Дневной архив: 13 декабря 2017

Дек 13 2017

Активістів Дніпропетровщини запрошують на молодіжний форум

Що найбільше цікавить молодь Дніпропетровщини? Як найкраще організувати дозвілля хлопців та дівчат? Які в регіоні є центри роботи з молоддю? Такі питання обговорюватимуть учасники молодіжного форуму, який відбудеться 14 грудня у ДніпроОДА. До нього пропонують долучитися освітянам, працівникам культури, представникам громадськості та волонтерам. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській облдержадміністрації.

«На Дніпропетровщині багато активних людей, які організовують роботу з молоддю і в великих містах, і в селах. Молодіжні центри переважно створюють на базі бібліотек та сільських клубів – там хлопці та дівчата можуть почитати рідкісну книгу, подивитися разом фільм чи футбольний матч. А ще – проводять тренінги, творчі вечори, організовують різні квести. На форумі активісти поділяться власним досвідом створення таких молодіжних просторів», – зазначив заступник начальника управління молоді та спорту ДніпроОДА Владислав Яцук.

На форум запрошують активних людей з усієї області – освітян, працівників культури, громадськість та волонтерів, які працюють із молоддю.

Учасники зустрічі обговорять, як краще організувати різноманітні тренінги для молоді. Волонтерський, скаутський рух, національно-патріотичне виховання – активісти Дніпропетровщини вже мають багатий досвід проведення семінарів з цих та інших тем.

Форум із кращих практик молодіжної роботи пройде 14 грудня у великій залі на 3-му поверсі ДніпроОДА. Початок – о 14:00.

Подробиці – за телефоном (056) 770 67 17.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35382

Дек 13 2017

Рада Європи допомагатиме Дніпропетровщині втілювати реформу децентралізації

Рада Європи планує допомогти Дніпропетровщині у впровадженні реформи децентралізації. Про такі наміри йшлося під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана та голови Офісу Ради Європи в Україні Мортена Енберга.

«Нині розробляємо новий план співробітництва між Україною та Радою Європи. Для нас це стратегічний документ – спираючись на нього, ми розробляємо конкретні проекти. У новому плані зробимо акцент на регіональній роботі. Один із напрямків — децентралізація, — розповів Мортен Енберг. – На Дніпропетровщині реформа децентралізації дуже успішна. Це напрямок, який потрібно розвивати і надалі».

На Дніпропетровщині вже створили 57 громад, повідомив Олег Кужман.

«Об’єднання вже відчувають позитивні зміни, які відбулися після децентралізації. В громадах будують садочки, ремонтують дороги, реконструюють школи та лікарні. Та мають ще більші плани на майбутнє», — зазначив Олег Кужман.

Він додав, що Дніпропетровщина вдячна за методологічну та фінансову підтримку Ради Європи.


У ДніпроОДА зустрілися Олег Кужман та Мортен Енберг


Обговорили перспективи співпраці мід Дніпропетровщиною та Радою Європи


Мортен Енберг: «На Дніпропетровщині реформа децентралізації дуже успішна. Це напрямок, який потрібно розвивати і надалі»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35379

Дек 13 2017

Методисти навчально — тренувального центра ЗАЕС підвищують кваліфікацію

Інструктори НТЦ відвідали тренінг з психолого-педагогічної підготовки в Києві в міжнародному центрі бізнес-навчання «Golden Staff». Навчання модульне і розраховане на кілька місяців. В даний час завершився другий модуль «Управління груповою динамікою».

Подібні тренінги корисні та цікаві фахівцям. Досвідчений працівник розширює вміння та навички, отримує можливість обмінятися досвідом з професіоналами за своїм напрямом роботи.

Інструктори НТЦ, які відвідали тренінг, мають великий багаж знань. Їх робота полягає в навчанні начальників дільниць і відділів, а також керівників груп. В’ячеслав Довбня працює у відділі навчально-методичного забезпечення та впевнений, що йти треба в ногу з часом і знання постійно оновлювати не тільки новачкам, але і професіоналам.

Після закінчення останнього четвертого модуля фахівцям НТЦ видадуть відповідні сертифікати. І вже в наступному році навчання на майданчику Запорізької АЕС буде проводитися в новому форматі.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35376

Дек 13 2017

На Дніпропетровщині обирають перевізників на понад 70 маршрутів

На Дніпропетровщині обирають автопідприємства, які обслуговуватимуть 73 міжміські та приміські маршрути. У ДніпроОДА пройшов перший етап конкурсу – обласна комісія відкрила конверти з документами перевізників-учасників. Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Володимир Верхотурцев.

«На конкурс перевізники подали 90 заявок. Хто саме буде працювати на 73 маршрутах області, визначає обласна комісія. У складі – 32 людини. Половина — представники ДніпроОДА, решта – громадські активісти», — розповів Володимир Верхотурцев.

На першому етапі конкурсу обласна комісія у прямому ефірі розкрила так звані «пакети №1». У них – документи від перевізників. Протягом кількох тижнів їх перевірятимуть на достовірність. Переглянуть довідки і в поліції та фіскальній службі. Також члени комісії відвідають автопідприємства, які беруть участь в конкурсі.

«Будемо перевіряти, як працює підприємство, чи виконує воно вимоги законодавства, чи проходить кожен водій перед виїздом на маршрут медика та механіка», — зазначив представник ГО «Платформа Громадський контроль» Іван Васючков.

«Вимога – безпека перевезень. Транспорт має бути технічно-справним», — наголосив голова правління ГО «Безпека транспортних систем» Тимур Швець.

Підсумки конкурсу підіб’ють 29 грудня. З обраними перевізниками укладуть 5-річний контракт.


Перевізники подали 90 заявок на конкурс


Хто переможе в конкурсі — визначає обласна комісія


Вже пройшов перший етап — у ДніпроОДА відкрили конверти з документами


Перевірили, чи всі необхідні довідки в наявності


Тепер комісія виїжджатиме на автопідприємства

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35373

Дек 13 2017

На комунальних платежах заощаджують майже 520 тисяч родин Дніпропетровщини

Маєш субсидію – заощаджуєш на комунальних платежах. Перевагою такої держдопомоги вже користуються майже 520 тисяч родин Дніпропетровщини. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, лише за останній тиждень субсидію призначено майже 3 тисячам сімей області.

«Субсидія дбає про бюджети родин. За комунальні послуги вони сплачують лише частину, решту – компенсує держава. Соціальна підтримка – один із пріоритетів Президента України Петра Порошенка, – сказав Валентин Резніченко. – Така допомога – досить затребувана серед населення Дніпропетровщини. Щотижня до управлінь соцзахисту населення звертаються до 3 тисяч родин».

Оформити субсидію легко. Треба заповнити заяву та декларацію. Подати їх до управління соцзахисту за місцем проживання. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua.Субсидію призначать з першого числа місяця, у якому подані документи.

Прорахувати розмір субсидії можна самостійно за посиланням: http://teplo.gov.ua/calculation.

Більше про субсидії читайте тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35370

Дек 13 2017

Вихованці ДЮСШ Запорізької АЕС повернулися з турніру з вільної боротьби з медалями

У Запоріжжі пройшов турнір з вільної боротьби, присвячений першому Олімпійському чемпіону Яківу Пункіну. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів — юнаків та дівчат 2007 — 2009 року народження із Запорізької області. Енергодар представляла команда з 10 молодих чемпіонів.

У ваговій категорії 21 кг перше місце зайняв Маловичко Вадим, друге — Герасименко Роман.

Три спортсмена зайняли треті місця в різних вагових категоріях: у категорії 38 кг — Кузовлев Вадим, 41 кг — Гонтарев Родіон і 50 кг — Ісраелян Влад.

Тренує енергодарських спортсменів тренер спортивно-оздоровчого комплексу            ВП ЗАЕС Станіслав Тілінін.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35361

Дек 13 2017

На Дніпропетровщині створили вже майже 2,8 тисячі ОСББ

Цьогоріч на Дніпропетровщині створили понад 120 нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, загалом в області вже майже 2,8 тисячі ОСББ. Це найбільше в Україні.

«Бути самостійними та спроможними – на це спрямовані ключові реформи Президента України Петра Порошенка. Одна з таких – створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, – зазначив Валентин Резніченко. – Об’єднуючись, мешканці багатоповерхівок самі вирішують, скільки грошей щомісяця треба виділяти на електрика, сантехніка, ремонт чи благоустрій території. Такий шлях вже обрали мешканці майже 2,8 тисячі будинків області».

Найбільше ОСББ – у Дніпрі, Нікополі та Кривому Розі.

Держава сприяє створенню об’єднань вигідними кредитами. Багатоповерхівки можуть позичати у держави гроші на утеплення стін, підвалів та дахів, модернізацію систем опалення, заміну вікон, встановлення лічильників тепла й води. При цьому від 40% до 70 % кредиту – відшкодовує держава, а кредитні відсотки – обласний бюджет.

Як організувати ОСББ, читайте тут.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35358

Дек 13 2017

Цьогоріч майже 700 АТОвців з Дніпропетровщини пройшли безкоштовне санаторно-курортне лікування

Цьогоріч АТОвці з Дніпропетровщини отримали 688 путівок у санаторії області та України. Наразі 86 хлопців продовжують санаторно-курортне лікування. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Маємо турбуватися про тих, хто віддав своє здоров’я заради миру на рідній землі, – на цьому постійно акцентує Президент України Петро Порошенко. АТОвці області відновлюються у сучасному реабілітаційному центрі в Дніпрі, а також у санаторіях по всій Україні. Цьогоріч оздоровилися майже 700 хлопців», – зазначив Валентин Резніченко.

Мінеральні води, грязі, фізпроцедури, лікувальна фізкультура, свіже повітря – все це входить у 18-денний курс реабілітації. При бажанні можна й поспілкуватися з психологом.

При виборі санаторію АТОвці віддають перевагу лікувально-оздоровчим центрам Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Херсонської та Запорізької областей.

«Хлопці самі обирають санаторій в залежності від медичних показань та рекомендацій лікаря. Оплату та оформлення документів бере на себе держава – необхідно лише звернутися до служби соцзахисту за місцем проживання», – додав очільник області.

У 2017 році АТОвці Дніпропетровщини відпочили у 43 санаторіях України. Загалом цьогоріч на їхнє оздоровлення із держбюджету виділили більше 4,2 мільйонів гривень.

Як отримати путівку до санаторію, можна дізнатися в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх). Звертатися можна й до департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за адресою: вул. Набережна Перемоги, 26, каб 11 або за телефоном 067 909 79 89.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35354

Дек 13 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 13 грудня   в мережі знаходяться 5 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 108 млн. 400 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,12 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35352

Дек 13 2017

На куполі енергоблока №6 ЗАЕС ведуться роботи з коректування натягу армоканатів

рамках капітального ремонту на енергоблоці № 6 ведуться контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки, які полягають у перевірці натягу кожного армоканата. Всього армоканатів 132: 96 — по циліндру і 36 — по куполу, вага кожного — 14 тон.

Фахівці бригади служби спеціальних ремонтних робіт реакторно-турбінних відділень під час кожного планового ремонту перевіряють «бойову готовність» цього виду захисту блока. А в разі необхідності, коригують натяг або ремонтують.

Майстер бригади Юрій Абрамов наголошує специфічність цієї роботи, яка пов’язана не тільки з висотою, а й з вагою обладнання: «Натяг армоканатів виконується за допомогою домкратів вагою 2,5 тони. Впоратися з таким завданням без додаткової техніки неможливо. Тому на даху кожного енергоблока встановлено спеціальний кран. Працювати доводиться також в монтажній люльці на висоті 57 метрів від землі. І тут на першому місці стоять досвід і майстерність фахівців бригади».

В даний час на першому, другому і третьому енергоблоках встановлені спеціальні датчики, що дозволяють оперативному персоналу вести автоматичний контроль натягу армоканатів. На інших енергоблоках монтується таке ж обладнання.

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35349

Предыдущие сообщения «