Месячный архив: Январь 2018

Янв 31 2018

Понад 4 тисячі мешканців Криворізького району врятували від підтоплень

У селищі Радушне Криворізького району реконструюють дренажно-паводкову мережу – вперше за майже півстоліття. За довгий час канали засмітилися і зіпсувалися – садиби та погреби місцевих затоплювалися ґрунтовими та повеневими водами. Реконструкція дренажної системи розрахована на два роки – левову долю робіт вже завершили, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Подробнее »

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36751

Янв 31 2018

Мешканці Дніпропетровщини приєднаються до створення онлайн-путівника Україною

З 1 лютого стартує конкурс «Підтримай Вікімандри українською». Завдання охочих долучитися до змагань – створювати нові та доповнювати існуючі статті у вільному онлайн-путівнику. Переможці отримають приз – подорож або туристичне приладдя.

До конкурсу можуть приєднатися усі охочі. Для цього слід зареєструватися у Вікіпроектах. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати вже існуючі статті в онлайн-путівнику Вікімандри українською мовою. Можна писати й нові замітки про Україну іноземними мовами. Приклади — Київ, Будапешт, маршрут «На Говерлу і Прутецькі водоспади», Мехіко (аеропорт). Перед створенням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці Вікімандри:Довідка.

Статті потрібно подати до 28 лютого. Більше про умови конкурсі – тут.

Призовий фонд конкурсу – 16 тисяч гривень. Переможець отримає туристичну поїздку Україною. Учасники, які посядуть 2-10 місця, — сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне приладдя.

Вікімандри – один з сайтів фонду Вікімедія, найвідоміший проект якого – вільна енциклопедія Вікіпедія. Організатори конкурсу вважають, що він дасть можливість мандрівникам поділитися своїми враженнями та підготуватися до нових поїздок. Головне – дозволить створити якісний контент про куточки України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36738

Янв 31 2018

Маєш ідею? Поспішай подати свій проект!

Шановні мешканці міста!
 
Нагадуємо, що 1 лютого о 18 год. 00 хв. закінчується прийом проектів в рамках конкурсу Бюджету участі 2018 року.
 
До кінця прийому пропозицій залишилось 2 дні!
 
Поспішайте подати свій проект!
 
Детальніше про умови конкурсу читати тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36733

Янв 30 2018

На енергоблоці №6 Запорізької АЕС знижено навантаження

30 січня 2018 року внаслідок відключення турбоживильного насоса № 1 на енергоблоці №6 Запорізької АЕС знижено навантаження до 350 МВт.
 
В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 5 енергоблоків. Сумарна потужність генераторів становить 4 360 МВт. Енергоблоки працюють в штатному режимі, зауважень до роботи основного устаткування енергоблоків та персоналу немає.
 
Блок № 2 знаходиться в плановому середньому ремонті — йде 11 доба.
 
Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36725

Янв 30 2018

У ДніпроОДА АТОвцям та волонтерам підкажуть, як не стати жертвою емоційного вигорання

У ДніпроОДА учасникам АТО та волонтерам розкажуть, як запобігти емоційному вигоранню. Це вже другий подібний тренінг від психотерапевта Максима Чечота, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністарції Наталія Шуліка.

«Стрес, тривожність, депресія, втома, апатія і навіть серйозне фізичне нездужання. Фраза «згорів на роботі» вже нікому не здається дурним жартом. Аби допомогти уникнути емоційного вигорання АТОвцям та волонтерам, організовуємо у ДніпроОДА тренінг. Вже вдруге запрошуємо на зустріч із психотерапевтом Максимом Чечотом. Бажаючих приєднатися чимало, а робота фахівця вимагає невеликої групи людей. Тож поспішайте записатися», — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Тим, хто приєднається до зустрічі, психотерапевт порадив підготуватися. Відповісти для себе на питання: чи сняться жахіття, циклічні або незвичні сни, яка температура та вологість у спальні, які інтервали між сном та прийомом їжі, чи є задишка.

Зустріч проходитиме 3 лютого о 14.00 за адресою: пр Поля, 1, кругла зала. Записатися можна за телефоном: (056) 742-86-62.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36713

Янв 30 2018

Дніпропетровщина успішно використовує можливості децентралізації для регіонального розвитку

Дніпропетровщина ефективно використовує можливості реформи місцевого самоврядування. У нових умовах область однією з перших в Україні спрямувала синергію бюджетів різних рівнів на розвиток територій. Наразі успішну практику переймають інші регіони, відзначив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко під час підсумкової прес-конференції в Києві.

«Дніпропетровщина завжди була й лишається потужним регіоном в Україні. І це стосується не тільки економічного потенціалу. Наразі область у лідерах за кількістю об’єднаних громад та реалізованих у них інфраструктурних проектів. Вагомими є і якісні зміни. Це ремонт доріг, спорудження садочків і спортивних майданчиків, модернізація шкіл. І в цьому важливу роль відіграє синергія бюджетів різних рівнів, яку Дніпропетровська область вдало використала першою в країні», – підкреслив Геннадій Зубко.

Такі приклади господарювання на місцях свідчать не тільки про успішні результати реформи децентралізації, а й про нову якість життя українців, переконаний урядовець.

У 2017-му році на Дніпропетровщині втілили близько 200 інфраструктурних проектів.

«Дніпропетровщина вкладає інвестиції в інфраструктуру та європейську перспективу регіону. Основна мета – нова якість життя людей, нові соціальні об’єкти й сервіси, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Децентралізація, ініційована Президентом Петром Порошенком, є безумовним успіхом України. Головне – розумно скористатися можливостями реформи. Вона підвищує зацікавленість у збільшенні місцевих бюджетів, мотивує до пошуку додаткових ресурсів, сприяє регіональному розвитку».

Торік держава підтримала міста, райони й об’єднані громади Дніпропетровщини майже на 1 млрд грн.

Загалом протягом 2015-2017 років у партнерстві держави й громад в Україні реалізовано майже 5 тисяч інфраструктурних проектів. Це об’єкти дорожньої інфраструктури, дитячі садочки та школи, спортивні майданчики, будинки культури.

Завдяки децентралізації Дніпропетровщина активно розвивається

У 2017 році в області втілили понад 200 інфраструктурних проектів

Це ремонт доріг, шкіл, садочків

Геннадій Зубко: » Дніпропетровська область першою в країні вдало використала синергію бюджетів різних рівнів»

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36706

Янв 30 2018

В НИКОПОЛЕ ОТКРЫЛИ ПЕРВУЮ СОЛНЕЧНУЮ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЮ

В Никополе 26 января открылся самый крупный в области объект возобновляемой енергетики – солнечная электростанция мощностью 10,5 МВт/час.  Проект, стоимостью 10,5 миллионов евро, был реализован всего за полгода. Его фнансирование полностью осуществлялось энергетической компанией «TIU Canada Ltd», работающей в сфере возобновляемой енергетики. Эта инвестиция является одной из крупнейших с момента подписания Соглашения о свободной торговле между Украиной и Канадой.

Солнечная электростанция полностью готова к работе, а в НКРЕКП утвержден «зеленый» тариф, по которому уже с 1 февраля она будет поставлять электроэнергию в общую энергосистему.

На торжественной церемонии открытия присутствовали: первые лица Днепропетровской областной администраци и обласного совета, руковододители города Никополя, народный депутат Украины Андрей Шипко, директор завода ферросплавов Владимир Куцин, а также непосредственно канадские инвесторы из «TIU Canada Ltd», посол Канады в Украине Роман Ващук, президент Американской торговой палаты, представители государственного агентства поэнергоэффективности, представитель «Укргазбанка». Гости перерезали зеленую ленточку символизирующую начало международного сотрудничества в области возобновляемых источников энергии.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36703

Янв 30 2018

Відбулося відкриття Спартакіади Запорізької АЕС — 2018

У спортивно-оздоровчому комплексі ЗАЕС відбулося відкриття сімнадцятої Спартакіади. За традицією, захід поєднало підведення підсумків за минулий рік і старт нових змагань.

«Для атомної станції Спартакіада ​​не просто спортивні змагання — це елемент виробничого життя. Саме участь команд у всіх спортивних заходах сприяє згуртуванню трудових колективів, дозволяє виявляти кращі якості, зміцнювати дружбу між підрозділами», — сказав начальник управління кадрів атомної станції Володимир Черноляхов.

У Спартакіаді 2017 року, яка проходила з 17 видів спорту, взяли участь 1800 учасників — працівники ВП «Запорізька АЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС, ВП «Атоменергомаш», в/ч 3042, 1-ДПРЧ. У 2017 році в рамках Спартакіади було проведено 174 заходи в Енергодарі і 166 — на виїзді.

Щоб у невеликих підрозділів була можливість проявити себе в кількох видах спорту, в 2017 році їм дозволили об’єднатися. Тому нагородження переможців минулого сезону проходило за двома категоріями. Серед малих цехів першість завоювала збірна команда хімцеху і служби головного метролога, друге місце — цех засобів диспетчерського технологічного управління і служба контролю металу, третє — цех теплових і промислових комунікацій разом з цехом радіаційної безпеки.

Серед великих цехів, чисельністю від 500 чоловік, вже в 13-й раз переміг цех теплової автоматики і вимірювань. Друге місце здобула збірна служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони. Третє — зайняла команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм.

Збірна команда ЗАЕС у складі 13 осіб увійшла до складу збірної команди НАЕК «Енергоатом» і в червні минулого року взяла участь в XIV Міжнародному фестивалі робочого спорту в Болгарії. Команда Енергоатому серед 16 країн і понад 1000 учасників зайняла III загальнокомандне місце. В сумі збірна завоювала 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі.

Міський голова Павло Музика в своїй промові подякував керівництву ЗАЕС за проведення такого масштабного заходу в Енергодарі і за залучення молоді до спорту.

Після урочистої церемонії нагородження директор Спортивно-оздоровчого комплексу Віктор Діброва доповів про побудову параду, закриття Спартакіади-2017 і відкриття Спартакіади-2018. Під звуки гімну підняли прапор України. Традиційно новий сезон розпочали зі змагань з перетягування канату

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36697

Янв 30 2018

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 30 січня   в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 121 млн. кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36695

Янв 30 2018

Дохід за будь-яку ціну, або Нечесна підприємницька практика.

Повідомляємо, що останнім часом почастішали випадки шахрайства серед осіб, які займаються встановленням металопластикових вікон, дверей, утепленням фасадів будинків та інших будівельних робіт.

Шахрайство є доволі розповсюдженим способом незаконного заволодіння чужим майном. Винахідливість злочинців не знає меж і нові способи позбавити людину її грошей чи майна виникають постійно. В нашому місті працює декілька нечесних підприємців, Вони пропонують свої послуги на вулиці, в соціальних мережах та за  телефоном. Нажаль почастішали випадки,  коли шахраї приходять до Вас додому, водять в оману, оформлюють кредити на дому та змушують  підписати договори на виконання послуг.

Просимо Вас бути пильними при замовленні даних послуг та товарів, не поспішайте віддавати свої гроші не переконавшись у тому, що фірма в якій ви замовили товар або послугу працює в правовому полі та має усі дозвільні документи на здійснення підприємницької діяльності. Якщо ви маєте сумніви, краще порадьтесь зі знайомими, або близькими Вам людьми або отримайте консультацію у секторі з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міської ради за адресою вул. Електрометалургів, буд. 3 каб. 3.

Відповідно до ч.6 ст.19 Закону України «Про захист прав споживачів» «правочини, здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними». Суб’єкти господарювання, їх працівники несуть відповідальність за нечесну підприємницьку практику згідно із законодавством.

В Україні за шахрайство передбачена кримінальна відповідальність. Стаття 190 Кримінального кодексу України визначає його як заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Нагадуємо що в Нікопольській міській раді діє консультаційна — інформаційна служба «Гаряча лінія» з питань захисту прав споживачів, звертатися за телефонами:

 

(05662) 50573;

(097)9723008

 

Сектор з питань сприяння розвитку

малого та середнього бізнесу

управління економічної політики

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36692

Предыдущие сообщения «