Дневной архив: 21 декабря 2017

Дек 21 2017

Виконавчі органи Нікопольської міської ради організували оглядове обстеження енергетичного об’єкту ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс»

За пропозицією постійної комісії Нікопольської міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища та з метою забезпечення доступу громадськості до інформації, що стосується довкілля та впровадження енергозберігаючих технологій, виконавчими органами міської ради за погодженням з ТОВ «Птахокомбінат «Дніпровський» було організовано  оглядове обстеження енергетичного об’єкту (котла для спалювання сухого залишку лузги соняшника та курячого посліду) ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс». В обстеженні взяли участь депутати Нікопольської міської ради, спеціалісти виконавчого комітету Нікопольської міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Керівництво ТОВ «Птахокомбінат «Дніпровський» та ТОВ «Дніпроенерго-Ресурс» наочно продемонструвало технологічний процес з виробництва теплової енергії при спалюванні сухого залишку лузги та курячого посліду. Потужність котла становить 12 т. пари/годину, використання якої планується тільки для потреб ТОВ «Птахокомбінат «Дніпровський» (обігрів та гаряче водопостачання).

Основні питання до керівництва підприємства стосувались впливу на стан атмосферного повітря викидів забруднюючих речовин, що утворюються в процесі виробництва теплової енергії, методів їх очищення та контролю.

На сьогоднішній день будівництво знаходиться на завершальному етапі. Під час пробного запуску енергокомплексу будуть проведенні відповідні дослідження щодо впливу на навколишнє природне середовище, результати яких підприємство готове представити громадськості.

 

 

 

 

Відділ екології

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35652

Дек 21 2017

На Запорізькій АЕС підбили підсумки огляду-конкурсу «Ми так живемо, працюємо і відпочиваємо»

У міському палаці культури «Сучасник» відбулося підведення підсумків щорічного огляду-конкурсу цехів Запорізької АЕС – «Ми так живемо, працюємо і відпочиваємо» та святковий концерт з кращих творчих номерів художньої самодіяльності учасників конкурсу. В цьому році в огляді-конкурсі взяли участь 34 підрозділи атомної станції.

Виступаючи з вітальними словами, представники адміністрації та профспілкового комітету станції відзначили, що всі учасники конкурсу талановиті і вміють не тільки добре працювати, а й відпочивати.

Серед цехів з чисельним складом менше 500 осіб 1-е місце зайняла служба головного метролога, на другому — цех дезактивації. Третє місце зайняв загін відомчої воєнізованої охорони.

Серед цехів з чисельним складом більше 500 осіб 1-е місце — у електричного цеха, друге зайняв цех теплової автоматики і вимірювань, третє — управління будівництва.

За традицією також відбулося нагородження переможців конкурсу в таких номінаціях: «Кращий за професією молодий працівник», «Кращий за професією висококваліфікований працівник», «Кращий наставник». В цьому році в конкурсі професійної майстерності змагалися працівники 63-х спеціальностей з 20 підрозділів.

На святковому концерті були нагороджені переможці конкурсу доповідей, конкурсу на краще утримання виробничих приміщень, конкурсу ландшафтного дизайну, конкурсу технічних засобів — наочних посібників, плаката з культури безпеки.

Конкурс «Ми так живемо, працюємо і відпочиваємо» проводиться на Запорізькій АЕС з 1998 року. Його головна мета – розвиток ініціативи і творчих здібностей працівників підприємства. Наступний рік стане ювілейним – огляду-конкурсу виповниться 20 років.

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35649

Дек 21 2017

Нікопольці взяли участь у відкритому турнірі Кривого Рогу з баскетболу

З 15 по 17 грудня команда баскетболістів НДЮСШ №2 «Нікополь 98» під керівництвом тренера-викладача Олександра Соколова взяла участь у відкритому турнірі міста Кривого Рогу з баскетболу серед юнаків 2006 р.н. на призи БКВ «Юність». У змаганнях взяли участь 72 спортсмени з міст: Бар (Вінницька обл.), Київ, Фастів, Краматорськ, Нікополь, Кривий Ріг.

Змагання проходили на дуже високому організаційному рівні. Ігри проводилися за коловою системою. Наша команда, незважаючи, на те що хлопці на рік молодші за інших учасників, стала бронзовим призером турніру і показала дуже хороший рівень підготовки. Команда була нагороджена кубком, а гравці грамотами та медалями. Крім змагань організатори підготували конкурсну програму. У конкурсі «Змійка» наша команда в складі Олександра Третяка, Артема Сироткіна і Владислава Сінніка посіла друге місце. У конкурсі «Кидки зі зміною місць за 1 хвилину» Володимир Марченко став срібним призером.

Хлопці були нагороджені солодкими призами. Чемпіоном в конкурсі «Великий м’яч» (штрафні кидки м’ячем №3) став знову ж Володимир Марченко, єдиний з усіх учасників фіналу закинув м’яч в кільце. Йому подарували подушку у формі великого баскетбольного м’яча. Кубок «Кращий гравець турніру» завоював Олександр Третяк. Всім командам були вручені торти і солодкі напої.

 

Відділ з питань спорту управління з гуманітарних питань

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35646

Дек 21 2017

Генерального директора Запорізької АЕС нагороджено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня

Генерального директора ВП «Запорізька АЕС» Олександра Остаповця нагороджено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня за значний особистий внесок у розвиток електроенергетичної галузі Запорізької області і України з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Святковий концерт і нагородження працівників енергетичної галузі відбулося в запорізькому концертному залі ім. М.І. Глінки.

Нагороду генеральному директору найбільшої АЕС Європи вручив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

На честь професійного свята на урочистому заході були нагороджені грамотами та листами подяки заслужені працівники енергетичних підприємств Запорізької області, в тому числі представники Запорізької АЕС.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35643

Дек 21 2017

Журналістів області запрошують позмагатися за 15 тис грн

Як залучати інвестиції та забезпечувати ріст бюджету? Яку роль має відігравати молодь в управлінні об’єднаною громадою? Ці та інші теми децентралізації пропонують висвітлити журналістам Дніпропетровщини. На кону – 15 тис грн.

На конкурс можна подавати матеріали, у яких розкриті такі теми: молодіжна політика в умовах децентралізації; роль жінок у впровадженні реформи; чим нові об’єднані громади привабливі для інвестора; нова школа; зелена енергетика; туристичний потенціал; трансформація районів у процесі децентралізації; земельні відносини у громадах.

Матеріали мають бути розміщені у регіональних ЗМІ вперше з 20 вересня 2017 року до 20 лютого 2018 року. Форма власності та тип ЗМІ значення не мають.

Конкурсні матеріали прийматимуть у номінаціях: стаття у друкованому мас-медіа чи онлайн-публікація, відеоматеріал, радіоматеріал.

Вимоги до статті – від 2 тис до 15 тис знаків, обсяг файлу – не більше 10 МБ. Відеоматеріал має бути від 1,5 хв. до 30 хв. і не перевищувати 100 МБ. Хронометраж радіоматеріалу – від 1,5 хв. до 1 години, не більш ніж 1000 МБ.

Для участі в конкурсі на кожний матеріал треба заповнити анкету.

Роботи розглядатиме конкурсне журі. Серед критеріїв оцінки – відповідність темі, збалансованість, достовірність, глибина, супровід матеріалу фото, відео чи інфографікою.

Питання щодо конкурсу можна задати електронною поштою dobre@uacrisis.org з темою листа «Конкурс».

У кожній номінації – три нагороди: за перше місце – 15 тис грн, за друге – 10 тис, за третє – 7 тис.Вручення премій – 30 квітня 2018 року.

Конкурс проводить Український кризовий медіа-центр за програмою DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35640

Дек 21 2017

Маленьким мешканцям модульного містечка вручили подарунки

Напередодні новорічних свят представники служби ДСНС разом з заступником міського голови Ольгою Коник привезли до містечка переселенців зі Сходу України солодкі подарунки. Біля ялинки на території містечка дітей привітали Дід Мороз та Снігуронька.

 

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35632

Дек 21 2017

У 2017 році на Дніпропетровщині відремонтували понад 160 доріг, які не оновлювалися десятиліттями

У 2017-му по всій Дніпропетровщині капітально відремонтували понад 160 комунальних доріг. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, ці вулиці не оновлювалися десятки років.

«За словами Президента України Петра Порошенка, оновлення доріг – один із показників економічного зростання країни. Такий розвиток демонструє й Дніпропетровщина, — зазначив Валентин Резніченко. – Цьогоріч в області привели до ладу понад 160 комунальних автошляхів, які до цього не бачили дорожньої техніки десятки років».

За словами очільника області, ремонтували дороги не лише у містах, а й у невеличких населених пунктах Дніпропетровщини. Зокрема, у Дніпровському районі оновили близько 20 автошляхів, 14 – у Синельниківському районі, 12 — у Новомосковському, у Нікополі – 14, у Жовтих Водах — 4.

«Ми дотримувалися принципової позиції – ніякого латання ям, тільки капітальні роботи. Підрядники працювали на совість, адже неякісний ремонт матимуть переробити власним коштом. Це прописано в договорі», — наголосив Валентин Резніченко.

Комунальні дороги на Дніпропетровщині ремонтують вже третій рік поспіль. Загалом за цей час оновили понад 450 вулиць.

Цьогоріч в області капітально ремонтували й автомагістралі. Привели до ладу майже 67,5 км доріг державного значення. Роботи проводилися на криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35627

Дек 21 2017

Третього січня 2018 року розпочнеться конкурс проектів «Бюджету участі 2018»

20 грудня у приміщенні Нікопольської міської ради відбувся перший Форум для авторів проектів бюджету участі, до якого долучилися більш ніж 100 нікопольців.

Учасників форуму вітали заступники міського голови Андрія Фісака – Олена Давидко, Сергій Тихенко, Ольга Коник, секретар міської ради Олександр Саюк, спеціалісти управління економічної політики та автори вже реалізованих проектів у рамках бюджету участі в 2017 році.

Конкурс проектів у 2018 році розпочнеться  вже третього січня та триватиме до 1 лютого включно.

Гранична вартість проектів у 2018 році – 30  тис. грн. для  15 переможців. Загальний бюджет на 2018 рік затверджено в розмірі 450  тис. грн. Проект можуть подавати мешканці міста Нікополя, яким виповнилося 16 років.

Вимоги до проекту:

— до форми подання проекту обов’язково додається кошторис його вартості, фото/ескіз/макет/схема, тощо (можливе їх використання з інтернет-ресурсу);

— реалізація проекту повинна бути можлива в межах одного календарного року;

— реалізація має бути в межах компетенції органів місцевого самоврядування;

— реалізація має бути здійснена на земельних ділянках, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Нікополь та відповідати затвердженій містобудівній документації;

— сфера реалізації повинна бути публічною (для необмеженого кола користувачів).

 

При визначенні переліку громадських проектів, основний принцип, який необхідно врахувати, є загальнодоступність проектів для всіх містян.

 

Пресс-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35624

Дек 21 2017

Нікопольську школу №14 відремонтували вперше за 70-річну історію

Нікопольську школу №14 капітально відремонтували вперше за 70 років. Нарешті проблеми з освітленням, опаленням, каналізацією та іншими комунікаціями – позаду. А ще – заклад отримав сучасне «вбрання» – утеплену покрівлю та яскравий енергоефективний фасад. Відтепер школярі мають комфортні умови для навчання, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Виконуємо завдання Президента України Петра Порошенка – створюємо сучасний освітній простір для дітей в населених пунктах області. Стара будівля школи №14 міста Нікополь давно потребувала капремонту – там було холодно, протікав дах, мали місце проблеми з каналізацією та іншими комунікаціями. Тепер у закладі комфортно і затишно», – зазначив Валентин Резніченко.

Нікопольська школа №14 була побудована відразу після війни, 70 років тому, на околиці міста. Заклад невеличкий – налічує трохи більше 300 учнів з 1-го до 9-го класу. Застаріла будівля давно потребувала оновлення. Починаючи з каналізації – й до системи опалення.

«Капітальний ремонт, якого конче потребувала ця школа, був непідйомний для місцевого бюджету. Тому вдячні обласній адміністрації й особисто Валентинові Резніченку за увагу до навчальних та медичних закладів нашого міста», – зазначила заступник міського голови м. Нікополь Ольга Коник.

Нині школа № 14 – із термомодернізованими покрівлею та фасадом. Замінили й 32 старі вікна на металопластикові. Провели нові, утеплені труби від котельні до навчального корпусу. Замінили й систему опалення. Тепер у школі набагато тепліше.

«Тепер школа має гарний вигляд, а головне – дітям нарешті тепло, вони сидять у класах в тоненьких кофточках», – розповіла мати учня Юлія Воробйова.

Багато років поспіль школа мала серйозні проблеми з каналізацією та витяжкою. Тому обласним коштом осучаснили всі комунікації, відремонтували туалети. А ще – провели енергозберігаюче освітлення. Зробили й підсвітку над дошками.

«У мене проблеми із зором, але з новим освітленням я стала краще все бачити. Тепер набагато комфортніше читати і писати», – поділилася учениця 8 класу Анастасія Ігнатенко.

Зробили також ремонт спортзалу – там проходять й шкільні вечори та свята, бо актової зали в закладі немає.

«Цей рік став для нас справді чарівним – на нас звернули увагу, і до свого 70-річчя школа отримала такий чудовий подарунок, – сказала директор навчального закладу Олена Фоміна. – Завдяки підтримці губернатора у нас нині тепло і затишно, а фасад – найкращий серед усіх шкіл міста».

Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом осучаснили понад 20 шкіл.

Нікопольську школу №14 капітально відремонтували вперше за 70 років

Заклад розташований на околиці міста і налічує трохи більше 300 учнів

«Вдячні обласній адміністрації й особисто Валентинові Резніченку за увагу до навчальних та медичних закладів нашого міста», – Ольга Коник

 

Олена Фоміна: «Завдяки підтримці губернатора у нас нині тепло і затишно, а фасад – найкращий серед усіх шкіл міста»

 

Цей рік став чарівним для понад 20 шкіл Дніпропетровщини, яких осучаснили обласним коштом

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35621

Дек 21 2017

Диво-дітей Дніпропетровщини запрошують позмагатися за Всеукраїнську премію

Талановитим дітям Дніпропетровської області пропонують позмагатися за звання «Диво-Дитина». Кожного року на Всеукраїнську премію претендують близько трьох тисяч дітей з усієї України. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

«Мета конкурсу – знайти найобдарованіших дітей України, — зазначили в департаменті. — Премію вручають на основі експертної оцінки дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності».

Взяти участь можуть діти від 4 до 13 років включно.

Переможців обиратимуть в п’яти номінаціях: «Найрозумніша дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найспортивніша дитина», «Найгероїчніша дитина», «Найбільш творча дитина».

Вже десять років конкурс визначає найбільш обдарованих і талановитих представників молодого покоління і удостоює їх почесним званням «Дитина року».

До складу журі традиційно входять відомі представники в сферах освіти, культури і спорту.

Як приєднатися до конкурсу, дізнавайтеся на сайті: http: divo-dutuna.com.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35610

Предыдущие сообщения «