Дневной архив: 22 января 2018

Янв 22 2018

ДніпроОДА – на першому місці серед облдержадміністрацій по завершеним у Prozorro торгам

За підсумками 2017-го ДніпроОДА посіла перше місце по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Торік вона завершила більше 21 тисячі торгів на 6,5 млрд грн, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«ДніпроОДА впровадила Prozorro першою в Україні. Наразі лідирує по завершеним торгам серед усіх облдержадміністрацій, – акцентував Валентин Резніченко. – Нині до Prozorro приєдналися вже понад 11 тисяч підприємців області. Вони виграють тендери по всій Україні і забезпечують наповнення бюджету Дніпропетровщини. Усі кошти йдуть на розвиток інфраструктури регіону – таке завдання Президента України Петра Порошенка».

Очільник регіону додав, ДніпроОДА не збавлятиме темпів, навпаки, знає що, як і де вдосконалювати.

У всеукраїнському рейтингу Дніпропетровська ОДА випереджає Донецьку, Київську й Харківську облдержадміністрації, позаду також Львівська та Полтавська.

Торік в Україні успішно проведено е-закупівель на 481,2 млрд грн.

ДніпроОДА перейшла на онлайн-закупівлі у Prozorro в серпні 2015 року. Одночасно стала вчити користуватися сервісом підприємців. Нині область – у трійці лідерів України за кількістю бізнесменів, які працюють через електронну систему.

За 2017 рік на Дніпропетровщині зареєстрували торгів на суму 47,9 млрд грн. Це в 3,3 рази більше, ніж у 2016-му.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36428

Янв 22 2018

21 січня 2018 року в Нікополі урочисто відкрито Меморіал «Захисник України».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36415

Янв 22 2018

Оголошення!

Запрошуємо до обговорення Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Нікополі та оплати проїзду в міському транспорті, яке відбудеться 22 січня 2018 року о 16:00 год. у сесійній залі будівлі Нікопольської міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36412

Янв 22 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 22 січня   в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 120 млн. 400 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,16 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36398

Янв 22 2018

Навчально-тренувальний центр Запорізької АЕС – підсумки 2017 року

Протягом 2017 року навчально-тренувальний центр (НТЦ) Запорізької АЕС виконав всі поставлені перед підрозділом завдання: проводилась теоретична підготовка персоналу станції з питань охорони праці, пожежної безпеки, заняття з безпечного виконання робіт, навчання з менеджменту керівників і кадрового резерву, підтримання кваліфікації оперативного і ремонтного персоналу. Відповідно до графіка практичного навчання ліцензованого оперативного персоналу на повномасштабних тренажерах підготовку пройшли 33 фахівця.

«Минулий рік був ефективним в усіх напрямках діяльності навчально-тренувального центру. Фахівцями НТЦ було виконано план з проведення людино-курсів на 114,6%. Важливою подією 2017 року стало відкриття галузевого тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу», – зазначив заступник головного інженера з підготовки персоналу – начальник навчально-тренувального центру Дмитро Сухоставець.

Тренажерний комплекс оснащено першим в своєму роді повномасштабним тренажером реакторної установки енергоблоку ВВЕР-1000. Комплекс забезпечить підготовку ремонтного персоналу для всіх АЕС України, а в перспективі – для АЕС з аналогічними реакторами зарубіжних країн. Він обладнан 22 спеціалізованими навчальними лабораторіями за напрямками: тепломеханічне обладнання, електротехнічне обладнання, обладнання АСУТП, контроль металу, зварювальне виробництво, водно-хімічний режим, радіаційний захист. На сьогоднішній день на обладнанні проводяться пусконалагоджувальні роботи.

Протягом року фахівцями НТЦ ефективно використовувалась інформаційна система обліку і планування навчання «Гамлет», завдяки якій була отримана можливість об’єднати в єдиний ланцюг весь навчальний процес для систематизації загальних знань і досвіду не тільки на Запорізькій АЕС, але і на інших АЕС.

У планах на 2018 рік – вирішення основних завдань з підготовки та перепідготовки персоналу станції, спільна робота з навчальними закладами міста-супутника ЗАЕС по профорієнтації, робота з вищими навчальними закладами та багато іншого.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36395

Янв 22 2018

Енергоблок №2 Запорізької АЕС відключено від мережі

20 грудня 2018 року о 00 годині 35 хвилині енергоблок №2 Запорізької АЕС відключено від мережі для проведення планового середнього ремонту.

В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 5 енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 5 000 МВт.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької АЕС.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36392

Янв 22 2018

Свято Хрещення Господнього в територіальному центрі

19 січня у Нікопольському територіальному центрі відбулось свято з нагоди відзначення Хрещення Господнього. Підопічних центру прийшли привітати зі святом парафіяни церкви євангельських християн баптистів. Відбувся святковий концерт, який не тільки підняв всім настрій, а й надихнув людей на щире, душевне спілкування. За традицією, свято закінчилось святковим обідом.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36385

Янв 22 2018

У Нікополі відзначили Водохреща

Традиційно 19 січня всі православні та греко-католики відзначають одне з найголовніших релігійних свят – Водохреща. Це день, коли відбулося хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордані на старовинній паломницькій переправі.

У Нікополі  відзначати це свято найбільше містян зібралося на березі водосховища.  На центральному пляжі біля рятувальної станції духовенство на чолі з  благочинним церков Нікопольщини Української Православної Церкви Київського Патріархату, ієромонахом Меркурієм Скороходом провели святкову службу з нагоди відзначення Хрещення Господнього. Вони прочитали молитви, освятили воду та окропили нею всіх присутніх.

На міському пляжі біля КРК «Майамі» священнослужителі Спасо-Преображенського собору під керівництвом благочинного церков Нікополя, протоієрея Миколая Марущака також провели святковий молебень та освятили воду, яка у цей день, як вважається, має цілющі властивості.

Після освячення всі бажаючі пірнали у  воду та хрестилися,  адже вважається, що купання у цей день не лише загартовує тіло, а є цілющим і для душі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36378