Дневной архив: 12 февраля 2018

Фев 12 2018

Відпочинок з користю: АТОвці з родинами покаталися на ковзанах

Замість берців – ковзани. У Дніпрі АТОвці разом з родинами прийшли покататися на льодову арену. Реабілітацію за допомогою активного відпочинку запровадила ДніпроОДА. Про це розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Цього разу наші захисники разом з дружинами та дітьми вперше прийшли на ковзанку. Льодовий вікенд, родинний відпочинок, у всіх – позитивні емоції. На майбутнє врахуємо побажання інструкторів, адже багато хто, зокрема діти – вперше стоять на ковзанах і продовжимо такий спосіб реабілітації», — зазначила Наталія Шуліка.

Спортивний відпочинок

Яскраві емоції

У неділю в Дніпрі близько 50 учасників АТО разом з родинами прийшли на льодову арену аби весело і з користю провести час

«Прийшов з дітьми, це просто маса задоволень і вражень! Після відряджень на схід корисно отримати якусь «розрядку», провести час з родиною. Цілком можливо, прийду ще», — поділився учасник АТО Віктор Колосов

Хтось «виписував» піруети

Дехто – бився за шайбу

Катання було масовим

Катання було масовим

«Дітям подобається кататися, мені теж. Дуже приємно гарно провести час та отримати позитивні емоції», — розповіла дружина АТОвця Катерина Перетятько

Азарт та обережність

На льоду змалечку

Лава не запасних, а майбутніх лицарів льоду

Спорт з дитинства – гарна звичка

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36913

Фев 12 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 12 лютого в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 120 млн. 300 тис кВт г.
Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.
Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36911

Фев 12 2018

В культурно — діловому центрі Запорізької АЕС проходить виставка Олександра Углова

В «Творчої вітальні» КДЦ ВП ЗАЕС відкрився новий сезон. На даний час тут експонуються роботи співробітника цеху господарського обслуговування Запорізької АЕС Олександра Углова.
Роботи відомого Енергодарського художника експонуються не тільки в містах України, а й за кордоном. Роботи Углова зберігаються в приватних колекціях більше 15 країн світу.
Творча вітальня КДЦ ВП ЗАЕС розміщує роботи не тільки професіоналів.
Проект «Творча вітальня» був запущений в минулому році і став досить популярним серед людей, захоплених рукоділлям, живописом, фотографією та іншими видами мистецтва. В місті енергетиків багато талановитих творчих людей, готових показати свої аматорські твори.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36905

Фев 12 2018

Близько 20 АТОвців цьогоріч пройдуть реабілітацію у Литві

Цьогоріч близько 20 бійців АТО пройдуть курс реабілітації у Литві. Планується, що перші двоє військових відправляться до балтійської країни вже цього місяця, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«До реабілітації бійців АТО підходимо комплексно – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Для них – і оздоровлення в санаторіях, і лікування в спеціалізованому реабілітаційному центрі, і можливість пройти освітні курси, і творчі зустрічі, — зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. — Допомагають й закордонні партнери. Понад три роки поранених на реабілітацію приймає Литва. За цей час у балтійській країні відновили здоров’я близько 150 хлопців».

Хлопці проходять реабілітацію у військовому госпіталі міста Друскінінкай. Він спеціалізується на травмах опорно-рухового апарату. Поправити здоров’я бійцям допомагають висококласні спеціалісти, лікувальні грязі, мінеральна вода, відновитися психологічно – тамтешні озеро та сосновий ліс.

Тривалість курсу лікування визначають індивідуально, в залежності від складності випадку.

Всі витрати на реабілітацію АТОвців сплачує Литва. Проект втілюють ДніпроОДА, Почесне консульство Литви у Дніпрі та МОЗ Литви.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36900

Фев 12 2018

Жители Днепропетровщины в День святого Валентина смогут пожениться ночью

Главный специалист отдела государственной регистрации актов гражданского состояния Управления государственной регистрации Главного территориального управления юстиции в Днепропетровской области Екатерина Дацько сообщила, что жители Днепропетровщины в День святого Валентина смогут пожениться ночью.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36896

Фев 12 2018

Понад 10 тисяч почесних донорів України мешкають на Дніпропетровщині

Більше десяти тисяч мешканців області – почесні донори. Такий статус мають ті, хто за своє життя понад 40 разів здали кров або більше 60 – плазму. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Кожного дня донори допомагають медикам рятувати життя інших. Серед жителів області багато людей із активною громадянською позицією. Понад десять тисяч із них більше 40 разів здавали кров або понад 60 – плазму. Вони були нагороджені знаком «Почесний донор України». У регіоні мешкає і Герой України Володимир Ніколаєв – він ділився кров’ю понад півтисячі разів», – зазначив Валентин Резніченко.

Щоб стати почесним донором, необхідно здавати кров у максимально допустимій кількості – 450 мл, або плазми – 600 мл.

Почесні донори мають пільги. Вони можуть використовувати чергову відпустку у будь-який зручний для себе час. Купують ліки з 50-відсотковою знижкою і мають право на безоплатне зубопротезування. До пенсії почесних донорів додається 10% прожиткового мінімуму.

Загалом в області мешкають понад 50 тисяч донорів. Серед них – 23 заслужених.

Донором може стати будь-який громадянин України, який не має до цього медичних протипоказань. Для цього потрібно прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом до Дніпропетровської обласної станції переливання крові (Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36892

Фев 12 2018

С началом Масленицы!

Желаем Вам на Масленицу счастья и радостных хлопот. Пусть в душе поселится весна, а глаза сияют теплом и весельем. Желаем, чтобы Ваша жизнь шла как по маслу, была легка и насыщенна интересными моментами. С праздниками Вас!

С уважением коллектив радио Ностальжи

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36885