Дневной архив: 30 января 2018

Янв 30 2018

На енергоблоці №6 Запорізької АЕС знижено навантаження

30 січня 2018 року внаслідок відключення турбоживильного насоса № 1 на енергоблоці №6 Запорізької АЕС знижено навантаження до 350 МВт.
 
В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 5 енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 4 360 МВт. Енергоблоки працюють в штатному режимі, зауважень до роботи основного устаткування енергоблоків та персоналу немає.
 
Блок № 2 знаходиться в плановому середньому ремонті — йде 11 доба.
 
Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36725

Янв 30 2018

У ДніпроОДА АТОвцям та волонтерам підкажуть, як не стати жертвою емоційного вигорання

У ДніпроОДА учасникам АТО та волонтерам розкажуть, як запобігти емоційному вигоранню. Це вже другий подібний тренінг від психотерапевта Максима Чечота, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністарції Наталія Шуліка.

«Стрес, тривожність, депресія, втома, апатія і навіть серйозне фізичне нездужання. Фраза «згорів на роботі» вже нікому не здається дурним жартом. Аби допомогти уникнути емоційного вигорання АТОвцям та волонтерам, організовуємо у ДніпроОДА тренінг. Вже вдруге запрошуємо на зустріч із психотерапевтом Максимом Чечотом. Бажаючих приєднатися чимало, а робота фахівця вимагає невеликої групи людей. Тож поспішайте записатися», — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Тим, хто приєднається до зустрічі, психотерапевт порадив підготуватися. Відповісти для себе на питання: чи сняться жахіття, циклічні або незвичні сни, яка температура та вологість у спальні, які інтервали між сном та прийомом їжі, чи є задишка.

Зустріч проходитиме 3 лютого о 14.00 за адресою: пр Поля, 1, кругла зала. Записатися можна за телефоном: (056) 742-86-62.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36713

Янв 30 2018

Дніпропетровщина успішно використовує можливості децентралізації для регіонального розвитку

Дніпропетровщина ефективно використовує можливості реформи місцевого самоврядування. У нових умовах область однією з перших в Україні спрямувала синергію бюджетів різних рівнів на розвиток територій. Наразі успішну практику переймають інші регіони, відзначив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко під час підсумкової прес-конференції в Києві.

«Дніпропетровщина завжди була й лишається потужним регіоном в Україні. І це стосується не тільки економічного потенціалу. Наразі область у лідерах за кількістю об’єднаних громад та реалізованих у них інфраструктурних проектів. Вагомими є і якісні зміни. Це ремонт доріг, спорудження садочків і спортивних майданчиків, модернізація шкіл. І в цьому важливу роль відіграє синергія бюджетів різних рівнів, яку Дніпропетровська область вдало використала першою в країні», – підкреслив Геннадій Зубко.

Такі приклади господарювання на місцях свідчать не тільки про успішні результати реформи децентралізації, а й про нову якість життя українців, переконаний урядовець.

У 2017-му році на Дніпропетровщині втілили близько 200 інфраструктурних проектів.

«Дніпропетровщина вкладає інвестиції в інфраструктуру та європейську перспективу регіону. Основна мета – нова якість життя людей, нові соціальні об’єкти й сервіси, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Децентралізація, ініційована Президентом Петром Порошенком, є безумовним успіхом України. Головне – розумно скористатися можливостями реформи. Вона підвищує зацікавленість у збільшенні місцевих бюджетів, мотивує до пошуку додаткових ресурсів, сприяє регіональному розвитку».

Торік держава підтримала міста, райони й об’єднані громади Дніпропетровщини майже на 1 млрд грн.

Загалом протягом 2015-2017 років у партнерстві держави й громад в Україні реалізовано майже 5 тисяч інфраструктурних проектів. Це об’єкти дорожньої інфраструктури, дитячі садочки та школи, спортивні майданчики, будинки культури.

Завдяки децентралізації Дніпропетровщина активно розвивається

У 2017 році в області втілили понад 200 інфраструктурних проектів

Це ремонт доріг, шкіл, садочків

Геннадій Зубко: » Дніпропетровська область першою в країні вдало використала синергію бюджетів різних рівнів»

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36706

Янв 30 2018

В НИКОПОЛЕ ОТКРЫЛИ ПЕРВУЮ СОЛНЕЧНУЮ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЮ

В Никополе 26 января открылся самый крупный в области объект возобновляемой енергетики – солнечная электростанция мощностью 10,5 МВт/час.  Проект, стоимостью 10,5 миллионов евро, был реализован всего за полгода. Его фнансирование полностью осуществлялось энергетической компанией «TIU Canada Ltd», работающей в сфере возобновляемой енергетики. Эта инвестиция является одной из крупнейших с момента подписания Соглашения о свободной торговле между Украиной и Канадой.

Солнечная электростанция полностью готова к работе, а в НКРЕКП утвержден «зеленый» тариф, по которому уже с 1 февраля она будет поставлять электроэнергию в общую энергосистему.

На торжественной церемонии открытия присутствовали: первые лица Днепропетровской областной администраци и обласного совета, руковододители города Никополя, народный депутат Украины Андрей Шипко, директор завода ферросплавов Владимир Куцин, а также непосредственно канадские инвесторы из «TIU Canada Ltd», посол Канады в Украине Роман Ващук, президент Американской торговой палаты, представители государственного агентства поэнергоэффективности, представитель «Укргазбанка». Гости перерезали зеленую ленточку символизирующую начало международного сотрудничества в области возобновляемых источников энергии.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36703

Янв 30 2018

Відбулося відкриття Спартакіади Запорізької АЕС — 2018

У спортивно-оздоровчому комплексі ЗАЕС відбулося відкриття сімнадцятої Спартакіади. За традицією, захід поєднало підведення підсумків за минулий рік і старт нових змагань.

«Для атомної станції Спартакіада ​​не просто спортивні змагання — це елемент виробничого життя. Саме участь команд у всіх спортивних заходах сприяє згуртуванню трудових колективів, дозволяє виявляти кращі якості, зміцнювати дружбу між підрозділами», — сказав начальник управління кадрів атомної станції Володимир Черноляхов.

У Спартакіаді 2017 року, яка проходила з 17 видів спорту, взяли участь 1800 учасників — працівники ВП «Запорізька АЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС, ВП «Атоменергомаш», в/ч 3042, 1-ДПРЧ. У 2017 році в рамках Спартакіади було проведено 174 заходи в Енергодарі і 166 — на виїзді.

Щоб у невеликих підрозділів була можливість проявити себе в кількох видах спорту, в 2017 році їм дозволили об’єднатися. Тому нагородження переможців минулого сезону проходило за двома категоріями. Серед малих цехів першість завоювала збірна команда хімцеху і служби головного метролога, друге місце — цех засобів диспетчерського технологічного управління і служба контролю металу, третє — цех теплових і промислових комунікацій разом з цехом радіаційної безпеки.

Серед великих цехів, чисельністю від 500 чоловік, вже в 13-й раз переміг цех теплової автоматики і вимірювань. Друге місце здобула збірна служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони. Третє — зайняла команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм.

Збірна команда ЗАЕС у складі 13 осіб увійшла до складу збірної команди НАЕК «Енергоатом» і в червні минулого року взяла участь в XIV Міжнародному фестивалі робочого спорту в Болгарії. Команда Енергоатому серед 16 країн і понад 1000 учасників зайняла III загальнокомандне місце. В сумі збірна завоювала 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі.

Міський голова Павло Музика в своїй промові подякував керівництву ЗАЕС за проведення такого масштабного заходу в Енергодарі і за залучення молоді до спорту.

Після урочистої церемонії нагородження директор Спортивно-оздоровчого комплексу Віктор Діброва доповів про побудову параду, закриття Спартакіади-2017 і відкриття Спартакіади-2018. Під звуки гімну підняли прапор України. Традиційно новий сезон розпочали зі змагань з перетягування канату

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36697

Янв 30 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 30 січня   в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 121 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36695

Янв 30 2018

Дохід за будь-яку ціну, або Нечесна підприємницька практика.

Повідомляємо, що останнім часом почастішали випадки шахрайства серед осіб, які займаються встановленням металопластикових вікон, дверей, утепленням фасадів будинків та інших будівельних робіт.

Шахрайство є доволі розповсюдженим способом незаконного заволодіння чужим майном. Винахідливість злочинців не знає меж і нові способи позбавити людину її грошей чи майна виникають постійно. В нашому місті працює декілька нечесних підприємців, Вони пропонують свої послуги на вулиці, в соціальних мережах та за  телефоном. Нажаль почастішали випадки,  коли шахраї приходять до Вас додому, водять в оману, оформлюють кредити на дому та змушують  підписати договори на виконання послуг.

Просимо Вас бути пильними при замовленні даних послуг та товарів, не поспішайте віддавати свої гроші не переконавшись у тому, що фірма в якій ви замовили товар або послугу працює в правовому полі та має усі дозвільні документи на здійснення підприємницької діяльності. Якщо ви маєте сумніви, краще порадьтесь зі знайомими, або близькими Вам людьми або отримайте консультацію у секторі з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міської ради за адресою вул. Електрометалургів, буд. 3 каб. 3.

Відповідно до ч.6 ст.19 Закону України «Про захист прав споживачів» «правочини, здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними». Суб’єкти господарювання, їх працівники несуть відповідальність за нечесну підприємницьку практику згідно із законодавством.

В Україні за шахрайство передбачена кримінальна відповідальність. Стаття 190 Кримінального кодексу України визначає його як заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Нагадуємо що в Нікопольській міській раді діє консультаційна — інформаційна служба «Гаряча лінія» з питань захисту прав споживачів, звертатися за телефонами:

 

(05662) 50573;

(097)9723008

 

Сектор з питань сприяння розвитку

малого та середнього бізнесу

управління економічної політики

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36692

Янв 30 2018

У Глеюватці добудовують новий корпус дитсадка

Великі спортивна й танцювальна зали, просторий медичний блок, а головне – сучасні приміщення для двох нових груп. Такий подарунок вже цьогоріч отримають малюки села Глеюватка, що під Кривим Рогом. Зараз реконструкція дитсадка – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ліквідувати черги у дитсадки по всій області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Для маленьких мешканців сіл Дніпропетровщини створюємо комфортні умови. Реконструюємо існуючі дошкільні заклади, будуємо нові. Осучаснюємо й садок «Веселка» у Глеюватці. Після завершення будівельних робіт його відвідуватимуть 108 малюків», – зазначив Валентин Резніченко.

Понад 70 малюків Глеюватівського дитсадка вже виховуються у сучасних умовах. Після реконструкції від старої будівлі залишились самі стіни. Там замінили все – від покрівлі до комунікацій. Енергоефективний фасад, прикрашений яскравою жовтою та зеленою плиткою, у групах – ламінатна підлога з підігрівом.

«Навіть не можу пригадати, щоб у нас колись було так тепло, як зараз, – поділилася завідувачка дитсадка Валентина Сергієнко. – Дуже дякуємо губернатору Валентину Резніченку за такі чудові умови для наших діточок».

Зараз до відремонтованого корпусу добудовують новий – садок поповниться ще 35 малюками. Нарешті з’явиться ясельна група.

«Наша Міланка не може дочекатися, щоб піти у садочок – такий гарний, яскравий. Проходимо повз – вона завжди дивиться своїми оченятами і запитує, коли вже гратиме там із дітками», – розповіла мешканка Глеюватки Олена Гребенюк.

У новому корпусі зводять простору спортивну залу – там займатимуться фізкультурою і вихованці дитсадка, і учні місцевої школи. В добудові облаштовують великий медичний блок, пральню. А ще – ігротеку, в якій планують встановити дзеркала та навчати дітей хореографії.

Приведуть до ладу і територію закладу. Там вже зробили ігрові майданчики та встановили альтанки для кожної групи. Як потеплішає – облаштують спортмайданчики, зроблять газони, посадять дерева та заасфальтують доріжки.

Завершити всі роботи планують цьогоріч.

У Глеюватці реконструюють дитсадок

Зараз добудовують новий корпус –..

..це дозволить збільшити кількість вихованців на 35 малюків

В оновленому приміщенні існуючого корпусу садочка..

.. малечі тепло та затишно

В усіх групах – ламінатна підлога з підігрівом

Валентина Сергієнко: «Дуже дякуємо губернатору Валентину Резніченку за такі чудові умови для наших діточок»

Нині у розпалі – внутрішні оздоблювальні роботи в новому корпусі

Там вже провели комунікації,..

..зараз кладуть кахель

У корпусі облаштують ігротеку, в якій проводитимуть також заняття із хореографії

Зведуть і велику спортивну залу –..

..там фізкультурою займатимуться й учні селищної школи

«Наша Міланка не може дочекатися, щоб піти у садочок – такий гарний, яскравий», – Олена Гребенюк

Ремонтники приводять до ладу і територію закладу

 

У наступному опалювальному сезоні садок обігріватиме альтернативна котельня

Завершити всі роботи планують цьогоріч

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36672

Янв 30 2018

Безкоштовні щеплення від грипу зробили вже понад 25 тисяч мешканців Дніпропетровщини

Безкоштовні щеплення від грипу зробили вже понад 25 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Це медики, вчителі, вихователі у дитсадках, соцпрацівники. Вакцину для них придбали обласним коштом, розповіли у департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Щеплення проти грипу – не обов’язкові, проте лише вони здатні захистити від хвороби та її ускладнень. Розуміючи це, з обласного бюджету виділили кошти на придбання вакцин для наших медиків, вчителів, вихователів дитсадків, соцпрацівників. Тобто тих, хто найбільше контактує з людьми, – роз’яснили в департаменті. – Нині щеплено вже понад 25 тисяч мешканців області».

Загалом у планах вакцинувати близько 36 тисяч людей.

«Робити щеплення ще не пізно, адже епідпоріг в області не перевищено», – розповіли в департаменті.

За останній тиждень на застуду та грип захворіли близько 18 тисяч мешканців Дніпропетровщини.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36668

Янв 30 2018

За рік в ЦНАПах області надали понад 600 тисяч адмінпослуг

У 2017 році мешканці регіону отримали понад 612 тисяч адмінпослуг у ЦНАПах області. Це майже на третину більше, ніж у 2016-му. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Адмінпослуги мають бути якомога ближчими до людей – на цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Дніпропетровщина впевнено утримує лідируючі позиції серед інших регіонів – і за загальною кількістю ЦНАПів, і за їх чисельністю в об’єднаних територіальних громадах. Протягом минулого року фахівці центрів надали понад 612 тисяч адмінпослуг – це на 27% більше, ніж у 2016-му», – зазначив Валентин Резніченко.

У ЦНАПах можна отримати близько 200 адмінпослуг. Там можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити біометричний паспорт та прописку. А ще – зареєструвати немовля та навіть записати дитину у чергу в дитсадок.

Одна з найпопулярніших серед мешканців регіону послуг – реєстрація нерухомості. У 2017-му ЦНАПи Дніпропетровщини отримали більше 57 тисяч таких заяв і запитів, додав очільник області.

У ЦНАПі також можна дізнатися, як правильно оформити ту чи іншу послугу. Протягом минулого року фахівці центрів надали понад 953 тисячі кваліфікованих консультацій – це майже у 2,5 рази більше, ніж у 2016-му.

«Зробити адмінпослуги якомога доступнішими для всіх мешканців дозволяють сучасні технології. Дніпропетровщина має унікальні практики, якими готова поділитися з іншими регіонами. Це і мобільний офіс у Кам’янському, і пересувний ЦНАП-трансформер у Кривому Розі. А ще – перший в Україні сільський центр, де можна оформити біометричний паспорт – він створений в Олександрополі», – повідомив Валентин Резніченко.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 56 ЦНАПів та їх філій.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36662

Предыдущие сообщения «