 36, 39, 47, 48, 53, 56.
Керівників цих дитсадків зобов’язані тримати на особистому контролі дотримання необхідних параметрів мікроклімату приміщень відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Використовувати електронагрівальні прилади дотримуючись Правил пожежної безпеки в Україні та Правил експлуатації електрообладнання.
Всі інші дитячі садки, а саме: №№ 4, 11, 12, 17, 29, 30, 38, 40, 42, 49, 54 будуть працювати у звичайному режимі.
Відділ охорони здоров’я прийме невідкладні заходи щодо зниження рівня споживання природного газу в амбулаторіях № 4 та 8 Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Керівникам амбулаторій необхідно тримати на особистому контролі дотримання необхідних параметрів мікроклімату приміщень відповідно до санітарно-гігієнічних норм.

Вищим навчальним закладам, професійно-технічним навчальним закладам рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо зниження рівня споживання природного газу на підпорядкованих об’єктах.

Довідково:

Всі ці заходи відбуваються з метою забезпечення стабільного функціонування об’єктів паливно-енергетичного комплексу, злагодженої роботи підприємств, установ та організації для забезпечення сталої та безперебійної роботи об’єктів Єдиної газотранспортної та об’єднаної енергетичної системи України, відповідно до протоколу засідання Кризового комітету при Міненерговугілля про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 року № 687 та протоколу № 7 від 02.03.2018 року Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо зниження рівня споживання природного газу.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37499

Мар 05 2018

На Запорізькій АЕС відбудеться повторна партнерська перевірка ВАО АЕС

З 23 по 27 квітня 2018 року на Запорізькій АЕС відбудеться повторна партнерська перевірка Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС). Мета цієї перевірки – визначити наскільки ефективно Запорізька АЕС виконала рекомендації експертів для досягнення основної мети – підвищення безпеки.

«Партнерські перевірки ВАО АЕС дуже важливі для нашої станції. Їх основна мета –  максимально підвищувати безпеку та надійність АЕС у всьому світі, докладаючи спільних зусиль для оцінки та порівняння з кращими досягненнями, а також вдосконалення експлуатації шляхом взаємної підтримки, обміну інформацією та використання позитивного досвіду», – зазначив генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець, відкриваючи організаційну нараду робочої групи з підготовки до перевірки.

Керівники за напрямками перевірки проінформували учасників наради про хід виконання заходів щодо усунення зауважень попередньої партнерської перевірки 2016 року. Також обговорили основні питання, які необхідно вирішити колективу станції до початку перевірки.

«Головна особливість Запорізької АЕС –  накопичений багатий досвід експлуатації шести енергоблоків. Тому міжнародні експерти за допомогою глибокого та об’єктивного аналізу зможуть порівняти експлуатацію станції з кращою світовою практикою», – прокоментував керівник з підготовки та проведення повторної партнерської перевірки ВАО АЕС на ЗАЕС заступник головного інженера з технології та інжинірингу Ігор Мурашов.

За підсумками організаційної наради Олександр Остаповець підтвердив готовність персоналу атомної станції до перевірки. Він зазначив, що політика підприємства спрямована на відкритість, відповідність кращим світовим практикам і стандартам. «Спільна робота нашої команди і міжнародних експертів надасть можливість Запорізькій АЕС рухатися до досягнення вищих стандартів безпеки», – підкреслив О. Остаповець.

Довідка:  У жовтні 2016 року 25 експертів з 11 країн світу протягом двох тижнів порівнювали діяльність ЗАЕС з кращими світовими практиками. Станція була в числі перших АЕС, на яких пройшов новий вид перевірки, проектно-інформована. В ході її були розроблені області для поліпшення, спрямовані на вдосконалення діяльності ЗАЕС і визначені сильні сторони – своєрідний унікальний і корисний досвід для інших АЕС. Стосувався він напрямку ремонту та досвіду експлуатації.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37496