Дневной архив: 15 января 2018

Янв 15 2018

Відбувся січневий прийом громадян

У перший робочий понеділок нового 2018 року відбувся прийом міського голови Нікополя. Більшість громадян звернулись до Андрія Фісака з питаннями стосовно покращення житлових  умов. Нікопольці, що мешкають за адресою вул. Б.Мозолевського, 33, підняли питання щодо капітального ремонту будинку. Щодо ремонту покрівлі звернулись мешканці будинку 17/2, що на вулиці Електрометалургів, та будинку 182а на вулиці Шевченка.

Присутнім на прийомі заступникам міського голови та начальникам відповідних відділів Андрій Петрович поставив чіткі завдання по вирішенню розглянутих під час прийому звернень.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36162

Янв 15 2018

Дніпропетровський геріатричний пансіонат уперше отримав сучасне медичне обладнання

Геріатричний пансіонат Дніпра уперше отримав гуманітарну допомогу з Франції. Тепер до послуг підопічних – сучасні візки, багатофункціональні ліжка, палички та ходунки. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Пацієнти Дніпропетровщини мають лікуватися в комфортних умовах. Таке завдання ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Ми будуємо нові медзаклади та ремонтуємо наявні, оновлюємо їх оснащення. Також лікарні області отримують гуманітарну допомогу з Франції. Уперше передаємо її Дніпропетровському геріатричному пансіонату. Сучасне обладнання суттєво полегшить життя тамтешнім підопічним», — підкреслив Валентин Резніченко.

Сучасні ліжка з протипролежневими матрацами, інвалідні візки, ходунки, палички. Таку гуманітарну допомогу з Франції отримав геріатричний пансіонат Дніпра отримав.

«У цьому пансіонаті люди знаходяться роками, і наше завдання зробити їх перебування тут комфортним. Плануємо й надалі співпрацювати з цим закладом та постачати сюди гуманітарну допомогу», — зазначив керівник благодійного проекту від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

Підопічні пансіонати вже користуються гуманітарною допомогою.

«Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти, легше переходити на візок. Що головне – можу самостійно їсти», — розповів підопічний пансіонату Юрій Корнієнко.

У геріатричному пансіонаті — більше шестисот підопічних. Раніше такого обладнання ніколи не було, старе ж не задовольняло їх потреби в повній мірі.

«Ми отримали тридцять ліжок, п’ятнадцять візків, палички, ходунки… Допомога дуже корисна для наших підопічних – адже тим, хто постійно лежить – доволі важко тривалий знаходитися в одному й тому ж положенні. Такі ліжка – не просто двадцять перше, а навіть двадцять друге сторіччя для нас», — розповів директор Дніпропетровського геріатричного пансіонату Олег Кондрашевський.

Співпраця Дніпропетровської ОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Кілька років тому вона переїхала з Дніпра до Франції. Проживаючи далеко від Батьківщини, допомагає українським медикам та військовим.

Геріатричний пансіонат Дніпра уперше отримав гуманітарну допомогу з Франції

Візки…

багатофункціональні ліжка…

«Ми отримали тридцять ліжок, п’ятнадцять візків, палички, ходунки… Допомога дуже корисна для наших підопічних», — Олег Кондрашевський

Гуманітаркою вже користуються

«У цьому пансіонаті люди знаходяться роками, і наше завдання зробити їх перебування тут комфортним. Плануємо й надалі співпрацювати з цим закладом», — Олександр Коломійцев

Пульт управління ліжком

«Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти… Що головне – можу самостійно їсти», — Юрій Корнієнко

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36150

Янв 15 2018

Комунальні служби сьогодні, 15 січня, прибирають вулиці Нікополя від снігу.

Вулиці міста вдень прибирають 9 одиниць техніки. Дорожники вже висипали на дороги міста 56 тон посипкового матеріалу.

Зокрема, сьогодні 87 співробітників комунальних підприємств і обслуговуючих компаній прибирають сніг та посипають автобусні зупинки і спуски, внутрішньоквартальні дороги.
Наразі техніка чистить від снігу перехрестя, центральні вулиці і автобусні маршрути.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36147

Янв 15 2018

«Відродження» вимагає створити в парламенті ТСК для експертизи обґрунтованості тарифів на комунальні послуги

Депутатська група «Партії «Відродження» вимагає створити у тимчасову слідчу комісію Верховної Ради, яка із залученням міжнародних експертів проведе незалежну експертизу економічної обґрунтованості цін на газ та електроенергію для українців.

Таку пропозицію під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій вніс народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко.

Він відмітив, що збільшення тарифів на комунальні послуги сьогодні стало послідовною практикою української влади, а в 2018 році запланований черговий етап збільшення вартості «комуналки».

«Єдине що уряд робить послідовно – це підвищує тарифи. І на цей рік знову заплановане підвищення — на електроенергію майже на 16%, на водопостачання в середньому на 10%. І це при тому, що більше половини українських родин змушені звертатися за субсидіями, а борги за житлово-комунальні послуги у грудні досягли історичного антирекорду у майже 31 млрд гривень», — наголосив Андрій Шипко.

У зв’язку із чим депутатська група «Партія «Відродження» вважає необхідним провести експертизу тарифів на предмет їх обґрунтованості, що має стати завданням парламентської ТСК.

«Бо не може так бути, щоб люди більше половини своїх доходів віддавали за комунальні послуги, або зарплати потрібно робити європейські, або тарифи українські! А до того часу, поки буде працювати ця комісія —  ми вимагаємо відкласти чергове підвищення цін на комунальні послуги!», — заявив народний депутат.

Як підкреслив Андрій Шипко, підвищення тарифів на комунальні послуги було однією з вимог Міжнародного валютного фонду, та у підсумку мало наслідком негативний вплив на українську економіку.

«Ми не бачимо чіткого плану економічних реформ Уряду. Що, знову доведеться брати нові борги та розпродавати за копійки державну власність? Ні, так не буде! Нашій державі потрібен свій власний шлях! Не вигаданий у кабінетах МВФ, а розроблений в Україні, виходячи з наших реалій і наших національних інтересів. І це повинне стати завданням №1 на 2018 рік!», — наголосив Андрій Шипко.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36144

Янв 15 2018

Андрій Шипко: «Відродження» вимагає заслухати звіт МОЗ щодо стану вакцинації в Україні

Депутатська група «Партія «Відродження» вимагає заслухати у парламенті звіт в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун з приводу ситуації, яка склалася із захворюванням на кір. А також надати інформацію про стан охоплення щепленнями в Україні.

Про це під час виступу на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко.

Він нагадав, що півтора роки тому під час однієї з прес-конференцій  керівництво МОЗ відмовилось надати журналістам інформацію про щеплення серед дітей.

«Замість роз’яснень кого і коли потрібно вакцинувати —  журналістам порадили в Гуглі шукати всю необхідну інформацію… Дошукалися, тепер маємо спалах кору та, на жаль, дитячі смерті. Тому, наша депутатська група вимагає заслухати цього тижня звіт в.о. міністра охорони здоров’я України з приводу ситуації, що склалася з захворюванням на кір та надати інформацію щодо стану охоплення щепленнями в Україні», — повідомив Андрій Шипко.

 

Також він наголосив, що сьогодні одним з головних завдань для парламенту повинне стати прийняття закону про загальнообов’язкове медичне страхування.

 

«Сьогодні ми знов чуємо якісь байки від МОЗ – що кожен українець вже в цьому році матиме медичну страховку.  А я вам скажу, що гарантований пакет медичних послуг, передбачений медреформою, не є медичним страхуванням. І Закон про загальнообов’язкове медичне страхування треба приймати. Такий законопроект є, він має схвальний висновок профільного комітету, і партія «Відродження» наполягає на негайному розгляді законопроекту №4981 «Про загальнообов’язкове соціальне медичне страхування». І ми зможемо всі разом до другого читання доопрацювати його, давайте приймати цей законопроект як базу і разом працювати над введенням медичного страхування в Україні», — закликав народний депутат.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36141

Янв 15 2018

У ДніпроОДА пройшов тренінг з емоційного вигорання для волонтерів

З чого починається допомога іншим? У ДніпроОДА пройшов психологічний тренінг для волонтерів. Як зарадити емоційному вигоранню – розповів психотерапевт Максим Чечот.

Зустріч із членом Української спілки психотерапевтів організувала ДніпроОДА.

«Бажаючих потрапити на такий тренінг – чимало, адже в області багато волонтерів, а тема – актуальна. Проте психотерапевт не може працювати з великими групами. Зважаючи на це, проводитимемо декілька зустрічей. Наступна – у лютому. Дату та час оголосимо завчасно, реєструватися можна у нашому Центрі», – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Емоційне вигорання – актуальна тема для волонтерів, АТОвців та їхніх рідних, зазначив тренер Максим Чечот.

«Психологи радять раз на півроку «зупинятися», щоб почути себе. Адже у повсякденних справах люди часто забувають про власні потреби. Моя порада – не працюйте «на кістках», тобто, якщо відчуваєте втому – відпочиньте, не робіть щось через «не можу», «не хочу». Це погано відгукується на самопочутті та емоційному стані», – сказав він.

Дослухатися до порад та поділитися ними з іншими – приїхала волонтер з Павлограду Ганна Третяк.

«Не можна допомагати іншим, доки не допоможеш собі. Я це розумію, бо займаюся волонтерством із 2014-го. Нині завершила курси психологічної самопомочі від ДніпроОДА, приїхала на зустріч із психотерапевтом. Хочу поширювати досвід психологічної підтримки переселенців та АТОвців у рідному місті», – зазначила вона.

Учасниками тренінгу стали понад 40 людей.

Турбота про інших починається із себе

Чути себе

… та дбати про власні потреби

… вчили на тренінгу у ДніпроОДА

До порад психотерапевта

… дослухалися понад 40 людей

Майже всі вони — волонтери

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36131

Янв 15 2018

Понад 60 млрд грн заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro

Підприємці Дніпропетровщини у системі електронних держзакупівель Prozorro виграють торги по всій Україні. На сьогодні через онлайн-сервіс бізнесмени заробили вже понад 60 млрд грн, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Prozorro – це максимально чесна, зручна та доступна система електронних держзакупівель. За 2,5 роки переваги сервісу встигли оцінити понад 11 тис. підприємців області, і ця кількість постійно зростає. Вони виграють торги по всій Україні, заробили вже більше 60 млрд грн. Такий результат наших бізнесменів – плюс і для області в цілому. Вони сплачують податки та забезпечують додаткові надходження до бюджету Дніпропетровщини. Кошти витрачаємо на нові садочки, реконструкцію шкіл та ремонт доріг – словом, оновлюємо інфраструктуру регіону. Саме таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко».

Нині Дніпропетровщина в трійці лідерів України за кількістю бізнесменів, які працюють в Prozorro. Найчастіше підприємці області продають медичне обладнання,фармацевтичну продукцію та нафтопродукти, паливо і електроенергію, пропонують будівельні роботи. Загалом вони виграли понад 200 тис. лотів.

За 2017 рік на Дніпропетровщині зареєстрували торгів на суму 47,9 млрд грн. Це майже в 3,3 рази більше, ніж у 2016 році.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36127

Янв 15 2018

На енергоблоці №6 Запорізької АЕС завершено плановий капітальний ремонт

14 січня 2018 року о 16 год. 00 хв. енергоблок №6 Запорізької АЕС достроково підключено до енергосистеми після завершення планового капітального ремонту. Тривалість ремонту склала 63,67 діб (планова тривалість 70 діб).

На енергоблоці №6 в ході ремонту виконано капітальний ремонт реакторної установки з повним вивантаженням активної зони і контролем корпусу реактора, капітальний ремонт парогенератора №3, капітальний ремонт головного циркуляційного насоса №3, капітальний ремонт електродвигуна головного циркуляційного насоса №3, капітальний ремонт бака аварійного запасу розчину борної кислоти, контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки і капітальний ремонт теплообмінника аварійного розхолоджування.

Також в ході ремонту виконано капітальний ремонт турбіни парової з розкриттям циліндра високого тиску, капітальний ремонт технологічно взаємозалежного обладнання – турбогенератор-збудник-вимикач-токопровід і поточний ремонт фаз «А», «В», «С» блочного трансформатора.

Крім того, виконані надрегламентні роботи: заміна електродвигуна насоса TQ33D01, ремонт облицювання басейну витримки, заміна плат тиристорного комутаційного вимикаючого пристрою на апаратах безперебійного живлення.

Станом на 15 січня 2018 року на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 6 енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 5 300 МВт.

З початку 2018 року Запорозька атомна електростанція виробила понад 1,5 млрд кВтг електроенергії, а з початку експлуатації більше 1 трлн 096 млрд квт екологічно чистої електроенергії.

У 2018 році відповідно до затвердженого графіка ремонтна кампанія на Запорізькій АЕС розпочнеться 20 січня з виведення енергоблоку №2 в плановий середній ремонт тривалістю 114 діб.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36124

Янв 15 2018

26 січня відбудеться 30-та сесія міської ради VІІ скликання

Згідно зі статтею 42 Закону України від 21 травня 1997р. № 280-97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», 26 січня 2018 року о 10.00 в залі засідань міської ради (4-й поверх) буде скликано тридцяту сесію міської ради VІІ скликання. На розгляд сесії винесені такі питання:

— про урегулювання земельних відносин;

— про затвердження змін до міської цільової програми розробки містобудівної документації у місті Нікополі на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.11.2016 №31-14/VII;

— про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (пр. Трубників,41);

— про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (пр. Трубників, 12/63);

— про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя (вул. Героїв Чорнобиля, 2а);

— про внесення доповнень до рішення Нікопольської міської ради № 38-10/VІІ від 29.07.2016р . «Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НІКОПОЛЬСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 2 «НІКОПОЛЬ-98» у новій редакції;

— про припинення діяльності  комунального підприємства «Видавничий центр» Нікопольської міської ради шляхом ліквідації;

— про  затвердження переліку об’єктів та підприємств м. Нікополя, на яких можуть проводитись громадські роботи, а також переліку видів суспільно корисних робіт;

—  про затвердження Положення про відділ з питань приватизації, оренди та майна комунальної власності управління комунального майна Нікопольської міської ради;

— різне.

 

На тридцяту сесію міської ради запрошено народного депутата України, обраного в одномандатному виборчому окрузі № 35, депутатів Дніпропетровської  обласної    ради   від    м. Нікополя,    керівника   місцевої прокуратури,  голову  міськрайонного  суду,  начальника  міського   відділу   поліції, Почесних   громадян  міста,  керівників підприємств міста, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради, представників засобів масової інформації.

Реєстрація депутатів міської ради та запрошених на сесію розпочнеться о 9.30 у вестибюлі четвертого поверху.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36122

Янв 15 2018

Школярка з Кам’янського стала наймолодшим в області майстром спорту з шашок

14-річній Вірі Попрузі з Кам’янського присвоїли звання «Майстер спорту України» з шашок. Як повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА, школярка стала наймолодшим в області володарем такого титулу.

Успіх Вірі Попрузі принесла участь у 6-му чемпіонаті Європи, що проходив у польському місті Карпач. Дівчина змагалася у швидкій грі зі стокліткових шашок, де й виконала норматив на звання.

Нині в області усього 6 жінок – майстрів спорту з шашок. Одна із них – Віра Попруга. Вона – наймолодший в історії Дніпропетровщини носій такого титулу.

Юна спортсменка займається шашками з шести років. Вона – неодноразовий переможець і призер змагань міжнародного і всеукраїнського рівнів, семикратна чемпіонка України серед молоді. Займається Віра у відділенні шашок ДЮСШ №2 Кам’янського, її тренер – Дмитро Савінський.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36118

Предыдущие сообщения «