Дневной архив: 26 декабря 2017

Дек 26 2017

Маршрути і графіки руху міського пасажирського транспорту загального користування

№ п/п Номер маршруту Назва маршруту Кількість графіків Режим роботи
1 1 пл. Б.Хмельницького – м-н «Металург» 5 Звичайний
2 с. Кам’янське – Автовокзал – ЦУМ – Еліт Клуб –
м-н «Металург»
2 Звичайний
3 6 пл. Б.Хмельницького – ЗОШ №17 – ЦУМ – Ринок – пл. Б.Хмельницького 7 Звичайний
4 пл. Б.Хмельницького – ЦУМ – ЗОШ №17 –
пл. Б.Хмельницького
8 Звичайний
5 7 пл. Б.Хмельницького – ЦУМ – Автовокзал –
вул. Вишнева
5 Звичайний
6 9 пл. Б.Хмельницького – ринок «Першотравневий» – ЗОШ №20 – Залізничний вокзал 4 Звичайний
7 11 пл. Б.Хмельницького – сади «Дружба» 1 Звичайний
8 14 м-н «Металург» – Залізничний вокзал 10 Звичайний
9 16 пл. Б.Хмельницького – Ринок – ЦУМ – Еліт Клуб – м-н «Металург» 7 Звичайний
10 16А МБК – ринок – ЦУМ – Еліт Клуб – ПТЗ –
м-н «Металург»
4 Звичайний
11 19 вул. Рижикова – райлікарня – ЦУМ – Еліт Клуб – ПТЗ – м-н «Металург» 3 Звичайний
12 20 ЗОШ №17 – ЦУМ – Еліт Клуб – м-н «Металург» 5 Звичайний
13 21 кінцева м-н «Ізюмського» – Автовокзал – ЦУМ –
Еліт Клуб – м-н «Металург»
11 Звичайний
14 22 НЗФ – Автовокзал – ЦУМ – Еліт Клуб –
м-н «Металург»
6 Звичайний
15 23 пл. Б.Хмельницького – Ринок – ЦУМ – Автовокзал – кінцева м-н «Ізюмського» 4 Звичайний
16 23А Промбаза – ЦУМ – Ринок –
пл. Б.Хмельницького
1 Звичайний
17 24 м-н «Металург» – сади «Дружба» 1 Звичайний
18 32А пл. Б.Хмельницького – Ринок – ЦУМ – ПТЗ –
м-н Трубник 2»
1 Звичайний
19 33 «Автовокзал – м-н Трубник 2» 1 Звичайний
Всього 19 маршрутів загального користування 86 графіків

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35722

Дек 26 2017

Шахово-шашковий клуб

Сьогодні після капітального ремонту за місцеві кошти відкрито Шахово-шашковий клуб (пр.Трубників,13/а).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35715

Дек 26 2017

Мить, спіймана в кадрі …

У конкурсі фотографій, який проводила Організація молоді «Атомпрофспілки», найбільшу кількість призових місць посіли працівники Запорізької АЕС.

«Учасників фотоконкурсу в цьому році було дуже багато. Свої сили випробувати могли і новачки-аматори, і вже досвідчені фотографи. А сам конкурс широко анонсувався в ЗМІ та соціальних мережах. Крім того, користувачі Фейсбуку на сторінці Організації молоді «Атомпрофспілки» могли проголосувати за роботи, які сподобалися, що активно і робили», — зазначив представник Організації молоді ЗАЕС Сергій Мошнік.

Кожен учасник мав право представити три фотографії в трьох номінаціях. Приз глядацьких симпатій був відданий Ірині Шпиллер («Наша енергія — наше майбутнє») і Олені Іващенко («Вдалий кадр»).

Співробітник цеху радіаційної безпеки Олександр Голишев став переможцем і призером конкурсу відразу в двох номінаціях.

Переможницею в номінації «Наше дозвілля» стала працівник цеху теплової автоматики та вимірювань Надія Балицька, яка неодноразово перемагала в фотоконкурсах, що проводилися раніше.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35705

Дек 26 2017

Електрообладнання систем безпеки в надійних руках

Надійна робота систем безпеки безпосередньо залежить від злагодженої роботи дільниці з ремонту та обслуговування електроустаткування акумуляторних батарей, агрегатів безперебійного живлення і щитів постійного струму електричного цеху.

На кожному з шести енергоблоків дільниця обслуговує до сотні одиниць обладнання різного призначення. У цьому році на дільниці був виконаний безпрецедентно великий обсяг реконструктивних робіт.

На блоці №3 в рамках продовження терміну експлуатації замінили всі щити постійного струму: на трьох системах безпеки, загальноблоковий комплект і комплект керуючих обчислювальних систем.

Реалізовано проект системи забезпечення аварійного електропостачання в умовах тривалого повного знеструмлення АЕС, встановлені нові розподільчі зборки на системах безпеки, що дозволяють здійснювати живлення відповідальних споживачів енергоблока від мобільних дизель-генераторних станцій навіть у випадках повного знеструмлення.

На блоці №1 встановлено нове обладнання системи забезпечення аварійного електропостачання в умовах тривалого повного знеструмлення АЕС. Тут же вперше власними силами дільниця зробила заміну акумуляторної батареї другої системи безпеки. Це стало можливим завдяки ініціативності та відповідальному підходу до роботи всього колективу. В результаті трудомістке завдання було вирішене в короткі терміни.

Також в цьому році дільниця освоїла великий обсяг робіт з монтажу і введення в роботу акумуляторних батарей, випрямних пристроїв і щита постійного струму на частині розширення відкритого розподільного пристрою 750 кВ.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35703

Дек 26 2017

Мрія про європейські дороги в Україні має стати реальністю

Дніпропетровська область отримала 4 комплекси для вагово-габаритного контролю, завдяки яким будуть перевіряти і водіїв, і вантажівки. За допомогою спеціальних пристроїв визначатимуть, чи не проводить водій у дорозі більше часу, ніж дозволяють норми. Також за допомогою мобільних станцій можливо контролювати вагу фур та їхні габарити. Все це дозволить забезпечити дотримання вимог законодавства України та безпеки автомобільних перевезень.

IMG_9208

Однією з головних причин поганих доріг в Україні – порушення перевізниками вагових параметрів на дорогах. Для збереження мережі автомобільних доріг на шляхах України створено систему державного вагового та габаритного контролю за проїздом транспортних засобів, вагові та габаритні параметри яких перевищують нормативні. Укртрансбезпека буде здійснювати габаритно-ваговий контроль вантажівок. Загалом в Україні придбано 78 мобільних комплекси за кошти ЄС.

IMG_9209

«Однією з ознак європейської цивілізації – є дороги. Останні роки ми наочно бачимо, як росте об’єм будівництва доріг. Зростає їх якість, адже використовуються сучасні технології. Але всі роки Україна недостатньо використовувала засоби збереження побудованих доріг. Відтепер ситуація докорінно змінюється. Ми дякуємо країнам ЄС за допомогу у придбанні цих лабораторій. Але не тільки допомога країн Європи, ми самі маємо докласти зусиль для збереження доріг! Цього року планується будівництво спеціальних майданчиків на виїздах та в’їздах до міста! Де власне і будуть здійснюватися контрольні заходи! Майданчики будуть побудовані за принципом спів фінансування різних рівнів бюджету», — підкреслив Гліб Пригунов.

IMG_9198

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35700

Дек 26 2017

У Дніпрі зустрілися понад 300 українських родин загиблих і зниклих безвісти АТОвців

Понад 300 родин полеглих та зниклих безвісти бійців зустрілися у Дніпрі. Спільне горе поріднило матерів, сестер, братів, синів і дочок з різних регіонів України. На таких зустрічах близькі героїв відволікаються від пережитого та знаходять сили жити далі, повідомила координатор Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині з’явилася потужна громадська організація «Родинне коло героїв». Вона об’єднала сім’ї загиблих та зниклих безвісти АТОвців області. ДніпроОДА завжди підтримує їхні ініціативи. Наше завдання – допомогти родинам не замикатися в собі, обговорювати проблеми та знаходити рішення. Сім’ї часто зустрічаються, спілкуються, дізнаються, що відбувається в інших регіонах. До нас за досвідом завітали родини із Запоріжжя, Харкова, Полтави, Чернігова. Щиро вклоняємося їм за виховання справжніх патріотів України», – розказала Наталія Шуліка.

Валентина Ковальова приїхала на зустріч з Першотравенська. Каже, у такий спосіб легше переживати горе. На донбаській землі залишився вічно спочивати її 34-річний син Костянтин.

«На війні він був 9,5 місяців. Пройшов Волноваху, Новоазовськ, Маріуполь. А 19 грудня 2014-го мені сказали страшні слова: «Ваш син загинув», – пригадує жінка, втираючи сльози. – Веселий, добрий, чуйний – таким він залишиться назавжди в наших серцях. Подзвони йому хоч о другій години ночі з проханням – не відмовить, завше намагався допомогти. Він цінував колектив, роботу, друзів, родину. В нього залишилися дружина й двоє синів».

Вшанувати пам’ять загиблих хлопців приїхала і Марія Боняківська з Полтави. За мирну Україну віддав життя її єдиний син Валерій – батько трьох доньок, льотчик-винищувач, художник, бізнесмен. Свій материнський біль вона передала у книзі «Кабул: шлях мужності».

«Мені 72 роки, я – інженер за фахом і завжди була далекою від письменства. Взятися за перо змусила втрата сина. У збірці – мої спогади, вірші й пісні друзів, знайомих, побратимів. Книжка написана душею, без пафосу і прикрас. Вона не має ціни: кожен платить, скільки може. Усі кошти йдуть на підтримку української армії», – розказала мати полеглого героя.

Такі зустрічі полегшують горе: тут можна відчути підтримку таких самих родин, зрозуміти, що ти несамотній у своєму горі.

Матері та вдови поспілкувалися в неформальній атмосфері. Зменшувала відчай і арт-терапія: усі могли переглянути фотовиставку та експозицію картин.

Також організатори влаштували для сімей екскурсію до Музею АТО та на Алею пам’яті біля ДніпроОДА. Усі бажаючі потрапили і на різдвяний бал для АТОвців та волонтерів.

На Дніпропетровщині більше 500 родин загиблих і безвісти зниклих захисників України.


Сім’ї полеглих і зниклих безвісти АТОвців зустрілися у Дніпрі.


«Цьогоріч на Дніпропетровщині з’явилася потужна громадська організація «Родинне коло героїв». Вона об’єднала сім’ї загиблих та зниклих безвісти АТОвців області. ДніпроОДА завжди підтримує їхні ініціативи. Наше завдання – допомогти родинам не замикатися в собі, обговорювати проблеми та знаходити рішення», – розказала Наталія Шуліка.


На їхніх подвигах відроджується нація, загартовується державність, зміцнюється армія.


Полтавчанка Марія Боняківська передала біль втрати дитини у книзі. «Кабул» – то армійський позивний її сина.


То сльози материнської душі…


Мистецтво притупляє відчай.


На таких зустрічах горе ділиться навпіл, переконана мати загиблого бійця Валентина Ковальова.


Вони віддали життя заради високої мети. Вони й понині надійно стоять на варті, тільки небесній.


На фото – АТОвці, яким допомагає одужати арт-терапія.


Наталія Бризгайло завітала на зустріч з Харкова. Її чоловік загинув в Іловайському оточенні. «Я його відмовляла. На той момент нашому молодшому синочку було рік і два місяці. Та чоловік наполіг на своєму. Сказав: «Я йду за вас».


У такому колі ти зрозумієш, що несамотній у своїй біді.


Матері і вдови поспілкувалися в неформальній атмосфері.


В області понад 500 родин загиблих і безвісти зниклих захисників України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35696

Дек 26 2017

На Дніпропетровщині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

У Дніпрі вшанували пам’ять журналіста, дисидента, політика В’ячеслава Чорновола. Квіти до меморіалу видному українцю поклали громадські активісти.


Громадські активісти зібралися на бульварі Героя України В’ячеслава Чорновола


Пам’ятну зустріч організували з нагоди 80-ї річниці від дня народження відомого українського журналіста та політика


До меморіального каменю, присвяченого справжньому патріоту, принесли державний стяг


Разом заспівали Гімн України


До меморіалу поклали квіти


Запалили свічки


Героя України згадали теплими словами


В’ячеслав Чорновіл – український політик, публіцист, діяч руху опору проти національної дискримінації українського народу, політичний в’язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років ХХ ст.


Загинув 25 березня 1999 року за нез’ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем.


Посмертно В’ячеслав Чорновіл удостоєний звання Герой України

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35693

Дек 26 2017

Солонянська опорна школа – з яскравим утепленим фасадом

Величезна будівля Солонянської опорної школи №1 – із новим фасадом, утепленим та яскравим. Заклад осучаснюють вперше за 40-річну історію. Наразі завершився перший етап його реконструкції. Наступного року школу відремонтують усередині. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив чітке завдання – осучаснити всі опорні школи Дніпропетровщини. Цьогоріч розпочали масштабний ремонт величезної опорної школи у Солоному. В ній навчаються діти з усієї громади – їх підвозять чотири шкільні автобуси. Нині для учнів створюють сучасний освітній простір. Перший етап реконструкції закладу завершено – тепер там тепло й затишно», – зазначив Валентин Резніченко.

Солонянській опорній школі – 40 років. За своє довге життя вона не знала жодного капремонту. Нині там навчаються понад 700 дітей, майже третина яких – мешканці 12 навколишніх сіл.

«Приємно, що обласна влада турбується про маленьких мешканців громади і виділяє такі значні кошти для їхнього всебічного розвитку, – зазначив директор школи Володимир Бондар. – Нарешті наші діти навчатимуться у комфортних умовах».

Реконструкцію школи розпочали із заміни даху – старий давно протікав. Через це у приміщенні було холодно, а стеля та стіни постійно псувалися.

Нині заклад має сучасну утеплену покрівлю та різнобарвний термомодернізований фасад. Всі вікна – енергоефективні. Нарешті у школі комфортно і затишно. Температура у приміщенні – 23-25 градусів.

«У школі стало дуже тепло, навіть жарко, – розповіла вчителька-методист Анжела Салєженко. – Тепер і учні, і вчителі ходять ледве не в літньому одязі».

Після осучаснення будівлі ззовні ремонтники розпочали капремонт усередині. У розпалі – реконструкція крила початкової школи. Там вже нові система опалення й електрика. Зараз підрядники замінюють каналізацію, утеплюють підлогу й ремонтують стіни.

На першому поверсі облаштовують інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей.

Оновлюють і спортивну залу. А згодом осучаснять всі класи й коридори триповерхової будівлі.

«Ми з однокласниками дуже довго чекали на ці зміни, – поділилася 10-класниця Юлія Кійко. – Зараз школу не впізнати – вона стала суперсучасною!».

Наразі підрядники облаштовують територію закладу – замість асфальту покладуть понад 5 тисяч квадратних метрів різнокольорової бруківки.

Всі роботи планують завершити у 2018-му.

Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом осучаснили понад 20 шкіл.


Солонянську опорну школу реконструюють вперше за 40-річну історію -..


..замінили покрівлю,..


..вікна,..


..термомодернізували фасад


Оновлюють і територію закладу – для малечі облаштували дитячий майданчик,..


..замість старого асфальту кладуть різнокольорову тротуарну плитку

«Приємно, що обласна влада турбується про маленьких мешканців громади», – Володимир Бондар


Близько 200 дітей із навколишніх сіл підвозять 4 шкільні автобуси


Юлія Кійко: «Зараз школу не впізнати – вона стала суперсучасною!»


У закладі облаштовують інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей


Школу зробили зручною для всіх дітей


Оновлять і спортивну залу


Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом осучаснили понад 20 шкіл

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35689