Дневной архив: 22 февраля 2018

Фев 22 2018

В організації робочого місця немає межі досконалості

Оперативний персонал цеху теплової автоматики та вимірювань енергоблока №4 Запорізької АЕС не перший рік бере участь в конкурсі на утримання виробничих приміщень. У колективу на рахунку і лідерство, і призові місця. Але навіть після перемоги завжди є до чого прагнути.

У приміщенні подбали про зручне розташування довідкової інформації. Тут же ведеться безперервний моніторинг основних технологічних параметрів і стану обладнання енергоблока.

Для оперативної роботи велике значення має постійне підтримання кваліфікації не лише в навчально-тренувальному центрі, а й безпосередньо на робочому місці, тому створені необхідні умови для самопідготовки, проведення зібрань зміни, цехових тренувань, проведення інструктажів.

Організовані місця для особистого і робочого одягу, касок. У доступному місці шафа з аптечкою і дозиметрами. Первинні засоби пожежогасіння зручно розміщені в спеціально виготовлених висувних ящиках.

Системи освітлення, вентиляції та кондиціонування повністю відповідають промислово-санітарним вимогам і створюють необхідні умови для продуктивної роботи персоналу.

«Планування приміщення, вибір оздоблювального матеріалу ми здійснювали власними силами. А все обладнання і меблі намагалися розташувати відповідно до правил ергономіки: зручно, доцільно і естетично» — поділилися оперативники.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37192

Фев 22 2018

На Запорізькій АЕС в черговий раз побували учні Кам’янсько-Дніпровської гімназії «Скіфія»

Запорізьку АЕС в черговий раз відвідали учні з м. Кам’янка-Дніпровська. Цього разу приїжджали старші класи Кам’янсько-Дніпровської гімназії «Скіфія».

У ході візиту вони побували в інформаційному центрі атомної станції, де прослухали лекцію про Запорізьку АЕС, про історію мирного атома, про те, як функціонує АЕС і чим займається підприємство, яке виробляє майже чверть від загального обсягу електроенергії в Україні.

Далі екскурсанти здійснили оглядову екскурсію навколо Запорізької АЕС, після якої відвідали повномасштабний тренажер — аналог блочного щита управління і побачили, як виглядають робочі місця персоналу, що керує атомним енергоблоком.

«Дякуємо за докладну розповідь про використання мирного атома, як джерела екологічно чистої енергії. Дуже важливо на власні очі побачити, що сусідня АЕС працює стабільно і безпечно» — подякували старшокласники.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37189

Фев 22 2018

Запорізька АЕС — під надійною охороною

Запорізьку АЕС захищають не лише люди. Біля військової частини 3042 Національної гвардії України, що охороняє найбільшу в Європі АЕС, на підставі Наказу командувача Національної гвардії України, відбулося урочисте вручення відзнак — медалей для службових собак.

Особовий склад кінологічної групи взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини 3042 Національної гвардії України неодноразово залучався до виконання службових завдань з розкриття злочинів по «гарячих слідах», а також інших рятувальних і пошукових заходів спільно з працівниками Національної поліції.

Постійна підготовка і проведення дресирування з урахуванням вимог сьогодення та застосування нових підходів підготовки дають гідні результати.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37186