Дневной архив: 1 марта 2018

Мар 01 2018

Наши победители викторин.

Поздравляем, Пономареву Наталью Ивановну, с победой в викторине на радио Ностальжи 102,4 фм, приз предоставлен магазином «Днепрообувь на проспекте»


Всем радиослушателям желаем еще много побед и замечательных призов от наших спонсоров викторин и напоминаем, что в эфире радио Ностальжи 102,4 фм регулярно проводятся викторины и розыгрыши призов.
Оставайтесь с нами, играйте и выигрывайте!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37451

Мар 01 2018

Дніпровці готуються до міжнародної освітньої виставки у Бразилії.

Майже всі вищі навчальні заклади Дніпропетровщини вже у квітні представлять Україну на масштабній виставці Expo Poss у Ріо-де-Жанейро та Сан-Пауло. Делегацію з України очолює голова обласної ради Гліб Пригунов. Головна мета виставки — презентувати українську освіту, її престижність на міжнародній арені, сформувати зацікавленість іноземних студентів здобувати освіту у Дніпрі.

Стосовно останнього пункту голова обласної ради Гліб Пригунов поставив завдання перед ректорами дніпровських вишів: «Щороку 200 тисяч абітурієнтів з Бразилії роз’їжджаються до вишів по всьому світу. Певний відсоток від цієї цифри має бути нашим. Тим більше, що досвід навчання бразильців у Дніпрі є». Для участі у бразильській виставці була створена спеціальна робоча група, яка активно працює над підготовкою до поїздки. Делегація вже орендувала найбільший стенд у павільйоні. На черговій зустрічі розробляли загальну концепцію. Для презентації освіти в Україні та вишів поставлять окремі банери, макети, екрани, які будуть оформлені у єдиному стилі. Деталі поки тримають у секреті.

Також робоча група вирішує питання щодо зустрічі делегації з губернаторами штатів Сан-Пауло, Ріо-де-Жанейро та Парана, українською діаспорою і федеральними університетами. «Тісні стосунки із цією країною Дніпропетровщина почала будувати у минулому році. Відкрили Українсько-Бразильський центр та почесне консульство. Завдяки цьому, нам простіше буде залучати інвестиції із Бразилії. Майбутня участь у виставці – це продовження плідної співпраці, але вже в освітній галузі», — додав Гліб Пригунов.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37448

Мар 01 2018

У Нікополі обрали Студентів року

В останній зимовий день в Культурно-дозвіллєвому центрі відбувся урочистий захід, присвячений виключно молодому поколінню. Відзнака «Студент року» чекала на своїх володарів – представників вищих навчальних закладів міста. Нікопольська молодь загалом активна, цілеспрямована, прагне удосконалювати себе та працювати на благо держави. Не дивно, що цьогоріч обрали п’ятьох учасників. Кожний з них підготував відео-візитку про себе, своє життя та відповів на бліц-питання ведучого.

Від імені міського голови Андрія Фісака, його заступник Ольга Коник привітала студентів із значними досягненнями у навчанні та похвалила за активний спосіб життя. Велику шану Ольга Василівна висловила викладачам, які вкладають у своїх вихованців всю душу. Кращі студенти Металургійного технікуму, Аграрного коледжу, Медичного коледжу, Педагогічного коледжу та Академії МАУП отримали Грамоти та коштовні призи – телевізори.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37439

Мар 01 2018

Баскетбольна збірна Дніпропетровщини виборола поїздку на всеукраїнські змагання

Команда баскетболістів представить Дніпропетровщину на всеукраїнському рівні. Переможців визначили на обласних змаганнях серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37436

Мар 01 2018

Единственный в Украине ЦНАП-трансформер в Кривом Роге

Уже два месяца в Кривом Роге работает ЦНАП на колесах. Авто-трансформер выезжает в отдаленные районы города.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе  радио Ностальжи .

«Приблизить админуслуги к людям — такую задачу ставит перед нами Президент Украины Петр Порошенко. Сейчас Днепропетровщина — лидер по количеству ЦНАПов и технических новаций в них. Так, есть уникальный мобильный офис ЦНАП в Каменском и авто-трансформер в Кривом Роге. Услугами последнего уже воспользовались почти 2 тысячи человек», — сказал Валентин Резниченко.

Аналогов криворожскому ЦНАПу на колесах еще нет в Украине. За считанные минуты грузовик превращается в современный офис админуслуг.

«С помощью пульта раскладываем авто. Натягиваем потолок, стены, расставляем мебель. Внутри — все, как в обычном офисе. Есть электричество, система отопления, компьютерная техника, кондиционер», — рассказал водитель ЦНАПа-трансформера Федор Кучеренко.

Авто-ЦНАП курсирует отдаленными районами Кривого Рога. О визите специалистов жителей предупреждают заранее, делают объявления.

«Если бы не этот чудо-автомобиль, пришлось бы ехать в город, тратить деньги на проезд, сидеть в очереди. Здесь все быстро, удобно», — поделилась посетительница Виктория Фартушная.

Одновременно там могут находиться до 15 человек. Прием ведут 4 специалиста.

«В выездном ЦНАПе можно зарегистрировать бизнес, недвижимость, оформить прописку. Всего более 130 услуг», — рассказала заместитель руководителя ЦНАПа Людмила Зеленская.

На счету ЦНАПа-трансформера уже более 30 выездов. В планах города — приобрести еще один такой офис админуслуг на колесах.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37424

Мар 01 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 01 березня  в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 121 млн.400 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37422

Мар 01 2018

План з виробництва електроенергії за лютий виконано

28 лютого 2018 року Запорізька АЕС виконала план з виробництва електроенергії за лютий — 3 млрд 360 млн кВтг електроенергії.
«В умовах зимового періоду відчутно зростає потреба в електроенергії і колектив Запорізької АЕС робить все для надійної і безпечної експлуатації енергоблоків і стабільно виконує плани з виробництва та відпуску електроенергії», — зазначив генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.
За станом на 01 березня 2018 року в роботі знаходяться п’ять енергоблоків.
Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 5030 МВт. Запорізька АЕС виробляє на добу більше 121 млн кВтг екологічно чистої електроенергії.
Триває плановий ремонт енергоблоку №2. Йде 41 доба середнього ремонту.
З початку 2018 року станція виробила понад 6 млрд кВтг електроенергії, а з початку експлуатації більше 1 трлн 101 млрд кВтг електроенергії.
Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні атомної електростанції становить 8-12 мкР / год, що відповідає природним значенням.
Запорізька АЕС працює надійно і безпечно.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37420

Мар 01 2018

В Марганці готуються до запровадження картки марганчанина

Паспорт жителя Дніпра, «Файна» картка  у Тернополі, картка жителя Вознесенська – у містах, де вже впроваджено цей сервіс, його називають по-різному, але суть одна – поліпшення умов надання пільг та соціальних гарантій міським жителям.

Марганець в цьому питанні не пасе задніх. На сьогоднішній день відбувається перший етап розробки «картки марганчанина»,  яка стане достатньо вагомим важелем у боротьбі з чергами та бюрократією в офіційних державних установах, спростить  відкриття та ведення соціальних рахунків. Стає можливим запровадження  дисконтних програм у магазинах та аптеках.

Також картка вирішить і вже наболіле транспортне питання нашого міста. На прикладі міста Вознесенськ представники Марганецького виконкому переконались – це працює.

Проїзд у громадському транспорті Вознесенська коштує так само, як і у Марганці – 5 гривень. Після запровадження картки вартість перевезення для пенсіонерів при її наявності складає 2 гривні, решту компенсує перевізникам міський бюджет.  Діти також користуються даною пільгою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37392

Мар 01 2018

На Дніпропетровщині розглядають можливість оновлення електричок

На Дніпропетровщині обговорили можливість оновлення електричок. Прагнуть зробити їх енергозаощадливими, комфортними та швидкими. Повністю замінити приміські потяги на сучасні регіону допоможуть іноземні інвестиції. Дніпропетровщина може стати першим учасником пілотного проекту, запропонованого Україні Європейським інвестбанком. Про це стало відомо під час зустрічі у ДніпроОДА керівництва області, міста Дніпро та Придніпровської залізниці з іноземними інвесторами.
 
«Дніпропетровщина давно і тісно співпрацює з Європейським інвестбанком. Ми завжди відкриті для нових проектів – до розвитку інфраструктури регіону активно залучаємо іноземні інвестиції. Сподобалась і запропонована зарубіжними партнерами ідея повністю оновити рухомий склад приміського електротранспорту. Забезпечити комфорт мешканцям області в усіх сферах – наше головне завдання», – зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Майже половина електричок Придніпровської залізниці не оновлювалась близько півстоліття. Пасажирські перевезення – збиткові. Мешканці віддають перевагу більш зручному та швидкому способу дістатися до іншого населеного пункту – приміськими автобусами та маршрутками.

«Проблема оновлення приміського електротранспорту назріла давно. Сподіваємося на інвестиції – вони дозволять зробити перевезення пасажирів більш комфортними. Інфраструктура Придніпровської залізниці частково вже пристосована до швидкісного руху сучасних електропотягів – залишилось лише їх придбати», – сказав директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський.

Головна вимога інвесторів при оновленні залізничного транспорту – перевезення мають бути комфортними і швидкісними. А ще – прибутковими.

«У нас багатий досвід інвестування саме у транспорт. Більшість вкладень – у сферу приміських сполучень. Оновили і залізничну галузь Польщі – її досвід може бути корисним для вашої країни», – повідомив представник Європейського інвестбанку Іштван Хайнсцингер.

На Придніпровській залізниці – понад півсотні приміських поїздів. За добу вони перевозять більше 30 тисяч пасажирів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37387

Мар 01 2018

За ночь в Днепропетровской области спасатели вытащили из заносов 6 машин «Скорой помощи» и 32 грузовика

В результате сложных условий (снег, порывы ветра, метели) на территории Днепропетровской области спасатели 20 раз выезжали для предоставления помощи населению. В частности, сотрудники ГСЧС убрали 4 аварийные дерева и вытащили из сугробов 32 грузовых автомобиля и 6 машин «Скорой помощи».
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37384

Предыдущие сообщения «