Дневной архив: 27 февраля 2018

Фев 27 2018

Дитяча легка атлетика у школах Дніпропетровщини

Нещодавно міський голова Андрій Фісак мав зустріч із президентом Дніпропетровської обласної федерації легкої атлетики Мариною Філатовою.
Вона навідалася до Нікополя з робочим візитом і обговорила з очільником міста проект «Дитяча легка атлетика» за програмою IAAF (Міжнародна Асоціація легкоатлетичних федерацій).

За інформацією відділу з питань спорту міської ради на сьогоднішній день з метою розвитку та популяризації легкої атлетики, виявлення спортивно-обдарованих дітей, в загальноосвітніх школах Дніпропетровщини триває проект «Дитяча легка атлетика» за програмою IAAF (Міжнародна Асоціація легкоатлетичних федерацій).

Ця програма розроблена Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. За допомогою спеціальної сумки-набору, в якій знаходиться різний інвентар для занять дитячою легкою атлетикою, учні знайомляться з теорією цього виду спорту і через практику дізнаються про 26 видів легкої атлетики. Все це проходить в змагально-ігровій формі, де діти можуть відчути не тільки командний дух, а й проявити індивідуальність.

В ході зустрічі було обговорено ряд питань стосовно перспектив розвитку легкої атлетики та спортивної інфраструктури в нашому місті, зокрема, можливість впровадження вищезазначеної програми.

Міський голова виявив неабияку зацікавленість даним проектом та доручив відділу з питань спорту управління з гуманітарних питань міськради вивчити можливість впровадження даної програми в деяких загальноосвітніх школах Нікополя.

Додатково:

Легка атлетика в Нікополі займає особливе значення. В місті працюють три Заслужені тренери України з легкої атлетики: Воловик Володимир Іванович, Цицарікова Марія Афанасіївна та Пасічник Валерій Федорович.
Нікопольські легкоатлети відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Так за часи Незалежної України наші тренери підготували видатних атлетів, які прославили нашу країну на світовій спортивній арені.
Ними стали:
— Роман Щуренко – Заслужений майстер спорту України, Бронзовий призер Олімпійських Ігор у Сіднеї,
— Олена Антонова – Заслужений майстер спорту України, Срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні.
— Оксана Ботурчук – Майстер спорту міжнародного класу, Паралімпійська чемпіонка 2008 року, чотириразова срібна та бронзова призерка Літніх Паралімпійських ігор 2008 та 2012 років.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37312

Фев 27 2018

У Нікополі продовжує працювати притулок для безхатченків

Через значне похолодання та ризик сильних опадів на цьому тижні, особливо потерпають люди, які опинились в тяжких життєвих умовах. У Нікополі діє пункт обігріву, який облаштовано міською владою разом з благодійним фондом «Нове життя».
Приміщення знаходиться по вул. Шевченка, 69 (поблизу магазину «Фуршет»). Це цілодобовий притулок із 3-ри разовим харчуванням та тимчасовим проживанням. Громадяни без постійного місця проживання мають змогу перепочити, прийняти гарячий душ, привести до ладу свій зовнішній вигляд, залишитися на ніч та поїсти.
Режим харчування у закладі: сніданок о 9:00, обід о 14:00, вечеря – 19:00.
Кожен день притулок зігріває та годує до 150 людей.
Під час значного погіршення погодних умов будьте особливо уважні до оточуючих. Не полінуйтеся підказати людям, які опинились в тяжких життєвих умовах, куди можна звернутися для безпечного перенесення низької температури повітря.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37300

Фев 27 2018

На Днепропетровщине уже объединилась 61 громада

На Днепропетровщине сформировалась еще одна объединенная громада. Теперь в регионе их – 61. Новая ОТГ – Перещепинская. В ее составе – 21 населенный пункт.

Об этом пресс-служба Днепропетровской ОГА сообщила информационной службе  радио Ностальжи .

«Децентрализация – одна из важнейших реформ за время независимости Украины, которую инициировал Президент Украины Петр Порошенко. Она дает громадам больше самостоятельности и финансовой независимости, — отметил Валентин Резниченко. — Жители объединившихся громад уже испытывают реальные изменения. Люди сами определяют, в какие проекты инвестировать и как развивать собственную территорию».
Новое громада с центром в городе Перещепино образовалась в Новомосковском районе. Вокруг нее сплотились пять сельских советов – Багатский, Керносовский, Михайловский, Голубовский, Шандровский и один городской – Перещепинский. Всего – 21 населенный пункт, в которых проживают более 20,5 тыс. жителей.

Уже передали в ЦИК документы на назначение даты выборов. 29 апреля люди будут выбирать глав и депутатов, вместе с которыми развивать территорию.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37295

Фев 27 2018

Орель под Каменским продолжают расчищать

Как сообщили в ДнепрОГА, расчистили участок реки в Магдалиновском районе. Всего планируют расчистить около 12 километров водоема.

Река в Магдалиновском районе за последние годы заросла камышом. Летом водоем и вовсе пересыхал.

— Проточности почти не было, не река, а камышовое поле, — отметила заместитель председателя Чернетчинского сельсовета Ольга Легкая. -Община нашего села обратилась к губернатору с просьбой выделить средства на расчистку Заплавки. Работы начали в 2017-м. Уже «появилась» река.

В начале работ водоем местами напоминал ручей. Со дна подняли более 100 000 кубометров ила. Специалистам удалось расчистить русло реки. Его ширина теперь — 18 метров, глубина — более 2 метров.

Всего собираются расчистить около 12 километров водоема. Работы планируют завершить к лету.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37289

Фев 27 2018

МОНЕТИЗАЦІЯ. ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ НАРАХУВАННЯ СУБСИДІЙ ЗА ФАКТИЧНИМ ОБСЯГОМ СПОЖИВАННЯ?

З 2018 року в Україні стартувало реформування системи розрахунків за субсидіями — монетизація. Першим її етапом стає монетизація субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг. Одним із нововведень в розрахунках за субсидіями в рамках цього процесу стане перерахування коштів субвенції на пільги та субсидії в межах фактичних обсягів споживання послуг, що замінить систему нарахування за соціальними нормами.
Таким чином Уряд планує забезпечити прозоре нарахування субсидій.
19 січня вступив в дію наказ Міністерства фінансів від 04.01.2018 року    №1 про порядок проведення органами Казначейства розрахунків та фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету.
Відповідний наказ Мінфіну затверджує форми реєстрів обсягів спожитих пільговою категорією населення пільг та субсидій на оплату енергоносіїв та наданих житлово-комунальних послуг. Це означає, що всі підприємства житлово-комунального господарства, для отримання субвенції з держбюджету на надання пільг і житлових субсидій населенню, мають заповнювати ці реєстри.
Дані до вказаних реєстрів заносяться виключно по факту споживання послуг підприємства одержувачами пільг і субсидій. І якщо на момент їх формування (на 1 число місяця, що настає за звітним) у підприємства відсутня інформація про об’єм споживання послуг, у реєстрі воно звітує про нульове споживання. В такому випадку, пільги і субсидії вважаються не використаними і не будуть профінансовані споживачам послуг.
Аби подібного не виникало, користувачам пільг і субсидій необхідно обов’язково в кінці кожного місяця, прозвітувати газо-, водо-, та енергопостачальним організаціям про об’єм спожитих послуг за місяць, тобто передати показники усіх лічильників.
Дотримання цієї умови забезпечить коректне формування реєстрів обсягів послуг спожитих пільговою категорією населення, а споживачам – зарахування пільг і субсидій на особові рахунки.

Управління праці та соціального захисту населення

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37286

Фев 27 2018

У рятувальників Нікополя — нова пожежна машина

Сучасне авто поповнило автопарк Нікопольської пожежно-рятувальної частини.  Вартість його склала більше 4 мільйонів гривень за рахунок державного бюджету.
Новий автомобіль у декілька разів перевищує технічні показники наявного транспорту, строк експлуатації якого сягає 40 років.
Так, на місце пожежі, новий автомобіль прибуває із 4000 літрів води та 500 літрами піноутворювача. Також, авто забезпечене новим пожежно-рятувальним обладнанням: бензоріз, генератор, освітлювальна мачта для роботи у темний час доби, сучасні пожежні рукава та стволи, апарати захисту органів дихання для особового складу. Разом із новим авто, Нікопольський відділ ДСНС отримав 5 комплектів пожежного захисного одягу.
Як зазначив міський голова Андрій Фісак, на озброєнні справжніх професіоналів своєї справи віднині нова сучасна техніка.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37275