Дневной архив: 29 декабря 2017

Дек 29 2017

У Павлограді відкрили після реконструкції пішохідний міст

У Павлограді завершили реконструкцію мосту через річку Вовча. Після першого за півстоліття ремонту він став безпечним та зручним для пішоходів. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Відновлюємо інфраструктуру у містах та селах Дніпропетровщини. Зробити її безпечною та сучасною – завдання Президента України Петра Порошенка, — зазначив Валентин Резніченко. – Один із втілених цьогоріч проектів – реконструкція пішохідного мосту в Павлограді, який з’єднує центр міста та парк. Він став зручнішим, адже висоту споруди знизили. Передбачили й пандуси та додаткові перила для людей з особливими потребами».

Павлоградський міст не ремонтували півстоліття, за цей час він став аварійним. До того ж, був незручним. Раніше по Вовчій ходили судна, тож споруда була високою. Аби пройти мостом, пішоходам доводилося долати сходи.

«Раніше пройти через міст з візком було майже неможливо. Тепер – набагато краще та зручніше», — поділилася місцева мешканка Любов Лебедик.

Під час реконструкції міст, довжина якого понад 80 метрів, знизили вдвічі – тепер він шість метрів заввишки. До мосту облаштували зручні підходи з берега, зробили систему освітлення.

«Реконструкція мосту – важлива подія для Павлограда. Тепер буде розвиватися рекреаційна частина – парк, де знаходиться будинок культури, стадіон… Місцеві мешканці щиро вдячні керівництву області за підтримку в реалізації цього проекту», — розповів міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Міст реконструювали обласним та державним коштом.

«Аварійний павлоградський міст після реконструкції перетворився на окрасу міста. Тепер він зручний і для людей з обмеженими можливостями, і для матусь з візочками», — наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Загалом у 2017 році на Дніпропетровщині втілили близько 200 інфраструктурних проектів.

Пішохідний міст у Павлограді відремонтували вперше за 50 років

Мешканці радіють

Освітлення

«Пройти через міст з візком було майже неможливо. Тепер – набагато краще», — Любов Лебедик

З транспорту — тільки велосипед

«Місцеві мешканці щиро вдячні керівництву області за підтримку в реалізації цього проекту», — Анатолій Вершина

Мешканці задоволені

Усі роботи — обласним та державним коштом

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35914

Дек 29 2017

Новорічний подарунок жителям Іванівки! Запустили в роботу нову систему водопостачання

Вже декілька років місцеві мешканці одного з районів села Іванівка страждали від нестачі води. За нею для господарчих і навіть гігієнічних потреб доводилося їздити до криниць, що розташовані в центрі села ̶̶ за 1,5 — 2 кілометри. Неможливо було поливати присадибні ділянки та городи, утримувати худобу.

І от нарешті для жителів четвертої бригади села Іванівка було урочисто відкрито нову систему водопостачання. Цей район охоплює аж сім вулиць, а це — 70 домоволодінь та 150 задоволених мешканців! Загальна вартість проекту склала біля 1 мільйона 400 тисяч гривень, які виділені обласного бюджету.

Голова обласної ради Гліб Пригунов Глеб Пригунов (Gleb Prigunov) коментує: «Покращення ситуації у віддалених селах та районах – показник успішного впровадження реформи децентралізації. Мережа водопостачання – це лише один з кроків до позитивних змін!».

Проект з будівництва цілої системи водопостачання включає в себе свердловину глибиною 54 метри , водонапірну вежу ємністю 15 кубічних метрів, понад 2 кілометри водогону та 3 водозабірні колонки.

Володимир Бондарчук, депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка, за яким закріплений цей район : «Я добре пам’ятаю прийоми громадян у Іванівці, де неодноразово піднімалось це болюче питання. Завдяки депутатм обласної ради, децентралізаційним процесам, сьогодні ми разом радіємо цій невеличкій перемозі».

Загалом у Іванівської громади великі перспективи розвитку. Зокрема, наступного року будуть розпочаті роботи по будівництву нового дитячого садочка у центрі Іванівки. Зараз вже виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35905