Дневной архив: 9 февраля 2018

Фев 09 2018

Молодь Дніпропетровщини запрошують до школи лідерства

Ініціативну молодь з Дніпропетровщини запрошують взяти участь у школі «DOBRE-ЛІД: Лідерство, ідеї, демократія». Учасники школи зможуть зміцнити свій лідерський потенціал, дізнаються, як досягти кар’єрного успіху у сфері місцевого самоврядування та змінювати життя своїх громад на краще. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Заняття проходитимуть в інтерактивній формі, учасники отримуватимуть креативні завдання та працюватимуть над вирішенням реальних проблем громад. Випускники школи вмітимуть генерувати ідеї, доводити на практиці свій потенціал. Вони розумітимуть, як принести користь громаді та будуть готові зайняти керівні позиції.

Серед основних тем, які розглядатимуть у школі — належне урядування, громадський нагляд і доброчесність, вирішення проблем, дизайн-мислення для нестандартних рішень.

Заповнити заявку на участь можна тут до 11 лютого. Учасників обиратимуть серед молодих людей від 16 до 35 років. Вони мають проживати на території громад, які беруть участь у програмі DOBRE. Повний перелік дивитися тут.

Заняття проходитимуть з 26 лютого по 2 березня в м. Київ. Програма DOBRE забезпечує проживання та харчування учасників під час проведення школи, та відшкодовує вартість проїзду за наданими залізничними або автобусними квитками.

«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – програма міжнародної організації Global Communities. Її фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36880

Фев 09 2018

Безкоштовно вивчати польську та англійську дніпряни можуть в обласній бібліотеці

У Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці ім. Кирила і Мефодія мешканці Дніпропетровщини безкоштовно вдосконалюють знання з іноземних мов. Там працюють клуби з вивчення англійської та польської, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

«Всіх, хто бажає в теплій дружній атмосфері вдосконалити свої знання польської, познайомитись із цікавими людьми і отримати неповторний досвід живого спілкування з носіями мови об’єднав Розмовний клуб польської мови. Учасники клубу переглядають фільми, слухають пісні, беруть участь у конкурсах та тестуваннях», — розповіли у бібліотеці.

У бібліотеці працює й англомовний клуб «Kelly-club». Учасникам пропонують у затишній атмосфері розвивати та удосконалювати розмовну мову, навчатися вільно висловлювати думки на різні теми.

Учасники дискусійного клубу англійської мови «Speaking club» під керівництвом вчителя-інструктора вивчають слова та закріплюють лексичний запас. Вони переглядають відео-сюжети та фільми, обговорюють важливі теми. Лексичні ігри з використанням SMART-дошки подобаються юним учасникам клубу.

Щосереди відвідувачі кіноклубу «Wednesday Movie club» переглядають фільми англійською мовою із субтитрами, потім – обговорюють стрічку.

Мовні клуби працюють за адресою: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 18. Контактний телефон — 770-57-32.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36876

Фев 09 2018

6 лютого у приміщенні міськвиконкому відбувся семінар-нарада з керівниками ОСББ

На цю зустріч було запрошено представників обслуговуючих компаній Нікополя, таких як ПАТ «Дніпропетровськгаз збут», КП «Нікопольводоканал», Нікопольський РЕМ ДТЕК «Дніпрообленерго» та компанія КУБ «ЛДФ».

До кожного представника у громадян було чимало питань. Тож першим на зборах виступив провідний інженер ТОВ «Дніпропетровськгаз збут». Не перший рік так звана служба газу без попереджень вимикала газ мешканцям багатоквартирних будинків та дозволяла собі, приїжджаючи до людей, не показувати свого посвідчення. Присутній на зборах секретар міської ради Олександр Саюк порекомендував мешканцям у випадку повторення подібних інцидентів, викликати поліцію. Опісля, голови ОСББ передали компанії ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» та представникам влади офіційний лист зі своїми вимогами.

Питання щодо рівня електричної напруги у різних районах міста задавали нікопольці представнику Нікопольського РЕМ ДТЕКу «Дніпрообленерго». Усі питання фіксувались письмово та з вказівкою адреси, з можливістю надання офіційної письмової відповіді.

Начальник КП «Нікопольводоканал» отримав питання щодо заміни люків, каналізаційних введень у багатоквартирні будинки та рівня напору водопостачання у географічно найвищій точці міста. Були випадки, які було взято на контроль, що понесе за собою виїзд бригади на адресу для усунення певних недоліків.

Голови ОСББ не оминули питаннями і представника компанії КУБ «ЛДФ».

Тож загалом, зустріч пройшла у форматі діалогу споживачів та обслуговуючих компаній, який зайвий раз зобов’язує обидві сторони ставитись відповідально до порушених питань та діяти виключно в рамках законодавства.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36866

Фев 09 2018

Нікопольці відзначили 74-ту річницю визволення рідного міста

8 лютого – визначний день історії нашого краю. 74 роки тому цього дня відбулось вигнання нацистів з міста Нікополя.

Ранком лютневого дня відбулося покладання квітів до пам’ятного місця форсування річки Дніпро «Гармата». Участь в урочистому заході взяли представники місцевої влади, депутатського корпусу, підприємств, громадських організацій нашого міста, духовенство, небайдужі нікопольці та ветерани.

Всі присутні вшанували пам’ять полеглих за Нікополь хвилиною мовчання та поклали квіти.

Прес-служба міської ради

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36863

Фев 09 2018

За рік за допомогою сучасного томографу у дніпровській лікарні №4 обстежили понад 3,6 тис людей

Вже рік пацієнтів дніпровської лікарні №4 обстежують за допомогою сучасного комп’ютерного томографу. Його придбали коштом обласного бюджету. Як розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, нині швидкі та безпечні обстеження пройшли понад 3,6 тис людей.

«За рік придбали для лікарень області півсотні одиниць медобладнання. Це апарати штучного дихання, ангіографи, томографи, один з яких – для дніпровської лікарні №4. За його допомогою обстежили вже понад 3,6 тис людей. Оновлення лікарень – одне із завдань Президента України Петра Порошенка», – сказав Валентин Резніченко.

Томограф у дніпровській лікарні №4 – японський. За його допомогою можна діагностувати різні хвороби – від кардіологічних до онко.

«Результат обстеження виводиться на екран комп’ютера у форматі 4D. Видно не лише органи у 160-ти розрізах, але й їх динаміку. Наприклад, чітко видно рух кровотоку», – розповів головний лікар закладу Костянтин Чебанов.

Сама процедура безболісна та безпечна. Доза опромінювання у цього томографа утричі менша, ніж в інших моделях. Обстеження тривають від 10 до 30 хвилин. Результат – точний та швидкий.

Щороку в дніпровській лікарні №4 лікуються понад 30 тисяч пацієнтів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36860

Фев 09 2018

С Международным днем стоматолога!

Дорогие наши создатели красивых и счастливых улыбок, наши чудо врачи — стоматологи! Хочется поздравить Вас с вашим профессиональным днем! И пожелать вам, крепкого здоровья, моральных и физических сил, терпения, удачи и профессионализма. Чтобы Ваши клиенты Вас любили, ценили, доверяли и уважали, и не сколечко не боялись.
С уважением,  коллектив радио Ностальжи 102,4 Fm

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36855

Фев 09 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 09 лютого  в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 120 млн. 300 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36853