Дневной архив: 31 января 2018

Янв 31 2018

Понад 4 тисячі мешканців Криворізького району врятували від підтоплень

У селищі Радушне Криворізького району реконструюють дренажно-паводкову мережу – вперше за майже півстоліття. За довгий час канали засмітилися і зіпсувалися – садиби та погреби місцевих затоплювалися ґрунтовими та повеневими водами. Реконструкція дренажної системи розрахована на два роки – левову долю робіт вже завершили, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36751

Янв 31 2018

Мешканці Дніпропетровщини приєднаються до створення онлайн-путівника Україною

З 1 лютого стартує конкурс «Підтримай Вікімандри українською». Завдання охочих долучитися до змагань – створювати нові та доповнювати існуючі статті у вільному онлайн-путівнику. Переможці отримають приз – подорож або туристичне приладдя.

До конкурсу можуть приєднатися усі охочі. Для цього слід зареєструватися у Вікіпроектах. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати вже існуючі статті в онлайн-путівнику Вікімандри українською мовою. Можна писати й нові замітки про Україну іноземними мовами. Приклади — Київ, Будапешт, маршрут «На Говерлу і Прутецькі водоспади», Мехіко (аеропорт). Перед створенням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці Вікімандри:Довідка.

Статті потрібно подати до 28 лютого. Більше про умови конкурсі – тут.

Призовий фонд конкурсу – 16 тисяч гривень. Переможець отримає туристичну поїздку Україною. Учасники, які посядуть 2-10 місця, — сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне приладдя.

Вікімандри – один з сайтів фонду Вікімедія, найвідоміший проект якого – вільна енциклопедія Вікіпедія. Організатори конкурсу вважають, що він дасть можливість мандрівникам поділитися своїми враженнями та підготуватися до нових поїздок. Головне – дозволить створити якісний контент про куточки України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36738

Янв 31 2018

Маєш ідею? Поспішай подати свій проект!

Шановні мешканці міста!
 
Нагадуємо, що 1 лютого о 18 год. 00 хв. закінчується прийом проектів в рамках конкурсу Бюджету участі 2018 року.
 
До кінця прийому пропозицій залишилось 2 дні!
 
Поспішайте подати свій проект!
 
Детальніше про умови конкурсу читати тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36733