Дневной архив: 16 января 2018

Янв 16 2018

Бійці 24 батальйону повернулися з зони АТО на Дніпропетровщину

Бійців 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» зустріли на Дніпропетровщині. Після трьох років перебування в зоні АТО вони повернулися до військової частини. Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко

Воїни 24 окремого штурмового батальйону повернулися в пункт постійної дислокації

Батальйон сформували з добровольців різних областей України

У складі – багато активістів Самооборони Майдану

З 2014 року виконували бойові завдання на Луганщині та Донеччині

Вони патрулювали дороги, виводили цивільне населення з окупованих територій, вели розвідку

Втомлені хлопці раді вперше за тривалий час розлучитися зі зброєю

Під час зустрічі – щирі слова подяки

«Велика дяка кожному із вас! Ви справжні! Ви Герої!», — привітав воїнів Володимир Юрченко

Під музику духового оркестру відзначили кращих військовослужбовців

Їм вручили медалі,..

відзнаки,..

цінні подарунки…

та грамоти

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих бійців, які віддали своє життя за Батьківщину

Військовослужбовцям будуть надані відпустки. Після – підготовка до виконання нових завдань

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36246

Янв 16 2018

Ремонтна кампанія – 2018 на Запорізькій АЕС

Ремонт систем і обладнання енергоблоків Запорізької АЕС найважливіша складова виробничо-господарської діяльності, спрямована на забезпечення надійної і ефективної експлуатації станції в майбутньому. Щорічні планово-попереджувальні ремонти проводяться на всіх енергоблоках станції з метою профілактики та попередження зносу обладнання.

Ремонтна кампанія 2018 року на Запорізькій АЕС передбачає роботи на всіх шести енергоблоках і за тривалістю займе весь поточний рік і плавно перейде на 2019-й. Середні ремонти будуть виконуватися на енергоблоках №№ 1,2,3,4 та 6, а капітальний ремонт – на енергоблоці №5. На проведення всіх регламентних і надрегламентних робіт на енергоблоках заплановано 664 доби.

За планом ремонтна кампанія – 2018 почнеться з виходу в плановий середній ремонт другого енергоблоку тривалістю 114 діб (плановий початок ремонту – 20 січня 2018 року).

Важливим завданням 2018 року стане продовження терміну експлуатації четвертого енергоблоку. У березні блок №4 буде зупинено для проведення планового середнього ремонту тривалістю 230 діб. На час ремонтної кампанії заплановано великий обсяг заходів з підвищення безпеки, реконструкції та заміні обладнання. Отриманий при продовженні перших трьох енергоблоків досвід дозволить запорізьким атомникам оптимально виконати планування процесу продовження для проведення майбутніх заходів.

«Основне завдання кожної ремонтної кампанії – забезпечення якісного ремонту обладнання для безпечної і надійної експлуатації енергоблоків. Неухильне дотримання технологічної дисципліни при виконанні ремонтних робіт, об’єднання знань і досвіду персоналу всіх підрозділів станції дозволяють досягати поставлених цілей», – зазначив генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

В даний час в роботі перебувають всі шість енергоблоків Запорізької АЕС. Навантаження згідно з диспетчерським графіком становить 5300 МВт.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36243

Янв 16 2018

На Запорізькій АЕС стартував курс підтримки кваліфікації для оперативного персоналу

15 січня у навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС почалися щорічні заняття, націлені на підтримку кваліфікації персоналу блочних щитів управління (БЩУ) енергоблоків та начальників зміни АЕС (НЗС). Головна мета курсу – забезпечення безпечної експлуатації енергоблоків Запорізької АЕС.

Протягом 5 тижнів оперативний персонал всіх змін станції пройде даний курс. Тривалість занять для кожної зміни складе п’ять робочих днів.

«Тема підготовки персоналу цього року — аналіз минулих порушень в роботі Запорізької АЕС. Паралельно буде зроблений аналіз порушень в роботі інших атомних електростанцій України і зарубіжних АЕС. Також буде розглядатися позитивна практика щодо запобігання виникненню порушень, щодо дії та ліквідації виниклих порушень в роботі АЕС та основні принципи культури безпеки при експлуатації обладнання», — зазначив провідний інструктор, керівник служби підготовки персоналу навчально-тренувального центру Олексій Бурда.

Навчально-методичні посібники, розроблені інструкторами навчально-тренувального центру ЗАЕС для проведення занять, створені відповідно до стандартів на основі системного підходу.

На першому занятті персонал проходить вхідний контроль знань. Така процедура необхідна для аналізу наявних знань і допомагає інструкторам краще спланувати заняття, щоб розкрити теми лекцій і практичної підготовки.

Курс підтримки кваліфікації оперативного персоналу всіх наскрізних змін завершиться 23 лютого.

Заняття з підтримки кваліфікації оперативного персоналу проводяться на Запорізькій АЕС вже 20 років, починаючи з 1998 року, і є невід’ємною частиною експлуатації станції. Адже від знань і професійних навичок кожного працівника безпосередньо залежить надійна і безпечна робота атомної станції.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36240

Янв 16 2018

У 2017-му власні квартири отримали 58 сімей АТОвців з Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині квартири за державною програмою отримали 58 сімей АТОвців. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Держава системно забезпечує родини бійців АТО власним житлом. Нові квартири – символ турботи про захисників країни, зазначає Президент України Петро Порошенко, – розповів Валентин Резніченко. – За держпрограмою власниками житла на Дніпропетровщині стали 58 сімей АТОвців. На це з державного бюджету виділили більше 41 млн грн».

Власне житло за цією програмою отримували сім’ї, які втратили на війні близьку людину. Або бійці, які зазнали важких поранень та мають статус інваліда І чи ІІ групи.

Квартири родини обирали самі, а держава сплачувала покупку. Суму вираховували індивідуально за формулою, визначеною Кабміном.

За останні три роки власні квартири в області отримали кількасот сімей АТОвців.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36237

Янв 16 2018

На пробне ЗНО вже зареєструвалися близько 2 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини

Реєстрація на пробне ЗНО-2018 стартувала тиждень тому, та бажаючих спробувати свої сили вже чимало. Як повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА, на сьогодні вже є близько 2 тисяч заявок від абітурієнтів Дніпропетровщини.

«За тиждень на пробне ЗНО зареєструвалися близько 2 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини. Подати ж заявки можна до 31 січня», – зазначили в департаменті.

24 березня можна спробувати свої сили з української мови і літератури, 31 березня – з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької.

«Пробне ЗНО дозволяє ознайомитися з різними формами завдань, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, ефективно розподілити час на виконання тесту, адаптуватися психологічно, оцінити власний рівень знань та скорегувати підготовку до основної екзаменаційної сесії. Проте результати пробного ЗНО не використовуються під час конкурсного відбору до вишів», – наголосили в департаменті.


Вартість пробного ЗНО – 132 грн за одне тестування. Більше – тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36233

Янв 16 2018

За рік для лікарень Дніпропетровщини придбали близько півсотні одиниць обладнання

У 2017-му для лікарень Дніпропетровщини придбали близько півсотні одиниць обладнання. Це ангіографи, томографи, апарати штучного дихання, інкубатори для новонароджених, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка осучаснюємо лікарні – відкриваємо нові, капітально ремонтуємо вже існуючі. Закуповуємо для них сучасне медобладнання. Усе – для комфорту та якісного лікування пацієнтів Дніпропетровщини», – зазначив Валентин Резніченко.

За його словами, у 2017-му в області відкрито два нові медзаклади – обласна дитяча поліклініка та Центр раннього втручання лікарні ім. проф. Руднєва. Заклади унікальні для всієї країни. Тут рятують найменших пацієнтів. Для цього створені умови – комфортні палати, сучасне обладнання, нові методики.

На Дніпропетровщині капітально відремонтували більше десяти лікарень. Придбали півсотню одиниць медобладнання – це ангіографи, томографи, апарати штучного дихання, інкубатори для новонароджених.

Новими медичними меблямі та обладнанням лікарні області забезпечували і благодійники. У 2017-му Дніпропетровщина отримала 25 вантажівок гуманітарної допомоги з Франції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36229

Янв 16 2018

У 2017 році «гаряча лінія» психологічної підтримки для АТОвців допомогла понад півтисячі людей

Протягом 2017-го на «гарячу лінію» психологічної підтримки учасників АТО при ДніпроОДА звернулися більше півтисячі людей. Серед тих, хто потребував допомоги психолога, – і самі АТОвці, і члени їхніх родин. Всі консультації – безкоштовні та конфіденційні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Слід допомагати тим, хто на передовій захищає мир у країні, – на цьому постійно акцентує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині створені всі умови для якісної реабілітації АТОвців. Організували і кваліфіковану психологічну допомогу – іноді вона важлива не менше за медичну. Ті, хто відчувають потребу у такій підтримці, завжди можуть звернутися на «гарячу лінію» при ДніпроОДА. Протягом минулого року психологи контакт-центру допомогли понад півтисячі бійців та їхніх рідних», – зазначив Валентин Резніченко.

На «гарячій лінії» працюють професійні психологи. Фахівці надають «швидку» психологічну підтримку. Вони і вислухають, і дадуть пораду, як подолати наслідки стресу. Всі дзвінки суворо конфіденційні.

Найчастіше АТОвці відчувають проблеми з пристосуванням до мирного життя після повернення з війни. Якщо є потреба, бійцям радять, куди можна звернутися за подальшою психологічною допомогою.

Телефон «гарячої лінії» 0-800-505-085.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36225

Янв 16 2018

ДніпроОДА запрошує на семінар про актуальні зміни в природоохоронному законодавстві України

Сучасне природоохоронне законодавство та його тенденції, співпраця керівників підприємств та екологів, державний контроль щодо дотримання екологічних вимог. На ці та інші теми дискутуватимуть 2 лютого на семінарі «Обговорення Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». На одному майданчику можна буде поспілкуватися з експертами та колегами, повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

Учасникам семінару розкажуть, як проводити оцінку впливу на довкілля, готувати підсумковий звіт та взаємодіяти з громадськістю.

Можна буде почути авторитетну думку спеціального гостя – національного експерта з правових питань програми «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» Сергія Вихриста.

Серед спікерів також – фахівці департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА: директор Руслан Стрілець і завідувач сектору екологічної експертизи Олексій Десна.

Учасники мають можливість поставити запитання і отримати практичні поради та консультації. Запрошуються всі бажаючі, участь безкоштовна.

Для реєстрації надішліть на адресу m.gorshkova2017@gmail.com прізвище, ім’я та по батькові, назву підприємства, яке представляєте, та контактний телефон.

Семінар проходитиме за адресою: Дніпро, вул. Лабораторна, 69, Департамент екології та природних ресурсів ДніпроОДА, тел.: (056) 46-41-61, 066-707-07-45. Початок – о 10:00.

ДніпроОДА проводить семінар спільно з Дніпровською торгово-промисловою палатою за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яку виконує GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» набрав чинності 18 грудня 2017 року. Основна його новація – запровадження нового дозвільного документа. Йдеться про висновок з оцінки впливу на довкілля, який замінив висновок державної екологічної експертизи.

Закон визначає, що оцінка впливу на довкілля необхідна при будівництві, реконструкції, технічному переоснащенні, розширенні, перепрофілюванні, демонтажі об’єктів та іншому втручанні в природне середовище.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36214

Янв 16 2018

На Дніпропетровщину з зони АТО повернулися бійці 74 батальйону

На Дніпропетровщині зустріли бійців 74 окремого розвідувального батальйону. Вони повернулися з зони АТО після трьох років перебування на рубежі. Понад 200 атовців отримали нагороди, 25 з них – від Президента України. Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Бійці 74 окремого розвідувального батальйону повернулися на Дніпропетровщину

Три роки вони обороняли позиції країни

Брали участь в боях за Іловайськ, Мар’їнку, Донецький аеропорт, Авдіївку та Піски

Понад 200 воїнів особливо відзначилися в зоні АТО

Їм вручили цінні подарунки,..

відзнаки…

та грамоти

«Хлопці захищали наш мир і спокій за сотні кілометрів від домівки. Ми вдячні їм за відданість та подвиг», — зазначив Володимир Юрченко

25 з них отримали нагороди від Президента України

«Ви були на передовій з самого початку, пройшли найзапекліші місця АТО. Великий вам уклін за те, що кулі не свистять у нас над головами. Мирного неба!», — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка

Батальйон захищав 250 км рубежу

За цей час розвідники зазнали гірких втрат – 16 бійців загинули

Всіх, хто віддав свої життя за цілісність України, вшанували хвилиною мовчання

«Нині ми повернулися до місця постійної дислокації. Відновлюватимемо сили та проводитимемо навчання. Після цього будемо виконувати нові бойові завдання», — зазначив командир 74 окремого розвідувального батальйону майор Сергій Богатирьов

Привітати бійців з поверненням прийшли друзі та рідні

Гості вітали один одного та ділилися враженнями

«Найсильніше я запам’ятав, як повертався на БТРі з завдання. Був захід сонця, я ввімкнув музику. В цей час усвідомив, що життя продовжується», — поділився молодший лейтенант Вадим Негробов

 

Після урочистостей всіх гостей запросили на огляд техніки, з якою на передовій працюють хлопці

Командно-штабний пункт та санітарна машина,..

дрони,..

безпілотники,..

сучасна зброя…

та маскування кожного дня допомагали бійцям на рубежі

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36185

Янв 16 2018

Бійці першого підрозділу повертаються на Схід України для виконання бойових завдань

15 січня відбувся урочистий захід, присвячений відправці військовослужбовців для виконання завдань першого підрозділу в зону проведення АТО. Проводжати нікопольських воїнів приїхав міський голова Андрій Фісак. Очільник міста побажав бійцям повернутися додому живими, здоровими та з перемогою!

Командир першого підрозділу підполковник Андрій Продан розповів, що найближчим часом підрозділ буде відправлено для виконання завдань за призначенням у визначений район. До відправки підрозділ цілком готовий, зібраний та укомплектований завдяки підтримці місцевої влади. Більшість особового складу вже вдруге або третє виконують завдання в зоні проведення АТО.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36179

Предыдущие сообщения «